24 máj 19, 20:57:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003592 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1170 Dátum: 13 júl 03, 10:31:03 »

Nem semmi Bambietta. Szórakozásból kettévágja taj az embereit? Ezt nem igazán vártam tőle. Többi csaj meg elment. Az egyikről azt hittem, hogy Orihime az csak más ruhában.

Végén Urahara megint készül valamire. Ennek örülök, viszont mutathatnák már Grimmjowt teljesen, nemcsak így az árnyékban a lábát.

Na Ishida is különleges és ezért akarta Bach őt. Erre még remélem kitérnek jobban is, hogy miért.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1171 Dátum: 13 júl 03, 10:31:13 »

Jó kis fejezet volt, kaptunk bár betűt, egy kis helyzet jelentést. Haschwald alattvalója csak engem emlékeztet Ishida anyjára? Tartásban, engedelmességben, meg talán arcra is. Viszont nem értem, eddig ő az egyetlen Quincy akinek "fekete" a szeme, dafuq?!
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1172 Dátum: 13 júl 03, 10:39:04 »

WTF Kubo ez elég félre érthető Ördögi
http://www.mangareader.net/bleach/544/17
Alsó képek.
Rész nem volt rossz de ennyi elég volt a fehér lovagokból.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1173 Dátum: 13 júl 03, 10:42:40 »

Tetszett a fejezet. Ezektől az új Sternritterektől nem várok sokat. Bár azon meglepődtem, hogy az egyik a G betűt kapta. Azt hittem az a szemüveges öregfószer lesz a G Sternritter. Mutathatna már Kubo a Quincy oldalról is néhány nagyágyút, mert ezeket a Sternrittereket még kevésnek tartom.
És végre visszatértünk Hueco Mundo-ba. Sado vendégeket hozott, Urahara meg alkot, ez érdekes lesz. Remélem kitalál valamit, ami meggátolja a Bankai ellopását.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1174 Dátum: 13 júl 03, 10:43:19 »

Szofron előre sajnállak.... Nevet

Elképesztő Kubo másodjára mutat csak meg félig *valakit* (Chad mögött). Egyre jobban tetszik a Vandenreich és nem csak azért mert szerencsére nem csak férfiak vannak benne...

Arra a quincy keresztre kíváncsi leszek, hogy mi indíttatása van Urahara tákolmányán.

Ne is mond! Négy újabb Stern Ritter, kiknek nevét és betűjét ismerjük. Így viszont már csak 7 Stern Ritter maradt, ebből 4 még mindig titokban van, 3-nak nem tudjuk a betűjét s 1-nek a nevét (Gordon A Postás Quincy). Viszont így akkor Postás Gordon Quincy bácsi betűje biztos nem "G", de akkor mi?

Magáról a fejezetről: örülök, hogy még egy kicsit elvoltunk a Vandenreich-nél, valamint jó volt látni a személyiségüket - Bambietta egy állat, tuti soha nem lesz pasija ;P - főleg Haschwalth, akin nagyon jól látszódik, hogy tudja, miről van szó. Mondjuk érdekes, hogy Uryu túlélte Bach kicsike tisztogatását, de ha tényleg azt jelenti, hogy a rejtett ereje miatt nem halt meg, akkor egye fene, de reméljük hamar kiderülnek Uryu szándékai is, s nem húzza olyan sokáig, mint Tosen-nél tette. A végén meg újra látjuk Urahara-t, Sado-t, Orihimie-t és a mindenáron titokban tartandó Grimmjow-t, de Sado szavai alapján még vannak ott mások is, gondolom Nel, Nel két idióta haverja és a Appachi, Mila-Rose meg Sun-Sun.

A legvégén meg az nem Quincy kereszt, hanem Kirge-nek a Bankai lopó talizmánja, s úgy nézz ki, hogy még mindig nem jött rá, hogy működik. De kérdés, hogy csak maga a Bankai ellopásának gátlása elég lesz-e, ha már Kirge börtönéből nem tudott Ichigo kirötni Bankai-al.

Volt benne egy pár poén is (Bambietta morbidságától Urahara újabb fail találmányáig). Szóval az akciót leszámítva mindent kaptunk.

Nem volt rossz, túlontúl jó sem, csak szimplán jó.
Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #1175 Dátum: 13 júl 03, 10:57:47 »

Urahara most kajak pizzázni hívta át őket? -.-"

http://www.mangareader.net/bleach/544/19
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1176 Dátum: 13 júl 03, 10:58:14 »

