24 máj 19, 22:04:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003607 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1290 Dátum: 13 júl 13, 07:02:44 »

Én abszolút nem tartom kizártnak, hogy Ichigot valamilyen formában fel akarják használni. Alapvetően SS-t sem tartom jobbnak mint Bach kompániáját. Mindegyik a maga igazát próbálja ráerőltetni a másikra. A különbség csak az eszközökben van szerintem. Talán ebből a szempontból igazságosabb SS tevékenysége. Abban szinte biztos vagyok, hogy a Bach féle quincyk a végén veszítenek de abban is biztos vagyok, hogy komoly összetűzés lesz a végén SS és Ichigoék között is. Ebben pedig szerintem Ichigo és társai, barátai és a maradék, nem agy mosott quincyk is a segítségére lesznek. Így a végére SS is nagyon meg fog változni a béke beköszöntével.
Naplózva
suzy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #1291 Dátum: 13 júl 13, 07:13:18 »

Most, hogy ezt így leírtad, ez lehetségesnek tűnik. Eddig azt hittem, hogy a végén Ichigot "kitüntetik" azzal, hogy ő lesz a az egyik új kapitány, vagy hadnagy. így rajta tudják tartani a szemüket és letudják kötni a feladatokkal. Persze még így is lene olyan alkalom mikor Ichi nem értene egyet SS-sel, de mégis már sokkal inkább számításba kell őt venni.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1292 Dátum: 13 júl 13, 11:34:24 »

Egyáltalán nem szeretnék senkit sietetni vagy hasonló, de...
1.Mikor lesz magyar fordítás? Kedden megjelent, szombat van s sehol a magyar.
2.Miért nem lehet a Bleachfan.hu-n kommentelni a híreknél? Nem néztem meg mindegyik naruto-kun.hu-s oldalt, de a Bleachfan-nál gyakorlatilag soha vagy nagyon ritkán lehet.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1293 Dátum: 13 júl 13, 13:39:24 »

Elismerem tényleg meglepő hogy még nincs kinn magyarul,de remélem azért meglesz.
Nem árt a magyart se elolvasnom hátha valamit kihagytam smirksweat
A Háborúban mindkét félnek valamennyire igaza van.A Pártállásokból(nem politikai) még sok bonyodalom lehet ha ideiglenesen felosztja a szereplőket.
Még rövid Időre is de megnézném Ichigo-t vagy Hasonlót Bach-ék oldalán.Főleg a meglepetés hatása és a reakciók.
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1294 Dátum: 13 júl 13, 16:28:55 »

Amúgy a shinigamiknak 3 hadtestük van 1. a Gotei tagjai 2. urahara-san kis csapata 3. Megmaradt vaizardok, jó igaz csak 4-en vannak, de kapitány szintűek. ( és még nem is számoltam bele a 0. osztagot és Ginjouékat sem, mert nem tartom vmi erősnek őket) Szal én az előnyt még mindig a Shinigamik oldalán érzem bőven. Az mondjuk igaz, h Yuha Bach-al talán csak 0. osztagos tud elbánni, más nem igen.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1295 Dátum: 13 júl 13, 18:03:51 »

Nulladik osztagos, vagy a majdani überfeltápolt Ichi, ami azért valószínűleg hamarabb fog megtörténni. A meg maradt Vaizardokról majd kiderül, segítenek-e, bár Hiyoriból kinézem, hogyha Shinji mondja neki, akkor megy, de azért a Kuukaku féle edzőbrigádot sem nézném le, mert még akár ők is villanthatnak egyet, ha már így életben maradtak. De attól még, hogy a Shinigamik oldalán van a Gotei 13, az nem jelent semmit, mert az első összetűzésnél is ott volt mind a 13 kapitány, aztán 3-nak ela Bankaiát, egyet kinyírtak, egyet tropára vágtak, szóval a számbeli fölény itt aztán nem ér majd túl sokat.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
suzy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #1296 Dátum: 13 júl 13, 19:18:22 »

Szerintem meg egyik oldal sem húzott el a másiktól nagyon(erőben persze).
Hiszen a Quincyknél ott van Bach és a Sternek, (ja és Ishidát ne felejtsük el) a Shinigamik, a Gotei 13 oldalán ott van Ichigo aki überbrutal lesz természetesen. Uraharáék csapata is elég ütős, a feltápolt kapitányok és hadnagyok.

Szóval ebből az egészből azt akartam összehozni, hogy az erejük nagyjából egyensúlyban van/lesz.
A szerencse fog mindent ekdönteni.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1297 Dátum: 13 júl 13, 19:19:49 »

Csak hogy kijavítsalak de 5nek lopták el a Bankaiát,bár ha Byakuyának készítenek újat akkor jobb,de akkor is sok van náluk.
Érdekes összecsapás lenne régi Bankaia vs az új Bankai ellen. kacsint
Sternritter helyzetnél akkora különbség nincs köztük és a kapitányok között,ha Bankai maradhat akkor meg sokkal egy kategóriába kerülhetnek+edzéssel.
Ami nagyobb baj a Sima gotei 13nak hogy a közkatonáik közötti különbség már szinte ég és föld.
Tudom nem olyan erősek mint a vezetőik,de létszám miatt fontos lehet.

