24 máj 19, 21:21:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003595 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1980 Dátum: 13 nov 06, 06:50:33 »


Ulquiorra darálná a Quincyket, de neki még kevesebb esélyt látok a visszatérésére, mint Yamának. Egyedül Orihime élesztheti fel, de nem úgy hangzott, mintha ilyeneket vinne véghez az edzés alatt. Orihime mondott olyat, hogy most már a halál sem akadály a számára. De Ulquiorra porrá vált és el is vitte a szél. Ember legyen a talpán, aki talál belőle egy porszemet, főleg a sivatagban, majdnem két év után.

------
Azért színesben, nem néz ki rosszul Ichigo szerelése.
http://kasukiii.deviantart.com/art/Bleach-555-410869555

Szerintem csak felületesen értette Orihime, hiszen akkor bárkit visszahozhatott volna, akár Ichigo anyját, Kaien-t vagy a bátyját is. Mégsem tette, s nem hiszem, hogy szimplán azért, mert nem akarta. Nyilván van valami határa, pl csak olyanokra tud feltámasztani, akik nem túl erősek ő hozzá képest, Ulquiora meg Yamamoto viszont a szereplőgárda 90%-hoz képest túl erősek, egyedül Juhabach és Aizen bírnának el velük.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #1981 Dátum: 13 nov 06, 08:59:38 »

Kintt van az új rész http://www.mangapanda.com/bleach/556/3bye bye
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1982 Dátum: 13 nov 06, 09:03:21 »

Oké, kb most jutottam el arra a pontra, amikor a Bleach jobban kezdett érdekelni, mint a Naruto. Csak azt nem tudom eldönteni, hogy ennek örüljek-e vagy sem.  Gondolkozik Kubo nagyon összeszedte megát az utóbbi időben.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1983 Dátum: 13 nov 06, 09:04:55 »

Egek hogy néz ki Komamora. Na sebaj...
Bambinak néha volt begolyózott tekintete, nagyon bírom. ikszdé
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1984 Dátum: 13 nov 06, 09:27:28 »

Jó kis fejezet, kicsit Komamura központú volt, de legalább többet megtudtunk róla, a klánjáról, ráadásul kapott egy új Bankai-t!

Kíváncsi vagyok miben lesz más a Bankai-ja, mint régebben.

Viszont Bambietta képessége ritka gusztustalan.

Oké, kb most jutottam el arra a pontra, amikor a Bleach jobban kezdett érdekelni, mint a Naruto. Csak azt nem tudom eldönteni, hogy ennek örüljek-e vagy sem.  Gondolkozik Kubo nagyon összeszedte megát az utóbbi időben.

Most őszinte leszek: én a három "nagy WSJ" mangából egyet nem olvasok pár éve, mert dobtam a felszínes, röhej szintjére túldrámázott, elviselhetetlen hülyeségei miatt, egynél várok néhány hetet, hogy felgyűljenek a fejezetek s már csak egyet olvasok heti szinten, de már oda jutottam, hogy a még meglévő 2 WSJ shonen mangáknál is az elvárásaim a béka ülepe alatt van.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1985 Dátum: 13 nov 06, 10:22:50 »

nah ez a rész után merje valaki azt mondani, hogy kiszámítható a Bleach! ez a rész hatalmas volt bow Még több ilyen kiszámíthatatlan elemet még! Nevet nekem nagyon bejött az új forma is meg az új bankai is Hümm-hümm így még Ichigo se hiányzott a részből Nevet
Naplózva

Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #1986 Dátum: 13 nov 06, 12:14:04 »

nah ez a rész után merje valaki azt mondani, hogy kiszámítható a Bleach! ez a rész hatalmas volt bow Még több ilyen kiszámíthatatlan elemet még! Nevet nekem nagyon bejött az új forma is meg az új bankai is Hümm-hümm így még Ichigo se hiányzott a részből Nevet

Várjá' csak, majd meglátod, mingyá' jönnek a fikázók, mert mint tudjuk, akármit is csinálna Kubo, az nekik nem fog tetszeni, szóval felesleges is foglalkozni a hülyékkel!

--------------------

Ez a fejezet meg kifejezetten jó volt, és hát Komamura-ra innentől eléggé másképp lehetne majd tekinteni, mert hát nah, most talán van esély hogy kb a leggyengébb kapitány mutasson is valamit, arról nem is beszélve hogy sztem marha jól néz ki emberi alakban, a bankai-a meg még jobban!  Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1987 Dátum: 13 nov 06, 13:38:13 »

Szép húzás kutyuli azaz volt Farkas.
Nem számítottam rá hogy emberré változik,sőt egész tetszetős külsőt kapott,pár régebbi nyommal.
A füleket érdemes volt megtartani,főleg ha úgy hall vele Mint A Fake-karakurában.Nem utolsó utolsó sorban nagyon is illik hozzá.
A Bankaia meg Olyan lett mint a Pokol követe,csak a bajusz fura egy kicsit lehet meglett a magyaros virtusa is? Nevet
Régebbi alak vadabban közel páncél nélkül,remélem ez majd meglátszik az erején,képességein is.