Hm... Lehetett sejteni, hogy maradunk még a quincyknél, mivel a múlt héten nem ugrott át a fejezet végén másik helyszínre, de arra azért nem gondoltam, hogy újabb adag betűjeles quincyt mutat be. Nevet Hát Szofron... hajrá! Pojén
Amikor Kubo bemutatta ezt az Auswahlen dolgot, akkor emlékszem mindenki kiakadt, hogy "de hát Ishida akkor meg miért él? Tutira megint elcseszett valamit", erre tessék! Nevet Számomra ez egy korrekt magyarázat volt, már csak az érdekel, hogy mi van Ishidában, amitől ennyire különleges. Gondolkozik
Amúgy én is egyre jobban szimpatizálok az egész Vandenreichhal. Valahogy sokkal emberibbek minden tekintetben, mint a Gotei 13. A fekete szemű quincy pedig elég érdekes... vagyis ez a fekete szem dolog... elvégre ez elég ritka jelenség a Bleachben. (eddig csak három helyen tűnt fel kb., de az se volt teljesen fekete)
Na és a végére újabb meglepetés! Hueco Mundo. Nevet Erre se mertem volna fogadni (hogy ide fogunk ugrani). Az viszont vicces, hogy még mindig csak homályba burkolózva tűnik fel "az a bizonyos szereplő". Juj mekkorát röhögnék, ha a végén mégsem Grimmjow lenne. xD (bár ezt erősen kétlem)
+ Valahogy a női quincykkel még mindig nem tudok mit kezdeni... egyszerűen nem tudom őket komolyan venni. xD Pedig azért Bambietta tett ez ellen. Jut is eszembe Bambietta... hirtelen komolyabb lett a karaktere. Az elején egy idióta kiscsajnak tűnt, most meg... fejlődik. Ha így halad mégis csak elkezdek szimpatizálni vele, pedig múlt héten azért rendesen lehordtam. xD
Hashwald pedig Hashwald, ehhez mást nem is lehet hozzáfűzni. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 03, 11:04:59 írta akym17 » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1177 Dátum: 13 júl 03, 11:02:30 »

Szerintem már az a minimum, hogy ne ő legyen. Ha meg ő, akkor kár volt dugdosni, nem annyira nagy jelenség a fickó, sőt...
Remélem Ishida különlegességének köze lesz Ryukenhez, vagyis a családi "vérhez". Na meg hogy a fater is színre lép végre valamikor, valamelyik oldalon.
Byakuyát akarok. Nevet
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1178 Dátum: 13 júl 03, 11:35:02 »

Remélem , Yoruichi is ott lesz Chad-ékkel.  Mosolyog Ja és ez a 4 picsa...miért kellenek ezek mindig? Arrancar részeknél el lettek lőve , és semmit sem fognak érni szinte..
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1179 Dátum: 13 júl 03, 11:55:04 »

Jó fejezet volt.
Bambietta egyre jobban tetszik. Szegény katona lehet, hogy félre értett valamit, mert elégé elpirult. Azt viszont nem értem, hogy miért húzta le/fel a cipzárt. Gondolkozik Most akkor tényleg volt valami action, vagy csak hülyítette a csávót, esetleg a képességéhez van valami köze? Pl akit elcsábít annak kampec? Lehet, hogy elvben hasonló a képessége, mint Hancocknak. Nevet

A "T" betűs csaj egy az egyben fiatal Rangiku. Jó lenne, ha lenne hozá valami köze és őt kapná ellenfélnek. Még a neve is utal a macskákra, mint Matsumoto zanpakutouja.

Csodálkozom, hogy visszatértünk a HM-es szálra. Féltem, hogy Kubo nem tulajdonít neki nagy fontosságot. Nevet Szerintem Chad mondata, hogy már mindenki megérkezett nem csak a HM-ben összeállt csapatott jelenti. Én számítok még Riruka visszatérésére is. Yoruichit már említették. Ryuken lenne még érdekes meglepetés. Akkor tényleg vegyes vágott csapat lenne. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a nagy terv. Esetleg Harribelt akarják megmenteni? Ahhoz viszont előbb meg kell találni a Sternritterek bázisát. Nel is visszatérhetne a felnőtt formájába.

WTF Kubo ez elég félre érthető Ördögi
http://www.mangareader.net/bleach/544/17
Kíváncsi voltam, hogy szóvá tesz-e valaki. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1180 Dátum: 13 júl 03, 12:40:11 »

Csak szerintem hasonlít a "T" sternritter Matsumotora, a "P" meg Orihimére???

Serintem azért takarja Grimmjow-t mert tuti jó alaposan megváltozott a külseje, valami updateolt arrancar lesz. Vagy 2 számnyit biztos fejlődött.

Ez a Bambietta meg a 4 csaj, ezek a tipikus anime lány csapat... meg ez a húde szexy meg kemények vagyunk, és mindenkit véresre tépünk poénból. Nem nagyon vagyok oda ezekért. Bambiettát leszámítva ezek csak töltelék Stern Ritterek, hogy legyen mivel kitölteni az ABC-t. Meg hogy a hadnagyoknak is legyen kikkel harcolniuk. Nagy harcok elöttti rizsa fightokhoz kellenek.

