24 máj 19, 18:38:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003540 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1830 Dátum: 13 okt 16, 18:27:06 »

553:
Hitsugaya továbbfejlesztett bankai-ja nem rossz.Majd ha valaki megtalálja azt az oldalt színesbe,belinkelté?

Amúgy eléggé gyengus rész volt. Nem kicsit lesz nevetséges, ha Changot (és BG-t) ennyivel kinyírják, semmi blut meg végső forma,,,,


Már megszokhattuk szerintem,hogy ennyivel nem halnak meg.Szinte mindegyik harcba így volt,bedobták az ütőkártyát,és utána valahogy máshogy lett vége,pl.Ichigo=>Mugetsu,Aizen talpra állt,és egy kidoval sikerült legyőzni.VAGY,Toshiro vs Halibel,Hitsu elhasználta az ütőkártyát,Halibel ki lett olvasztva és Aizen szúrta le,ezek kívül még van kismillió példa.Emiatt továbbra is arra számítok,hogy valaki segíteni fog neki,miután tényleg a végét járja.
...Vagy rosszabb esetben ha tényleg ennyivel vége,az...nem jó...
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 18:29:29 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1831 Dátum: 13 okt 16, 18:53:55 »

Az tény, hogy nem ez volt a legjobb fejezet, de mondj már nekem egy olyan mangát ahol minden fejezetbe kiderül valami eget rengető információ vagy egy hatalmas csavar történik és nincs egyetlen úgymond gyengébbre sikerült fejezete, mert akkor azt megnézném.  Mosolyog
Most amúgy is min kell ennyire meglepődni? Urahara az elöző fejezetben állt elő egy módszerrel, amivel visszalehet szerezni a bankaiokat. Szerintem magától értetődő, hogy az azt követő fejezetbe ezek a kapitányok ellentámadásba lendülnek. Ez sokkal logikusabb mintha elkezdett volna valami teljesen új szálat, és ha jobban meggondolod most milyen hatalmas dolog derülhetett volna ki? Ha meg most nem rendezi ezt a szálat akkor meg az lett volna a baj, hogy átugorja és majd x fejezet után mutatná, hogy vége a harcnak.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1832 Dátum: 13 okt 16, 20:00:31 »

Szerintem meg teljesen várható volt, hogy ez a fejezet ezt fogja tartalmazni. Ahogy korábban is írták. Urahara által készített tabletták hatását kellet bemutatni és egyben bemutatta Hoyinmaru igazi alakját. De megemlíthetjük Soi Fongot is aki mindig elutasította mások segítségét és most maga kérte meg Oomaedát segítségnyújtásra. Tehát volt jelentés tartalma ennek a résznek.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1833 Dátum: 13 okt 16, 20:37:55 »

Akkor most az a baj, hogy nem hullnak el a karakterek? Jól néznénk ki, ha minden harcnak 3-4 áldozata lenne. Mostanra jó, ha maradna össz-vissz 5-10 ember, aki hadakozna. És nem lehet minden harc 10 perces. Naruto-ban is elég sokat elmaradnak 1-1 harcnál. Ha minden harcot 5 perc alatt lerendeznének, akkor az lenne a baj. Mivel nem vagyunk gondolatolvasók, így nem tudhatjuk, hogy mi jár Kubo fejében. Ki tudja, mivel rukkol elő. Akkor meg lehet majd áldani fogjátok. Amíg valamit nem tudunk biztosra, addig nem bírálhatjuk el.

Hát nem tudom ki hogy van vele de én 8 év alatt egyszer sem áldottam Kubot az ötleteiért. Nevet

Egyébként meg ez egy egységes hiba mindenkinél hogy egyből Narutozik ha Bleachre rosszat mondanak? Nevet
Naruto igen tény és való mindenki tudja hogy elhúzódnak a harcok melyik shounen mangában nem?! Ne mez itt a lényeg. És nem is az hogy hányan pusztulnak el. Az a lényeg kéremszépen hogy ez elvileg egy ezer éves háború VÉRES háború aminek következménye az volt hogy majdnem kihalt egy teljes faj. Vagyis a Kvinsik. Most meg hogy visszajöttek fele olyan nincs a háború mint azt anno régen Kubo beharagozta. Ez inkább egy sakk párbaj semmi több. Barátságos meccs. És mint mondtam, amíg a Narutoban elnyújtják a harcokat közben azért kapunk magyarázatokat, visszatekintéseket, cselekményt. De itt nincs semmi, csak kard ki kard és csókolom. Ja meg a káromkodás meg az erővel való kérkedés. Az 1. fejezet óta ez megy. Van a főhős és van az ellenség aki mindig kérkedik az erejével aztán lenyomják. Most is ez megy csak itt még unalmasabb mert nincs kitöltve semmi story-val a harc. Csak folyik a vér de tök feleslegesen mert olyan mint ha kiöntenéd a pohárból a vizet aztán újra megtöltenéd hogy kezdhesd elölről. EZ ITT A PROBLÉMA NEM A HARC HOSSZÚSÁGA! Én személy szerint elnézném évekig még ha nem csak felesleges csetepatét látnék. Nevet

