24 máj 19, 19:43:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003555 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1815 Dátum: 13 okt 16, 10:54:09 »

Shawlong Koufang-ot így ölte meg
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/210/17
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/210/18
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1816 Dátum: 13 okt 16, 11:00:37 »

Ez igaz de hát 3 an voltak.  Elenség ereje meg kb 0 ház közelit ha összemérjük a mostani ellenséget...
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1817 Dátum: 13 okt 16, 11:04:01 »

Csak szerintem hiányzik egy oldal?
http://www.mangareader.net/bleach/553/6 Itt még BG9 nagyba elemzi Soi-t, Omeada meg egy másik tetőn van, a következő oldalon Omeada Soi kezébe helyezi ejti a pirulát és BG9 meg már egész máshol van.

Akkor a Bankaiok tényleg visszakerültek a gazdáikhoz. Azért meg kell hagyni, hogy új Hyōrinmaru elég menőn néz ki. Lehet, hogyha tökéletesre csiszolja, akkor az egész teste jégsárkány formát vesz fel.

Natsu mostmár nyugodtan használhatja az összes ujját. Vicces lenne, ha egy egyszerű mozdulattal megolvasztaná a Chan-Du körüli jég keresztet.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #1818 Dátum: 13 okt 16, 11:11:13 »

Szerintem nem hiányzik egy oldal, inkább olyan, mintha valamiféle kidouval küldte volna el neki.

Azért remélem nem ennyi volt a harca Cang Du-val, kicsit kínos lenne... és csalódás is.

Kissé túl hamar meg lett oldva a Bankai visszaszerzése, főleg, hogy csak 4-5 kapitányé + a Sasakibéé lett ellopva, ha jól emlékszem. : S
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 11:23:04 írta murasaki » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1819 Dátum: 13 okt 16, 11:16:17 »

A lényeg hogy yamat másképp nem lehetett volna legyőzni szerintem. Más különben mint láttuk a halálistenek bankai nélkül semmire sem mennek....
Lesz még itt Bia vs As Nodi visszavágó is:)

Naplózva
Diomendes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 25


Bleach fan! ^^


« Válasz #1820 Dátum: 13 okt 16, 11:17:38 »

Remélem tényleg lesz, én nagyon várom már.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 12:17:33 írta Diomendes » Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1821 Dátum: 13 okt 16, 12:01:05 »

Hát így legyen ötösöm! Nevet Megmondtam hogy Hitsugaya kiszenvedi addig amig kitalálják hogyan szerezzék vissza... smirksweat Túl egyértelmű volt és adott volt a magas labda, hogy a tökéletesített bankait látni kell  Pontosan
és ha jól láttam a hollofikáció nyomai is mutatkoztak rajta minimálisan, ha így van az jó lenne mert egy kicsit reménykedtem ebben. Viszont ha tényleg így van Matsumoto-tól megnéznék egy teljes holofikációt mert már nem tudja elnyomni mert hát ahogy elnéztem holtan hevert, viszont arra sztem még elég, hogy a hollow "magáévá tegye" (nem roszra gondolni)  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 12:05:18 írta -Dante- » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1822 Dátum: 13 okt 16, 14:26:34 »

Van egy szint az önreklámozás és a retardáció között azért....hihetetlen, hogy már századjára sem képesek pont máshova betolni a logojukat, csak az utolsó fontos szövegrészre,,,,,

Amúgy eléggé gyengus rész volt. Nem kicsit lesz nevetséges, ha Changot (és BG-t) ennyivel kinyírják, semmi blut meg végső forma,,,,

Egyedül talán Hitsu fejlesztett bankaia, ami tényleg jól nézett ki.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1823 Dátum: 13 okt 16, 15:05:50 »

Egyértelmű, hogy megint pálfordulás lesz a kövi részben.... szal akkor jön a végső quincy forma!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1824 Dátum: 13 okt 16, 15:40:25 »

Van egy szint az önreklámozás és a retardáció között azért....hihetetlen, hogy már századjára sem képesek pont máshova betolni a logojukat, csak az utolsó fontos szövegrészre,,,,,

Amúgy eléggé gyengus rész volt. Nem kicsit lesz nevetséges, ha Changot (és BG-t) ennyivel kinyírják, semmi blut meg végső forma,,,,

Egyedül talán Hitsu fejlesztett bankaia, ami tényleg jól nézett ki.

hmm fura végre egyetértünk hogy nem volt jó a fejezet? Nevet Mondjuk én inkább halál unalmasnak mondanám.

