24 máj 19, 21:26:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003597 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2175 Dátum: 13 nov 28, 11:58:23 »

Külföldi fórumokon felmerült az a gondolat, hogy a szemkötő hiánya nem baki, hanem Aizen adja ki magát Kyourakunak. Ebben a fejezetben nagyon ki volt hangsúlyozva Kyouraku jobb szeme. Akkor lenne csak baki, ha 1 max 2 képen nem lenne ott a szemkötő, viszont most 3-szor láttuk a jobb szemét és számos képen a szemkötő hiányát. Továbbá Shunsui azt mondta, hogy legközelebb teáznak de ő mindig csak szakét ivott. Aizen a nagy teás.
Ennek az elméletnek két buktatója van. 1: Haschwalt nem látta Aizen Shikaiját. Igaz, hogy a Bankai képességéről még semmit sem tudunk. Persze itt feltételezzük, hogy újra megvan neki Kyouka Suigetsu .
2: Kicsivel korábban láttuk Kyourakun a szemkötőt az 551-es fejezetben.

Összesen 3 magyarázat van 1.csak rajzolási hiba 2.Aizen játszik velünk 3. Kyouraku regenerálta a szemét, vagy berakott egy magának egy üvegszemet.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2176 Dátum: 13 nov 28, 12:45:02 »

Na, ez egy jó ötlet lehetne Aizen visszahozására vagy bevonására a történetbe. Alapvetően Aizen kardjáról és képességeiről is keveset tudunk, főleg bankai állapotban. Tehát nem elképzelhetetlen, hogy képes volt egy tökéletes másolatot létrehozni Kyourakuról. Ha már egyszer megtette a saját testével akkor ezt is megteheti. Persze, ez csak az elképzelhetőség szintje de Kyourakut el tudom képzelni, hogy beszélt és kiegyezett Aizennel. Ha Kenpachi és Unohana dolgát is elintézte akkor ez sem elképzelhetetlen.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2177 Dátum: 13 nov 28, 13:18:26 »

Vagy Inoue rendbehozta neki Gondolkozik
Zarakit hiányolom, bár lehet mikor majdd megmutatják akkor egy csomó hulla lessz körülötte.
Zabimaru új alakja is érdekelne illetve mit kapott helyette Renji.
Naplózva
PoloSanyi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #2178 Dátum: 13 nov 28, 13:20:33 »

A szemkötő hiánya az nem rajzolási hiba, hanem egy hint.
Kubo tuti elkövet egy ilyen alap hibát ekkora tapasztalattal, hiszen ez mindennapos a bleach-ben...
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2179 Dátum: 13 nov 28, 13:32:00 »

Osztom hogy szándékos. Aizen is él,és lesz még funkciója is. Mondjuk ha ő lenne akkor a 90% ot levágná. Kivi vagyok a zero squad is fog e harcolni. Tul sok karakter van ahoz hogy ne csak annyi legyen hogy láttuk őket és enyi. Azt is hiszem hogy több lesz itt mint a quoncyk.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2180 Dátum: 13 nov 28, 15:45:29 »

Elnéztem nem fullbringerek ellen.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/203/16

valami ilyesmit várok Ikkakutól következőnek Nevet
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2181 Dátum: 13 nov 28, 16:20:39 »

Ikkakut én nagyon nem bírom , futtatja magát hogy ilyen meg olyan erős aztán sehol sincs , Barragan fraccionja is lecsapta mint a legyet  Nyelvesít
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2182 Dátum: 13 nov 28, 16:58:14 »

Azért azt nem mondanám hogy sehol sincs smirksweat

Teás rész nekem is egyből feltűnt írtam is.Szemkötő is bár annál csak azt írtam le akkor hogyan került le olyan gyorsan.
Nanao pedig egészen különleges Kidous:ha ezt vegyítjük Aizen képességeivel akor elképzelhető hogy átverték Hachwaldot.
Elég biztosnak tűnő védelmi rendszer kacsint
(Nem úgy mint Yama idejében)
Bár az is lehet hogy csak Mayuri pótolta neki,felturbózva valami extrával vagy figyelővel Ördögi
Nem lenne rossz ha Kenpachi szemkötőjének az ellentettje lenne,vagy éppen az hozta rendbe. Gondolkozik

Ichigo és Haschwald kapcsolatot pedig egyelőre még nem vetem el,ki tudja mi lesz Nevet
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2183 Dátum: 13 nov 28, 17:08:05 »

Külföldi fórumokon felmerült az a gondolat, hogy a szemkötő hiánya nem baki, hanem Aizen adja ki magát Kyourakunak. Ebben a fejezetben nagyon ki volt hangsúlyozva Kyouraku jobb szeme. Akkor lenne csak baki, ha 1 max 2 képen nem lenne ott a szemkötő, viszont most 3-szor láttuk a jobb szemét és számos képen a szemkötő hiányát. Továbbá Shunsui azt mondta, hogy legközelebb teáznak de ő mindig csak szakét ivott. Aizen a nagy teás.
Ennek az elméletnek két buktatója van. 1: Haschwalt nem látta Aizen Shikaiját. Igaz, hogy a Bankai képességéről még semmit sem tudunk. Persze itt feltételezzük, hogy újra megvan neki Kyouka Suigetsu .
2: Kicsivel korábban láttuk Kyourakun a szemkötőt az 551-es fejezetben.

Összesen 3 magyarázat van 1.csak rajzolási hiba 2.Aizen játszik velünk 3. Kyouraku regenerálta a szemét, vagy berakott egy magának egy üvegszemet.

