24 máj 19, 19:39:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003554 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1305 Dátum: 13 júl 14, 12:12:51 »

Zangetsuról való ömlengést itt folytassátok.
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4841.30
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1306 Dátum: 13 júl 14, 17:21:37 »

Szofron:  igazad lenne a 0. osztagosokkal, ha Kyouraku nem mondja azt, hogy ők öten erősebbek mint a Gotei 13 összesen!
Naplózva
Kenpachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #1307 Dátum: 13 júl 14, 20:30:25 »

öm nem azér de már ideje volt a fordításnak   Ördögi
de az utolsó mondat ad gondolkodni valót
"A ti útjaitok és Ichigo-é, ezennel elválnak"
"Ideje, hogy végleg búcsút vegyetek Ichigotól" (más forditás)
nem tudom pontosan hogy értette Kyouraku de  szerintem még egy darabig nem fogjuk megtudni
de remélem a következő fejezet Ichigoról fog szólni  Fegyverek

Megnyugtatlak nem volt unalmas.Én végig olvastam.
Az egyesülés részt meg az elejét én is tudtam,1testben 2lélek.
Hasollít egy DB fúzióhoz csak itt nem volt 2ős hang. Nevet
Jó volt látni ezt a hosszú eszmefuttatást pár dologhoz ihletet ad.
A teljes Zangetus alak mindig is tetszett remélem valamilyen módon látható lesz(hasonló) kacsint
És igen a quincy én tett be sokaknak mert shinigami erőnek volt elkönyvelve a hollow mellett.

én is remélem hogy még láthatjuk
Naplózva
Piec87
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1308 Dátum: 13 júl 14, 21:26:14 »

Ez elég apró és szerintem nem is fontos dolog  smirksweat de furamód érdekel a dolog hogy "Zangetsu" (nem tudom hogy hívjam máshogy) és Hichigo azon két lélek kik együtt adják Ichigo erejét és mindketten jót akarnak neki. Itt homályosodik be nekem a dolog hogy mikor Hichigo tanította Ichi-t akkor mért kellet neki az a rosszat akaró színjáték ez a "leverlek téged és én leszek a király" előadás? Bocs hogy ilyenekkel zavarok másokat.
Gondolom én azért akarta Hichigo ichit leverni mindig mert ahogy az öreg darkos is mondja elnyomta a valódi erejét és több mint valószínű hogy az elnyomott erő hichigo formában jelent meg neki és mindig akkor amikor már kevés volt az erő és valamennyit felkellet oldania belőle az öreg dárkosnak;).
És ebből gondolom én azt hogy a quincy erő a kisebb kard lesz a védekező mert az öreg dárkos mindig ichigot akarta védeni a nagy kard meg hichigo akit tombolás és küzdelem vágy hajt. Ezért gondolom hogy Bankai formában ichi vagy úgy fog kinézni mint aizen ellen a végén vagy pedig kap vmi faszántos arancar alakot:D
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 14, 21:29:00 írta Piec87 » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1309 Dátum: 13 júl 15, 17:14:22 »

..

Üdvözöllek köreinkben! Vártam már mikor jössz fel te is.  Mosolyog

Mellesleg azt vágjátok, hogy nagyjából Kenpachi használta a kardját majdnem a legjobban? Persze, ő meg a kard valójáról nem vett tudomást, ami szintén nem egy jó dolog, viszont ő mindig is csak azt hangoztatta, hogy a "saját ereje", ezért lehet, hogy ha nem is szerette őt a kardja mégis nagyon tisztelte emiatt, és így a tiszteletreméltó köszöntés még itt.

Szerk. Szimpatikus, hogy elnézést kértek a "késésért".

Szerk. 2. Heh eltűnt...
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 15, 18:54:41 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1310 Dátum: 13 júl 16, 17:59:33 »

Nagyon remélem, hogy holnap már Ichigot mutatják Hmm... Kyouraku felvezeti és amikor jön a csattanó, amikor a legjobban WTF-olnak a pajtások akkor vált azzal a lendület Ichigora ahogy ott áll Shutara ajtaja előtt és jöhet az ő szerepe Gondolkozik
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1311 Dátum: 13 júl 17, 06:29:29 »

Most olvastam mangastreamen, hogy a 35-40 WJ között nem esz bleach, majd csak a 41.ik kötetben tér vissza szeptemberben. Esküszöm tökön szúrom magam mire megint lesz bleach xD
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1312 Dátum: 13 júl 17, 07:29:25 »

Most olvastam mangastreamen, hogy a 35-40 WJ között nem esz bleach, majd csak a 41.ik kötetben tér vissza szeptemberben. Esküszöm tökön szúrom magam mire megint lesz bleach xD

Bizots vagy benne, hogy nem kacsa?

