24 máj 19, 18:17:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003535 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1740 Dátum: 13 okt 08, 13:07:24 »

Nem értem miért borzalmas a magyarázat. Már Kirgénél láthattuk, hogy milyen "szörny" lesz belőle, ha hollowot szív. Nem beszélve arról, hogy kb azután kattant be és lett figyelmetlen. A fajok ellentéte meg már az Isshines visszaemlékezésnél érintve lett. Szerintem inkább túl hosszúra nyúlt a magyarázat, nem volt vele semmi gond, de azért egy fejezetnek kevésnek éreztem.

Amúgy nem kellett ehhez sok idő Uraharának, simán a látottakból következtethető volt, hogy a hollow lélekrészecske rossz hatással van a quincykre, nagyjából csak a pirulák formájába integrálás kerülhetett időbe.

A dupla csavarra még mindig várok.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1741 Dátum: 13 okt 08, 13:36:18 »

Sztem ez egy jó fejezet volt... az időre, hogy kiakadtok csak annyit mondanék, hogy fél vagy több éve volt amikor Urahara a kezében fogta a szétvágott reiatsu lopó kalapot, ami talán több hetet si magába foglalt a történetben...
Bár a gyógymódot pont Kirge miatt nem értem, mert ő Ayon-t egy nem gyenge hollow-t teljes egészében elnyelt és minden gond nélkül használhatta azt a power up-ot, itt meg Urahara azt állítja, hogy a hollow reiatsu méreg a számukra... Gondolkozik Cang Du biztos túléli de azis h ezt beérzi majd rendesen Pontosan
Aki meg azért sír mert most mi lesz a quincy-kkel az eddig nem olvasta rendesen mangát. Hitsugaya shikai és bankai formája erőben csak minimálisan tér el és amíg shikaiban elég volt BazzB-nek 1 ujj használata ellene és 2 a földre küldéshez, akkor még csak annak sem adnék sok esélyt, hogy használni kéne mind az 5 ujjat... és ha ez nem volna elég még ott van a vollstanding is Figyelmeztetés egy szó mint száz, a quincy-ket nem kell félteni még így is bőven ők az esélyesek, csak az eddig látott hangyataposás feeling helyett harcokat láthatunk majd amik nem lesznek majd annyira egyértelműek de még így is a quincy-k nyernek majd  Hümm-hümm
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1742 Dátum: 13 okt 08, 13:46:08 »

Ismét korábban jöttek meg,lehet tényleg megszokom a keddet.
Urahara előtt le a kalappal ez most tényleg az ő része.
Mayuri azt hitte kitolhat vele,de esélytelen az egyik legnagyobb troll zseni ellen. Nevet
A magyarázat teljesen fer,sőt nagyon is jó.Ez elég egyszerű +magyarázat lenne Ichigonál és Vizardok is kaptak egy kis előnyt.Túl tisztán tartják a quincyk a vérüket,ez lehet a vesztük egy része is,jelenleg.Nem utolsó sorban pedig esélyt ad a megmaradt Espadanak is a harcokban. kacsint
Gondoltam az oltás félére is pár napja írtam,de pont a hollow féle nem jutott eszembe smirksweat


Na Szofron lett egy újabb Betű a táblázatba I Iron.
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1743 Dátum: 13 okt 08, 14:33:20 »

Szerintem is ez egy elég jó rész volt..nem bírom a magyarázkodást de ez kellet szerintem  smirksweat
Naplózva
Lina_senpai
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1744 Dátum: 13 okt 08, 14:46:31 »

