24 máj 19, 21:30:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003599 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1575 Dátum: 13 szep 23, 21:11:04 »

Aizen még egy hatalmas ütőkártya lehet.Ha nagyon szükséges és rá van szorulva akkor Uraharával együtt vagy akár egyedül is visszatudja szerezni az erejét vagy új szintre emelni.
Boss elleni harcban legalább egy trió tagjának várom,bár ezt már régebben írtam.
Nagyrészt egy csapatos végső ütközetet várok,maximum a vége lehet egyedi.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1576 Dátum: 13 szep 23, 22:56:09 »

Én nem gondolom, hogy Aizen halhatatlan lenne. Úgy gondolom, hogy a jelenlegi shnigamik ismeretei alapján lehet annak nevezni. Ez viszont nem jelenti azt, hogy

1. Nem lehet legyőzni.

2. A quincyk ismeretét nem tudjuk. Lehet, hogy számukra a Hougyoku nem probléma, pont azért ahogyan kezelik a szellemi erőt. Lásd, Kirge simán elnyelte a megidézett Aont. Szóval ők valószínűleg képesek lennének Aizenből kivadászni vagy leválasztani a Hougyokut. Magát a Hougyokut viszont nem biztos, hogy képesek lennének elpusztítani de az Aizennel való kapcsolatot képesek lehetnek megszakítani. Ez pedig már bőven elég. Egy gazdátlan tárgy lenne belöle, esetleg bekerülne egy quincybe. Na az lenne még szép.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1577 Dátum: 13 szep 24, 08:55:19 »

Ne becsülje le senki Aizen-t..ichigo se győzött volna ha nincs a pecsét amit Urahara készített..még olyan csapás ellen is mind a Mugetsu azonnal regenerálódott..szóval nem piskóta..emellett az a kis izé elég nagy intelligenciával lett megáldva szal nem hülye..szerintem is lesz még szerepe a történetben.. ikszdé

UI:mi az hogy nincs meg az ereje?? megvan neki csak a pecsét miatt elzáródott az is..ha nem aktiválódott volna a pecsét akkor emelkedett volna ismét egy nagyobb szintre..szal szerintem igen is megvan még neki csak épp nem tudja használni,de ha valaki eltünteti a pecsétet ismét képes lesz rá.. Pontosan,egyébként ha nem lenne több szerepe akkor többet nem is lett volna mutatva vagy simán csak legyőzik végleg a csatába..de nem így lett.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 24, 09:02:08 írta ZangetsuX » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1578 Dátum: 13 szep 24, 13:51:54 »

A pecsét anno pont azért lépett életbe mert legyengült és elérte a határait.Csak ő azt hitte hogy fejlődni fog. smirksweat
Rejtett erejét valamennyire már nyeri vissza,de nem hiszem hogy a kötés(pecsét) levétele után egyből olyan erős lenne.
Kell neki idő és segítség is hogy ismét felfejlődjön persze azért nem a semmi alapról.
Igazán elmehetne másik irányba hiszen még a Bankaiát se láttuk.Igazán megnézném így mire lenne képes kacsint
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1579 Dátum: 13 szep 24, 15:25:57 »

más téma
van egy érdekes ötletem
ha belegondolunk talán lehet még egy bankai használó akinek nem lehet ellopni a bankaiát , mégpedig Ginjou
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/470/17
ugye amikor ellopta  Ichi fullbringerét átvette a reiatsuját és minden képességet , ha pedig nem a quincy ereje miatt /valószínű hogy amiatt  / nem működik ellene a medál akkor Ginjouban is meglehet ez a képesség  Gondolkozik
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1580 Dátum: 13 szep 24, 18:02:05 »

Akkor még nem éledt fel benne a quincy erő, ergo át sem tudta Ginjou venni azt.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1581 Dátum: 13 szep 24, 18:45:22 »

mint az már kiderült korábban, nem (csak) a quincy ereje miatt nem tudták ellopni a bankaiát, mivel az csak Kirge börtönében éledt fel benne... Blanco érdekes dologra hívtad fel a figyelmet, sztem lehet rá alapozni Pontosan
Naplózva

Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #1582 Dátum: 13 szep 24, 19:09:52 »

Elnézést ha lemaradtam, de Ginjou-t említették a mangába, vagy csak az itteniek kolaborálnak?
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1583 Dátum: 13 szep 24, 20:43:34 »

Amugy Ichigonak is ellehet venni a Bankaiát csak mint kiderül olyan személy teheti meg aki képes is irányítani. Mondjuk milyen lenne már ha Ishida lopná el Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1584 Dátum: 13 szep 24, 21:37:35 »

Első próbálkozások óta azért már sok minden megváltozott.
Quincy vér is felébredt benne tehát biztos ellenállóbb lett a régebbi énjénél is.
Mivel az elnyomott ereje is elkezdett felszabadulni /felszabadult így még kevesebben tudnák forgatni.

Bach úgyis fontosabb hogy átállítsa a "sötétségben született fiát" (Ichigo).
Nem érné meg pont előtte az erejét csökkenteni,inkább átalakítani.
Már régebben is mondtam,de szívesen megnézném quincyként Ichigot többiek ellen. kacsint
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1585 Dátum: 13 szep 24, 22:17:28 »

Mekkora fordulat lenne már hogy végül nem is Bach lenne a "fő gonosz" hanem mondjuk Ichigo. Be quincy zombultatnák, és mit tom én, mondjuk a lidérc énje bezavarna és elvakítaná az elméjét, és mindenki ellen támadna. Vagy valahogy hozzá kerülne a hogyoku és elvinné Ichigot teljesen gonosz irányba. Még egy laza Shinibami/quincy összefogás is beleférne talán ebbe.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1586 Dátum: 13 szep 24, 22:38:19 »

Hát a lidérc mivolta most már biztos nem fogja semerre se vinni... kacsint
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1587 Dátum: 13 szep 24, 22:47:56 »

Hát a lidérc mivolta most már biztos nem fogja semerre se vinni... kacsint

De amíg quincy elnyomás alatt volt, agresszív volt és Ichigo barátaira is támadt. Egy quincy oldalra állítás után nyílván megint elnyomásba kerülne, és kijöhet újra az egresszió. De mind1, lényeg annyi hogy nagy fordulat lenne ha a végére Ichigobol csinálnának "fő gonoszt". Nem ismerek túl sok sztorit amiben bevállaltak ilyet.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 24, 22:48:30 írta Szofron » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1588 Dátum: 13 szep 24, 22:51:47 »

Azért én se véglegesnek gondoltam de egy ideiglenes bossnak elmenne ahol épp az lenne a cél hogy legyőzésnél visszaállítsák és ne végezzenek vele.Egy ilyen fordulattal sok időt lehet nyerni Pluszban kacsint
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1589 Dátum: 13 szep 24, 23:03:46 »

Nem lehet tudni..most hogy ennyi idő elment azzal hogy megismerjük mi van benne valójában és a technikája tökéletesedni látszik,(úgy értem halálisten ereje stb..) akkor nem tennék tönkre azzal hogy megint csinálnak belőle egy ilyent

http://www.animegt.it/files/images/utenti/usr-14/ichigo%20vasto%20lorde.jpg

bár teljesen őszintén engem ez az alak fogott meg a legjobban,az ereje,brutalitása stb..szóval nem lennék mérges ha még egy hasonlót látnék,de inkább most már egy 2 kardos izgalmas harcot akarnék,és nem 2 perces küzdelmet mind anno a mungetsus dolognál.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 24, 23:09:30 írta ZangetsuX » Naplózva
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!