Mert ha valóban így lenne, mi lenne az a nagy ok, amiért kb egy hónapig kimaradna a Bleach? Csak akkor lenne értelme, ha meg is magyarázzák, hogy miért, mert az, hogy csak mondják, hogy nem lesz szeptemberig elég nagy kacsa.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1313 Dátum: 13 júl 17, 08:22:00 »

Pedig azt írják h a wj 40-ig szünet lesz...
http://www.mangareader.net/bleach/546/16
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1314 Dátum: 13 júl 17, 08:28:05 »

...

Bizots vagy benne, hogy nem kacsa?

Mert ha valóban így lenne, mi lenne az a nagy ok, amiért kb egy hónapig kimaradna a Bleach? Csak akkor lenne értelme, ha meg is magyarázzák, hogy miért, mert az, hogy csak mondják, hogy nem lesz szeptemberig elég nagy kacsa.
Mangastream nem tudom honnan szedi a forrásait, de nagy balgaságokat nem szokásuk mondani! Itt a post amit olvasva arra jutottam, hogy nem lesz: http://mangastream.com/blog/11
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1315 Dátum: 13 júl 17, 08:37:40 »

Miért is kell szünetelnie? Ha már tényleg igaz ez, akkor legalább adhatnának valami magyarázatot.

A fejezet meg jó volt.
Ichigo ereje miatt lehetséges hogy nem térhet vissza. Végülis ez érthető.legalább adott nekik jegyeket meg Yuzuéknak. Mellesleg ez a jegy még a pilotban jelent meg, csak ott a lelkeknek adták, hogy SS-be menjenek.
Orihime és Chad meg segít az arancaroknak.
Utolsó oldalak meg szerintem mindenki érti. Ennyit az edzésekről.

Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1316 Dátum: 13 júl 17, 08:40:55 »

Ez elképesztő...pont egy ilyen fejezet után. Legalább Kubo nem tököl, úgy gondolom, hogy ez már a végjáték. Ez a feldolgozott 9 nap lesz valószínűleg a Bleach vége [,ne legyen]. Sajna ez most nagyon arra hajaz. Bár ha tényleg mindenki mindenkivel fog harcolni [,és kapunk még pár ilyen szünetet...], akkor tényleg mehet ez még 2 évig. Remélem nem lesz igazam.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 17, 08:41:37 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1317 Dátum: 13 júl 17, 08:44:55 »

Ha tényleg ennyire nem olvassátok az okokat, akkor leírom, azért lesz most ez a kis szünet, mert Kubo fel akarja tölteni magát, hogy mindent bele tudjon adni az utolsó arc-ba ami a bleachet érinti. Vagyis igen, ez lesz az utolsó arc, ha ez lemegy, akkor egy mangával kevesebb :S
Naplózva
mg500
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 133



« Válasz #1318 Dátum: 13 júl 17, 09:49:58 »

Jó fejezet volt. Bár sajnálom, hogy nem lesz manga .  Szomorú Nem hiszem hogy ilyen gyorsan lezavarják a Végső Arc-ot. Szerintem most valami hasonló fog következni, hogy Ichigo fent marad a Lelkek Királyánál és mire visszaér Soul Society romokban és elüldözték a halálisteneket  Gondolkozik vagy valami hasonló. Kubo biztos befogja dobni Pl: Byakuyát a  harcba de még csak most ébredt fel ezért nem hiszem hogy most ez a végső harc Gondolkozik.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1319 Dátum: 13 júl 17, 10:54:02 »

Huh, szerencsére ma is kimaradt Ichigo, már azt hittem megint az ő fejét kell bámulni.  Lesütöttszemek
Bach menőzik, Akon kiakad. Van itt minden, mint a mesében.  kacsint Jó hosszú szünetnek nézünk elébe ezek szerint.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!