24 máj 19, 18:03:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003532 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1965 Dátum: 13 okt 29, 21:14:49 »

Pont ezt akartam mondani hogy a ruha alatt kesztyű és fehér ruha van rajta. ÉRdekes érdekes eléggé.-a hacuka tuti valami célt szolgál.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1966 Dátum: 13 okt 29, 21:49:39 »

de http://readms.com/r/bleach/555/2122/14 ez a jelenet mindennek a legalja. Ichigo rájuk szól hogy próbáljanak ne meghalni amíg ő oda nem ér, Urahara meg még hálás is érte? Nevet Poénnak jó lenne, de remélem ez nem tükrözi a mostani erőviszonyokat.

Nem vagyok benne biztos, hogy itt Ichigo harcra gondolt. Legalábbis nem a totális legyőzök mindenkit effektusra. Bár aztán lehet, hogy csak a fordítás volt túl szabad.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1967 Dátum: 13 okt 30, 07:25:09 »

Ebben a szinezésben elég badass Ichigo, csak kár, hogy nem ilyen lesz mer 2 helyen is fekete ahol amugy fehér a mangában  Lesütöttszemek
http://www.deviantart.com/art/Kurosaki-Ichigo-BACK-Bleach-CH555-410259738

Én arra leszek kíváncsi hogy hogyan fog harcolni azzal a két karddal.Ami a hátán van az vagy a 3-szorosa a másiknak Nevet
Itt egy másik színesbe:
http://manga-coloring-world.deviantart.com/art/Bleach-555-Ichigo-410253098
Naplózva

redskull986
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #1968 Dátum: 13 okt 30, 08:11:02 »

Kicsit nekem ilyen Dragon Ball szerű Nevet Mint amikor Son Goku fent edz a Mindenhatónál és hasonló turbánban tér vissza Nevet  Ördögi és ez kombinálva a Kaito bolygóján való edzéssel amikor nem számol a visszaút hosszával!  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 30, 08:11:53 írta redskull986 » Naplózva
nemmind1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #1969 Dátum: 13 okt 30, 11:12:24 »

Nos ichigo új kinézete mint ha egy néptáncost látnák aki karddal mászkál ikszdé
Szegény shinji kapott egyet de röhögve felkel maszkkal a fején azon se lennék meglepődve ha még mindig képzelödne a quincy arra kiváncsi leszek hogy urahara csak álldogálni jött meg átadni a bogyókat vagy harcolni is lényegébe jó fejezet volt
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1970 Dátum: 13 okt 30, 11:22:25 »

Amúgy Soul Society mikor vált ennyire szánalmassá, hogy Ichigo képében egy megmentőre kell várniuk?
Kb. akkor, amikor Byakuya könnyeket hullatva kérte Ichigot, hogy mentse meg SC-it. >.< :/
Én sem értem, hogy miért akadtak ki sokan azon, hogy Ichigo "máris" elindult. Nevet Ahogy mondták, nem fog valami hamar odaérni, szerintem teljesen oké, hogy mutatták az indulását, nekem nem volt vele bajom. Az viszont biztos, hogy számíthatunk majd visszaemlékezésekre, azt meg valahogy kétlem, hogy a többiek már lent lennének. Aztán meg ki tudja. smirksweat
Shinji lehet bekapott egy támadást, de az is lehet, hogy nem. Pontosan nem lehet kivenni, hogy mi is történt ott (van-e nagy sérülés vagy nincs) Az viszont biztos, hogy nem hal meg. Baromság lenne pont őt megölni. Technikai KO
Nem értem, hogy miért akadtatok ki Ichigo ruháján. Nevet Szerintem annyira nem vészes, mint amilyennek leírtátok. 99%, hogy azt a köpeny izét le fogja vetni, és fehér shinigami cuccban küzd majd. Mosolyog
Valamint mi történt Kuboval? Nem szokta ennyire rosszul megrajzolni a karaktereit, mint itt Uraharát  http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/555/15 (3. sor bal oldali panel) Vagy új asszisztens talán? Nevet
Fergeteges milyen ciki ez a cucc mint valami Arab hentes főleg azokkal a húsvágó késekkel.  ikszdé

Ezen jót derültem. Nevet Azt azért elismerem, találó hasonlat. ;D
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1971 Dátum: 13 okt 30, 21:07:27 »

Shinji lehet bekapott egy támadást, de az is lehet, hogy nem. Pontosan nem lehet kivenni, hogy mi is történt ott (van-e nagy sérülés vagy nincs) Az viszont biztos, hogy nem hal meg. Baromság lenne pont őt megölni. Technikai KO
Az arc kifejezéséből nekem úgy tűnik, hogy bekapta a támadást, csak az a kérdés, hogy mennyire sérült meg tőle.

