24 máj 19, 20:37:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003585 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2205 Dátum: 13 nov 29, 12:51:34 »

Azért kicsit másabbnak írnám le mint a Fgt mert itt csak az elején veszti el,és hiszi azt hogy eltűnik.
Pontosabb megfogalmazás hogy inkább átalakul,és viszonylag kap új életet is.
Amivel nem fejeztem be röviden  a nagy Happy End az lenne hogy Megtalálják HM-ben,igaz először nem ismerik fel,de hát be toppan Nel is:addig pedig lehetne látni hogy Karinék mire lettek képesek Ichigo ellen.Pár év alatt minimális emlék jön.
Ezek után hoznák vissza azzal a módszerrel amit a kulcsnak írtam Uraharával Kapcsolatban.
Ha ez megvan Utána jöhet a te befejésed Tilon. kacsint
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2206 Dátum: 13 nov 29, 16:47:34 »

Még mindig megmosolygom a sznob divízió hozzáállását. "A ti dolgotok SS védelme, és tőlünk akár meg is dögölhettek akkor sem fogunk segíteni." Nincsen a shinik közt valami testvéri viszony, vagy bajtársiasság? Néhány szinttel alattuk akciózik fél Németország, de ők olyan vidáman mosolyognak, mintha dugni vinnék őket. Vagy szerintük SS-ben proli shinigamik és jobbágyok vannak akik szart sem érnek? Nem kifogás a sznob király védelme, elég idejük lett volna létrehozni egy átjárót egyik helyről a másikba. Így akár erősítést is lehetne átvinni a fő sznob világába ha úgy alakul a dolog. De nem. És szerintük Aizen egy gonosz egyén... Hát ez egy komoly elismerés pont ezektől.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #2207 Dátum: 13 nov 29, 16:55:57 »

Hát ja,a 0-dik osztagot nem nagyon érdekli,hogy milessz a lentiekkel  smirksweat
Ám végre megérkezett Rukia meg Renji is,most mehet a zúzás  Ördögi
Már csak Ichi meg Byakuya kell befusson,és késsz is a szupercsapat. smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
xXXperix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #2208 Dátum: 13 nov 29, 18:31:22 »

Amúgy én csak azt furcsálltam nagyon, amikor Eperkét leküldik lépcsőzni, hadd fáradjon ki, Rukiáékat meg szimplán ledobják a francba. De Kubo ezekkel az öltözetekkel…
Ichiből Arab sejket, Rukiáből múmiát, Renjiből meg nemes egyszerűséggel Győzikét csinált…  smirksweat Ezek a rucik gátolják őket a mozgásban, meg úgyis csak ledobják őket harc előtt.
 Érdekes rész volt, a kövit várom már, Rukiának most bankaia van, vagy legalább új tánc, mert remélem nem csak az, hogy „ mostmár jóval erősebb vagyok” aztán szépen megint belepaszírozzák a földbe, és valakinek meg kell menteni.

A 0. osztagot tényleg nem értem, viszont uncsi lenne ha most jönne a terminátor-hadtest és legyalulná az ellent egy fél perc ( mondjuk úgy 3 fejezet) alatt, nem?  Gondolkozik Meeg  tudjuk, hogy úgyis bekapcsolódnak a legvégén. Nyelvesít

Jaj, és amíg el nem felejtem, ha már felmerült, hogy Orihime meggyógyíthatná Nel maszkját, akkor az első részekben nem az volt, hogy Orihime bátyja csak visszaportolt HM-be és visszanőtt – vagy hogy mondjam- neki? Tudom, hogy már így is jó sok mindenben ellentmond magának a történet, de akkor is egy idő után nem kéne regenerálódnia?

Még annyit, hogy : Az a csapat mi a jó fenét csinál HM-ben, Grimmjowval az élen?! És én vagyok az egyetlen, aki szeretné, hogy legalább Bambi túlélje az egészet? A barátnői harcba keverednek, valamiért otthagyják ájultan ( Bár azokból a gondoskodó arckifejezésekből ítélve előbb használnák élő pajzsnak), Ichigo rátalál, úgyse öli meg, majd mikor felébred, elveszti az erejét az emlékeivel együtt, és emberként él boldogan, míg meg nem hal...   Na igen, nem vagyok a bonyolult megoldások híve.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 18:32:08 írta xXXperix » Naplózva

" A fény gyorsabban terjed a hangnál" - ezért van az, hogy egyes emberek ragyogónak tűnnek, amíg meg nem halljuk őket...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2209 Dátum: 13 nov 29, 19:04:45 »

