24 máj 19, 19:22:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003548 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #1860 Dátum: 13 okt 22, 19:56:25 »

kenpachi meg ha meghalna akkor ichigo ennyit mondana pedig egy utolsó harcot akartam veled teljes erőből fel is támadna

 Ezen röhögtem egy jót Mosolyog. De amúgy tényleg  Pontosan
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1861 Dátum: 13 okt 23, 08:01:08 »

Gyerünk Hitsugaya, kövesd a fényt!!!!négy!!4!!
Komamura a kutyát sem érdekel, Hirako viszont érdekes, belőle sokat nem láthattunk eddig Aizennek hála. Most remélem azért fog harcolni is. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1862 Dátum: 13 okt 23, 08:07:28 »

Kint az új fejezet:
http://www.mangapanda.com/bleach/554

Toshiro kicsit kifeküdt Matsumoto mellé. Bambietta nem kicsit fura. Megjelent néhány várt arc (egyik megint abban a sisakban) és a quincyk megint ellentámadásba lendülnek az igazi erejükkel. Végén meg Urahara hívást kap Ichigótól.

Szerintem igen jó rész volt.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1863 Dátum: 13 okt 23, 08:24:03 »

BazzB mekkora volt. ikszdé Bambira kíváncsi leszek. >.>
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1864 Dátum: 13 okt 23, 08:39:56 »

Jó rész volt.

Shinji, Bazz-B és Bambietta hozták a tőlük várt formát, annak pedig örülök, hogy Shinji galád módon elkapta Bambietta-t Sakanade-val. Sőt, ha jól vettem ki Shinji szavait, továbbfejlesztette, s most már a hangok/szavak is visszafelé vannak.

Ami viszont érdekes, hogy Bambietta azt mondta, hogy nem tudták a Quincy-k a Vollstanding-et használni, amíg náluk volt a Bankai. Szóval dupla öröm, hogy visszalopták a Shinigamik, mert így most már a 100% teljes erejükkel fognak harcolni a Quincy-k!

Viszont amin meglepődtem, az Cang Du..... ugyanis ha jól láttam, nem halt meg, s ő is Vollstanding-elt. Legalábbis ezek alapján:

Itt jégbe van fagyva...

http://www.mangareader.net/bleach/554/3
http://www.mangareader.net/bleach/554/6

Itt viszont kitör a jégből, legalsó jobb képkocka legalábbis nekem annak a jégtömbnek nézz ki....

http://www.mangareader.net/bleach/554/18

Viszont ha az ott Cangu Du, akkor a bal oldalon talán BG9 lehet. Egy biztos: az összeesett Toshiro-t és Matsumoto-t már csak Isshin mentheti meg... amint végzett a gyógyíthatatlan betegével az emberek világában. ;P






Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1865 Dátum: 13 okt 23, 08:52:06 »

Jó rész volt.
Szerintem srácok nem volt ez jó, inkább olyan átlagosnak mondanám.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1866 Dátum: 13 okt 23, 09:02:34 »

Szerintem is jó volt, Bambietta miatt.^^

A vártakkal ellentétben Toshiro nem ugrándozik örülve a győzelem után, hanem úgynézki minden erejére szüksége volt, hogy talpon maradjon a harc alatt.

BG9 most már beláthatunk a sisakja alá. Kíváncsi vagyok, hogy mi van alatta. Mekkora para lenne, ha előtűnne egy Terminátor fémkoponyája. ikszdé

Bambiettát nagyon bírom. Nevet Ezek a gyors hangulatváltozásai nagyon jók. Szép kis robbanást csinált. Ha betol még pár ilyet, akkor mindegy, hogy tudja hol van Shinji vagy nem. Szépen beszólt Komamurának a vödörrel xD. Remélem rendben lesz, hogy két kapitánnyal kell egyszerre harcolnia. Csak ne haljon meg. >.<#

Ichigo telefonál, hogy engedélyt kapjon, hogy még hadd maradhasson a Zerósok bulijában. Nyelvesít

Gondoltam, hogy Bach számított erre de annak már nem, hogy nem tett óvintézkedést. Legalább megbízik a harcosaiban.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1867 Dátum: 13 okt 23, 10:03:58 »

Szerintem srácok nem volt ez jó, inkább olyan átlagosnak mondanám.

Hitsugaya gyötrődései után viszont kimondottan jó vérfrissítés.


Nekem tetszett, hogy megint láttunk valamit a karakterekből, és nem csak a shonenpaletta kötelezőit. BG-re leszek nagyon kíváncsi, hogy valójában mi is ő. Na meg persze Ichigora, nem hiszem, hogy idejönne most, akkor csak szimplán jött és nem üzent volna.

