24 máj 19, 18:14:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003533 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1530 Dátum: 13 szep 17, 16:08:54 »

Azt a klisét csak Natsu lőtte el, mert BG9 2 oldal múlva már állt, míg Bazz-B az egész fejezet alatt tetette a halottat.

Nekem pont az jött le a szeméből, hogy az egy lámpa. Nevet Hisz úgy néz ki, mintha a maszk mögött a sötétben világítana. Én vörös vagy kék színt adnék neki. Inkább kéket mert a vörös az nagyon terminátoros lenne.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1531 Dátum: 13 szep 17, 16:36:52 »

Lehet képes arra hogy a tűzzel helyre hozzá magát,sőt szerintem biztos utolsó képek miatt.
Yamáéhoz hasonló de teljesen más (is) lehet.
BG9 tényleg tisztára Terminátor fele hajaz,még a fegyvere is megvolt hozzá.
Lehet kísérletezgetett a testével vagy ő egy robot túlélő aki nem "aludt". smirksweat

Szerintetek van rá esély hogy Yoruichi-Soifon párostól látunk egy erősebb Shunko(elemi) kombót?  Mosolyog
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1532 Dátum: 13 szep 17, 17:11:55 »

Vajon hogy kell kiejteni. BÍDZSÍ NÁJN, nem? A kis Bídzsíke. Lehet a mesterséges léleknek a quincy megfelelője. Csak kicsit gépiesre sikerült. Elég jók eddig a részek, és ez még csak a csata kezdete.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1533 Dátum: 13 szep 17, 20:59:11 »

Nem kell nagyon gondolkodni azon, hogy hogyan jöttek helyre. Kaptak egy súlyos csapást, így egy komoly sérülést de mint tudjuk Ishida óta, hogy ők magukba olvasztják a szellemi erőt. Így szerintem kis idő múlva helyre is állították magukat. Megölni valószínűleg úgy kell őket, hogy igazán végleges csapást kell rájuk mérni. Mint ahogy Kenpachi csinálta.

Tulajdonképpen minden a shounen mangák forgatókönyve szerint ment. Egyik,  majd a másik majd megint ez és megint az. Mindig az veszít aki előbb dobja a talonba az ütőkártyáját. Ha a quincyk bedobják a lopott bankait akkor előre borítékolható a vereségük. Most éppen kaptak egy igazi lórúgást ami szerintem azt mutatja, hogy a kapitányi szintű shinigamik azért erősebbek és éppen ezért kellett lenyúlni a bankait, hogy ezt megfordíthassák. Továbbá mindig nevetek ezen a megrajzolt megdöbbent arcok látványától amikor azt hiszik, hogy vége a csatának. Majd a következő pillanatban kijelentik, hogy gondolták, ettől nem lesz vége a meccsnek.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 17, 21:06:47 írta rini67 » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1534 Dátum: 13 szep 17, 21:43:56 »

Ha a quincyk bedobják a lopott bankait akkor előre borítékolható a vereségük. Most éppen kaptak egy igazi lórúgást ami szerintem azt mutatja, hogy a kapitányi szintű shinigamik azért erősebbek és éppen ezért kellett lenyúlni a bankait, hogy ezt megfordíthassák.

Nem teljesen igaz, mivel még ott van a végső alakjuk is a lopott bankai mellet. 2 ütőkártyájuk van.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1535 Dátum: 13 szep 17, 23:06:49 »

Az arrancaroknak is ott volt a végső alakjuk és mégis. Az sem biztos, hogy mindegyik rendelkezik olyannal mint Kirge vagy éppen a Bluttal. Ha visszafigyeled a shounen mangák ilyen csatáit akkor 90%-ban ilyen a lefolyásuk. Ütnek, öröm, csodálkozás/meglepődés - visszavágnak, felsőbbrendű duma, csodálkozás/meglepődés - visszacsapnak és ez ismétlődik néhányszor. Egy valami azonban mindig igaz. Aki először veszi elő a végső támadását az szinte 99%-ban veszít. Szerintem itt pont ezt látjuk a szokásoshoz híven.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1536 Dátum: 13 szep 18, 00:05:00 »

Ez a tematika nagyjából igaz,de lehet úgy csavarni hogy ne vegyük éppen észre hogy mikor van ott az a pillanat.
Ha jól halad a történet és a harcok élvezetesek úgyse erre fogok figyelni.
Blut szerintem elég alap Stern Ritterben mindenképp,csak mértéke,hatása lehet eltérő.
Ha sima közkatonákra gondolsz akkor viszont tényleg ritkább lehet,vagy elhanyagolható.
Bár még így is jóval erősebbek a sima shinigamiknál. kacsint
Érdekesen jönne ki ha SS erősei győznek,de nem marad "közkatonájuk". smirksweat
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1537 Dátum: 13 szep 18, 06:08:28 »

Na, ez egy jó fejezet volt!