Najó most komolyan...mit esztek ezeken a redves quincyken? Utálom a nagy pofájukat, a lenéző stílusukat...kajak még az espadakat is jobban szerettem, mint ezeket. ikszdé Amúgy nekem tetszett, a shinigamik így már vissza tudnak vágni és remélem ők győznek és visszafoglalják Soul Socety-t. A quincy-k lehet megnyertek egy csatát...najó kettőt, de a háborúnak még koránt sincs vége!! Jön majd Icchan is, meg a többiek, talán egy pár arrancar, mondjuk Grimmjow és máris fordul majd a kocka :3 A shinigamiknak a bankaiban van a hatalmuk, lehetetlen, hogy anélkül győzzenek! bow
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1745 Dátum: 13 okt 08, 14:54:05 »

Most akkor jól értem hogy a bankainak köze van a hollowokhoz? Kicsit ez az angol magas volt, valaki lefordítaná?  bow bow
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1746 Dátum: 13 okt 08, 15:04:34 »

Juhabach parancsának nem látom az értelmét. Miért kell ugyanannak a Stern Ritternek megölnie az ellenfelét, akitől a Bankait lopta? Eddig a gyors mészárlásra mentek, most meg figyelniük kell arra, hogy kinek az ellenfelével harcolnak? Nem mindegy, hogy Bazz-B vagy Cang Du végez valakivel? A halott úgyis csendben marad.

Kirge milyen vígan elvolt Ayon elnyelése után, pedig állítólag annak méregnek kellett volna lennie számára. Hmm?

Cang Du - The Iron. Ez legalább meglepett. A Heat után szinte biztos voltam benne, hogy Ice lesz az I.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 17:53:51 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #1747 Dátum: 13 okt 08, 15:12:44 »

Gondolom nem újdonság senkinek hogy pont akkor jelenik meg mielőtt a jeges törpe pont kilehelte volna a lelkét. Ekkora szánalmas húzást Kubotól csak hogy a törperős ne pusztuljon meg....  smirksweat

Hát meghalhatott volna már (még szép is lett volna neki a saját Bankai által),DE nem hagy éldegéljen úgyis olyan "fontos" szereplő a történetet, ezért jár Uraharanak egy mínusz Ördögi de legalább a belépője jó volt csak már kiszámítható...
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1748 Dátum: 13 okt 08, 16:22:39 »

Juhabach parancsának nem látom az értelmét.

Na én pontosan ezért várom a duplacsavart. Nagy kár, hogy Cang Du arcán nem az tükröződött, hogy erre is felkészültek,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1749 Dátum: 13 okt 08, 16:35:28 »

Na én pontosan ezért várom a duplacsavart. Nagy kár, hogy Cang Du arcán nem az tükröződött, hogy erre is felkészültek,,,,

Ja mert általában Kubo megszokta rajzolni hogy mit gondolnak mi? Nevet
A fejezetek többsége ha komolyabb harc van úgy ér véget hogy valaki földön van aztán nézünk hogy juj ez kifeküdt majd a kövi héten meg már harcol mintha ő lenne fölényben de a végére megint földön van. Na hát ez van most is. Kb mióta? 4-5 fejezet óta? Most úgy fest a Shinigamik vannak fölényben aztán jövőhéten kiderül hogy ugyan úgy elpicsázzák őket.  smirksweat

Egyébként tényleg röhej hogy eddig senki se halt meg mióta megy a háború. Mármint Szósztájcsó meg a kapitányán meg Kirán kívül senki aki említésre méltó.

Szerintem amíg Ken-chan nem jelenik meg addig nem is fog megmurdelni senki szóval remélem ha ő jön akkor kő kövön nem marad és kibelez mindenkit mert tényleg ráférne már a vérfrissítés a Mangára mert rohadtul light-os. Mint valami elátkozott Disney rajzfilm. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 16:37:42 írta Kuro25 » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1750 Dátum: 13 okt 08, 17:53:01 »

Azért ezt tisztára úgy mondod mintha a többi ilyen jellegű mangában olyan gyakori lenne a haláleset. Értsétek már meg, hogy ez shounen manga és nem seinen kategória. Itt elég ritkán következik be az, hogy fontosabb szereplők feldobják a pacskert.  Mint ahogy az is jellemző rájuk, hogy ritkán van éppen szerelmi száll benne vagy éppen a harcoló felek egyszer fent, máskor  lent tartózkodnak. Szóval nem kell ezen kiakadni és azon siránkozni, hogy "jaj, már megint megmenekült" egy karakter. Egyszerűen ez nem arról szól. Aki ilyet szeretne látni az térjen át a más kategóriájú mangák olvasására.