Mindemellett szerintem a legfontosabb infó az volt, hogy Bankait (élő előző kapitánnyal legalábbis) + Völstandiget nem tud használni a quincy. Gondolom Bach azért parancsolta meg a Csillagharcosoknak, hogy öljék meg a régi bankaihasználót a bankaiukkal mert azután tudtak volna Völstandiget is használni.

Viszont elég ellentmondásos, mert akkor Bach miért nem Yama bankaiával ölte meg őt? Mert a jelenlegi állás szerint, így neki sincs végső formája. Ha csak nem szimplán megalázás révén kell megölni a kapitányokat a régi erejükkel, és haláluk után már lehet völstandigot használni. Esetleg szimplán arról van szó, hogy 2 végső alak (mivel a Bankai is az) egyszerre nem tud egy lélekben lenni. Fene tudja, remélem erre kapunk majd elfogadható magyarázatot.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #1868 Dátum: 13 okt 23, 10:41:46 »

Nekem is tetszett,hogy jégsrácot kivonták kicsit forgalomból,oké győzött,de ne legyen útban most egy ideig.

Bambinetta meg a két kapitány harca igen csak érdekel,tetszett ahogy Shinji trollkodott egyet a shikaiával,Komamura is tuti tartogat valamit,elég magabiztosnak tűnik az új sisakjában,meg a Quincy kiscsajt is jó lenne elnézni egy ideig,érdekes karakter. xP
A horrorfilmből szabadult As nodt úgy láttam kicsit magányosnak érzi magát így ellenség nélkül,bármelyik pillanatban betoppanhat sztem Bya hogy foglalkozzon vele,Ichi lehet pont ezért telefonál,meg a Hitsu-Soi párosnak is jól jönne egy kis segítség,leszenek még itt megleptés emberek,sztem vagy Cicanő és Isshin,vagy esetleg Rukiáék egy kis fullbring segítséggel,vagy van még egy Kensei Hisagi duó,előfordul választható karakter bőven. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 10:47:28 írta Fed » Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1869 Dátum: 13 okt 23, 11:03:09 »

Ichigo Shutaránál jár, és a mosdóból telefonál (kikéretőzött) mert most jön a levetkőzős szakasz. A kis homi ahelyett hogy megmutatná neki, hogy ki is az a Kurosaki Motherfuckin' Ichigo...

A kvinsik megpróbálhatták volna "megmérgezni" a bankai-okat, Kisuke-hoz hasonló gondolatmenet alapján. De hadjuk meg a credit-et Nimayia-nak.

Bach-on nem látom a fekete köpönyegét. Már nem menő? Amúgy tipikus villain, a saját maga zsenialitása és terve a legfontosabb, nem érdekli, hogy az alattvalóival mi történik. Neki ez csak egy jó előadás, amit az 1. sorból élvezhet.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1870 Dátum: 13 okt 23, 11:14:32 »

Na igen igy már érdekes lesz... Azt is tudjuk hogy még mire képesek kirge bácsi miatt:D
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1871 Dátum: 13 okt 23, 11:39:28 »

Ha As Nodt is elvesztette a lopott Bankaiát, az azt jelenti, hogy Byakuya már SS-ben van.
Talán azért hívta fel Ichi, hogy szóljon, Byakuya meglépet a rehabilitációról. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1872 Dátum: 13 okt 23, 13:10:27 »

Bambietta Őrjöngése nem volt semmi majdnem át is ment Super Saiyanba a dühtől Nevet
Azt hitte kezd bekattanni erre Shinji még rá is tett hogy igazolja.Végre látjuk akcióban a 3ik troll-t is.
Bach tényleg ügyes stratéga,szinte mindenre számított(eddig).
Shinji fordított írását nem volt könnyű elolvasni,de azért megpróbáltam fej fordítva,ahelyett hogy lementem és megfordítom Nyelvesít
Bankai kapcsolat tényleg elég érdekes dolog,kicsit később esetleg hogy már itt lehetnek a gazdáik is,bár végén a hívás adott egy segítő tippet.
Komamura első képen kicsit nagyobbnak tűnt,de annyi kiderült hogy gyorsabb lett.
Byakuya visszajött volna a Bankaiért,kis visszavágó azt megy vissza mint aki véletlen eltévedt ikszdé

Plusz képek is egész jól lettek kiválogatva.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1873 Dátum: 13 okt 23, 14:02:29 »

Végre jön ichigo! Nevet és akkor nem quincy vollstanding akkor mit csinálnak a quincyk?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1874 Dátum: 13 okt 23, 14:13:27 »

Szerintem pedig pont hogy az.
Ha jól vettem ki Bambika azt ecsetelte hogy eddig nem tudta használni mert ez a Bankai lopás egyik mellékhatása.
Most hogy megszabadították felszabadulhat az igazi ereje. kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!