24 máj 19, 22:38:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003635 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Atino
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #1605 Dátum: 13 szep 25, 19:28:24 »

Ez kissé off de mostanában olyan abszurd dolog jár a fejemben amit muszály leírnom . ikszdé
Mi van akkor ha Ichigo a következô lélek király?  Pojén
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1606 Dátum: 13 szep 25, 19:36:59 »

De csuda jó hírek!

http://mangastream.com/blog/19

(Röviden: jóval később lesz eheti Bleach és OP manga stream minőségben)

talán mert még frissen olvastam a Narutot  smirksweat

Részvétem.  smirksweat

Mi van akkor ha Ichigo a következô lélek király?  Pojén

Ehhez először a jelenlegi lélek királynak halnia kéne. Mosolyog De nem igazán látok rá rációt. Rendben Eperkének van már a mágián kívül minden ereje, de semmi teremtéssel összefüggő képessége nincs. Nem egy isten. Ellenben a lélekkirály valószínűleg "bármit" meg tud tenni. Elég nagy fricska lenne Kubotól, ha a lélekkirályt elintézné egy "szimplán" eszement erős lénnyel.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1607 Dátum: 13 szep 25, 19:54:50 »

Mi van akkor ha Ichigo a következô lélek király?  Pojén
Mikor kezdted azt hinni, hogy Ichigo nem maga a Lélekkirály.  Nyelvesít

A Quincyk tényleg visszacsaptak rendesen. Biztos még eltart pár körön keresztül ez az adok kapok.
Nakk Le Vaar nagy forma, ahogy az első képkockában az ujjai között méregeti Mayurit. ikszdé biztos nagyon erős. Legalább valami ellensúlyozza a színészi érzék hiányát. xD

BG9 érdekesen néz ki. Úgy tűnik nem is szerzett sérülést Soifon támadásától. Van egy olyan érzésem, hogy ismét elveszített egy kart csak most a jobbat, amivel a Shikait szokta használni. Ebbe a robbanásba nem hiszem, hogy belehalt volna, hisz a Shunkouval tudja magát védeni.

Toshiro komoly sérülést szerzett, ha tényleg betalált. Igazából Sasakibe Bankaiját is egy Quincytől láttuk, szóval ez nem akadály, hogy ezért nem halhat még meg.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Atino
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #1608 Dátum: 13 szep 25, 20:40:05 »


Ehhez először a jelenlegi lélek királynak halnia kéne. Mosolyog De nem igazán látok rá rációt. Rendben Eperkének van már a mágián kívül minden ereje, de semmi teremtéssel összefüggő képessége nincs. Nem egy isten. Ellenben a lélekkirály valószínűleg "bármit" meg tud tenni. Elég nagy fricska lenne Kubotól, ha a lélekkirályt elintézné egy "szimplán" eszement erős lénnyel.

Igaz, hogy nincs ilyen ereje, de mi van ha mégis van csak errôl senki sem tud?  ikszdé

Mert ha belegondolunk Ichigo a földön megszületett. Vagy is a lelke " újjászületett "  így a születése elôtti lélek életérôl semmitt sem tudunk így lehet, hogy valamilyen kapcsolatban áll / állhat a királyal is.  Pojén

igen! van bôven fantáziám  Ördögi
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1609 Dátum: 13 szep 25, 21:45:35 »

Minél többször lapozom át ezt a részt, annál jobban tetszik. Mayuri-t nem értem, h mit pofázik itt, amikor vágják sorban a shinigamikat le... ( főleg h elvileg előnyben van, vagy csak ezt hiteti el vele a Van de Lekvár) Bazz-B és BG-9 is szimpatikus számomra, jó karaktereket talált ki Kubo, és remélem, h ezeket a kapitányokat tényleg bedarálják, s jöjjenek azok, akik mindig a háttérbe voltak szorulva, holott sokkal erősebbek, ugye 100 éve voltak kapitányok : Rose, Kensei, Shinji.  Ő hozájuk képest Komamura, Soi meg Hitsu újoncok .
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1610 Dátum: 13 szep 25, 22:41:55 »

Ugyan már Mayurit mikor érdekelte hogy a többiekkel mi van,amíg nincs célja velük.
SS védelme nála alap de mivel most már nincs (legalábbis ott) így még arra se kell figyelnie.
Szórakozhat a kedve szerint csak ne ez legyen a veszte smirksweat

Ha már gondolat én inkább arra gondolok hogy Ichigo lesz a lélekkirály legyőzője(nem egyedül) és nem maga a király.
Bár igaz felszabadul a "poszt" amit illene betölteni már ha tényleg szükség van rá. Gondolkozik
Az se tudjuk pontosan hogy lett ő.
Időutazást még úgyse használták fel a Bleachben,simán kivitelezhető fordulatként és extraként.
Naplózva

onezer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1611 Dátum: 13 szep 26, 00:27:07 »

Jöjjön már Zaraki, és tegye helyre ezeket a quincyket.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1612 Dátum: 13 szep 26, 14:45:38 »

Bennem is megforult hogy ichigo lesz a lélek király.
Mondjuk a lélek király furán hasonlít aizenre..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1613 Dátum: 13 szep 26, 14:54:31 »

Nekem most van egy erős sejtésem a bankai lopást illetőleg.