Egyébként röhejesen néz ki Hitsugay. A sárkány fasza meg minden de maga a megvalósítás gyötrelmes. ÉS ez a hollow izé a szemén tök jó lesz mindenki Vizard lesz Nevet De ami ennél is szánalmasabb az a nagypofájú Soifong. Azért röhejesnek tartom hogy kilehelik a lelküket de visszakapják a bankai-t és minden oké lesz mintha mi se történt volna. Arról nem beszélve hogy jövőhéten meg jön az újabb csavar hogy az ellenség kerül fölénybe. Kubo meddig szándékozik  folytatni a csiki-csukit?  smirksweat Hihetetlen hogy nem tud előrébb gondolkodni mint 2-3 fejezet. Röhejes.
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1825 Dátum: 13 okt 16, 15:59:20 »

Engem az zavar, hogy csak ezzel a 2 karakterrel foglalkozik most Kubo...és pont hidegen hagy Soi meg Hitsu is...
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1826 Dátum: 13 okt 16, 17:40:21 »

A fejezet elején jól nézett ki, hogy Toshiro csak azt az oldalt kapta vissza, ami leesett Chan-Duról.
A támadása csak szerintem hasonlít egy kígyóra?
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/553/18

ÉS ez a hollow izé a szemén tök jó lesz mindenki Vizard lesz Nevet
Szerintem az nem a szokásos vaizard maszk, hanem jég. Jobban használja a Bankaiját és ezáltal jobban hasonlít egy sárkányra.

De ami ennél is szánalmasabb az a nagypofájú Soifong. Azért röhejesnek tartom hogy kilehelik a lelküket de visszakapják a bankai-t és minden oké lesz mintha mi se történt volna.
Ezt kifejtenéd bővebben? Mitől nagypofájú? Még Omeada segítségét is elfogadta.^^ Toshiro valóban feltűnően jól van, viszont úgy tűnik Soifon mozdulni sem bír.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1827 Dátum: 13 okt 16, 18:03:28 »

Figyú még csak 6 fejezete kezdődött el a harc..ha ilyesmivel sírni szeretnél hogy meddig húzza ezt kubo akkor inkább menj naruto-haz ezzel ugyanis ott több mind 100 fejezete csak ugyan azzal a 2 ellenféllel harcolnak..szóval lemegy 6 fejezet s már sírunk hogy nem halad ?WTF ? máshol meg több mind 100 fejezete ugyan az megy..bitch please ez már szőrszálhasogatás..ha úgy belegondolsz a 6 fejezet alatt igen is sokat haladt..már meg van a bankai is stb..

Erről most órákat lehetne vitázni mi a jobb. Narutoban tény és való hogy jó ideje megy az időhúzás de legalább nem egy oldalról látjuk a háborút még fejezet közben is vannak bevágások, emlékezések stratégiák stb. Itt mi van? Semmi! De tényleg, konkrétan a Bleachet kéne elemezni azt mondanám hogy egyik ARC sem függ össze a másikkal mintha minden ARC egy teljesen új Manga lenne. És ne mond hogy nem így van mert ha belegondolsz így van. Tök random jönnek az ellenfelek semmi alapja nincs. Jó persze leszámítva Aizenes részeket mert ott legalább látszott hogy előre el van tervezve. De itt kicsit sem. És ne mond hogy 6 fejezete megy harc mert ez egyáltalán nem igaz. Itt nem csak a szünet utáni fejezetről van szó. Már hónapok óta megy a harc az íjászok ellen de alig derült ki valami. Még a főhősről is. Megtudtuk ki volt anyu azt csókolom. Semmi extra nem volt az sem. Nem ám hogy közelebbről megismerjük vagy valami nem. Kapott 3 egész fejezetet talán? Kubo ugyan olyan gyorsan lerendezte mint a többi harmadrangú karaktert. És itt most félreértés ne essék nem azzal van bajom hogy hetek óta Tósíró harcát meg Méhecskéét látjuk. Hanem azzal hogy sehova se halad a harc sem nem a történet hanem a harc. Olyan mintha pingpongoznának. És ez már unalom netovábbja. Mosolyog


