24 máj 19, 22:38:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003635 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1635 Dátum: 13 szep 28, 14:53:12 »

Nem rossz a félelemmel operáló kontra aki fél a Zanpaktoujától.
Ki tudja hogy As Nodth a tudta nélkül mit hozna ki/elő Hisagiból.
Lehet megásná a saját sírját. smirksweat
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1636 Dátum: 13 szep 28, 15:09:42 »

Ha jól emlékszem,akkor Hisagi utálja a zanpakuto-ját,nem fél tőle.Olyasmit mondott rá,hogy nem szereti az alakját stb.
Vajon most van bankai-ja? Gondolkozik
Soreszko10: Szerintem a királyi dimenzió túl korai lenne,még ott van Kyoraku és Mayuri is.Valószínű,abból is lesz valami.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 28, 15:24:59 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1637 Dátum: 13 szep 28, 15:17:25 »

Vagy inkább pont nem. Hitsugaya alapból sebezhető Hinamori miatt. Hitsunak esélye sem lenne. Viszont Mayuri valószínűleg pillanatok alatt feltörölné a padlót As Nodtal. Éppen ezt mondtuk korábban.

Itt most a quincyk választottak ellenfelet és mind olyat akik számukra kedvezőbbek. Bőven fel is készülhettek ellenük hiszen 9 évük volt erre a háborúra. A shinigamik meg még ráadásul éppen az Aizen által okozott károkat nyöszörgik. Akik jelenleg kilógnak a sorból azok talán Mayuri, Kenpachi, Ichigo, Rukia és Renji. Esetleg Komamura is képes lehet meglepetésre az új, számunkra ismeretlen erejükkel. A többivel nagyrészt tisztában lehetnek a quincyk. Még talán az okozhat kellemetlenséget számukra, hogy tulajdonképpen mindegyik kapitánynak van valami rejtett képessége amellyel nem dicsekedtek úton, útfélen. Lásd azokat a kapitányokat akiknek ismeretlen a bankai képessége. Viszont addig nem is lehet rájuk számítani amíg a bankai lopás kérdése meg nem oldódik.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1638 Dátum: 13 szep 28, 15:20:09 »

HM-be viszont simán válthatnánk majd,az már úgyis régebben volt.
Tudom hogy Hisagi nem kedveli a kardját,de attól még igazat írtam.A félelmes dolgot pedig Tousentől tanulta.Hogy ha nem fél(ellenféltől vagy saját erejétől ha jól emlékszem) nem méltó arra hogy a kardot viselje. Gondolkozik
Igen nagy eséllyel meglehet neki csak az a kérdés mikor látjuk meg és hogyan.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1639 Dátum: 13 szep 28, 16:32:29 »

Vagy inkább pont nem. Hitsugaya alapból sebezhető Hinamori miatt. Hitsunak esélye sem lenne. Viszont Mayuri valószínűleg pillanatok alatt feltörölné a padlót As Nodtal. Éppen ezt mondtuk korábban.

Itt most a quincyk választottak ellenfelet és mind olyat akik számukra kedvezőbbek. Bőven fel is készülhettek ellenük hiszen 9 évük volt erre a háborúra. A shinigamik meg még ráadásul éppen az Aizen által okozott károkat nyöszörgik. Akik jelenleg kilógnak a sorból azok talán Mayuri, Kenpachi, Ichigo, Rukia és Renji. Esetleg Komamura is képes lehet meglepetésre az új, számunkra ismeretlen erejükkel. A többivel nagyrészt tisztában lehetnek a quincyk. Még talán az okozhat kellemetlenséget számukra, hogy tulajdonképpen mindegyik kapitánynak van valami rejtett képessége amellyel nem dicsekedtek úton, útfélen. Lásd azokat a kapitányokat akiknek ismeretlen a bankai képessége. Viszont addig nem is lehet rájuk számítani amíg a bankai lopás kérdése meg nem oldódik.

