24 máj 19, 21:22:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003595 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2070 Dátum: 13 nov 14, 15:29:43 »


a bleachet azzal védik sokan, hogy a másik manga se jobb. Viszont ez nevetséges és a bleachre nézve pedig szánalmasnak tűnik. Remélem azért van aki értette mire gondolok...

Gondolom szimpla figyelmetlenség, hogy ilyenkor mindig Bleachet írsz, és nem szimplán mangákat. Nevet


azon még átvergődök hogy senki se képes végleg meghalni de azon nem hogy egy kitépett szívű fél hulla még életben marad.

Mégis miért ne halna meg? Itt nyíltan le lett írva, hogy megfog. És az ilyen tényeg mindig be is jöttek eddig. Az, hogy előre halottnak pecsételtek embereket még mielőtt tényleg meghaltak volna harc közbenután, az más kérdés.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 14, 15:33:37 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2071 Dátum: 13 nov 14, 15:39:16 »

Egyáltalán nem figyelmetlenség ez így van mivel nektek elvetemült Bleach fanoknak kisebbségi komplexusotok van. Nem tudom a manga hibája vagy a fórumozok képtelenek rá, de igen kevesen próbálják vagy tudják érvekkel megvédeni.
Persze nehéz is mikor több sebből vérzik a történet és még számtalan más is.
Például számomra a karakter rajzoláson kívül semmi kiemelkedőt nem tud adni már évek óta. A rajzolást is beárnyékolja, hogy a háttereket minden év hanukáján rajzolja meg Kubo.
Na erre most jönnek az elvetemültek és a hunterx hunter rajzolása még rosszabb a  Narutoban rondábbak a karakterek stb stb. Viszont ezzel nem védte meg a mangát hiába gondolja ezt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2072 Dátum: 13 nov 14, 15:40:03 »

Megfog halni és újra születhet  később? Még elég ködös ez a tecknika.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2073 Dátum: 13 nov 14, 15:51:07 »

Hiei, én már rengetegszer leírtam ezt, ha nem fogadod el érvnek, akkor ez van. Mosolyog

Mint Kubo leírta, karakterközpontú a mangája, a hátterek rengeteg esetben egyszerűen elvonják a figyelmet a történésről, az érzelemkifejezőseknél méginkább, ha pedig nem lenne ilyen szép a rajzolás akkor még össze is mosódna az érdemi történéssel, rosszabb esetben közel kivehetetlen lenne.

De nem értem, hogy ez a van háttér nincs háttér probléma egyáltalán miért merül fel. Abszolút izlés kérdése, ugyan úgy mint a rajzolás kidolgozottsága. Nem ad hozzá érdemben a történethez, csak eyecandy.


+Valahogy sosem látom, hogy Naruto topicban rászólnál bárkire, hogy a Bleachel ellenpéldálozik, erre akartam célozni. Oh, elfelejtettem, te nem olvasod a naruto topicot.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 14, 15:52:10 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2074 Dátum: 13 nov 14, 16:01:27 »

Ezeknek az elvetemült fanoknak az ellentétéből legalább annyi van Nevet akiknek mindegy milyen jó a manga akkor is csak kritizálni tudják Nevet vagy mint már volt rá példa ha a fejezet jó is akkor Kubo nyaral..
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2075 Dátum: 13 nov 14, 16:02:21 »

Egyszerű oka van nem az én témám és nem moderálok bele más társam témájába, ahogy ők se moderálnak az enyémbe. Amúgy csak felszínesen olvasom a Naruto manga témát, mert az én értelmi színvonalamnak nem felel meg.
+ha én beírok valamit azt vagy el se olvassák, mert hosszú és van mondani valója esetlegesen fel se fogják ami  még valószínűbb. Így inkább kerülöm.
Ezt a témát is csak azért olvasom, mert moderátor vagyok. A manga miatt már kevésbé. Fairy tail mangát pedig abba hagytam és a témájába se írtam soha pedig sokáig olvastam, pusztán azért mert nem találtam méltónak arra, hogy véleményt alkossak róla és az 3 betűnél hosszabb legyen. Ehhez képest a bleachben elég hosszú mondatokat szoktam írni, mert ebben legalább pillanatnyi felvillanások vannak. Még ha később ezek el is lesznek tolva.
Nem rád értettem van aki megpróbál érvelni, de mint láthatod pár oldallal ezelőtt töröltem 3-4 hszt, ami már arról szólt, hogy a másik manga se jobb blablabla... Lehet nem láttad, mert kitörlöm az ilyet élből. Ezért írtam be azt a szöveget is.
Továbbra is tartom, ha a többség nem képes védeni a szeretett mangáját csak egy másik fikázásával az ne írjon, mert ezt járatja csak le.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2076 Dátum: 13 nov 14, 16:49:35 »