Egyébként tudjátok mi tenne de nagyon jót a Bleachnek? Ha a fél Shinigami rezindencia elpusztulna és vele együtt legalább a fele társaság is. tudjátok miért lenne jó? Mert az igazi revans lenne a Kvinsik részéről hiszen anno a Shinigamik elpusztították majdnem az egész fajukat. Ráadásul még az sem derült ki hogy miért.  smirksweat
Szóval igen kellene a sok halál hogy legyen egy kis "élet" is a mangában. Ha a karakterek olyan halottak lennének mint a Manga akkor nagyon jó is lehetne a Bleach de nem az. Nevet

Az tény, hogy nem ez volt a legjobb fejezet, de mondj már nekem egy olyan mangát ahol minden fejezetbe kiderül valami eget rengető információ vagy egy hatalmas csavar történik és nincs egyetlen úgymond gyengébbre sikerült fejezete, mert akkor azt megnézném.  Mosolyog

Nem arról van szó hogy minden fejezetben hiányzik egy eget rengető csavar vagy információ. De ezek a lapok olyan üresek mint Kubo elméje. Egyébként meg van olyan manga amit keresel, RÁADÁSUL AZ IS SHOUNEN. Igaz még alig kezdődött el, 57 fejezetnél tart de már 10x jobb mint bármelyik nagy shounen manga. Egyébként az Area D Mangáról van szó. Ajánlom figyelmébe a népnek ha normálisan kidolgozott mangát akar olvasni. Eszméletlen jó harcokkal és szép  rajzzal és nagyon jó történettel.  bye bye

Szerintem meg teljesen várható volt, hogy ez a fejezet ezt fogja tartalmazni. Ahogy korábban is írták. Urahara által készített tabletták hatását kellet bemutatni és egyben bemutatta Hoyinmaru igazi alakját. De megemlíthetjük Soi Fongot is aki mindig elutasította mások segítségét és most maga kérte meg Oomaedát segítségnyújtásra. Tehát volt jelentés tartalma ennek a résznek.

És úgy érzed ezt 18 oldalba kellett beletömöríteni? Csak mert én meg tudtam volna oldani 5 oldalban is. Mosolyog
Egyébként nem értem mi ez a nagy hócihő azért mert a nagyképű Zümi végre elfogadta a segítséget. Persze hogy elfogadta ha nem teszi elpusztul. Ez nem azért volt mert annyira bírja a dagikát. Azért volt hogy magát mentse. Semmi másért. Egyesek olyanokat is belelátnak a mangába ami nincs is ott.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 20:42:31 írta Kuro25 » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1834 Dátum: 13 okt 16, 20:46:42 »

Azért szeretem a Bleach-et mert harcok nagyon jol kivannak dolgozni részletesen.  Más mangákban ez össze van csapja általában.
Majd ha lesz anime öröm lesz nézni ezt a sok harcot.

Nekem itt nem kell lelkizés meg magyarázat mint a nauitoban mert ez más kategória.
Miért nem halnak meg a fontosabb szereplők? Azért mert mindegyiknek van rajongó tábora, és ha meghal kedvenc akkor nem veszik tovább a lapot.
Toshiro pont lányok körében a kedvenc ö biztos hogy nem fog meghalni.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1835 Dátum: 13 okt 16, 20:59:40 »

Azért szeretem a Bleach-et mert harcok nagyon jol kivannak dolgozni részletesen.  Más mangákban ez össze van csapja általában.
Majd ha lesz anime öröm lesz nézni ezt a sok harcot.

Nekem itt nem kell lelkizés meg magyarázat mint a nauitoban mert ez más kategória.
Miért nem halnak meg a fontosabb szereplők? Azért mert mindegyiknek van rajongó tábora, és ha meghal kedvenc akkor nem veszik tovább a lapot.
Toshiro pont lányok körében a kedvenc ö biztos hogy nem fog meghalni.