Sok mindenben ellentmond magának a történet?

mondj már 3 nagyon komoly ellentmondást ! Nevet

Egyébként nemkell ahhoz lejönni a 0.-nak hogy bedarálják az enemyt mivel Rukia, Renjivel és a többi kapitánnyal szerintem esélyesebbek a shinigamik, és amint becsatlakozik Ichigo és Kenpachi akik úgy 4-5 quincy kivételével mindet lecsapják 1 ütéssel végleg eldől a harc. Ez nem túlzás ha feltesszük, hogy a betűk erősorrendet jelentenek és Komamura egy csapással leterített egy E betűt. viszont az is igaz, hogy ő a tökéletes ellenfelet kapta.

mondjuk lehet hogy már fejben olyan szintre sorolom be bazz-bt és a többieket mint cang-dut akit toshiro lecsapott és ezért írom, hogy 4-5 quincyvel tudnának értelmeset harcolni.

Valamint a shinigami oldal létszámfölényben is van bőven a vaizardokkal és a HM teammel  Gondolkozik és egy Grimmjowt én erősebbnek tartok mint egy toshiro vagy Soi fon, akik egy I-t és egy K-t nyomtak le. Vagy mégsem az?

nagy unalmamban már az erőviszonyokat számolgatom  smirksweat

bocsi ha kicsit érthetetlen voltam Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2210 Dátum: 13 nov 29, 19:16:08 »

Egyáltalán nincsenek létszámfölényben, sőt nagyon is kevesebben vannak erős szinten. És azért ne felejtsük el Bach kollégát sem, aki nagyon valószínű, hogy egyedül is legyalulná SS-t Kenpachi és Ichigo kivételével. A 13 kapitány közül már így is 4 dögrováson van. Ahogy eddig láttuk úgy a hadnagyok pedig sehol nincsenek jelenleg, még az erősebbje sem. Szóval jóval kevesebben vannak alkalmasak arra, hogy felvegyék a harcot az erősebb quincyk ellen. Igaz, Ichigo és Kenpachi valószínűleg valamennyire kiegyenlítheti az erőviszonyokat a létszámban.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2211 Dátum: 13 nov 29, 19:19:50 »

Sok mindenben ellentmond magának a történet?

mondj már 3 nagyon komoly ellentmondást ! Nevet

Egyébként nemkell ahhoz lejönni a 0.-nak hogy bedarálják az enemyt mivel Rukia, Renjivel és a többi kapitánnyal szerintem esélyesebbek a shinigamik, és amint becsatlakozik Ichigo és Kenpachi akik úgy 4-5 quincy kivételével mindet lecsapják 1 ütéssel végleg eldől a harc. Ez nem túlzás ha feltesszük, hogy a betűk erősorrendet jelentenek és Komamura egy csapással leterített egy E betűt. viszont az is igaz, hogy ő a tökéletes ellenfelet kapta.

mondjuk lehet hogy már fejben olyan szintre sorolom be bazz-bt és a többieket mint cang-dut akit toshiro lecsapott és ezért írom, hogy 4-5 quincyvel tudnának értelmeset harcolni.

Valamint a shinigami oldal létszámfölényben is van bőven a vaizardokkal és a HM teammel  Gondolkozik és egy Grimmjowt én erősebbnek tartok mint egy toshiro vagy Soi fon, akik egy I-t és egy K-t nyomtak le. Vagy mégsem az?

nagy unalmamban már az erőviszonyokat számolgatom  smirksweat

bocsi ha kicsit érthetetlen voltam Nevet

Nem érthetetlen,én is ezt mondtam anno mikkor azt mondogatták páran hogy a quncy-k mennyire létszámfőlényben vannak..kenpachi nem hiszem hogy 1 ellenfelet kap majd,hanem inkább 1 vagy 2ő gyengébbet és egy erőset.,anno megölt már egy két quincy-t ő egyedül és most tuti még keményebb lesz,akkor hol van még ichigo,byaku,kyouraku,ukitake,stb.. az utóbbi kettő szinte semmit se mutatott a valódi erejéből..
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 19:23:37 írta ZangetsuX » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2212 Dátum: 13 nov 29, 19:25:08 »

hát igaz, hogy akik a quincyk naggját le is tudnák verni a top 5től már elhasalnának szinte mind Nevet

És még ottvannak Kuukaku fullbringerei és Ganju is. Ganjuban és Ginjoban látok némi esélyt, hogy mutatnak valamit mivel Tsukishima nemsokra megy azzal ha belerakja magát egy quincy emlékébe és kiismeri a képességeit mint byakuyánál.Bambinál például ugyanúgy benézné mint Shinji Nevet a one hit killes Girikot meg inkább hagyjuk is mindigis utáltam azon a pillanatán kívül amikor kettészakadt...