Így mindjárt egyet is tudok érteni veled. És igen, nem láttam őket, nemigazán voltam netközelbe a kommentem irása után, és való igaz, hogy a legtöbben érzelmi alapokra támaszkodnak az érvek helyett, de sajnos ez mindenhogy így van, ami populáris.

Viszont ha azt veszed, a 100k-s naruto-kunos felhasználónak a százada van itt csak, és abból is csak töredék kommentál. Én tartom azt, hogy ha mindenki kommentálna, ha csak egy mondatot is, akkor drasztikusan megváltozna a kommentek összetétele.



Azt amúgy észrevettétek, hogy Bambi tud repülni? Ezt nemigazán láttuk más quincytől, maximum az egyhelyben megállást a Hirenkyaku(?) segítségével, a quincy villámlépés neve asszem.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2077 Dátum: 13 nov 14, 17:01:44 »

Azt amúgy észrevettétek, hogy Bambi tud repülni? Ezt nemigazán láttuk más quincytől, maximum az egyhelyben megállást a Hirenkyaku(?) segítségével, a quincy villámlépés neve asszem.

Mindegyik tud repülni mert kaptak fényszárnyat mikor átváltoztak.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2078 Dátum: 13 nov 14, 17:14:35 »

Egyszerű oka van nem az én témám és nem moderálok bele más társam témájába, ahogy ők se moderálnak az enyémbe. Amúgy csak felszínesen olvasom a Naruto manga témát, mert az én értelmi színvonalamnak nem felel meg.
+ha én beírok valamit azt vagy el se olvassák, mert hosszú és van mondani valója esetlegesen fel se fogják ami  még valószínűbb. Így inkább kerülöm.
Ezt a témát is csak azért olvasom, mert moderátor vagyok. A manga miatt már kevésbé. Fairy tail mangát pedig abba hagytam és a témájába se írtam soha pedig sokáig olvastam, pusztán azért mert nem találtam méltónak arra, hogy véleményt alkossak róla és az 3 betűnél hosszabb legyen. Ehhez képest a bleachben elég hosszú mondatokat szoktam írni, mert ebben legalább pillanatnyi felvillanások vannak. Még ha később ezek el is lesznek tolva.
Nem rád értettem van aki megpróbál érvelni, de mint láthatod pár oldallal ezelőtt töröltem 3-4 hszt, ami már arról szólt, hogy a másik manga se jobb blablabla... Lehet nem láttad, mert kitörlöm az ilyet élből. Ezért írtam be azt a szöveget is.
Továbbra is tartom, ha a többség nem képes védeni a szeretett mangáját csak egy másik fikázásával az ne írjon, mert ezt járatja csak le.


De ha nem tetszik miért olvasod ?..ez az ami nem fér sokszor a fejembe..sok animét-mangát kezdtem el sokáig olvastam aztán már nem igazán tetszett és inkább otthagytam..ha egyszer nem érdekel akkor nem olvasom/nézem..senki se elvetemült fan csak védi a sajátját(gondolom)..én a kezdetektől olvasom/nézem a Bleach-t,és a Naruto-t is..nekem a Bleach jobban tetszik mérföldekkel,azon nőttem fel..naruto is tetszik de teljesen más síkon van mind ez,mai napig olvasom az adagot s ha nem is tetszik nem megyek feltétlen azonnal kommentálni a Naru fórúmra hogy mennyire xar lett ez a rész és miért nem tetszett..mert csak az lenne belőle hogy akkor miért megyek oda meg ne nézzem..s ez igaz is,ezért nem kommentálok állandóan ott..ha valami ennyire nem jön be akkor nem kell vele foglalkozni s könnyebb lesz az élet:)...
---------------------------------------------------