Látod épp ez itt a probléma. Ezért nem ér fel egyik shounen sem a Dragon Ball-al mert meg sem próbálnak jobbak lenni mert követik a fanboyok és fangirl-ök igényeit ami nem is lenne baj de ha a legtöbb fan nem a nyáladzásnál ragadna le hanem értékelni is amit lát mármint ténylegesen és nem picsogna akkor kis komolyság is lehetne a Bleachben mint anno az elején. Én azt a kidolgozottságot hiányolom amikor először megláttam hogy Aizen áll minden mögött. Ott látszott hogy nem napról napra tervezi el Kubo az eseményeket mint most. Mosolyog Egyébként meg ha nem akarja hogy bárki meghaljon a rajongók miatt akkor miért nem csinál romantikus mangát. A tini csajok azt is veszik mint a cukrot. Sőt. Egyébként meg aki IGAZI FAN az nem azért fan mert jaj de cuki Tósíró hanem azért mert jó a történet.

Legalábbis én még azon korból származom ahol a történet a fontos, nem a grafika pl a pc játékoknál vagy nem az hogy milyen cuki a főszereplő lány vagy pasi. Ez a megközelítés számomra egyenesen undorító. Ezért jut hely olyan valamiknek is mint az Alkonyat. És amíg ennyivel ki lehet szolgálni az úgymond rajongókat addig a készítők nem is fogják megerőltetni magukat mert ha rajzol egy cuki fiút úgyis megveszik. És ez szánalmas.  Pontosan
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1836 Dátum: 13 okt 16, 21:01:37 »

Bocs, hogy ezt írom de én olvastam azt a mangát és semmivel sem tartom többre mint ezt. Számomra semmivel sem jobb.  Hozzáteszem, hogy rengeteg mangát ismerek amelyet én jobbnak tartok de ezt mindenki a saját ízlése szerint tudja eldönteni. Másrészt igen, 17 oldalban kellett megjeleníteni mert általában 17 oldalasak a részek. Nehogy már ezen akadjál fenn, hogy 10 vagy 17 oldal. Itt nem 100 oldalakról van szó. Itt is voltak jó részek, átlagosak és rosszak és még lesznek is. Persze ezt mindenki maga döntse el a saját ízlése szerint, hogy melyik tetszik számára. Neked nem tetszett, nekem átlagos volt mert számomra várható volt a fejezet tartalma. Ha olyat látok ami számomra váratlan akkor az éppen tetszik kategóriát erősíti. Olyan mangát pedig nem ismerek amely minden izében tökéletes lett volna, minden rész és fejezet tetszett volna belőle. Ilyet nem is lehet írni és rajzolni.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1837 Dátum: 13 okt 16, 21:27:15 »

Hoppá annyi ideig javítgattam a gépet hogy eszembe se jutott az új fejezet.Még csak most sikerült elolvasnom smirksweat
A Manga előtti Halibeles és Ichigos nagyon tetszik(utóbbit már többször láttam).Halibelest viszont így még soha,már ezért megérte Nevet
A fejezethez szólva ennek a robotos quincynek már több karja mint a 0ik osztagosnak.Mi minden lehetne ha összetalálkoznának Nyelvesít
Sofinonnál "túlzottan egyben" jött vissza a Bankai,Hitsugayanál viszont elég szépen fokozatosan megoldották.Attól függetlenül ez még kicsit korai volt.
Amikor Hyoranimaru lelke teljesen visszaszáll belé,az a pillanat ütős lett.Megadta a hangulatát,főleg hogy most sokkal vadabbnak,erőteljesebbnek néz ki.A lényeg hogy szerintem eléggé eltalálta az alakját/rajzolását.Remélem többször is látható lesz ilyen alakban.
Az már csak slusszpoén hogy utána egyből egy quincy-s sír félét készített az ellenfelének kacsint

Nem tudom miért,de ha egy alak nagyon megfog akkor néha jobban figyelek rá mint a története.
Az igaz hogy szeretek alakokat/képességeket tervezni Nyelvesít
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1838 Dátum: 13 okt 17, 17:40:45 »

Legalábbis én még azon korból származom ahol a történet a fontos, nem a grafika pl a pc játékoknál vagy nem az hogy milyen cuki a főszereplő lány vagy pasi. Ez a megközelítés számomra egyenesen undorító. Ezért jut hely olyan valamiknek is mint az Alkonyat. És amíg ennyivel ki lehet szolgálni az úgymond rajongókat addig a készítők nem is fogják megerőltetni magukat mert ha rajzol egy cuki fiút úgyis megveszik. És ez szánalmas.  Pontosan

Azt viszont elfelejted, hogy míg egy játéknak az interaktivitás a lényege, egy filmet csak nézni tudsz. Könyvhöz már kell fantázia, és a manga, vagyis a képregény pont a köztes, fél vizuális műfaj, ahol igenis fontos a kidolgozottság. Ez egy hatalmas erénye a Bleachnek, igaz én a régebbi rajzolást inkább szerettem, mint a mostanit (túlvastagított vonalak a sírba tesznek, de valószínűleg szerkesztés miatt ilyen, mert narutonál is ilyen változásokat vettem észre). Egy játéknál szerintem is felesleges a "jó grafika", játékélmény nélkül semmit nem ér az egész, a grafika csak egy plusz, ezért is veszek elő inkább bármikor egy Elder-t, vagy egy Gothicot, mintsem a CoD67-t. Játékot még nem dobtam grafika miatt, mangát már igen. A többivel egyetértek.


