24 máj 19, 22:00:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003607 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1125 Dátum: 13 jún 26, 20:01:20 »

Ezért a fejezetért plusz pont Kubonak. Amióta visszavonultak a quincyk egy ilyen fejezetet vártam, amiben betekinthetünk  egy kicsit Vandenreich-ba. Remélem Kubo nem esik majd abba a hibába, hogy a személyiségüket az Espadákról másolja.
Mask De Masculine, BG9, Askin Nakk Le Vaar  Technikai KO Kubo mit szívott amikor ilyen neveket kitalált? (erős cucc lehetett az biztos  ikszdé).
Haschwalth képessége végig a szemünk előttünk volt...A b betűvel így már minden világos. Ken-chan már akkor rájött:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/503/6
Jugram Haschwalth "B" Babszem  Faceg
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1126 Dátum: 13 jún 26, 20:13:42 »

Babszem? Ugyan! Nevet

Nem gondolkodtatok még rajta, mit jelent a neve? Hasis erdő, lehet valami drogos képessége van. Nevet

(Jó, valószínűleg nem a "hasch" szóból származik a nevének első tagja, hanem a "haschen" igéből, de lényegtelen.) Mindemellett Haschwald neve a legszebb a quincyk között, ahogy a többieket elnézem... Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1127 Dátum: 13 jún 26, 20:18:38 »

Mondjuk úgy, hogy valami erős cuccot szívhatott órákon át, mikor kitalálta a neveket. ikszdé
Haschwald tán készülhet valamennyire, hogy ennyire engedelmes.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1128 Dátum: 13 jún 26, 20:24:24 »

Mindemellett Haschwald neve a legszebb a quincyk között, ahogy a többieket elnézem... Nevet
A neve, mi?  Nevet

Juhának meg szerintem van annyi esze, hogy átlásson Ishidán, vagy legalábbis ne bízzon benne, de gondolom nem tekinti igazi fenyegetésnek, ezért ad neki erőt. De szerintem nem véletlen tartja maga mellett.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1129 Dátum: 13 jún 26, 20:35:50 »

Ha nevekről van szó, akkor valóban az övé lett a legjobb. Még úgy-ahogy, de jól is hangzik. Mosolyog Haschi amúgy minden tekintetben veri az összeset. xD Amúgy Bazz-B csavarokat hord a fülében ékszerként? Bárhogy is nézem, azok azok. Nevet http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/543/7
(szerk: inkább maradok Haschwaldnál, a Has(c)hi maradjon csak Hashirama... smirksweat)
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 20:37:44 írta akym17 » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1130 Dátum: 13 jún 26, 20:43:14 »

Lehet színesfémgyűjtó volt HM-ban, és onnan igazolt át a Quincy Ligába Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #1131 Dátum: 13 jún 26, 21:14:07 »

Jó fejezet volt ez.
Remélem, hogy ezt a Bazz-B srácot Grimmjow-val engedik össze... Nevet

Egyébként nem hiszem, hogy Haschwald bármit is tervez saját javára. Talán egyszerűen csak olyasmi mint Ulquiorra volt és a legnagyobb hidegséggel, hűségesen követi a parancsokat, vagy Bach csak őt avatta be egy tervbe és ezért kell eljátszania ezt a szerepet. Utóbbi jobb lenne, mert akkor nem csak egy sima személyiségmásolásról lenne szó...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1132 Dátum: 13 jún 26, 21:20:31 »

Számomra öröm volt látni, hogy a sternek között sem az a hatalmas nagy egyetértés a divat. Közöttük is dúl a nagy nem egyetértek és megkérdőjelezik a boss parancsát. Azt azért nem gondolom, hogy ez nem bántja Haschwaldot a döntés de szerintem úgy van vele, hogy kivárom. Meglátja mit tudhat az új quincy és akkor meghozza a végső döntését.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1133 Dátum: 13 jún 26, 21:34:00 »

