24 máj 19, 18:35:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003539 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1950 Dátum: 13 okt 29, 14:42:58 »

Zeronál én is hasonlóra gondoltam bár azért ez elég szemét képesség lenne.
Ha jobban belelendülne ugyanaz eljátszódna mint Yammynál.
Bár az is lehet hogy a háttérben meghúzódva majd ő lesz később a kemény "legény" Csaj. Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1951 Dátum: 13 okt 29, 14:47:11 »

Szerintem pont ez lenne a meglepő a shinigamik számára, hogy a leggyengébbnek kicsit szemét a képessége.
Még az is lehet, csak arra még várnunk kell kicsit.

Urahara csapata hol van? Ő már átjött és a többiek? Kell azért a segítség nekik és a nulladikosok nem fognak odarohanni segíteni.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1952 Dátum: 13 okt 29, 14:51:05 »

Vagy a Schutzstaffel tagjai között is van egy alá/fölé rendeltségi viszony, mint az espadák és fraccionjai. Most hogy bambi becsavarodott, az agybaján kívül másra nem is figyel, így semmi sem korlátozza le az erejüket.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1953 Dátum: 13 okt 29, 17:50:46 »

Ha meg még 10 fejezetig nem ér oda Ichigo, akkor adja magát a kérdés, hogy mi a francnak kellett fél fejezeten át néznünk az indulását? Nevet

Amúgy Soul Society mikor vált ennyire szánalmassá, hogy Ichigo képében egy megmentőre kell várniuk? Az egy dolog hogy a főellenséggel nem bírnak el, de http://readms.com/r/bleach/555/2122/14 ez a jelenet mindennek a legalja. Ichigo rájuk szól hogy próbáljanak ne meghalni amíg ő oda nem ér, Urahara meg még hálás is érte? Nevet Poénnak jó lenne, de remélem ez nem tükrözi a mostani erőviszonyokat.
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1954 Dátum: 13 okt 29, 18:08:22 »

Ha meg még 10 fejezetig nem ér oda Ichigo, akkor adja magát a kérdés, hogy mi a francnak kellett fél fejezeten át néznünk az indulását? Nevet

Amúgy Soul Society mikor vált ennyire szánalmassá, hogy Ichigo képében egy megmentőre kell várniuk? Az egy dolog hogy a főellenséggel nem bírnak el, de http://readms.com/r/bleach/555/2122/14 ez a jelenet mindennek a legalja. Ichigo rájuk szól hogy próbáljanak ne meghalni amíg ő oda nem ér, Urahara meg még hálás is érte? Nevet Poénnak jó lenne, de remélem ez nem tükrözi a mostani erőviszonyokat.

Tehet róla hogy erősebb mind a többiek??..inkább az abszurd hogy ilyenekkel jön valaki hogy miért várnak utána..Ha csak aizen harcot néznék már akkor is látszik hogy mennyire tehetetlenek voltak..ukitake meg kyouraku-ra meg szó szerint mérges vagyok...ukitake-t megértem beteges stb...de kyouraku mi a francért nem vesz komolyan soha egy harcot??? s mindig ráfázik..ez azért idegesítő..ha rendesen a helyére állna lehet nem kellene várni ichire de így..
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #1955 Dátum: 13 okt 29, 18:35:05 »

Én legjobban Hisagi Bankai-ra és Grimmjow fejlődésére vagyok kíváncsi, de szerintem várunk kell még rájuk egy ideig.
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1956 Dátum: 13 okt 29, 18:53:53 »

A ruhát biztos, hogy a nő készítette és szerintem az is kivehető, hogy szellemi erő elszívó vagy elnyomó öltözet. Hasonló lehet mint Kenpachi szemkötője. Amint levette a sapkát menten irtózatosan felgyorsult. Mi lesz ha leveti a teljes ruházatot?

Szerintem meg semmi befolyása nincs a ruhának. Én inkább úgy veszem ki, hogy megfogta a sapkáját, hogy ne repüljön le, amikor begyorsít. A levétel máshogy nézett volna ki.

Befolyása lehet van de nem ilyen..ja és nem levette..hanem jól látszik hogy ami fele eddig fel volt tűrve azt a szemére húzta egy hangyányit  ikszdé

http://www.bleachfan.hu/manga/mangas/Bleach%20manga/555/14.png
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 18:55:29 írta ZangetsuX » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1957 Dátum: 13 okt 29, 19:11:44 »

Na tessék, nem megmondtam hogy teljes mértékben felesleges volt a bankai lopás? Átváltottak angyali üzemmódba és egy pillanat alatt kinyuvadt Shinji, legalábbis nagyon úgy fest hogy hiányzik pár alkatrésze. Nevet
Ha ennyire erősek mi a francnak a bankai tök felesleges időhúzás csak. De mindegy is eleget beszéltünk erről.