Szerintem az nem a szokásos vaizard maszk, hanem jég. Jobban használja a Bankaiját és ezáltal jobban hasonlít egy sárkányra.

Ezt kifejtenéd bővebben? Mitől nagypofájú? Még Omeada segítségét is elfogadta.^^ Toshiro valóban feltűnően jól van, viszont úgy tűnik Soifon mozdulni sem bír.

Ha megnézed Tósíró szemét akkor láthatod hogy tök ugyan olyan mint pl Start vagy Lilli vagy mi tököm volt az ő társának a neve. Nekik is ugyan olyan volt a szemükön. De igazából mindegy.

Soi-fong szerintem nem kell bemutatni mekkora beképzelt hülye pi...a. Mosolyog Most összefogott a dagikával de csak azért mert halálán volt. Egyébként Nem tudom de nekem Soi-fong sokkalta rosszabb állapotban látszott mint Tósíró. De itt a lényeg az hogy mindkettő "tök jól" volt miután visszakapták a bankai-t. Főleg ugye Jeges uraság. Nem értem mit akar Kubo elérni ezzel hogy csiki-csukit játszik a harcokkal. De jó lenne már ha valaki nyerne mert rohadt unalmas hogy mindenki aki vérben fürdik feltámad hamvaiból. Lásd Byakujon, Most Tósíró, aztán ugye ott van Renji és Rukia, Soi-fong. Matsumoto is tuti től éli mert a légzsák megvédi. Nevet Akkor kérdem én mi értelme a háborúnak. Legalább nyomják le az ellenfelet azt csók menjünk tovább mert nagyon unalmas már. Ott van pl Kyoraku harca már ha nevezhető annak, aztán Kenpachi, Ichigo, Vizard kapitányok, Ukitake, még azt a gyökér Himét is szívesebben látnám már mint ezeket a gyöpösöket.

Ja és mi van Hiyoriékkal mert ő ugye a földön tengődik. És ott mi van a töbiekkel az Urahara boltban. Vagy ők most lényegtelenek egy ekkora harcban? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 18:07:35 írta Kuro25 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1828 Dátum: 13 okt 16, 18:04:24 »

meddig húzza ezt kubo akkor inkább menj naruto-hOz

Attól, hogy y pocsék, attól nem kell x-nek is annak lennie. Azért volt most szerintem is gyengus rész, mert nem történt semmi lényeges dolog. Eddig mindig volt valami, ami előrevitte a történetet, de legalábbis hasznos infó volt. Most mi volt? Megtudtuk, hogy Urahara működőképes tervet eszelt ki, és ennyi. Meg Hitsu bankaiát láthattuk, de az inkább eyecandy volt.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Diomendes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 25


Bleach fan! ^^


« Válasz #1829 Dátum: 13 okt 16, 18:13:43 »

Akkor most az a baj, hogy nem hullnak el a karakterek? Jól néznénk ki, ha minden harcnak 3-4 áldozata lenne. Mostanra jó, ha maradna össz-vissz 5-10 ember, aki hadakozna. És nem lehet minden harc 10 perces. Naruto-ban is elég sokat elmaradnak 1-1 harcnál. Ha minden harcot 5 perc alatt lerendeznének, akkor az lenne a baj. Mivel nem vagyunk gondolatolvasók, így nem tudhatjuk, hogy mi jár Kubo fejében. Ki tudja, mivel rukkol elő. Akkor meg lehet majd áldani fogjátok. Amíg valamit nem tudunk biztosra, addig nem bírálhatjuk el.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!