Szerk:Ütőkártya minden oldalon van,csak még nem egyenlő.
Naplózva

Tensa-Zanka no Tachi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 36


« Válasz #1298 Dátum: 13 júl 13, 19:59:03 »

Én azon is gondolkodtam ,hogy ugyebár most már tudni ,hogy az eddigi Öreg Zangetsu Ichigo Quincy ereje volt és a Zanpatouja pedig a Hollow énje ,akkor akit a Dangai-os edzésnél láttunk az ki volt?
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/409/8 --> rá gondolok
Most akkor ő vajon a Bankai alatt lévő Quincy erő megtestesülése lenne? Vagy vki más ,talán az igazi Zangetsu?  Gondolkozik
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1299 Dátum: 13 júl 13, 22:51:51 »

De Urahara azon van, h meggátolja a bankai lopást. És ez nyílván úg ylesz, hogy a gotei szarban lesz, Urahara megjön, kapitányok tudnak bankai-t használni, azt akkor utána epic win.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1300 Dátum: 13 júl 13, 23:20:07 »

Most elolvastam újra ezeket a részeket, és arra a következtetésre jutottam, hogy a fiatal Zangetsu egyenlő az öreg Zangetsuval. Hogy miért? Ichigo hollow része is más alakban jelent meg ekkor http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/410/9 , mégis tudjuk, hogy még mindig ugyan arról a személyről van szó. Az öreg esetében is ez a helyzet szerintem: más az alak, de a lényege ugyan az, akárcsak Hichigonál. Ekkor még quincy erőről és hollow énről lehet beszélni.
De később, miután egyesültek: (ez eddig hogy' nem tűnt fel? (legalább is nekem ^-^)):
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/411/7 -> itt először mondja azt, hogy "mi"
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/411/11 -> itt konkrétan kimondja, hogy Ichigo erejét ők ketten, EGYÜTT alkotják. Szerintem ez akkor már Ichigo valódi ereje, mivel egyé váltak. Itt már nem lehet beszélni quincy és hollow erőről, hanem csakis Zangetsuról.
Ezek után nem is értem, hogy később miért is lepődtünk meg a két lélek egy erő dolgon, amikor már több, mint 100 fejezettel előbb tudtunk erről? Pojén Oké, később igaz, hogy a quincy dolog verte ki mindenkinél a biztosítékot, de ha belegondolunk már az első említéskor (411) is felmerülhetett volna az a kérdés, hogy hogy' lehetséges ez az egész? Hogy állhat Ichigo ereje két lélekből (főleg úgy, hogy nincsen ikerkardja)? Csak ugye ekkor is máson volt a hangsúly, éppen ezért nem is emlékszem, hogy ezzel annyira foglalkoztunk volna, egész egyszerűen elfogadtuk. Jobban érdekelt az új támadás, mint a rejtélyes mondatok, és a mögöttes tartalom. Erről jut eszembe:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/420/5 -> itt, és az ez utáni oldalon lévő Ichigos elmélkedés ekkor még elég értelmetlennek tűnt, amire viszont később kaptunk magyarázatot, plusz még erre http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/420/9 (+következő oldal) is itt:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/541/14 az aljától kezdve
valamint http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/541/17
Az elején betudtuk annak ezt a "téged akartalak megvédeni" dolgot, hogy Zangetsu a zanpakutouja, meg az ő része, ezért mondta ezt. Így (541) viszont máris (más) értelmet nyer ez, akárcsak a miért-es mondatok, és a szomorúság érzése is. (meg ez a "te magad vagy Zangetsu"-"a penge én vagyok" fejezetcím >.< de ez már csak belemagyarázós bonyolítás ikszdé ) Meg az "alapvető technikákkal együtt" dolog... ezt mondjuk minden fordításban (kb. 6 angolt és magyart néztem meg most hirtelenjében) máshogy írják, de ettől még érdekes, mivel így nem a FGT-ra kell érteni. (??) Nevet Na de mindegy.
Te jó ég. o.O Bocsánat a hosszú és bonyolult, valamint lehet totál értelmetlen eszmefuttatásomért. Nem hittem volna, hogy az az egy belinkelt oldal ezt hozza ki belőlem. xD Remélem nem untattam azokat, akik képesek voltak ezt elolvasni. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 13, 23:24:25 írta akym17 » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1301 Dátum: 13 júl 14, 00:09:18 »