Amúgy, pont az előző fejezetben volt róla szó, hogy mikor fog Ichigo megérkezni. Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/554/12
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #1972 Dátum: 13 nov 02, 22:28:53 »

Végre Ichigo is elindilt.
Remélem siet majd,mert ha késik sok nem fog maradni Soul City-ből.
A Quincy-k megint előjöttek valami überállat képességgel.
Lassan a Shinigami-knak már csak Ichigo Rukia Byakuya meg Renji marad mint felmentősereg.
Ám nekem is tetszik Ichi ruhája,nameg arra is kiváncsi vagyok,hogy miféle erőt kapott odafent,és hogyan harcól majd aval a 2 kardal.
Már várom a kövi fejezetet  Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1973 Dátum: 13 nov 03, 02:16:13 »

Azért még ne írjunk le ennyi szereplőt ilyen hamar.A felmentő seregben is bőven vannak még többen is.

Nem tudom miért,de az ugrott be hogy mi van ha Ichigo jövőbeni quincyesített énje már a Vanderichben/nél van vagy hasonló.
Hascwaldra gondoltam aki esélyes lehet,de akkor elég ironikus lenne hogy saját magát fegyverezte le.Viszont az is látszik hogy nem akart végezni vele.
Tudom elég képtelen ötlet,de ki tudja lehet bejön,vagy legalábbis hasonló pl rejtett. smirksweat
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #1974 Dátum: 13 nov 03, 09:50:16 »

Ezek a mostani fejezetek tetszenek de vmi nem világos.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/546/12
Ezt most hogy is tervezi Kyouraku? Leszáll a "mennyből" Ichigo és elküldi a spanokhoz egy hétvégi bulira, majd küldi az sms-t hogy hétfő reggel várlak a csatatéren? Nevet Vagy ezt inkább csak kamunak mondta hogy megnyugtassa az ugri-bugri pajtikat hogy ne vergődjenek annyit?!?!?!
Akárhogy is ez így furcsa, mint ahogy az is hogyha a quincy nem bírja a hollowok jelenlétét, mi a francot kerestek hueco mondoba? Bár lehet Urahara úgy értette hogy ha közvetlen kapcsolatba kerülnek, mert így érthető hogy Masaki mért volt a halál torkában mikor megszállta "white", és mért csak úgy élte túl hogy háttér támogatást kapott.
Az új szerelése Ichigonak meg nagyon tetszik, de elméletileg később kezdett bele minden edzésbe mint renji meg rukia így a kérdésem hogy ők hol vannak? Lehet Ichigohoz képest ők annyira nyamvadtak még tréningelnek?

Így belegondolva ha Ichigo nem hiperaktivizálta volna magát akár ő meg rukia, renji és a hatalmas byakuya együtt indulhattak volna útnak, mostanra ők lennének a Fantastic Four, és esélye nem lenne a quincy katonáknak. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 03, 09:52:01 írta Morause » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1975 Dátum: 13 nov 03, 10:03:55 »

Szerintem Kyouraku nem számított rá, hogy a Quincyk, ilyen hamar mozgásba lendülnek. Én abban reménykedem, hogy Tatsukiék hamarosan átmennek a jegyekkel SS-be és csak annyit látnak, hogy Londonba kerültek és mindenki az életéért küzd. Nevet Érdekes lenne látni, hogy a Quincyk, hogy állnak az emberekhez. Hiszen eddig csak Shinigamikat meg Hollowokat öltek az átlagos lelkeket békén hagyták. (kivéve persze Omeada húgát, de BG9 inkább Terminátor, mintsem érző lény.

HM-be csak is az Arrancarok miatt mentek.

Ichigo valószínűleg a lefelé vezető úton találkozik majd Rukiával és Renjivel (Byakuya kérdéses).
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1976 Dátum: 13 nov 05, 14:42:46 »

Ha jól megfigyeltétek a többiek még nem indulhattak el, ugyanis a lépcsőket még csak most idézték meg és ugye normál esetben egy hét lenne a leút vagyis nem rövid. Szóval akkor lent kéne már lenniük de mivel nemv otlak lent amikor jött a hívás Ichigotól ezért még fent vannak... Mint tudjuk Ichigo mindent gyorstalpalóban csinál meg. A visszaemlékezésre meg sztem amig zuhan tökéletes lesz az időzítés, hogy Kubo bemutassa nekünk. Hümm-hümm
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1977 Dátum: 13 nov 05, 15:13:29 »

Szerintem pedig már lent vannak a többiek. Ichigo később kezdte el az edzést mint a többiek. Mondjuk ehhez hozzájárul a fenntartott időzavar is, azzal, hogy lehetetlen nyomon követni az idő múlását a történetben. Egyáltalán, ebben a mostani szálban most kaptunk először valami információt a 3 órás bemondással.