Szerk: lehet pont ezért nem tetszett a rész, mármint a kis hópehely miatt.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 17, 17:42:49 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1839 Dátum: 13 okt 17, 18:25:28 »

Nem tudom csak engem zavar hogy a ichigo,kenpachi,baykuya stb ezekről egy szó se esett még? egy fél képkockát se mutattak egyikről se.. Technikai KO
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1840 Dátum: 13 okt 17, 18:33:54 »

Türelem,biztos eljön az idejük csak kellően fel kell vezetni.
Elég sok nyitott szál van ami folytatásra vár.Ha túlzottan egybe lenne már követni se tudnám és zavarosabbá tenné.
Természetesen én is várom hogy legyen már velük valami,de megpróbálom kivárni és épp aktuálisra figyelek.
Heti 15-20oldalban amúgy sem könnyű egyszerre minden cselekményt vezetni.Remélem nem kapkodja majd el a rovására smirksweat
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1841 Dátum: 13 okt 17, 18:51:09 »

Nem tudom csak engem zavar hogy a ichigo,kenpachi,baykuya stb ezekről egy szó se esett még? egy fél képkockát se mutattak egyikről se.. Technikai KO

Nyugi még a manga végéin van vagy 3 év,így fél évig (kb.) ne is számíts rá.Én konkrétan nem is hiányolom őket.Habár Ichi új bankai-ára mindenki kíváncsi,meg hogy Kenpachi mennyire fejlődött,de én inkább már Kyoraku-t akarom látni életveszélyes helyzetben,hogy végre megmutassa a bankai-át.
De az is egy jó kérdés,hogy ha az a tabletta csak ideiglenes,akkor hogyan tovább...?Mert így nincs teljesen megoldva.Hogy erre mit fog kitalálni Kubo...
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1842 Dátum: 13 okt 17, 18:53:53 »

Nem tudom csak engem zavar hogy a ichigo,kenpachi,baykuya stb ezekről egy szó se esett még? egy fél képkockát se mutattak egyikről se.. Technikai KO

Nyugi még a manga végéin van vagy 3 év,így fél évig (kb.) ne is számíts rá.Én konkrétan nem is hiányolom őket.Habár Ichi új bankai-ára mindenki kíváncsi,meg hogy Kenpachi mennyire fejlődött,de én inkább már Kyoraku-t akarom látni életveszélyes helyzetben,hogy végre megmutassa a bankai-át.
De az is egy jó kérdés,hogy ha az a tabletta csak ideiglenes,akkor hogyan tovább...?Mert így nincs teljesen megoldva.Hogy erre mit fog kitalálni Kubo...

Szerintem ha így halad..6 fejezet vagy mennyi pontosan s már vissza van szerezve a bankai-ok egy része akkor nem hiszem hogy kellene fél év hogy lássuk ezt vagy azt..az kizárt dolog..aizen ellen se volt ilyesmi meg más ellen se.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1843 Dátum: 13 okt 17, 19:12:50 »

Az se mellékes hogy akkor mi van ha a hozzáadott hollow rész nem ideiglenes.Tehát egy része megmaradna hosszabb időre is,akár örökre.Kíváncsi vagyok hogy alkalmazkodnának hozzá. :hmmm?:Persze maga az elfogadás se lehet könnyű.
Remélem azért Toshironál megmarad a mostani alak kacsint
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1844 Dátum: 13 okt 17, 20:22:46 »

Urahara azt mondta, hogy csak ideiglenes. Maga a bankai ellopásának megakadályozása is csak ideiglenes amíg a gyógyszer hat rájuk. Gondoljunk a gyógyszerek hatásának idejére vagy kiürülése a szervezetből dologra. Itt is ez játszódhat le. Szóval el telik néhány óra és megint lehet szedni mert megszűnik a hatása. Az viszont már más kérdés lenne ha valaki megállás nélkül szedegetné.

Szerintem nem kell sokáig várni a következő párosok csatájára. A következő manga elején még Toshiroékra számítok de szerintem Kubo elkezdi felvezetni a többiek párosítását is. Körülbelül ennyire számítok és semmi többre. Mondjuk azt sem gondolom, hogy Toshiro és Soi meccsének vége lenne.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 17, 20:30:15 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!