Örülök, hogy Bazz-B mégse nyúlt ki - bár megjegyzem, amikor a legelső oldalt láttam, már féltem, hogy ennyi volt. Aztán jó volt Soifon visszatérése, bár a megjegyzése, hogy tudtával a Quincy-k "íjjakkal hadonászó vademberek", kicsit LOL egy olyantól, akinek a "fajtája" meg "kardokkal hadonásznak". ;P Annak örülök, hogy Toshiro-hoz hasonlóan végre láttuk Soifon-t is fejlődni, illetve, hogy Kubo nem felejtette el, hogy van neki egy Kido-Haduko technikája is, amit Yoruichi ellen használt először, s ehhez adott hozzá még egy + technikát is "Mukyuu Shunkou" néven.

BG9 meg amellett, hogy egy lovag köntösbe öntött Építész a Hebis Barmokból, 2 dolog derült ki róla:
1.Kiderült a betűjele jelentése: Stern Ritter K, mint "K"*cs*g.
2.Félig gép, félig Quincy.

Tény, kicsit sablonos volt, hogy nem lettek kivégezve ettől, de szerintem még mindig ez a legjobb kifejlett, minthogy kb 2-3 nap edzés után máris ők legyenek fölényben - kivéve ugye Ichigo, Zaraki és talán Rukia/Renji, mivel ugye előbbi kettőnek az igazi erejük csak most ébredt fel, utóbbi kettő meg ugye a 0-ik osztaggal edzenek.

Amúgy van olyan érzésem, hogy Kugo Ginjo, Ganju és a többiek majd őket fogják megmenteni, illetve valóban jó lenne, ha Yoruichi is felbukkanna - persze csak ha nem Urahara-val van Hueco Mundo-ban -, elvégre ha Kon-t visszahozta Kubo, Yoruichi-t sem kéne.

Bankai visszaszerzés meg szerintem nem most lesz, mert ugye ezt Urahara-nak kell megfejtenie először, másrészt meg Toshiro most nem igen szerezhetné vissza, hiszen az ő bankai-ja nem Bazz-B-nél, hanem Cang Du-nál van - aki most jelenleg valahol a város másik felén lehet.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1538 Dátum: 13 szep 18, 06:51:48 »

Nagyon jó fejezet volt!,de még mindig hiányolom erősen Ichit,vajon mikkor bukkan fel? szokás szerint utolsó pillanatban? :S mert akkor elég sokat kell várni rá..na meg kenpachi,renji,byakuya.. Technikai KO
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1539 Dátum: 13 szep 18, 09:16:53 »

Az ütőkártyás dolgokhoz, hogy a mennyiség nem jelent túl sok mindent. Az Espadak elzárt állapotban olyan erősek, hogy Bankai kell ellenük. Kenpachi szemkötővel ölt meg 3 Sternrittert, szóval ő nem használt semmilyen ütőkártyát.

A Vollstandigot láttuk már a bajszos pisztolyos Quincytől is de nem volt olyan szép, kiforrott, mint Kirgének.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/497/13
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/490/14

Biztos a Strenritterek között is vannak erősebbek és gyengébbek, de úgyis attól függ majd az erejük, hogy kit kapnak ellenfélnek.

Yoruichi azért nem tűnt fel mert Kubo még nem döntötte el még, hogy milyen legyen az új frizurája. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1540 Dátum: 13 szep 18, 11:13:46 »

Ez szerintem egyértelmű. Kubon múlik a dolog, hogy pont olyanokat állítson szembe egymással akiknek esélyük van, netán utólag olyan képességet mutat vagy ad az adott személynek amellyel eredményesen felveheti a harcot. Szerintem pont olyan ellenfelet kapott Hitsugaya is aki ellen még gyengébben is reális esélye van győzni. Soi Fong más tészta mert az ő ellenfeléről egyenlőre nagyon keveset tudunk még most is.
Naplózva
PoloSanyi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #1541 Dátum: 13 szep 18, 17:46:20 »

"Stern Ritter K, mint "K"*cs*g" Nevet
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1542 Dátum: 13 szep 18, 18:20:09 »

549:
Azért ennyivel egy karaktert sem lehet lenyomni,lehetett sejteni hogy Bazz-B nem dobja fel a talpát.
BG9 meg lehet szoftverhibás?Ha azt mondják neki,hogy nem,és még ezt alá is támasztják,akkor miért kell feltenni a kérdést még 20x?

Amúgy van olyan érzésem, hogy Kugo Ginjo, Ganju és a többiek majd őket fogják megmenteni, illetve valóban jó lenne, ha Yoruichi is felbukkanna - persze csak ha nem Urahara-val van Hueco Mundo-ban -, elvégre ha Kon-t visszahozta Kubo, Yoruichi-t sem kéne.


Ginjo meghalt.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1543 Dátum: 13 szep 18, 18:34:06 »

De ez nem akadályozza meg, hogy harcoljon. Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/518/16
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1544 Dátum: 13 szep 18, 18:39:14 »

Komamura felkészülését/belépőt is talán már igazán megnézném ha már 2 Bankai nélkül ilyen jól alakít.
Érdekes lenne ha erősebb quincyk elnyelnék a Shinigamikat is Vollstandigen,mert ugye ők is lélekrészecskékből vannak.
Ha most a quincyk is így állnak,akkor később még ellenük is lehetne fordítani. Nevet
Legalább 1nél azért felbukkanhatna.

Szofron készülj mostanában jó pár rang/név felkerülhet a listádra kacsint 
Naplózva

Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!