Amilyen fura neveket kitalált Kubo az tényleg valami erős hatás lehetett Nevet
Spanyol hatást meg kiéli abban a maszkos csávóban.
Amúgy többnek olyan a neve,hogy inkább maradok majd a betűknél,lehet Kubo majd így egyszerűsíti később.
Haschwald neve,de a kinézete is a legnormálisabb a quincyk között,és nem nagyon hasonlít az eddigi szereplőkre,kinézetileg.
Sok fajta szereplőnek az az előnye lehet,hogy többen tudnak azonosulni,már a Punk-is,és ha As Nodt nézem már más kategória is smirksweat

Én a Bazz-B-t egy erősebb Ikkaku ellen küldeném,benyöghetné neki hogy nekem legalább van hajam Nevet
(Hasonlítanak)
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1134 Dátum: 13 jún 26, 21:48:18 »

Ha a nevek csengését nézzük, akkor a Bambietta is elég jól hangzik. A vezetéknevek tekintetében pedig a Basterbine nálam veri a Jugram-ot.:^^  És ha az "E" betűje alapján még erős is, aztán lehet, hogy Komamura Bankaija fogja elintézni.  ikszdé

Haschwalth az a hűséges típusnak tűnik szóval meglepetés lenne ha elárulná Bach-ot, hogy ő legyen a vezető. Bár szerintem Kubo nem csinál belőle Gin 2.0-át.

Azon gondolkodom, hogy Bach tudja-e, hogy megölte Ishida anyját? Vajon akkor is ilyen közel engedné magához, hogy fennáll a bosszúállás esélye?  Eddig Ishida egy szót sem szolt, mióta megjelent. Kicsit gyanús nekem. Elmerül a saját gondolataiban a megfelelő pillanatra várva, hogy lecsapjon Bachra.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1135 Dátum: 13 jún 26, 22:39:20 »

Igen, Ishida inkább esélyes a "Gin 2.0" szerepre. Bár Ryuuken részéről még nem tudunk semmit.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1136 Dátum: 13 jún 26, 23:26:02 »

Bazz-B és Jugo karaktere tetszik nekem, olyan mintha Grimmjowot és Ulgit vélném felfedezni bennük. a maszkos csávó azzal a bajuszával, annyira de irritál....Arra vagyok még kíváncsi, h kikapja a C betűt, ha tippelnem kéne a szemüveges pisztolyos ürge vagy az a néger, aki a háttérben sunnyogott.
Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #1137 Dátum: 13 jún 27, 15:45:13 »

Cang Du csak engem emlékeztett Hibarira?(Katekyo Hitman Reborn)
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1138 Dátum: 13 jún 27, 17:05:21 »

Ishida vezeti a következő csatákat. Tudjátok ki lesz az első ellen fele Nevet Mayurit kifogja csinálni. Amit most ügyköd, szerintem az lesz az utolsó alkotása, a többit majd Urahara végzi el. És ezúttal 2 szárnya lesz, meg nem vész el az ereje utána.

És még mindíg marad kb vagy 4 stern ritter akinek az arcát se láttuk.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1139 Dátum: 13 jún 27, 17:41:30 »

Ishida vezeti a következő csatákat. Tudjátok ki lesz az első ellen fele Nevet Mayurit kifogja csinálni. Amit most ügyköd, szerintem az lesz az utolsó alkotása, a többit majd Urahara végzi el. És ezúttal 2 szárnya lesz, meg nem vész el az ereje utána.

És még mindíg marad kb vagy 4 stern ritter akinek az arcát se láttuk.

Na igen, egyre nagyobb az esély egy Ishida Vs Mayuri visszavágóhoz, kérdés, hogy lesz-e most töke Ishida-nak ki is nyírnia Mayuri-t.

Azon filózok, hogy jövő héten még maradunk a Stern Ritter-eknél, vagy megyünk vissza valamelyik 3 szálra (Ichigo, Hisagi, Komamura). Mondjuk még egy napot a Stern Ritter-ek közt szívesen elolvasgatnék.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!