24 máj 19, 18:38:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003540 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1650 Dátum: 13 szep 30, 11:59:29 »

Ken -chant Royd verte le , nem Bach
amúgy én is Haschwalth-ot tudom elképzelni Zaraki ellenfelének
azt el tudjátok képzelni hogy egy lopott bankai-t újra ellopnak , itt arra gondolok hogy Ryuken ellopná pl.Hyōrinmaru -t Kirge medáljával Cang Du-tól Nevet Gondolkozik
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1651 Dátum: 13 szep 30, 12:23:56 »

Senkinek sem tűnt fel Sui Feng pofára esése. Ő a kivégzők vezetője, merényletek, lesből támadás, feláldozás, tulajdonképpen az assassinok kiskönyvének 1. oldalán az Omaeda - BG9 féle felállás olvasható:

"Egy társ eltereli az ellenség figyelmét, aki így figyelmen kívül hagyja a környezetét, így lesben álló fél a meglepetés erejét kihasználva egyetlen csapással kivégzi a támadót."

De nem vagyok meglepve, SS-nek valahogy soha nem jön össze a taktikai rész. Én már sajnálom a Királyt, hogy ilyenek veszik körül. Vagy inkább a karaktereket sajnálom, hogy Kubo ennyire semmibe veszi a szerepüket...
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1652 Dátum: 13 szep 30, 17:53:27 »

Tilon ebből az egyik már igaz Urahara jobb tudós nála Nevet
Én továbbra is azt remélem hogy a végső boss-fightban nem 1 az 1 ellen lesz hanem csapatos.
Ichigo + Ishida és még változó(Aizen,Isshin,Ryuken,vagy még valaki)lényeg minimum 2-3fő esélyes egy csapatba Bach vagy az igazi főellenség ellen.
Persze ez már végén.
Ki tudja még meg változhat a legfőbb ellenfél. kacsint
Kenpachi Haschwaldhoz passzolna,de azért Bach-os is benézhet egy kicsit. Nyelvesít
Naplózva

janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1653 Dátum: 13 szep 30, 20:20:18 »

Én biztos vagyok benne,hogy lesz egy Ichigo VS Ishida:D
Naplózva
Atino
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #1654 Dátum: 13 okt 01, 10:31:50 »

Gin Ichimaru-nak is felkellene tünnie hisz nem halt meg nem csak lelépet? Mosolyog  Akkor nála is kérdéses, hogy melyik oldalon fog állni majd.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1655 Dátum: 13 okt 01, 12:37:02 »

Gin még mindig halott, ezt Kubo nyilatkozta. Tőle ne várjatok semmit. >.<
Én valahogy nem szeretnék látni egy Kenpachi vs Haschwald küzdelmet. A párosa Kyourakuval szerintem a legjobb, én valahogy nem tenném össze szőkeségét később egy ilyen "barbárral". Nevet A mostani felállásban viszont ésszel+erővel fognak küzdeni, amit már nagyon várok. >.<
Soi Fong valahogy nem hiányozna, jól esne, ha csúnyán kiütnék. Ördögi
Szerk: valamint én még mindig azt mondom, hogy Aizen (kétlem, hogy akár csak egy kicsit is ártott volna neki Bach robbantgatása) szabadon van, elvégre SC-ból minden eltűnt... :Đ Szeretném már őt is látni. :3
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 01, 12:41:30 írta akym17 » Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1656 Dátum: 13 okt 01, 15:37:10 »

Én biztos vagyok benne,hogy lesz egy Ichigo VS Ishida:D

Nekem van egy olyan érzésem,hogy Ishida nem gondolja komolyan,csak hátba akarja támadni a quincy-ket,legalábbis Bach-ot.
Habár attól még lehet Ichigo vs Ishida harc.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 01, 15:38:16 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

D. Alex
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 7



« Válasz #1657 Dátum: 13 okt 01, 20:24:05 »

