24 máj 19, 21:58:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003606 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1665 Dátum: 13 okt 02, 15:02:48 »

Ki szavazza meg ezt a fejezetet az eddigi legrövidebbnek érzettnek rajtam kívül?

Nincsen nekem semmi bajom a mangával, kifejezetten tetszik a mostani arc. De ez a 17 oldal eszement kevés. Bár talán ez még a jobbik oldal, amikor kevésnek érezzük a jót, mintsem hosszúnak a rosszat.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 15:21:21 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1666 Dátum: 13 okt 02, 15:08:54 »

Tetszik a mostani részletesség,kár hogy hamar elfogy 1-2rész.
Így az 5év simán meglesz Kubonak. Nevet

A hírhez gratulálok Uraharának,bár egy kicsit korainak érzem,bár ha ide kell jönnie akkor még elhúzódhat.
Plusz a módja miatt is.
Az újabb Technika szép volt Toshirotól kár hogy semmit se ért.
Aminek örülök hogy meglett az hogy mi Nanao haszna,és nem csak azért lett hadnagy mert Kyoraku egy nőcsábász.
Hanem rá is szolgált. kacsint
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1667 Dátum: 13 okt 02, 15:31:45 »

De am most Urahara azt mondta h rájött hogyan lehet vissza szerezni a Bankai-t , és nem arra h hogyan gátolják meg h ne lopják el.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1668 Dátum: 13 okt 02, 15:44:48 »

Hidd el már a visszaszerzés tudata is elég nagy dolog. Nyelvesít
Bár most elég furcsa lenne ha oda-vissza lopdosnák a Bankaiaikat. Nevet
Nem ide tartozik(talán részben) de ha Nanao ilyen kidoukat tud,akkor az Aizen elleni harcokban mit csinált?
Ha besegített az akadályba akkor nem szóltam.
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1669 Dátum: 13 okt 02, 15:53:42 »

Mondjuk, ha nem tudják ellopni....akkor azért hozza ezt ien koránra Kubo, mivel, most minek húzza itt még jobban, mivel, a shinigamiknak bankai-al is nehéz dolguk lenne velük, shikai-al meg olyanok , mint a mezei egerek.... kivéve Kenpachit meg talán Kyourakut.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1670 Dátum: 13 okt 02, 16:03:27 »

Átlagos fejezet volt. Jó volt, mert:
1.Megismertünk pár új technikát (Hitsugaya, Bazz-B és Nanao).
2.Nanao bebizonyította, hogy nem csak dísznek van.
3.Ha nem is halt meg, de hülyére verték a fagyi gyereket, s ez már önmagában nagy orgazmus a Toshiro hater-eknek. kacsint

Ami nem tetszett, hogy tényleg rövid volt, de legalább részletesebbek lettek a harcok, míg az előző inváziónál kb 2-3 harc volt csak részletesen kibontva.

Viszont amin fennakadtam, az Cang Du mondata: "Úgy beszéltük meg, hogy azok harcolnak a bankai nélküli kapitányokkal, akik ellopták tőlük". Ne felejtsük el, hogy Askin beszámolt Mayuri-nak, hogy tudták, hogy a shinigami-k megpróbálnak bankai nélkül harcolni, s tervbe vette.... de ez most kb olyan, mintha azt akarnák, hogy próbálják meg visszalopni tőlük. Vagy csináltak valamit a bankai-okkal, s megakarják szívatni őket, vagy valami más oka van, de valami oknak kell lennie, hogy miért kell azoknak a Stern Ritter-eknek harcolniuk pont azokkal a kapitányokkal, akiktől a bankai-t lopták.

Mondjuk egy biztos: Toshiro még így sem biztos, hogy elbánna Bazz-B-vel, mivel egy ujjal is elverte a gyereket, Bankai ellen meg max felmegy Vollstanding-be.

Naná hogy nem hal meg Gaycigaya mert Kisuke megint megment mindenkit. Kubo komolyan nem tud újat felmutatni kezd nagyon idegesíteni hogy nem lesz halálos áldozata a háborúnak Yamán kívül meg pár no name hadnagyon kívül.