Öm, Hisagi-ról volt szó, nem Hitsugaya Toshiro-ról - ő most éppen Bazz-B-vel harcol, míg Hisagi valahol éppen bankai-t próbál kifejleszteni Kensei segítségével.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1640 Dátum: 13 szep 28, 23:54:56 »

Igaz. Benéztem de szerintem éppen ilyen okból Hisagi is komolyan sebezhető As Nodt irányából. Tulajdonképpen annak van igazán esélye ellene aki nemtörődöm, nem érdekli semmi ilyen szeretet vagy félelem dolog. Nem aggódik senkiért vagy semmiért. Ilyen természetesen nem sok van a shinigamik között, talán csak Mayuri. Meg persze azok akik erőben messze felülmúlják. Ilyen Kenpachi és Ichigo jelenleg. Alapvetően Byakuya is a Rukia miatti aggodalmába bukott el. Szinte biztos, hogy amennyiben szembe mer nézni Bya ezzel az aggodalommal akkor As Nodt simán elbukik. Márpedig én számítok egy ilyen visszavágóra a történetben. Addig viszont csak Mayurit, Ichigot és Kenpachit tartom elég erősnek akik biztosan legyőzhetnék As Nodtot.
Naplózva
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1641 Dátum: 13 szep 29, 07:49:00 »

Nekem csak az a kérdés, hogy az erő mennyiben számít bele a harcba. Mert lám, pl Kira simán leverhetné bármelyik gyorsan pattogó kapitányt csupán a shikaiaval sőt akárki mást is, de mivel gyenge ezért a különleges képességét Wabisukenek nem tudja alkalmazni.
Akkor most az eredeti elgondolásra: ilyen alapon, ha Kenpachi erősebb mint Yamamoto volt annó, akkor gyakorlatilag bárkinn keresztül gázolhat anélkül, hogy bármitől félnie kellene, mert nem fognak rajta a különleges képességek. Tehát Ishida és Bach, esetleg Jugram rúghat ellene labdába. Ezért kérdezem azt, hogy kb egy harc hány %át számítja az "erő" avagy reiatsu.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1642 Dátum: 13 szep 29, 09:24:24 »

Szerintem pontosan 30%-ot. Értem én Erő-Tapasztalat-Képességek és egy tízes szerencse. Kenpachit is mondhatjuk, hogy agyatlan gyilkológép de pl Tousen ellen kellett használnia a fejét, másképp halott lenne már. Többi látott harca meg csak csapkodásból állt, mivel az ellenfele is csak azt csinálta.

Illetve egyedül én látnék szívesen egy Hisagi Vs As Nodt harcot? Szerintem jó lenne s lenne benne fantázia.

Eszméletlen harc lehetne abból.


Amúgy csak nekem hasonlít BG9 az egyik kedvenc bandám egyik albumborítóján látottra? Esztétikai pici különbségeken kívül csak a dupla szem nem egyezik szerintem,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #1643 Dátum: 13 szep 29, 11:11:30 »

Így köpeny nélkül inkább rá emlékeztet....

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/321/2
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1644 Dátum: 13 szep 29, 18:27:16 »

Ez a kép van az ágyam felett is.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1645 Dátum: 13 szep 29, 22:42:39 »

Hát akkor nem lehetnek szép álmaid ha hat/hatna rád,vagy kötélidegeid vannak smirksweat

Nem nagyon tudok olyat mondani SS-ben aki ne félne valamitől.
Talán csak a Mayuri- Nemu páros,jelenleg.
Bár aki nem hagy elég időt neki annak lehet esélye de mindenképp kell valami egyensúly akár magabiztos-higgadt.
Akár kellően őrült. Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1646 Dátum: 13 szep 30, 01:01:12 »