Én azt tudom elképzelni, hogy nemsokára feltűnik a Byakuya, Rukia, Renji hármas és revansot vesznek majd azoktól akik kiütötték őket...As Nodtól Byakuya és attól a maszkos nagyembertől Rukia, Renji féle páros  Gondolkozik
Naplózva

Mindenkinek megvan a maga keresztje
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1658 Dátum: 13 okt 02, 00:26:36 »

Az epik lenne ha miután megjön Ichigo, kiáll ellene Ishida, és odaszólna Bach-nak hogy ezt most lerendezik ketten és átvolnulnak az emberek világába és csak egyikük tér vissza élve. Kiderülne miért állt át stb, majd feltűnne Isshin és Riuken is ott. És Ichigo vs Ishida harc mellet párhuzamosan zajlana egy Isshin vs Riuken. Riuken meg teszeleghetne Kirge poziciójába agymosottan. Bár erre elég kicsi az esély. Ichigot lenyomnák mert nemharcolna teljes erőből Ishida ellen, mialatt Ishin visszahozná Riukent aki a fiával mérkőzne utánna. Quincy vs Quincy harc nagyon kellene!
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1659 Dátum: 13 okt 02, 06:06:20 »

Amúgy nem tudja valaki, hogy hívják azt a bajszos Gordon felügyelő Stern Ritter-t, aki kilőtte Kyoraku egyik szemét majd szitává lőtte, miután Kyoraku sokkot kapott Yamamoto halála után? Ha jól emlékszem az ő nevére még nem derült fény, de még a betűjelére sem.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #1660 Dátum: 13 okt 02, 12:27:03 »

Lehet,hogy Ishida tudja mi történt az anyjával.
Ha jól emlékszem Isshin mesélte,hogy azét halt meg Ishida anyja,mert mikor éledt ujjá Banch ellopta minden félvér Quincy erejét,igy Ishida anyjának erejét is aki ebbe belehalt.
Szerintem valahogy hátbatámadja majd Banch-ot,vagy csak akarja de nem fog sikerülni.
Azért énish megnéznek egy Ishida vs Ichigo harcot.
Ám valyon Aizenn-el mi a helyzet?nem akard kijönni a börtönből, s segiteni kicsit a Shinigamiknak?
Ha jól emlékszem Banch őt is veszélyesnek tartja Ichigo és Kenpachi mellett.
Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy milyen ereje lessz Ichigonak mikor visszetért  Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1661 Dátum: 13 okt 02, 14:21:50 »

Nah, pedig már örültem, hogy jégcsap megmurdel. BazzB jobb lett volna, ha hamuvá égeti azonnal. Erre most lehet visszatudja csórni a bankai-t.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1662 Dátum: 13 okt 02, 14:27:21 »

http://www.mangareader.net/bleach/551 Akkor az eheti adag. kacsint
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1663 Dátum: 13 okt 02, 14:47:12 »

Naná hogy nem hal meg Gaycigaya mert Kisuke megint megment mindenkit. Kubo komolyan nem tud újat felmutatni kezd nagyon idegesíteni hogy nem lesz halálos áldozata a háborúnak Yamán kívül meg pár no name hadnagyon kívül.

Komolyan lehet sokkal jobb lenne ha nem hetente jelenne meg a Bleach hanem havonta egy kötetet adnának ki inkább mert így semmi értelme. Egyszerűen semmi se történik egy fejezetben. Ezért aztán kár volt Kubonak ekkora szünet.
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1664 Dátum: 13 okt 02, 14:54:29 »

Úgy látszik a halálmánia a Bleach-es rajongókat is utolérte  Hmm?

A fejezet jó volt... Amit hiányoltam az Matsumoto reakciója arra, hogy a kapitányát a szeme láttára szedik szét. Remélem, hogy Kyouraku harca hamarosan elkezdőik, kíváncsi vagyok mit tud a Bankai-ja. ( bár ahhoz h azt aktiválja Nanao vagy meghal vagy eltűnik a helyszínről )
Naplózva

Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!