Ui:Régebbi Gigai-át most dobhatja a kukába vagy szabadon engedheti ikszdé

Bambi arcai nagyrészt egész érdekesen lettek megrajzolva,nem rossz értelemben.
Főleg a 9ik oldaon,bár a többi se rossz(benne a 2ik is).

Hinamori viszont egy kicsit fiúsabb lett főleg az egyik képkockában kacsint

Örülök hogy Kubo meg tud lepni.Mondjuk Bleach az alap kedvenceim egyike.Remélem tudja tartani a színvonalat Kis SS hatás nem árt pokollal keverve.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 06, 13:39:31 írta K ichigo » Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1988 Dátum: 13 nov 06, 14:24:46 »

Ezután a rész után tátva maradt a szám... o.O Most úgy nézhetek ki, mint egy hal, csak tátogok. :O Azt hiszem kissé kiakadtam... Ez aztán meglepett a javából! :O Hűűű... ebben a fejezetben nem találtam hibát, bár Shinjit egy kicsit még mutathatták volna, hogy akkor pontosan milyen sérülést is szerzett, mennyire súlyosat vagy valami. (Hinamori nem hiányzott xD bár most kivételesen ő sem idegesített vagy zavart, mint máskor)
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 06, 14:41:39 írta akym17 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #1989 Dátum: 13 nov 06, 14:55:51 »

Óriási fejezet!  bow Bambit nagyon bírom még azt mondja Hinamorinak "A kutyuli vagy a halott fickó hadnagya vagy?"  ikszdé Amikor Komamura levette a páncélt először azt hittem nem is ő van alatta Nyelvesít Visszaemlékezés még remélem lesz Komamuráról és a nagypapiról Nyelvesít A Bankaia is nagyon jól meg lett rajzolva, és ő maga is Nevet kezén egykis szőr még maradt meg a füle is de szerintem így néz ki nagyon jól Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #1990 Dátum: 13 nov 06, 14:57:51 »

Szegény Shinjit szépen felrobbantotta,az a Qiuncy kiscsaj.
Komamura új külseje szerintem elég jólett,mikor megláttam először kicsit Ginjo-ra emlékeztetett nemtudom miért.
A fülei szerintem jó,hogy nem tüntek el igy legalább maradt valami a korábbi külsejéből.
Az új bankai-a pedig elég pokolira sikeredett szerintem,de tetszik rajta a bajussz és a szarvak.
Remélem még lessz pár ilyen fordulat,mint Komamura esetében volt  bow
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1991 Dátum: 13 nov 06, 15:09:49 »

Hmm.... 2 dolog fogalmazódott meg bennem, amire remélem 1-2 héten belül választ kapok. Ha az állítás igaz, ez egy "forbidden" technika a klánon belül (MS verzióban). Azonban erre a formára még koránt sem mondanám tökéletes átváltozásnak, hiszen vannak még állati jegyek. A névből kiindulva, pedig az átváltozás mértéke adja a power boost arányát. Vagyis lehet számolni, hogy esetleg, ez még koránt sem a legvégső ereje Komamurának? Fejet hajtok a sensei előtt, ilyenre egyáltalán nem számoltam a sok eshetőség közül, remek kis fejezet volt!
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1992 Dátum: 13 nov 06, 15:17:21 »

Határ az ötcsillagos ég! Rég volt, hogy kommentálás előtt nem olvasom el az előzőeket, de ez a rész kimondottan jó volt! Pörgött, kaptunk új infókat, új kinézeteket, hangulatos volt az egész. Még Komamura is elkezdett érdekelni! Bambi meg.....nem veszíthet. Mosolyog

Egyedül Hinamorit voltam képtelen felismerni amíg nevén nem szólították, neki nem tett jót az új rajzolás, akár szét is robbanthatta volna Bambi.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1993 Dátum: 13 nov 06, 15:25:19 »

Jó fejezet volt  smirksweat,Végre Komamura is elkezdett érdekelni..eddig valahogy nagyon kiaknázatlan volt..megvolt a nagy bankai-a de mindig könnyen szétcsapták szegényt,pedig sugároznia kellet volna belőle hogy erős..már a kinézete és termete miatt..remélem most odacsap Nevet..az emberi formája tetszik meg a bajszos bankai-a is ..
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1994 Dátum: 13 nov 06, 15:58:12 »

Hát igen Bleachet mindig várom kacsint,Narutonak márcsak a vége érdekel,rutin.

Nem is tudom lehet hogy Komamura még erősebb lenne ha teljesen átalakul emberré de remélem hogy nem.
Mostani alakja sztem úgy jó ahogy van,kell egy kis jellegzetesség.Nem utolsó sorban jól is jöhetnek még neki.
Maradék Bunda rész meg a téli hidegben Nevet

Amúgy Hinamori szerintetek is kicsit fiúsabb lett 1-2képen?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!