Egyébként Ichigo akárhányszor valami új powerupot kap muszáj neki mindig valami bugyuta ruhát ráerőltetni? Nevet
Fergeteges milyen ciki ez a cucc mint valami Arab hentes főleg azokkal a húsvágó késekkel.  ikszdé

Mit röhögnék hogy ennyit szenvedett az új kardok végett meg stb aztán semmit se érne el a Kvinsik ellen.  smirksweat
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1958 Dátum: 13 okt 29, 19:35:05 »

Nagyon remélem, hogy később még lesz visszatekintés, hogy hogyan is tolta le a megmaradt 2 nullást Ichigo, meg egyáltalán, hogy mi dolga volt vele a királynak, mert azok voltak a legjobb részek. A ruhájáról először az ember nem tudja mit gondoljon mer az eddigiek alapján nagyon nem illik  a képbe lehet hogy ezért lehet befutó végül mert nem erre számítottunk. Nézzük csak meg a nulladikosokat, ott is valami űberbrutál bagázsra számítottunk és kaptunk 5 idiótát akik úgy vannak jól ahogy vannak  Hümm-hümm Zangetsunak igaza van, Ichigo ott a szemére húzza a fejfedőt mielőtt begyorsul, lehet csak azért hogy a légáramlat ne vigye le közben, de megeshet, hogy tényleg ökobarát ruci és elzárja a sugárzást Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1959 Dátum: 13 okt 29, 19:37:45 »

Szerintem ne kezdjük előröl a vitázást, most sokkal normálisabban írta le a véleményét.

Én örülök, hogy kapott valamennyire új ruhát. Azért egy idő után kell némi változás, még ha csak ideiglenes is az.

A bankai lopást meg már megbeszéltük, örüljünk, hogy most a saját erejüket használják a quincyk.

Grimmjowra remélem már nem kell sokáig várnunk. Már úgy is tudjuk, hogy ő volt Uraharával szóval felesleges bújtatni őt, még inkább úgy behozni, mint valami hirtelen fordulat lenne.

« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 19:40:16 írta zitagirl » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1960 Dátum: 13 okt 29, 19:51:09 »

Shinji arca eltorzul a fájdalomtól de szerintem nem szenvedett komolyabb sérülést. Én úgy nézem, hogy a robbanás előtte történt, ezért nem látjuk a teste azon részét. Meglepő lenne, ha a következő fejezetben látnánk, hogy minimum leszakadt a karja.

Nekem is az arab öltözet jutott eszembe Ichi új szereléséről. Nevet Szerintem ennyi réteggel a testén nem is tud normálisan harcolni. Lehet, hogy azért adta rá Shutara, hogy ne fázzon meg a nagy szélben. xD

A 4 Quincy csaj együtt nyomul. Szerintem Kenpachin és Ukitakén kívül bárkit bedarálnak nagyon rövid idő alatt. Még, ha a kapitány viszi is a hadnagyát.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #1961 Dátum: 13 okt 29, 19:56:14 »

nekem tetszett ichi ruhája bár el nem tudom képzelni ebben küzdeni...És hogyha így leküldték a nulladikosok akkor már a lélekkirállyal is találkozott? Gondolkozik Remélem később megtudjuk.

annak viszont örülök hogy a változatosság kedvéért ichi hamarabb érkezik Nevet

Mondjuk ha Shinji tol egy bankait esetleg még maszkot is akkor Komamura már nem nagyon lesz játékban még bankaial se szerintem Nyelvesít bár azt még nem tudjuk hogy ő milyen powerup-t kapott.

Szerintetek az nem lehet hogy Bambi még Sakanade hatása alatt van és csak random robbantgat? Nevet mert nem úgy tűnt (nekem legalábbis) mintha lerobbant volna valamije Shinjinek Nyelvesít
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1962 Dátum: 13 okt 29, 20:00:30 »

De miért hiszi azt mindenki hogy majd abban a ruhában fog harcolni?..szerintem nem..ez olyan mind anno mikkor kukaku adott neki egy hasonló öltözéket hogy repülni tudjon..lehet ez is valamiben kisegíti de nem hiszem hogy ebben harcolna.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1963 Dátum: 13 okt 29, 20:00:56 »

Visszaemlékezés biztosan lesz Ichigonál. Ezt Kubo gyakran megcsinálta eddig is a történetben. Lásd Aizen & Ichigo mérközést. Mindig ott teszi be ezeket az emlékezéseket amikor megakad vagy szorult helyzetbe kerül a főhős.

Szerintem Shinji arca még nem a kint mutatja csak hatalmas meglepetés látszik rajta. Amúgy szerintem ezzel meg van a következő párosítás amelyben Bambi & Shinji valamint Komamura és a 3 leányzó lesz porondon. Én most itt Komamurára nagyon kíváncsi leszek. Mit tanulhatott ezalatt a rövid idő alatt a nagyfatertól?

Nálam Ichi ruhája egyértelműen szellemi erő elnyelő vagy elrejtő ruha. Majd idővel úgy is kiderül.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 20:02:30 írta rini67 » Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1964 Dátum: 13 okt 29, 21:13:32 »

Ebben a szinezésben elég badass Ichigo, csak kár, hogy nem ilyen lesz mer 2 helyen is fekete ahol amugy fehér a mangában  Lesütöttszemek
http://www.deviantart.com/art/Kurosaki-Ichigo-BACK-Bleach-CH555-410259738
Tudtam, hogy valahonnan ismerős ez a visszahajtott köpeny:
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110728152042/denaruto3/de/images/thumb/b/b9/OonokiSama01.png/500px-OonokiSama01.png
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 21:33:07 írta -Dante- » Naplózva

Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!