A visszaemlékezést ilyenkor nem fogja bemutatni Kubo. Ez teljesen biztos. Mindig akkor csinál ilyeneket amikor valamiért tanácstalan vagy szorult helyzetbe kerül az adott karakter. És ez nem csak Kubora igaz hanem a mangakák teljes mezőnyére. Példaként gondoljál csak Ichigo Aizen elleni harcára. Ott is akkor mutatta be, hogy mi történt a Dangaiban.
Naplózva
GodSoul
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #1978 Dátum: 13 nov 05, 21:59:34 »

ASD!

Így kezdeném 1. hsz-em, és most úgy összegezném a véleményem/im.

Nos..... Amikor meghalt Jama bá', az egy kicsit szíven ütött, de ahogy kubo-t ismerem, valahogyan vissza fogja hozni, mint ahogy ulquiorra-t (mondjon akármit Kubot, vissza fogja hozni, egy ilyen lényeges karaktert nem lehet csak úgy eltüntetni...) is.... Jamat, ha tippelnem kellene, akkor amint Juha szabadon engedi Jama kardjának erejét, akkor fog Jama újra az élők közé visszatérni..... Miért gondolom így? - Jama több 100 évig edzette a kardját, testét, lelkét, és 555 fejezet alatt talán láttunk tőle 2-3 érdekes megmozdulást, de a teljes erejét még sosem láttuk, nagy valószínűségét látom annak, hogy amikor küzdött Juha 2.0 ellen, akkor is az erejének csak 1 részét mutatta meg... Én személy szerint elképzelhetőnek tartom azt, hogy Jama úgymond "beépítette" magát a kardjába, hiszen ha belegondolunk tényleg kemény fából faragták, és 1000 éve nem született nála erősebb shimigami....

Ichigo....... Ejejejjjjjj........ Mint valami kifingott bohóc egy vándor cirkuszból, úgy néz ki Nevet Oldalán egy konyhakés, hátán meg egy kib*szott nagy villámhárító.... Szerintetek mi van most Ichi-vel? Quincy erőt is használni fog? Vagy csak shimigami erőt? Vagy vegyesen mind2-t?...... Ez nehezebb kérdés, mint az, hogy..... "Mi az, 4 lába van, asztal de nem szék"..... Komolyan gyerekek, pörgessétek magatokban végig, mi lesz most itt? Jön Grimmjow, és rendet rak? Jama magához tér? Ichi Quincy erőt fog használni? ulquiorra is elő fog lépni? Ichi apja mit csinál az élők világában... rántottát süt??? Urahara az a furfangos vén róka, meg csak ott ül ölbe tett kézzel?

Gyerekek... akárhogy nézzük, itt olyan kérdések/elméletek/álmodozások vannak, amikre MÉG! nem tudjuk a választ....
Szerintetek?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1979 Dátum: 13 nov 05, 22:33:49 »

Én nagyon meglepődnék, ha Yamabá visszatérne vagy épp Ulquiorra. Yamabá halála egy kor végét jelentette, pont ahogy Fehérbajusz halála az One Piece-ben. Nem is látom értelmét, hogy visszatérjen. Azért, hogy ő győzze le Bach-ot? Az Ichigo vagy Ishida esetleg az apák dolga lesz. Az erejét is szépen megmutatta Kubo. 4 képesség a 4 fő égtájnak. Esetleg még a kevertek lehetnek, mint a Dél-Kelet, de nem hiszem, hogy lenne ilyen. Maximum csontvázkánt idézheti meg Bach.

Ulquiorra darálná a Quincyket, de neki még kevesebb esélyt látok a visszatérésére, mint Yamának. Egyedül Orihime élesztheti fel, de nem úgy hangzott, mintha ilyeneket vinne véghez az edzés alatt. Orihime mondott olyat, hogy most már a halál sem akadály a számára. De Ulquiorra porrá vált és el is vitte a szél. Ember legyen a talpán, aki talál belőle egy porszemet, főleg a sivatagban, majdnem két év után.

------
Azért színesben, nem néz ki rosszul Ichigo szerelése.
http://kasukiii.deviantart.com/art/Bleach-555-410869555
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 05, 22:41:39 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!