24 máj 19, 21:30:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003598 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1455 Dátum: 13 szep 05, 17:48:33 »

Ez most jól jött, már kezdtem azt hinni, hogy sosem lesz. Nevet Mayuri ruhája egy szuperfegyver, no... az ellen hülyére röhögi magát rajta, ő meg ezt kihasználván megmérgezi őket. Ichi két kardjára azt mondom, hogy helyes-helyes, a csoportkép meg... Badass Nevet Ha Kubo így folytatja tovább, egy szavam sem lesz.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1456 Dátum: 13 szep 05, 17:58:13 »

Szerintem az kizárt dolog hogy az Bankai legyen...az szinte 100% hogy csak shikai. Pontosan
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1457 Dátum: 13 szep 05, 19:15:08 »

Papirtigriske azért vigyázz a végén még megnémulsz,ha egy szavad se lesz(marad) smirksweat
Mayurinak pluszpont a saját labormentésért és Nemu dekorért Nevet
Sztem a fanart tökéletes Bankainak két erőegyesülésével.
Ilyen Bankai még úgyse volt.
Végső Getsuga alak előfutára is lehetne.(javított) kacsint
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1458 Dátum: 13 szep 06, 10:18:05 »

Szerintem Haschwalthon kívül most az első támadó hullámot bedarálják a Shinigamik. Név szerint Askint és Natsut (Bazz-B). Mayuri felkészült és Nemu is mellette van Toshirotól meg még fogunk látni fejlesztett Bankait majd (Kubo nyilatkozta).
Azok a Quincyk lesznek kemény falatok, akiknél már van Bankai. (Bambietta, As Nodt, Cang, BG9) Mekkora ötlet lenne, ha Bambi használná Koma Bankaiját és valaki meg bezúzná, hogy Bambit sebezze, aki nem tud a hátulütőről, de Komamura sérülne meg, mert az az ő Bankaija. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1459 Dátum: 13 szep 06, 12:14:52 »

Hitsugayátol max akkor látjuk a fejlesztett bankait amikor azt visszaszerzi, addig ne is reménykedj! Mayuri ellenben biztos bevédte magát a lopás ellen, míg Renjinek tényleg láthatjuk majd a fejlesztett bankaiát bye bye
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1460 Dátum: 13 szep 06, 14:50:32 »

Végre új fejezet Nevet
Kíváncsi vagyok hogy Ichi hogy fog harcolni két karddal.
Mayuri megint meglepett Nevet
Toshironak pedig jó volt a belépője.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1461 Dátum: 13 szep 06, 21:24:50 »

Szerintem Haschwalthon kívül most az első támadó hullámot bedarálják a Shinigamik. Név szerint Askint és Natsut (Bazz-B).

Askin biztos veszít. Egyrészt túl nagy túlerővel néz szembe (bár Mayurin kívül a többi nem nagyon számít), másrészt szerintem esedékes a shinigamik sikere, és Askin a feláldozhatók között van.
Bazz-B már fogósabb, itt lehet lesz egy-két fordulat, de valószínűleg ő is alulmarad, amúgy is kell egy kis siker Hitsunak.

A legérdekesebb a Kyouraku-Haschwalth harc lesz. Egyrészt nem tudom elképzelni, hogy Kyouraku veszít, másrészt Haschwalth esetében sem tudom a vereséget elképzelni, neki még biztos lesz szerepe Ishida és Bach körül. A döntetlent is valószínűtlennek tartom, talán a legnagyobb esélye annak van, hogy valami vagy valaki megszakítja a harcot. Ha viszont mindenképpen tenni kéne valakire, akkor szerintem Haschwalth viszi a meccset.
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1462 Dátum: 13 szep 07, 01:19:09 »

Hát azt kétlem..kyoraku eddig soha nem harcolt komolyan,azt állította van bankai-a de eddig nem használta,gondolom nyomos oka volt rá..az kizárt hogy ő veszít majd..hisz ha belegondoltok sose vett komolyan semmit..e aizen elleni harcot se mást..gondolom ezt most komolyan fogja,különben a vén Yama-bá kikel a sírjából és elfenekeli,azt még ő se akarhatja Nevet ikszdé Pontosan
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1463 Dátum: 13 szep 07, 05:19:11 »

kyoraku valamiért nagyon rejtegette anno is a bankaiát . Lehet nem kispályás a cucca.. yama sem hiszem hogy a semmiért hívta őket maga után a 2. legerősebb kapitányak-
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1464 Dátum: 13 szep 07, 07:30:45 »

Asszem volt róla szó, hogy Kyoraku nem használhat bankai-t olyan helyen, ahol "bárki láthatja", ami azt jelenti, hogy csak akkor használhatja, ha egyedül ő és az ellenfele vannak ketten egy zárt helyen.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1465 Dátum: 13 szep 07, 07:37:42 »

Askin biztos veszít.