Megnyugtatlak nem volt unalmas.Én végig olvastam.
Az egyesülés részt meg az elejét én is tudtam,1testben 2lélek.
Hasollít egy DB fúzióhoz csak itt nem volt 2ős hang. Nevet
Jó volt látni ezt a hosszú eszmefuttatást pár dologhoz ihletet ad.
A teljes Zangetus alak mindig is tetszett remélem valamilyen módon látható lesz(hasonló) kacsint
És igen a quincy én tett be sokaknak mert shinigami erőnek volt elkönyvelve a hollow mellett.
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1302 Dátum: 13 júl 14, 01:41:02 »

Bankai formában a kard mindíg testileg egy erősebb formában jelenik meg, a bölcsességük viszont állandó, csak sok dologról kizárólag bankai alatt hajlandóak beszélni. Zangetsu egy öreges csávó, a fiatal verziója meg azért csak fiatalabb erősebb és energikusabbnak számít. A hollow is maszkos formában sokkal ütősebb mint a sima maszknélküliben amiben először megismertük.

Egyébként a 0. osztagra visszatérve, mindenki azt hiszi hogy ők a legerősebbek a világon, de oda csak valami nagy találmány révén lehet bejutni és a tudósok nem épp a legerősebb fajta népség.  Ahoz azért nagy mázli kell hogy valaki feltaláló és egyben piszok erős is legyen. Mi van ha egy vézna szemüveges shikait sem használni képes csávó feltalál valami egetrengetőt? Bekerül a 0. osztagba egy zokni? Lehet jama még a 0. osoknál is erősebb volt, csak egyszerűen nem talált fel semmi egetrengetőet ezért nem került be, ebben az esetben viszont rohadt nagy szarban van ss, ha csak úgy lazán levágta Bach ezt a shinigamit ÉS még a bankaija is megvan. Stern Rittereknél is elég lehetetlen lenne az hogy ha a betűk egyben a speciális képességük kezdőbetűjét és még erősségi sorrendet is jelent. És hogy ez mindnél még is passzoljon. És ha tegyük fel Kirge lenne a legerősebb és közben meg a ketrec a képessége, B betűvel elég lehetetlen kifejezni a ketrecet. Értitek.

Egyáltalán nem szeretnék senkit sietetni vagy hasonló, de...
1.Mikor lesz magyar fordítás? Kedden megjelent, szombat van s sehol a magyar.
2.Miért nem lehet a Bleachfan.hu-n kommentelni a híreknél? Nem néztem meg mindegyik naruto-kun.hu-s oldalt, de a Bleachfan-nál gyakorlatilag soha vagy nagyon ritkán lehet.

Mert ez a Naruto-kun csoport és nem Bleach-kun csoport. Manga minőségtől függetlenül mindíg a naruto lesz az első a nagy kedvenc, bleach meg csak második. Kommentek meg max 15-20 szokott lenni. Annyival minek foglalkozni és moderálni, inkább letiltva, és több szabadidő marad. A fordítás az érdekes mert elmúlt évben a bleach jött ki mindíg előbb a narutonál, de már nem. Nem emlékszek hogy ki fordította múlt évben de lehet váltás volt és egy inkább naruto felé hajló ember fordít, ő meg nem fogja elsietni. Finoman meg jegyzem hogy nem ez az egyetlen oldal ahol aktuális Bleach manga fordítást posztolnak, és a másik helyen mindíg az angol megjelenés napján leghamarabb már van magyar.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 14, 01:51:00 írta Szofron » Naplózva
Kattin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1303 Dátum: 13 júl 14, 08:40:27 »

Ez elég apró és szerintem nem is fontos dolog  smirksweat de furamód érdekel a dolog hogy "Zangetsu" (nem tudom hogy hívjam máshogy) és Hichigo azon két lélek kik együtt adják Ichigo erejét és mindketten jót akarnak neki. Itt homályosodik be nekem a dolog hogy mikor Hichigo tanította Ichi-t akkor mért kellet neki az a rosszat akaró színjáték ez a "leverlek téged és én leszek a király" előadás? Bocs hogy ilyenekkel zavarok másokat.
Naplózva
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #1304 Dátum: 13 júl 14, 09:45:33 »

akym17: Nekem tetszett ez a kis eszmefuttatás, érdekes volt. Mosolyog Így tényleg összefüggnek a dolgok, de majd következő héten kiderül. Bár tény, sajnálom, hogy még mindig nincs fordítás, szeretném már elolvasni az e heti mangát, de nem vagyok profi angolból, és eddig mindig pontosan jelent meg. Csodálkozom is... na mindegy.

Kattin: Gondolom azért kellett, mert Shiro egyfajta ösztön Ichigóban, és ha jól megfigyeled, a srác mindig úgy lett erősebb, hogy állandóan levert valakit. Ha jól emlékszem, talán még egyszer Isshin is mondta, hogy Ichigo az erejének és a kitartásának köszönheti, ahol most van, nem pedig a különleges képességeinek. Gondolom, ezért volt az, hogy Shiro állandóan piszkálta, hogy legyen résen, mert átveszi a helyét. Talán ez volt az ösztönzés az ő részéről, de ha belegondolsz, tényleg hatásos volt. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!