Komolyan lehet sokkal jobb lenne ha nem hetente jelenne meg a Bleach hanem havonta egy kötetet adnának ki inkább mert így semmi értelme. Egyszerűen semmi se történik egy fejezetben. Ezért aztán kár volt Kubonak ekkora szünet.

Miután elolvastam a Naruto témában írt fanboy szövegedet, ezért nyugodtan lehet ignorálni amit írtál, főleg, hogy Yamamoto 1000-szer fontosabb karakter volt bármelyik N karakternél, akik az utóbbi 3-4 N arc-ban elhullottak. ;P S inkább legyen részletes harc, mint 5-7 fejezet nyáltenger, ami még csak nem is drámai, max idegesítő. ;P

Úgy látszik a halálmánia a Bleach-es rajongókat is utolérte  Hmm?

Á, dehogy, csak olvasd el a srác kommentjét a Naruto topic-ban, s megérted, miről van szó! kacsint
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1671 Dátum: 13 okt 02, 16:40:17 »

Jók a mostani fejezetek. Most a harcokon van a hangsúly, ami nálam jó így a Naruto flashbackek és érzelgései mellett.

Személy szerint semmi bajom nincs Toshiróval, de ha meghalna se lenne rossz. Persze nem lesz ilyen, de nem dühöngenék miatta. Nanao jó a kidoukban, de remélem még többet is mutat meg ebből. Urahara meg talált egy módszert bankai visszaszerzésre. Remélem ez azt is jelenti, hogy ők is jönnek már.

"Viszont amin fennakadtam, az Cang Du mondata: "Úgy beszéltük meg, hogy azok harcolnak a bankai nélküli kapitányokkal, akik ellopták tőlük". Ne felejtsük el, hogy Askin beszámolt Mayuri-nak, hogy tudták, hogy a shinigami-k megpróbálnak bankai nélkül harcolni, s tervbe vette.... de ez most kb olyan, mintha azt akarnák, hogy próbálják meg visszalopni tőlük. Vagy csináltak valamit a bankai-okkal, s megakarják szívatni őket, vagy valami más oka van, de valami oknak kell lennie, hogy miért kell azoknak a Stern Ritter-eknek harcolniuk pont azokkal a kapitányokkal, akiktől a bankai-t lopták."

Ennek én sem nagyon látom értelmét, max. hogy jól a képükbe vágják, hogy hogyan képesek irányítani és hogy a saját bankaijaikkal győzik le a kapitányokat.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1672 Dátum: 13 okt 02, 17:13:36 »

Szerintem dupla csavar lesz benne, és Bach ezt is előre kitervelte pontosan. Ők tudják a legjobban, hogy amit egyszer elloptak azt vissza is lehet lopni. Elég nagy csalódás lenne számomra, ha simán minden következmény nélkül vissza tudnák szeretni a bankaiukat a kapitányok. Az meg már kész vicc lenne, ha Toshiro így törött karddal és nem kicsi égési sérülések után még nyerni tudna, szóval kétlem, hogy ilyen lenne.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1673 Dátum: 13 okt 02, 17:31:25 »


Miután elolvastam a Naruto témában írt fanboy szövegedet, ezért nyugodtan lehet ignorálni amit írtál, főleg, hogy Yamamoto 1000-szer fontosabb karakter volt bármelyik N karakternél, akik az utóbbi 3-4 N arc-ban elhullottak. ;P S inkább legyen részletes harc, mint 5-7 fejezet nyáltenger, ami még csak nem is drámai, max idegesítő. ;P

Nem vagyok Naruto fanboy kicsit sem. Csak leírom ami igaz. Naruto sem az ami volt régen de még mindig nem süllyedt le olyan mélyre mint a Bleach. De mint mondtam tudatlanok kíméljenek hisz láthatóan fogalmad sincs arról mi a dráma vagy történet.