Nem mellesleg én sem vagyok annyira oda, hogy mindig ez történik de elfogadom mert ismerem ezeknek a mangáknak a stílusát. Így nem is várom el tőlük ezt az eseményt.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1751 Dátum: 13 okt 08, 18:36:35 »

Azért meglepődtem volna ha kinyúvad Hitsugaya. Sokat nőtt volna a manga minősége. Na mind1, várható volt. Kicsit szerintem is korai ez a megoldás, még igazán tolhattak volna 1-2 kapitány csatát és meg is halhatott volna valaki Kisuke érkezése elött. De ezen felül nekem tökre tetszik ez a magyarázat, már amit értettem belőle eddig Nevet Nem tudom hogy fog folytatódni a csata, csak nem ér véget ilyen hamar remélem. És ott vannak még a 0.-osok is, remélem mind eltol majd egy bankait, tök durvák lehetnek nekik.

Iron, erre a képességre kíváncsi leszek, remélem nem ilyen Wolverine klón lesz és minden féle vasak jönnek ki belőle.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 18:38:17 írta Szofron » Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1752 Dátum: 13 okt 08, 19:05:55 »

WTF? mi az hogyha meghal hitsu attól nő a manga minősége? pff..mekkora hülyeség ez már..ha úgy vesszük Yama-bá elég volt hogy meghalt..ő volt az egyik fő pillér elvesztése jobban hatott másokra mintha egy kapitányt vesztettek volna el mind álá aizen gin tousen esetben is..nem rég nyírta ki kubo a talán legerősebb shinigamit szóval ne várjátok hogy most megint ki fog valakit fektetni.. Neeem Hümm-hümm

UI: MIÉRT VÁRJA MINDENKI A 0IK OSZTAGOT ? szépen világosan megmondták hogy nekik nem ez a dolguk hogy ilyesmibe avatkozzanak az a Gotei 13 kötelessége nem pedig az övék..szóval várhatsz rájuk Figyelmeztetés Mosolyog,persze nem lehet kizárni hogy betoppannak ha minden kötél szakad DE arra még ott vannak a többiek..Ichigo,Kenpachi stb..szóval..
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 19:10:16 írta ZangetsuX » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1753 Dátum: 13 okt 08, 19:11:25 »

Mert egy manga története nem csak arról szól hogy a jók mindíg nyernek, igenis, nőtt volna nem is kicsit a szinvonala, mivel sokkal hangsúlyosabb lett volna a harc, ha a zseni kapitány meg hal.
Más kérdés nem örültem volna neki én sem, de tuti hogy tapsoltam volna a heti résztől.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1754 Dátum: 13 okt 08, 19:34:30 »

Csak szerintem eléggé üveges Matsumoto tekintete? Eléggé halottnak néz ki, de legalább annyira, mint mikor Ulqiorra először lyukasztotta át Ichigot.

A karakterek halálozásaihoz csak annyit mondanék, hogy a történet ha visszatekintünk, eléggé gyors volt. Kubo mindig nagyon kihangsúlyozza a harcokat, ergo nagy képekkel dolgozik, így ha kevésnek is látjuk, ez animében nem lenne több 1 résznél (Hitsu vs Bazz-B). Egyszerűen még az időbe se fér bele, hogy most meghaljon valaki, és közkívánatra szép halála legyen. Ha hetente 4 fejezet jönne ki, na akkor lenne normálisan idő mindenre. Mert most jelenleg fake Karakura szindrómában vagyunk, és még el se kezdtük.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!