Bach direkt szemelte ki, hogy mely Sternek mennek olyan kapitányok ellen, akik valószínűleg használják majd a Bankaiukat és el is lophatják azt. Így remekül le tudta tesztelni őket, hogy mit kezdenek nélkülük. Gondoljunk csak bele, ha első körben lopták volna mindenki bankaiát, akkor az után biztosan valami egészen meglepő harcstílussal jött volna elő minden kapitány, amit a teljes ismeretlen tudatában elég kockázatos lett volna számukra.

Most már tudják, hogy nagyjából mennyit fejlődtek bankai nélkül, és így sokkal effektívebb, ha a megsemmisítési parancs alatt lopják el azokat, mondván a semmiből nem tudnak majd újat kitalálni (és nincs mindenkinek olyan trükkös shikaia mint a főkapitánynak) az ezerszer hatásosabb és persze kivédhetetlen, mintsem időt hagyni nekik egy támadás után, hogy legyen idejük felkészülni.

Magyarán Bach eltervelte ezt alaposan.

Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1614 Dátum: 13 szep 26, 15:28:23 »

550:
Mayuri se hülye,jól átlátta a helyzetet.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/550/13
Ezek szerint akkor Őt szerelgette Mayuri,amikor Akon megleste?
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/550/18
Ezt így elsőre nehéz elhinni,de ezek szerint nagyobb bajban van Toshiro...

onezer:Zarakira még várni kell egy kicsit.Valószínű,hogy nagy belépője lesz,ehhez pedig ki kell bontakozni a harcoknak.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 26, 15:29:31 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #1615 Dátum: 13 szep 26, 15:32:01 »

Én ezt nem értem tudtomal a kard és forgatolya egy és ugyanaz. Igy a shikay ( nem tudom, hogy irják ) és a bankaj maga a használó lelke. A bankajt mégis elveték. Hogyan? Levágták a lelküket mint tortábol 1 szeletet Mosolyog
Naplózva
onezer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1616 Dátum: 13 szep 26, 15:57:04 »

onezer:Zarakira még várni kell egy kicsit.Valószínű,hogy nagy belépője lesz,ehhez pedig ki kell bontakozni a harcoknak.

Értem én, csak mióta Ken-chan meghallotta a kardja hangját azóta várom türelmetlenül újbóli szereplését, pontosabban a shikai-ját.   >.<#
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1617 Dátum: 13 szep 26, 16:07:02 »

Én ezt nem értem tudtomal a kard és forgatolya egy és ugyanaz. Igy a shikay ( nem tudom, hogy irják ) és a bankaj maga a használó lelke. A bankajt mégis elveték. Hogyan? Levágták a lelküket mint tortábol 1 szeletet Mosolyog

Urahara pont ezt próbálja kideríteni Hueco Mundo-ban.

Amúgy amikor leveszi Bazz-B a köpenyt, jól látom, hogy a Quincy Keresztje ott lóg a nyakában?

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/550/11

Mert ha az a Quincy Keresztje, remélem, hogy majd használni is fogja - hamár láthattuk Driscoll, Bambietta, Juha Bach és BG9 főfegyvereit.

Most sokan mondják, hogy Toshiro jég klónt használt, de azért várjunk vele, mert ugyan tény, hogy nem most fog meghalni, nem biztos, hogy volt Toshiro-nak ideje rá.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 26, 16:08:21 írta Soreszko10 » Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1618 Dátum: 13 szep 26, 16:20:37 »

onezer:Zarakira még várni kell egy kicsit.Valószínű,hogy nagy belépője lesz,ehhez pedig ki kell bontakozni a harcoknak.

Értem én, csak mióta Ken-chan meghallotta a kardja hangját azóta várom türelmetlenül újbóli szereplését, pontosabban a shikai-ját.   >.<#


A nagy lélek energiája miatt ez a shikai-ja.Csak mivel nem tud vele kommunikálni,így képességei sincsenek. Nyelvesít
De most már várhatólag lesznek.
Vagy nincs igazam?

Igaz,Toshiro-t ennyivel biztos nem írnák ki a sorozatból...
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 26, 16:22:38 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1619 Dátum: 13 szep 26, 17:19:00 »

Még messze nincs vége bárki is bukik el a nagyágyúk közül az megszenved érte.
Képességek attól is függenek hogy majd mennyire jönnek ki egymással.Lehet akár egy huzavona is,de akár a Kard is leolthatja Zarakit Nevet Nevet
Vörös-tüzes quincy nyilakat megnézném,csak legyen kicsit más mint Shurennél.

Uchiha Itachi
Nem őt szerelgette.Soifon csak megjegyezte hogy hogy tökéletesen illik Mayuri őrült kísérletező énjéhez.
Harcban lehet jobban passzolna de így érdekesebb.Ha legyőzik biztos egyből megy is szét szedni.
Kivéve persze ha elpusztul akkor lehordja a gyilkosát(talán Soifont még nem tudni),hogy mekkora lelet veszett kárba smirksweat
Naplózva

Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!