Yama fontosabb karakter volt? Na ne röhögtess. Nevet
Ja hogy te Naruto karakterre gondolsz. Nem igazán értem miért kéne a két manga szereplőit összehasonlítani.
Yama semmit se tett le az asztalra 2-szer harcolt az egész Bleach Manga széria alatt ebből 1-szer Aizen majdnem kinyírta, második alkalommal meg a Huszár Janinak sikerült is. Szóval akkor miért olyan fontos szereplő? Azért mert hatalmas ereje volt vagy azért mert ő volt a Gotei 13 Kapitánya? Na és? A leghülyébb ember is tudja hogy a háborút nem a kapitány vívja hanem a no name katonák. kacsint

Egyébként ha már hasonlítgatás, Shikamaru 10-szer több harcot nyert mint Yama és jóval okosabb is. Csak hogy ne maradj válasz nélkül. És most azt nézzük hogy MI mit láttunk ne azt amit az elmúlt 1000 évben tett Yama amiről csak hallottunk. Mosolyog

Vita lezárva, nem azért beszéltem meg Cart-al hogy visszajövök a fórumra hogy újra leálljak sutákkal vitázni olyanról ami nem is érdekel. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 17:34:29 írta Kuro25 » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1674 Dátum: 13 okt 02, 17:35:38 »

Az vicces lenne ha beégne Urahara visszaszerző módszere, ilyet még úgy se láttunk. És ott állnának hogy nem működik, és vissza vonulna újabb fejlesztésre. Elég korai szerintem még hogy vissza szerezzék, még nagyon az elején vagyunk.

Mitől lenne mélyebbre süllyedve a Narutonál a Bleach, nem értem. Ez egy harc orientált manga, nem érzelgős. És a legtöbb hosszú mangában ugyan úgy szinte mindenki "halhatatlan" ráadásul koránt sem biztos még hogy túll éli, vagy nyer Bazz-b ellen Toshiro.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 17:40:31 írta Szofron » Naplózva
redskull986
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #1675 Dátum: 13 okt 02, 17:47:45 »

OFF: szerintem is felesleges összehasonlítani a Narutot és a Bleachet... egyszerűen értelmetlen egy ilyen összehasonlítás... sosem fogom megérteni a fikázókat... egyszerűbb ha nem olvassák, vagy ha igen akkor nem kell a fórumra irkálni  bow

ON: a bankaiokat nem hinném, hogy máris visszaszerzik, ha én írnám a történetet én nem is adnám vissza, csak a legeslegvégén és akkor sem mindenkinek, csak azoknak akik életben maradtak! Mosolyog
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1676 Dátum: 13 okt 02, 17:49:26 »

Az vicces lenne ha beégne Urahara visszaszerző módszere, ilyet még úgy se láttunk. És ott állnának hogy nem működik, és vissza vonulna újabb fejlesztésre. Elég korai szerintem még hogy vissza szerezzék, még nagyon az elején vagyunk.

Mitől lenne mélyebbre süllyedve a Narutonál a Bleach, nem értem. Ez egy harc orientált manga, nem érzelgős. És a legtöbb hosszú mangában ugyan úgy szinte mindenki "halhatatlan" ráadásul koránt sem biztos még hogy túll éli, vagy nyer Bazz-b ellen Toshiro.

Szerintem semmi sem fog változni attól hogy visszakapják a Bankai-t ha esetleg ez sikerül is. Egyértelmű hogy akkor is eltapossák a shinigamikat. Eddig is így volt. ha csak Kisuke nem jön elő más tervvel Shinigamiknak reszeltek.

Ami a Naruto vs Bleach párharcot illeti nem érdekel. A 2 Manga teljesen más vonalat követ. A Bleach pedig a maga nemében zuhant mélyre nem a Narutóhoz mérten. Mosolyog

Vagy én lettem igényesebb és nem érem be akármivel amit az orrom elé nyom Kubo. Egyébként is megszokásból nézem már csak. Meg mert kíváncsi vagyok hogyan lesz vége. A fórumra pedig az ír aki akar bárki alkothat véleményt az hogy a véleménye nem tetszik az elvakult fanoknak az más kérdés ez engem sose érdekelt. Van az én véleményem és van másé de a másiké ilyen esetben nem érdekelt sosem. Ha tudom hogy nekem mi nem tetszik az úgy is marad bárki bármit is fog mondani. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 17:52:58 írta Kuro25 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1677 Dátum: 13 okt 02, 17:54:16 »

De mint mondtam tudatlanok kíméljenek hisz láthatóan fogalmad sincs arról mi a dráma vagy történet.

