24 máj 19, 18:16:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003534 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sátor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1140 Dátum: 13 jún 27, 18:27:57 »

Először is:Köszi a fordítást. Nevet

Másodszor: Ezen a képen http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/543/16 mintha egy az egyben a kedvenc hatos eszpádánkat (tudom ,hogy nem így ríják Nevet ) látnám csak kicsit kevesebb hajjal és több ruhában  ikszdé .

Harmadszor: Tudom hogy ez nem ide tartozik de pár fejezettel ezelött volt szó arról hogy Ichi kvinszi is és egyáltalán nem ember és ezt Aizen pontosan tudja akkor itt  http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/419/4 miért hívja embernek?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1141 Dátum: 13 jún 27, 18:35:36 »

És mivan ha bach ishida testét akarja?
Nem tudom de nem tetszik ez nekem ,Bach csak úgy lemondana? ráadásul a sternritterek a szőke fickót fogadnák el inkább.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1142 Dátum: 13 jún 27, 18:37:37 »

Elképzelhető. Bach teste már nem bírja sokáig, ezért használná fel Ishidát. Azért is ad neki erőt, hogy jó legyen neki a test.
Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #1143 Dátum: 13 jún 27, 21:03:48 »

Tiszta Orochimaru wazze, csak kicsit szőrösebb ikszdé Ha Bach ezt tervezi remélem nem jön össze neki, Ishida az egyik kedvencem, csak nem nyírja ki Kubo Szomorú
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1144 Dátum: 13 jún 27, 21:23:00 »

Gondoltam Orochimarura de remélem nem másolja le.
Remélem Ishidát csak ütőkártyának tartja és max vész menekülésnek,de ne megszállással.
Maximum befolyásolja hogy kövesse utána amit eltervezett,mint egy tanítvány.

Amúgy amikor anno beszélt róluk.
Ugye Ishida a fia aki a fénybe született és Ichigo aki a sötétségben.
Már csak egy családi találkozót kéne összehozni.
Remélem az less a veszte hogy a fény és a sötétség összefog ellene,akár együttes támadás tőlük. Gondolkozik
UI Nem Ikersárkány Nevet
Naplózva

heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #1145 Dátum: 13 jún 27, 22:22:16 »

bach utálja a  harcot elvileg, lehet csak azt akarja hogy ishida helyette végezze a puszkos munkát
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #1146 Dátum: 13 jún 27, 22:40:36 »

Először is, nagyon köszönöm a fordítást, már nagyon vártam magyarul. Nem mindig szeretek angolt fordítani, hadilábon állok vele...  smirksweat

Másrészt, remélem hogy Ishidát tényleg nem öli meg, bár én arra apellálok, hogy Ichigót nyírja ki a végén, hogy meglegyen az egyensúly, bár aztán ki tudja, mit hoz ki ebből Kubo.
Ishidára nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon miért állt Bach oldalára, mi volt az indok, amivel sikerült magához csalogatnia őt. Mivel a srác nem hülye és könnyen megvezethető.

Amúgy amit K Ichigo ír, hogy Ishida a fényben született, míg Ichigo a sötétségben, nem is rossz ötlet, tolnák együtt, az nagyon jó lenne. Mosolyog Már csak azért is, mert bár filler rész volt, de pl: a szörnyes epizódban pont az volt a poén, hogy Ichigo és Ishida együtt állt ki a saját apjuk ellen, mire Ryuuken és Isshin hagyta őket a fenébe, pont azért, hogy egymás mellett harcolnak. Oks, tudom, hogy filler, de ki tudja, lehet már akkor utaltak erre. Nyelvesít

Egyébként fény nélkül nincs sötétség, szóval ki tudja...

UI: Bocs ezért az eszmefuttatásért, nagyon este van már nekem.  smirksweat
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1147 Dátum: 13 jún 27, 23:28:24 »

Nyugi még nincs rossz hatással rád ahogy nézem.
Örülök hogy más is osztja a fény-sötétség témát.Erről a filler részről meg is feledkeztem,ideje újranéznem. kacsint
Bachnak igaz hogy nem kenyere a harc látszólag ő ezt vallja,de elég lazán levágja azt aki nem tetszik neki ráadásul még kis mosollyal is.

Szerintem még nem tett le arról hogy Ichigo-t is beszervezze a családba. Gondolkozik
Am Ryuken jó ideje nincs lehet készül valamire a régi bandával(Yoruichi Ördögi,viccet félre téve még Urahara,Isshin párossal.
Naplózva

suzy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #1148 Dátum: 13 jún 28, 15:34:43 »

Erről a részről én is úgy éreztem, mint többen, tehát minek kell ez ide. De ebben valószínűleg az is benne van, hogy csak angolul olvastam még el.  Véleményeket olvasva most már tényleg érdekel magyarul Nevet
Amúgy szerintem van még egy szál amiről nem esett sok szó, azaz mi történt Hiyoriékkal.
Itt erre gondolok: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/481/3

Ja és a szörnyes filléres rész az melyik?
Nekem ilyen rész nem ugrik be.

Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1149 Dátum: 13 jún 28, 18:10:21 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/481/3

Ez szerintem egy lidércáltal nyitott átjáró. Az nagyot ütne ha egy csapat szuper vasto lorde is beszállna az eseményekbe és a wizardokat figyelnék meg épp.
Naplózva
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #1150 Dátum: 13 jún 28, 21:11:21 »

Á, nem tudom...nekem a mostani fejezet nem igazán jött be. Értem én, hogy csomó infót tudtunk meg, de engem jobban érdekelnek Kuchiki és Kuchiki, vagy Kenpachi...
Mindegy, majd legközelebb...
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1151 Dátum: 13 jún 30, 01:40:39 »

Na elkészült a kép: http://szofron.deviantart.com/art/Bleach-Quincy-Stern-Ritter-Army-307088896

Azért 7 teljesen ismeretlen még mindíg maradt. Marha sokan vannak. Ha a betűk erősségi sorrendet is jelentenek, akkor megismertük a legtöbb erőset akik majd a végén halnak meg, persze 1-2 még felfedetlen hogy maradjon még valami késöbbre is. Többek között a 2. legerősebb rögtön Haschwald után, de lehet az lesz az öreg, elég keménynek és tapasztaltnak néz ki. Ha megfigyeltétek, csak olyanok haltak meg tényleg akiknek a nevét és a képességét is megtudtuk. Nanana-nak a képessége még rejtve maradt, és túl is élte Jama lángjait, ahogy a másik kettő is. Akiket meg Zaraki vágott le, mindnek fel lett fedve a neve és a képessége. Dominonak pl még csak a nevét tudjuk, tehát nyílván még él.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1152 Dátum: 13 jún 30, 07:56:07 »

Nagyon jó! annyi hogy az ismeretlenek közül, a kapucnis az Askin Nakk( D) lesz . Nézd meg a száját.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1153 Dátum: 13 jún 30, 08:06:10 »

Nos van valami, amin már filózok egy ideje, de csak most Bach mondata adta meg talán a kulcsot hozzá.

Szóval, Bach azt mondta, hogy a világukban már nincsenek élők, feltehetőleg már ott mindenki (Uryuun kívül) csak lélek. És Szofron képét nézve (nagyon hasznos, köszönet a pontos frissítésekért), van ez az Öreg csávó, akit nemigazán tudunk, hogy kicsoda.

Kit is nem láttunk szerintem ezer százalék direkt Isshines visszaemlékezéseknél fiatalabb alakjában?

Ishida Sökent.

Eddig csak azt hittem, hogy valami eszméletlenül megegyező típusú karaktert rajzolt Kubo (ugyanolyan szemüveg, bajusz és hajviselet [csak hát persze fiatalosabban]). De a mostani mondata Bachnak, és aszerint, hogy fel tud élesztetni másokat, szerintem vehetjük szószerintinek.

Csak hasonlítsátok össze a két képet: Ishida Sökent - Idős Sternritter

De, ha már itt tartunk ne álljunk meg ennél. Ha tényleg Söken az, akkor máris van indoka Uryuunak, ez több kimenetelű lehet. Esetleg sima megfélemlítés, hogy kitörlik a lélekkörforgásból az öreget, ha nem jön, amit elég esélytelennek tartok. Úgy mint a beszivárgást, akkor ugyanúgy vágnia kéne hozzá a jópofit, mint anno Orihimének, itt beletörődés látszott rajta, hogy nem akarja, szégyenli is magát dehát ez van. Tartom, hogy megtudott valami ultimate igazságot, esetleg quincy becsület miatt, vagy csak lojalitás a királyuk iránt.



Nagyon jó! annyi hogy az ismeretlenek közül, a kapucnis az Askin Nakk( D) lesz . Nézd meg a száját.

Sőt, jobban megnézve mintha a tincse is látszódna.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 30, 08:10:30 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Kenpachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #1154 Dátum: 13 jún 30, 09:41:14 »

Az előző hozzászólásokhoz tatozó kérdésem(ek) lenne:
Ez nem teljesen ide tartozik de szeretném tudni hogy http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/420/8
ha ezen a képen is látszik mint az elején hogy "át kell szúrni" magán a kardot és a Quincyk-nél pedig a nyilat is szinte ugyan oda kell lőni ez akkor hogy van pontosan???  Gondolkozik
Egy másik hogy ezen a képen http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/420/17
már Végső Gatsugat használ és ott van egy olyan képessége hogy mugetsu  ha azt tudta használni akkor most miért nem tudta Quincyk ellen?(ezt egyszer (Végső Gatsugat) kitanulta akkor mért nem ragadt meg valami?)

A mostani részről csak annyit fűznék hozzá hogy nekem ez nem volt túl bővelkedő
Naplózva
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!