Hát még van más dolog is..1 az hogy Aizen kizárt dolog hogy segítene nekik(utálja a shinigamikat azért akart mindent felülszárnyalni),2 még ha tényleg úgy lenne akkor hol van az igazi Kyouraku?..nem hiszem hogy iszogat s nézi a meccset mind Bach..szóval marad az hogy kubo már annyiszor lerajzolta Kyouraku-t hogy elfelejtette hogy most már szemkőtő is kellet volna oda Mosolyog..(lehet egy olyan is mind a Slayer-s be anno,mikkor összefognak a fögonosz ellen,s kérdi a másik hogy te szörny vagy,akkor miért akarod megmenteni a világot,való igaz szörny vagyok és a pusztítás a célunk DE mi akarjuk elpusztítani a földet és ezt nem engedjük át másnak) ikszdé Ilyesmivel lehetne magyarázni ha átállna hogy ha ő nem akkor más se fogja elpusztítani a shinigamikat meg minden mást..
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 17:37:13 írta ZangetsuX » Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #2184 Dátum: 13 nov 28, 17:42:38 »

Kyourakunál ezt én is furcsálltam, hogy miért pont teázni hívja?
Arra gondoltam, talán azért mondta neki Kyoraku, hogy legközelebb is meg akarjon küzdeni vele, lehet a bosszúért, Yama miatt esetleg?
Csak mert Haschwalt elég dühösen nézett rá utána. Vagy lehet értelmezte, hogy Kyoraku elég lekezelően bánt vele...
Ehhez jó lenne tudni, mi történt Aizen börtönében.

Kyoraku szeme: Soi Fonnak is visszanövesztették a karját, szóval ez lehet kizáró ok.

Szerintem nem ártana, ha Renjiék példájából okulva a shinigamiknak is kellene egy amolyan továbbképzést végezni. ^^
Mert így a legtöbb karakter elég tehetetlen, így meg az olvasó elesik a jó kis harcoktól... ^^

Ikkakuhoz annyit, hogy azért verte le a fraccion, mert nem akarta használni a BanKai-t (mindenki előtt), kapott is érte Iba-tól. : >


akym17: Köszi, hogy nem estél nekem! ><
Sajnos hajlamos vagyok rá, hogy a végére hagyjam a lényeget.  smirksweat
Azért nehogy már csak Kubo-ra mutogassanak, más se "jobb", ebből a szempontból.


« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 17:47:21 írta murasaki » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2185 Dátum: 13 nov 28, 18:26:35 »

De ez a szemkötő hatalmas. http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/551/8
Bakinak elég durva lenne, lehet tényleg lesz itt valami trükk. De nem értem hogy ha végig egymás elött álltak akkor hogy nem tűnt fel Haschwaldnak hogy egyszer csak eltünik a kötő?
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2186 Dátum: 13 nov 28, 18:39:53 »

Eddig Haschwaldnak nagy eséllyel a Blut képességet(Sokkal egyedibb mint másoknál) tartottam lehetségesnek.
A mostani részt nézve viszont lehet hogy inkább a B mint Balance jobban illene hozzá. Gondolkozik

Amúgy a szemkötőt már a fejezet elején se látni.
Naplózva

Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #2187 Dátum: 13 nov 28, 18:43:56 »

Hogyha ténylegesen Aizen helyet cserélt Kyorakuval akkor simán belefér a hipnózisba, hogy Haschwaltnak nem tűnik fel semmi. Tehát csak mi, külső szemlélők látjuk, hogy Kyorakunál eltűnt a szemkötő. Aztán meg:miért nem rajzolta valamelyik képkockára oda Aizent? Azért, hogy legyen benne valami izgalmas. Találgassunk, gondolkodjunk.
Viszont, ha egy rajzolási bakiról van szó, akkor nagyon csúnyán bele magyaráztunk olyasmit, ami nincs is ott Nyelvesít
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #2188 Dátum: 13 nov 28, 19:00:27 »

Hogyha ténylegesen Aizen helyet cserélt Kyorakuval akkor simán belefér a hipnózisba, hogy Haschwaltnak nem tűnik fel semmi. Tehát csak mi, külső szemlélők látjuk, hogy Kyorakunál eltűnt a szemkötő.
Viszont, ha egy rajzolási bakiról van szó, akkor nagyon csúnyán bele magyaráztunk olyasmit, ami nincs is ott Nyelvesít
Ez igaz. Be van tépve Jobb is, ha nem találgatunk tovább, ha tényleg nem baki, akkor meg így is, úgy is meg fogunk majd lepődni, mert tutira jó kis csavart talál ki. Mosolyog http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/552/18 Amúgy utoljára itt látni Kyourakut, és ekkor még rajta van. Vagyis időben egy Toshiro csatányi idő telt el, így ezalatt bármi történhetett. Mosolyog
Viszont van tényleg benne egy rajzolási baki, most, hogy visszakerestem a főkapitányt tűnt fel: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/554/5 BG9-nek itt a jobb, itt pedig http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559/12 a bal oldala van szétroncsolódva. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 19:02:17 írta akym17 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2189 Dátum: 13 nov 28, 19:23:56 »

Most Kubo túl nyílvánvalóan hagyott jeleket arra, hogy ő itt nem Kyouraku. Ha hiba lenne, nem lett volna ennyire szembetűnő, legalábbis túl kicsi az esélye hogy pont a szemét mutatják ennyiszer és még ráadásul teára hív,,,,

Viszont van tényleg benne egy rajzolási baki, most, hogy visszakerestem a főkapitányt tűnt fel: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/554/5 BG9-nek itt a jobb, itt pedig http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559/12 a bal oldala van szétroncsolódva. ^^

Ez meg nem biztos, hogy hiba. Simán a scannél meg lehetett tükrözve és kész is.

Amúgy ez csak fanart nem?
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 19:25:59 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!