Ez valószínű, mivel pont kezdett szimpatikus lenni számomra.. Mosolyog Amúgy lehet, hogy ott van Mayuri, de el nem hiszem, hogy Uryuu nem mesélt róla a quincyknek. És gondolom tudják, hogy fejre kell lőni nála, és gondolom akkor nem a semmiért volt ott Askin már alapból. Mosolyog

Bazz-B meg égesse csak porrá a beképzelt osztagot.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1466 Dátum: 13 szep 07, 07:51:07 »

Szerintem Haschwalthon kívül most az első támadó hullámot bedarálják a Shinigamik. Név szerint Askint és Natsut (Bazz-B).
A legérdekesebb a Kyouraku-Haschwalth harc lesz. Egyrészt nem tudom elképzelni, hogy Kyouraku veszít, másrészt Haschwalth esetében sem tudom a vereséget elképzelni, neki még biztos lesz szerepe Ishida és Bach körül. A döntetlent is valószínűtlennek tartom, talán a legnagyobb esélye annak van, hogy valami vagy valaki megszakítja a harcot. Ha viszont mindenképpen tenni kéne valakire, akkor szerintem Haschwalth viszi a meccset.

De ha a főkapitányt lefoglalja egy "B",akkor ki fog harcolni Bach-hal?És ha Isida is komolyan gondolja-nemcsak azért hogy hátba szúrja a quincy-ket-,akkor neki is kellesz egy ellenfél.Yama testét amúgysem találták meg- ha jól emlékszem,de mondjuk ketté vágták,így nem valószínű-,lehet hogy meg fog jelenni a harcban?
Azért ha megjelenik Ichi,Én nem igazán tudom elképzelni hogy egyedül győzze le Bach-ot.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1467 Dátum: 13 szep 07, 10:09:00 »

Tyú, de sokan leírják már most Bazz-B-t meg Askin-t!

Bazz-B biztos, hogy nem fog veszíteni, mivel ha már Yamamoto megpörkölős mutatványa is kevés volt ellen, akkor nehogy már egy Bankai nélküli Toshiro gyalogólja le! Askin-ról meg semmit nem tudunk, s nagy valószínűleg Mayuri sem, már pedig Mayuri Szayel-t is csak azért volt képes bedarálni, mert előre tudott Szayel képességeinek zöméről hála Ishida és Renji szerencsétlenségeinek.

Szóval várjunk velük még. Annak viszont örülök, hogy a Shinigamik nem hülyék és a kapitányok + a hadnagyuk együtt mennek egy-egy Stern Ritter ellen. Mert ziher, hogy Zaraki-n kívül egy az egy elleni harcban mind kikapnának.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1468 Dátum: 13 szep 07, 11:07:26 »

Yama testét amúgysem találták meg- ha jól emlékszem,de mondjuk ketté vágták,így nem valószínű-,lehet hogy meg fog jelenni a harcban?
Yama teste a látottak alapján http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/511/14 http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/515/5 részecskéire robbant szét, szerintem nagyon senki se várja, hogy "visszatérjen". A szememben hatalmas nagy hiba lenne, ha valahogyan mégis visszahoznák...
Na de akkor az eheti váratlanul jött rész: nekem tetszett -pont- Logikusan nagyon másra nem is lehetett volna számítani, elvégre egy ilyen apróság, mint SC "eltűnése" azért magyarázatra szorul. Nevet Én nem akarok leírni senkit sem vagy valami ilyesmi, de azért remélem, hogy a shinigamik kapnak megint egy pofont. Nevet (bár ezt azért kétlem) A párosítások tetszenek, főleg a Haschwald-Kyouraku küzdelmet várom. =*o*=
Idézet
De ha a főkapitányt lefoglalja egy "B",akkor ki fog harcolni Bach-hal?És ha Isida is komolyan gondolja-nemcsak azért hogy hátba szúrja a quincy-ket-,akkor neki is kellesz egy ellenfél.
Az két "A"-ra ott van Eperke és Zaraki, probléma megoldva. Mosolyog
Valamint: ha most MINDEN eltűnt SC-ból, akkor az Aizent fogva tartó izének is el kellett párolognia, nem? kacsint (Az meg szerintem nagyon nem zavarta, hogy anno rárobbantották az épületet, elvégre halhatatlan >.<)
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/547/11 Ez alapján csak én gondolom azt, hogy Ukitake és "az a kettő" lehet, hogy nincs SC-ban? Csak mert a középső képen kívülről látszódik a burok, és olyan, mintha "az a kettő" azt vette volna észre. Mellesleg Ukitake szerintem megint sunyul. Pojén (Vagy csak simán elment egyet wellnessezni :Đ)
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 07, 11:08:54 írta akym17 » Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1469 Dátum: 13 szep 07, 11:18:11 »

Jaj hát Soreszko írásáig már majdnem elkezdtem sajnálni a shinigamikat, amíg meg nem láttam egy nevet: Kenpachi! Be van tépve
Amíg ő ott van, Ichigo nyugodtan edzhet tovább Nevet Kíváncsi leszek Zaraki belépőjére majd, mert sztem ő se az elején csatlakozik, mert hát kinézem Kuboból, hogy még elhúzza majd a harcba küldését, hogy még előtte láthassunk is pár "komoly" harcot is mert ha megjelenik ott, azt én már mészárlásnak nevezném Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!