Urahara most kajak pizzázni hívta át őket? -.-"
http://www.mangareader.net/bleach/544/19

A sivatag hamar kiszív, muszály enni is Nevet Lehet beledarálta a bankailopó medált a pizzába, megeszik hátha védelmet nyújt, vagy végleg megszabadulunk Ichigo felesleges karakterré vált barátaitól.

Meg van a leggyengébb stern ritter is, ez a 4 csaj elég rendesen belett szórva, van itt leg gyengébb, kzepes, és még egy G szintü is. A bajszosnak kell lennie a C-nek, nehogy már egy harmad gyenge L legyen, kemény öreg tapasztaltnak néz ki.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 03, 12:43:24 írta Szofron » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1181 Dátum: 13 júl 03, 12:48:42 »

Biztos nekik is van valami kombó támadásuk. Majd Haribel fraccionja és a hadnagyok elintézi őket. Nevet
Nagyon is remélem, hogy sokat fejlődött Grimmjow, ha már így rejtegeti Kubo, meg Neltől is elvárnék egy felnőtt alakot. Elkell az ő segítsége is.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1182 Dátum: 13 júl 03, 13:08:29 »

Ishida túléléséről jó jött a magyarázat.Hasonlóan ellehetett nyomva az ereje mint Ichigonak,csak nem a hollow által.
Lehet Ryuken egyszerűen csak megakarta védeni a veszélyektől,plusz nem akarta hogy bele keveredjen ezekbe.
Amikor "borító",bemutató képen megláttam a 4quincy csajt egy pillanatra a kardkovács elit érzése jutott eszembe.
Meninas P szinte egy az egyben Orihimes,még meg is kaphatja ellenfélnek ha fejlődik kacsint
Candide is hasonlít a fiatal Rangikura,de nem vészesen,és jobban nézki mint Rangiku,nem tudom miért.
Másik 2 még elég egyedi.A kis csaj G rangja viszont meglep.
Aki Epic Yachiru harcot vár,az lehet megkapja ellene,ideje lenne kacsint
Nevük legalább most érthetőbb,egyszerűbb.Viszont mindegyiknél ugyanazzal kezdődik a vezetéknév mint a keresztnév.
Bár ez Bambittára is igaz.

Volt pár félreérthetőbb pillanat.
Szegény kis közkatona a paradicsomot remélte,és gyors ízelítés után már végeztek is vele.
Félbevágja anélkül hogy megmozdulna,és még sóhajt is,plusz a ruha fel-le húzás.
Nem tudom hova tenni.Ha nem bírja az erejét az is más lett volna.
Olyan mint akit Komamura kardja vágna félbe.Vagy Exciting a képessége az megmagyarázná,bár elég érdekes lenne ha még völlstandingje is erre építene +ba. smirksweat

Szerk Szofron szerintem Domino-nak megelőlegezheted az M rangot,mint Manipulation eléggé arra hajaz,bár ki tudja.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 03, 13:12:40 írta K ichigo » Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1183 Dátum: 13 júl 03, 14:04:31 »

Hurrá, gyűlnek a a sternritterek is. Bár van egy gyanúm, hogy egy jelentős részük az Espada sorsára jut a végén, de azért érdekesek. Én valahogy még mindig azon vagyok, hogy az erejüket nem becsülöm le a betűk alapján, mert ha esetleg összetalálkoznak egy kapitánnyal, az dob egy Bankait, ők meg lenyúlják, onnantól kezdve szívás van.
Ishida meg... azért merem remélni, hogy nem ő lesz a jövő főgonosza.
Urahara azt csinálja, amihez a legjobban ért és feltalál. ikszdé Azért kíváncsi vagyok, hogy milyen bagázst sikerült összekaparnia, mert ugye a régi Espadaból kevesen maradtak, a Fullbringerek nem hinném, hogy megjelennek, Ryuuken előfordulhat, már csak azért is, hogy szétrúghassa a fiacskája seggét. Gondolom Isshin is megjelenik, végülis emellett ő sem mehet el szó nélkül, a 0. osztag meg még mindig tápol egy pár embert. Lesz itt még buli. Nevet
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1184 Dátum: 13 júl 03, 14:07:19 »

Az új szereplők kezdenek reprodukciónak tűnni...

A kis közkatona etye-petyét várt, erre Basterpicha megbontotta. Mi volt az értelme? És ő az aki aggódik Vandenreich miatt, de azért csak lemészárolja azokat akikből áll a szervezet. Ilyen követők mellett, nem is kell ellenség.

A másik pedig Grimmjackoff. Most mit kell ezt a szerencsétlen hollow-t rejtegetni? Ő valami atyaúristene lesz a mangának, mert ha nem zabálta magát tele Vasto Lord-okkal, akkor itt még csak labdába sem fog rúgni. Nyílt titok, hogy ő lesz a 2. legnagyobb csicska a shounenek történelmében Vegeta. A manga örökös próbálkozója aki semmit sem fog érni. De ne legyen igazam.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!