1 Kérdés ha most ichi ugye tudja hogy mi a saját ereje meg blabla,akkor a hollow énje a maszk stb minden eltűnt s sűrűsödött benne mind erő?..mert ha igen akkor baromi erős lehet most Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2079 Dátum: 13 nov 14, 17:19:41 »

Láttam és olvastam eddig minden fejezetet. Így nem igen akarom abba hagyni. Ráadásul nem mindig szoktam fikázni a mangát leírom mit gondolok a részről. Minden témában így teszek, ha nem tetszik a Naruto vagy a One Piece rész nyugodt lehetsz benne leírom oda is. Az már más tészta, hogy itt több olyan rész van ami nem tetszik. Erről nem tehetek. Ilyen az ízlésem.
Ezzel a témát lezártuk térjünk vissza a mangához.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2080 Dátum: 13 nov 14, 17:41:50 »

Láttam és olvastam eddig minden fejezetet. Így nem igen akarom abba hagyni. Ráadásul nem mindig szoktam fikázni a mangát leírom mit gondolok a részről. Minden témában így teszek, ha nem tetszik a Naruto vagy a One Piece rész nyugodt lehetsz benne leírom oda is. Az már más tészta, hogy itt több olyan rész van ami nem tetszik. Erről nem tehetek. Ilyen az ízlésem.
Ezzel a témát lezártuk térjünk vissza a mangához.

Visszatértem ott fent,arra várok választ Mosolyog
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2081 Dátum: 13 nov 14, 20:09:30 »

De ha nem tetszik miért olvasod ?..ez az ami nem fér sokszor a fejembe..sok animét-mangát kezdtem el sokáig olvastam aztán már nem igazán tetszett és inkább otthagytam..ha egyszer nem érdekel akkor nem olvasom/nézem..senki se elvetemült fan csak védi a sajátját(gondolom)..én a kezdetektől olvasom/nézem a Bleach-t,és a Naruto-t is..nekem a Bleach jobban tetszik mérföldekkel,azon nőttem fel..naruto is tetszik de teljesen más síkon van mind ez,mai napig olvasom az adagot s ha nem is tetszik nem megyek feltétlen azonnal kommentálni a Naru fórúmra hogy mennyire xar lett ez a rész és miért nem tetszett..mert csak az lenne belőle hogy akkor miért megyek oda meg ne nézzem..s ez igaz is,ezért nem kommentálok állandóan ott..ha valami ennyire nem jön be akkor nem kell vele foglalkozni s könnyebb lesz az élet:)...

Én meg azt nem értem, hogy ha te azt állítod kezdetek óta olvasod a Bleach-et ami valljuk meg igen rég volt már, még én is csak 8 éve olvasom, akkor hogy van az hogy ilyen hülyeséget tudsz kérdezni? Mármint ennél gázabb kérdés nem is létezik hogy "Ha nem tetszik miért olvasod?" Tudhatnád mivel ezer éve olvasod te is állítólag, hogy aki ennyi ideje olvas valamit nem fogj csak úgy dobni. A másik ami nem fér a fejembe, hogy miért van az hogy egyesek mindig azzal jönnek hogy neki nem tetszik XY Manga ezért nem is megy kommentelni a topicjába. SO WHAT? Nevet Azért mert nem tetszik egy rész akkor már véleményt sem lehet róla mondani? Bullshit. Amíg kulturált módon teszi valaki addig olyan véleményt ír le amilyet csak akar. És az hogy ez az ellentábornak tetszik vagy sem kutyát macskát nem izgat mivel szólás szabadság van és a topic tele lenne nyállal ha csak azt lehetne benne olvasni, hogy jaj de szupcsi ez a Bleach. Mert igen vannak akik sokat fikázzák viszont ahogy Hiei is mondta akik nem fikázzák nem tudják megindokolni hogy miért jó szerintük. Ahogy Hiei én is elmondom mindig a véleményem és nem igazán érdekel hogy ez ellenkezik-e másokéval. Azt nem csípem amikor jön valami random gyerek és megmondja hogy minek fikázom állandóan amikor csak a véleményem mondtam el. És ugye később ebből lesz a cserebogár.