Pont ezért írtam ezeket a személyeket mint Mayuri, Ichigo, Kenpachi. Mayuri nemtörődöm jellege, Ichigo sebessége és Kenpachi ereje. Ezek azok akik szerintem biztosan ledarálnák As Nodtot rövid idő alatt. Bár nem lehet tudni Kyourakuék higgadtsága és tapasztalata mit érne. Mondjuk mindegy mert mint korábban is mondtuk. Most a quincyk választottak ellenfelet maguknak és As biztosan nem ezekre pályázik. Szerintem ő még egy meccset lejátszik Byakuyával és szerintem nem is gondolja, hogy még Bya él. Másrészt egy mérkőzés már előre megíratott miszerint Ichigo és Ishida összecsapnak. Szerintem Bach direkt azért vitte magával Ishidát. Kenpachi pedig valószínűleg Bach ellen lép ringbe. Én legalábbis ezt szeretném olvasni és látni valamikor. Másrészt az a megérzésem, hogy itt lesz szerepe az Ishida és Ichigo mérkőzésnél Isshinnek és Ryuukennek. Így lehet, hogy az a mérkőzés idő előtt véget fog érni.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1647 Dátum: 13 szep 30, 01:08:33 »

Tudom,de azért náluk is megvan az esély hogy vesztésre állnának,ha nem cselekednek időben.
Ichigo és Ishida harc pedig már régóta sanszos és én is nagyon várom,csak ne szakítsák félbe túl hamar.
Abba biztos vagyok hogy a végén összefognak.Körülbelül 3 fős csapatba +talán az apák.Remélem azon kívül hogy megmutatják mit tudnak lesz egy Kombinált technikájuk is,nem hétköznapi kacsint

OFF: Erről kéne egy képet csinálnom ahogy a fény és a sötétség fia összefog Nyelvesít
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1648 Dátum: 13 szep 30, 10:48:32 »

Kenpachi pedig valószínűleg Bach ellen lép ringbe. Én legalábbis ezt szeretném olvasni és látni valamikor.
Kenpachinak hiába van esélye, nem szabad neki legyőznie Bachot. Ez a feladat Ichigora és/vagy Ishidára vár.
Vicces lenne, ha Ichigo feltápolva megérkezik harcra készen de Kenpachi már legyőzte Bachot. Nevet Lehet, hogy Ken-chan vele is harcolni akarna mert erősnek tűnik. Esetleg Haschwalth jó lenne neki, aki már legyőzte Kyourakut és megszerezte tőle a Bankaiját.

As Nodtnak tényleg nagy falat lenne Mayuri, hisz neki nincs mit vesztenie. A laborja már nincs meg, Nemu nem érdekli annyira, más dolog meg nincs neki, aminek az elvesztése fájna neki. Talán attól félhet, hogy egy nap felébred egy tökéletes világban, amiben nincs mit fejleszteni és kutatni vagy esetleg, hogy Urahara jobb tudós, mint ő. Mást tényleg nem tudok elképzelni neki.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1649 Dátum: 13 szep 30, 11:31:31 »

Én két okból várom a Kenpachi és Bach harcot. Nem szeretném, hogy minden bosst Ichigo verjen le és a másik, hogy Kanpachit alaposan megszégyenítette Bach a legutolsó összecsapásukkor. Ezért szeretném ha ők mérkőzzenek még egyet egymással. Még csak azt sem akarom, hogy legyőzze. Egy döntetlen szagú eredményben kiegyeznék. Hozzáteszem, hogy Kenpachit most sem tartom olyan erősnek mint Bachot vagy amilyen Yama volt. Sőt, szerintem Yama erősebb volt Bachnál is csak megint átverték mint Aizen korábban. Isshidából pedig nem nézném ki jelenleg, hogy egy cseppnyi esélye is lenne Bach ellen. Legalábbis eddig nem láttunk ilyen lehetőséget tőle. Persze nem lehet tudni, hogy stikában az elmúlt 2 évben mennyit fejlődött. Kubo még nem mutatott róla semmit.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!