SS-ben még azért Ukitake és Kyoraku semmitse mutatott körülbelül ... Kensei is csak annyit, hogy mi a bankaia és Wonderweissnek egy pofont...Shinjitől meg jóval többet várunk Mosolyog Tényleg Ukitaket amikor utoljára láttuk valami kádban volt nem? Nevet HM teamből még Chad jutott eszembe  Gondolkozik neki is lehetne találni egy ellenfelet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2213 Dátum: 13 nov 29, 19:40:06 »

Hát ja,a 0-dik osztagot nem nagyon érdekli,hogy milessz a lentiekkel  smirksweat
Feltápolták Ichigót, Rukiát és Renjit és visszahozták a sírból Byakuyát. Ha nem érdekelné őket, akkor nem bajlódtak volna az edzésekkel. Rájuk úgy kell gondolni, mint a Király személyi testőrei. Ők nem harcolnak a vár ostromlókkal, csak azokkal, akik eljutnak a trónteremig.

az első részekben nem az volt, hogy Orihime bátyja csak visszaportolt HM-be és visszanőtt – vagy hogy mondjam- neki?
...
Még annyit, hogy : Az a csapat mi a jó fenét csinál HM-ben, Grimmjowval az élen?! És én vagyok az egyetlen, aki szeretné, hogy legalább Bambi túlélje az egészet?
Orihime bátyja öngyilkosságot követett el Ichi kardjával, szóval elvileg SS-ben kell lennie.
Chadék elvileg edzenek, szóval az arrancarok is.
Én is szurkolok Bambinak. Még látok benne potenciált.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #2214 Dátum: 13 nov 29, 19:44:04 »

Bocsi, hogy megszakítom a beszélgetéseteket, de az lehetséges, hogy ez a 61-es borító? http://l.mfcdn.net/store/manga/9/cover.jpg?1385693493 Most találtam, és nem rémlik, hogy volt már itt fönt.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2215 Dátum: 13 nov 29, 19:52:22 »

Igen, ez a hivatalos.
Bleach the last 9 days 61 ikszdé

Itt van kicsit nagyobban.
http://static3.wikia.nocookie.net/__cb20131129030513/bleach/en/images/0/00/Bleach_volume_61.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 19:53:08 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2216 Dátum: 13 nov 29, 20:22:24 »

mondj már 3 nagyon komoly ellentmondást ! Nevet

Igen, ilyeneket én is szeretnék látni. Az meg nem ellentondás, hogy Bleachben nem egy kötött erőszint van, amiben ha magasabb az értéked nyertél.


lehetséges, hogy ez a 61-es borító? http://l.mfcdn.net/store/manga/9/cover.jpg?1385693493 Most találtam, és nem rémlik, hogy volt már itt fönt.

Ideje is volt! Újabb tiszta borító, szép és Bleaches.



Amúgy hamár Grimm,,,,,nem gyanús, hogy mutatták már többször is, de direkt nem a felső testét, és főleg nem az arcát? Simán kinézem belőle, hogy Vasto Lorde lett,,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2217 Dátum: 13 nov 29, 20:28:17 »

DasOmen ez egy nagyon jó gondolat eszembe se jutott! Nevet és idáig még a fórumon sem merült fel Nyelvesít

viszont várható volt hogy nagyon bika lesz mivel biztos akar majd harcok után ichivel egy visszavágót és ha a régi maradt volna a mostani Ichigo kicsit elnyomta volna ... Nevet
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2218 Dátum: 13 nov 29, 20:39:58 »

ahhoz hogy vasto lord legyen , vasto lordokat kellene ennie , csakhogy egy vl simán leverne egy adjuchas-arrancart  ikszdé
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2219 Dátum: 13 nov 29, 21:07:55 »

nem kell VLokat ennie, mivel nem is tudna... de az is biztos, hogy a fejlődést önerőből addig folytathatta amig sima adjuchas volt, mert amikor arrancar lett belőle azzal stabilizálta a helyzetét így biztosítva hogy nem lehet ujra menos de egyúttal VL sem... külső segítséget kaphatott tudományos alapon gondolom Uraharától és így érhette el a szintet ha tényleg ez a helyzet. Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!