Egyébként kicsit kitérnék a rajzolásra Das Omennel. Kubo csak ezzel takarózik mert lusta hátteret rajzolni, semmi köze nincs a történetnek ahhoz hogy milyen a háttér mert Hiei-t sem az zavarja szerintem hogy nincs háttér hanem hogy nincs logika ill. rengeteg a logikai bukfenc és az öngól. Aki ezzel nem ért egyet az valóban elvakult fan akik általában erre csak azt mondják, hogy ki kell várni nem lehet egy fejezet alatt mindent megtudni. Na ez a másik amit utálok. Nevet

Vegyük pl a One Piece-t igaz dobtam de sorra dönti a rekordokat pedig ha valaminek annak tuti hogy EPIC a rajzolása és egyedi is, MINDEN TÉREN. Mégis érthető a történet nem veszik el a szép háttér mellett kicsit sem. Szóval Das Omen az érved nem állja meg a helyét. Bocs pontosítok Kubo állítólagos érve nem állja meg a helyét.


De tényleg OFF csak szerettem volna én is kifejteni a véleményem, remélem nem gond. Ezzel be is fejeztem. PM-ben szívesen folytatom ha lesz energiám Bleach-re pazarolni.  ikszdé
Naplózva

mics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #2082 Dátum: 13 nov 14, 21:02:11 »

Nem nagyon szoktam írogatni, de mindig olvasom ezt fórumot, képben vagyok kb. mindenki Bleach-hez való viszonyával. 7-8 éve olvasom a mangát, de még ma is, 25 évesen eddig minden fejezetben van olyan pillanat, amiért még mindig szeretem ezt a mangát, lehet a történet fejlődése vagy szimplán csak egy jelenet. Az egész mangára egy többkötetes könyvként gondolok, ezért se nagyon idegesít az, hogy pl. az eheti fejezetben semmi nem történt, csak Komamura vágott egy nagyot, ettől még érdekel mi lesz később, ezért vannak mindenhol cliffhanger-ek.
Nem tetszik, ne olvasd dedó meg aahh... Mindenkinek tetszik valahol mélyen, különben miért írna róla, nem?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2083 Dátum: 13 nov 14, 21:04:26 »

De ha nem tetszik miért olvasod ?

1 Kérdés ha most ichi ugye tudja hogy mi a saját ereje meg blabla,akkor a hollow énje a maszk stb minden eltűnt s sűrűsödött benne mind erő?..mert ha igen akkor baromi erős lehet most Mosolyog

Azért olvassák, hogy tudjanak trollkodni veletek!  Pontosan

Az meg  hogy mi van Ichigoval jó kérdés. Felesleges belemenni találgatásba, Kubo úgyis előjön valamivel, ami keresztül húzza a találgatásokat. Nevet Mindenképpen baromi erős lesz Ichigo, kérdés az, hogy valami ésszerűséget visz-e a harcba, vagy randomba kaszabol és ordítja , hogy Getsuga Tenshou.

Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2084 Dátum: 13 nov 14, 21:43:20 »

Egyetértek Kuroval, mindenki szabadon alkothat véleményt, akár pozitív, akár negatív de ez nem is olyan rég volt kitárgyalva a "Ha nem tetszik miért olvasod?" mellet.

Aki ezzel nem ért egyet az valóban elvakult fan akik általában erre csak azt mondják, hogy ki kell várni nem lehet egy fejezet alatt mindent megtudni. Na ez a másik amit utálok. Nevet
Én ezeken nem akadok fenn. A FT-be már 250(!) fejezet óta nem derült ki, hogy Natsu miért nem tudott átmenni az erőteren. Ehhez képest a Bleachben nincsenek olyan nagy logikátlanságok, csupán apróságok. Pl Hol van most Aizen? A Bankai lopásról meg lett beszélve, hogy Yama ellen kellet főleg. Már ha erre gondoltál.^^

A háttér hiányhoz csak annyit, hogy Kubo pont a lustasága miatt viszi fel a harcokat az égbe, hogy ne kelljen hátteret rajzolnia. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!