Ezt remélem te se gondoltad komolyan.

Yama fontosabb karakter volt? Na ne röhögtess. Nevet
Yama semmit se tett le az asztalra 2-szer harcolt az egész Bleach Manga széria alatt ebből 1-szer Aizen majdnem kinyírta, második alkalommal meg a Huszár Janinak sikerült is. Szóval akkor miért olyan fontos szereplő? Azért mert hatalmas ereje volt vagy azért mert ő volt a Gotei 13 Kapitánya? Na és? A leghülyébb ember is tudja hogy a háborút nem a kapitány vívja hanem a no name katonák. kacsint

Te olvastál 2 fejezetnél több Bleachet??! Ha igen, mond el nekem, hol volt olyan, hogy no name emberkék harcoltak volna arrancarok, fullbringerek vagy most a quincyk ellen?

Yama semmit se tett le az asztalra? Hát igen, lényegében csak a shinigami képzőt alapította meg, képezte ki a 2 legerősebb kapitányt, győzte le Unohanát aki a halála után kapásból megint harcéhes pszichopata lett. Győzte le Roydot, aki Bach szintű erővel rendelkezett csak éppen meg volt neki tiltva az ellentámadás.

Szerintem meg a leghülyébb ember is tudja, hogy Bleachben és mint a legtöbb shonenben, ahol ilyen szintő erők vannak szinte feleslegesek a közkatonák, akik szerinted megnyerik a háborút, mivel egy Kenpachi fél perc alatt okoz annyi kárt mint a 13 osztag 5-nél alacsonyabb rangú tisztjei összesen (vagy még pl Mayuri halálos méregfelhője, Komamura óriása stb). A közkatonákra azért van szükség, hogy ne minden kis dologért a kapitányoknak kelljen ugornia. Feleslegesek lennének egy háborúban, a nagyobb rangú shinigamik sokkal hatalmasabb destruktív erővel rendelkeznek, és az ellenfeleik úgyszintén. Lásd most Bazz-B-t, nem telne neki semmibe szénné égetnie az összes kisrangú shinigamit.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1678 Dátum: 13 okt 02, 17:59:19 »

Remélem HitsuGAY és Soi Fong is meghal.
Te olvastál 2 fejezetnél több Bleachet??!
8-9 éve nézi a blíccset. Többire nem reagálok, ezer sebből vérzik a mondandód Omen. Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1679 Dátum: 13 okt 02, 18:29:38 »

Átlagosan rossz fejezet volt:
1. Mert a bleachről beszélünk
2. Kubo írja.
3. A szerkezete szánalmasan van felépítve.

Csodálom, hogy hétről hétre tudtok beszélni róla mikor megint kritikán aluli dolgokat művel. Kubo-chan agyára ment  a sok szünet.
Istenem, hogy ez One Piece meg Naruto mellett egyáltalán, hogyan jelenhet meg a SJ-ben? Mondjuk messze elmarad a Toriko Kuro no Basket, de még a HxH mellett is.

Kuro ha hozod a formádat és személyeskedésbe mész át kifoglak rakni ezt jól jegyezd meg. Felőlem szidhatod a Bleachet a Naruto manga topic is erről szól már fél éve mióta bejött ez az új generáció, akik a mindenki haljon meg divatnak élnek és elfelejtik, hogy Shounen néznek. Nem Seinnen-t. Bármilyen meglepő erre nem jellemző, hogy tömegesen halnak a jó karakterek. Legalább is Dragon ball óta nem. Mondjuk vicces, mert abban bíztam Kubo megkeresi azt aki írta neki a mangát az elején és végre újra jó dolgok lesznek, de csalódnom kellett.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!