24 máj 19, 19:46:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003555 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
BFG
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #1080 Dátum: 13 jún 23, 00:14:32 »

Én is egyetértek azzal, hogy a Buddha barátunk fogja tanítani harcolni Ichigót.
A sok kezű nő szerintem védekezésre fogja tanítani [ http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/517/18 nekem ez jött le erről az oldalról, Szerintem nem véletlen "Fonott örző" ] vagy a quincikről fog tájékoztatást adni, esetleg a gyengepontjaikról-harcmodorukról világosítja fel [ http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/519/5 ] Gondolom én ezt azért, mert ismeri mayurit és ő is tudós féleség lehet és ő is megvizsgálhatott/tanulmányozhatott quinciket.

De ez csak az én véleményem, ezért nem biztos, hogy ti is így gondoljátok ezt  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 23, 00:52:21 írta BFG » Naplózva
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #1081 Dátum: 13 jún 23, 11:56:40 »

Hirtelen az az ötletem támadt,hogy durva lenne ha Ichigot meg Zarakit összeengednék gyakorlás céljából Nevet

Az baromi jó lenne de harc közben a elpusztulna a világ :-)

A lélek király is bedobná a kulcsot! :-)
Naplózva
sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #1082 Dátum: 13 jún 23, 12:42:26 »

Engem Ichigo mostani öltözéke arra emlékeztet amikor Aizen ellen harcolt akkor volt ilyen ujjatlan rucija.Nem tudom az ereje is hasonló lesz-e.Amúgy eddig nem úgy volt hogy Zangetsu és a Hollow egyek?Most meg nekem az jött le hogy külön váltak ezért lett a két kard is.Szerintem ez már kellett a mangának hogy Ichigo végre új technikákat kapjon mert kicsit uncsi volt már hogy csak Getsugákat lövöldözött.Szernitem még az is lehet hogy ez az alap állapota a kardoknak.Ezután lesz Shikai majd Bankai ami valószínűleg a két kard ujboli egybe olvadása lesz.Érdekes ami most Ichigo körül történik de azért jó lenne már látni mást is pl hogy mivan Byakuyával vagy Aizennel.Korábban irtátok hogy most talán a Shinigamik felé billent a mérleg egy ujjab harc esetén hát szerintem amig Bach birtokolja Yama bá Bankaiát addig egymaga leverné egész SS-t.Azt valahogy kikellene nekik iktatni és szerintem Mayuri fog rájönni hogy kell majd(esetleg Aizen).
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1083 Dátum: 13 jún 23, 13:22:28 »

Erősen kétlem, hogy ez a normálalak lenne, valószínűleg ez a shikai és hajlok afelé, hogy végre megtanulja elzárni és kiengedni a kardját. Eddig elméletben úgy volt, igen, hogy Zangetsu és a Hollow egyet, de mivel ez a Bachos dolog csavart egyet a dolgon, így innentől Zangetsu(k) a Hollow. Kíváncsi leszek a továbbiakra, mert ugyebár Ichigo belső világa is kisebb tereprendezésen ment át és gyanítom, hogy az is változni fog. Ichigo öltözéke meg szerintem csak a kardok tűzből való kihúzása miatt ilyen, nem valószínű, hogy így marad.
Szerintem SS nem nagyon akarja Aizen segítségét kérni, meg aztán ő sem az a segítős fajta, bár mivel be lett ígérve, hogy lesz szerepe, majd kiderül, hogy Bach piszkálja-e meg az oroszlán bajszát, vagy a shinigamik kapják meg.
Ez a Bankai ellopás nekem még mindig magas, hogy ezzel mit akarnak csinálni, mert ha az, aki Bankait lopott, tudja is használni, akkor az duplán szívás, mert egyrészt ugye már az is igencsak kellemetlen, ha az adott kapitány nem rendelkezik vele, az meg már pláne bicskanyitogató, ha akár ellene is használják. Pont, mint a zanpakutos fillerekben. Bach pedig valószínűleg már alapból van olyan erős, hogy képes legyen egy nagyobb tereprendezésre, a jugendjei meg majd asszisztálnak.
Renji elment edzeni, na az ő Bankaiára még nagyon kíváncsi leszek, a Kuchiki család is valószínűleg lassan tálalható. Byakuya azt hiszem, amint kimászik, nem lesz túl jó hangulatban, belegondolva abba, hogyan is verték el, szóval ha harcra kerül a sor, ő ott lesz.
Zarakit és Ichigot összeengedni? Egyenlőre nem tartom jó ötletnek, bár... ha meg Zaraki shikaiba lép, amit még nem láttunk, azt hiszem jó kis pusztítás lenne.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1084 Dátum: 13 jún 23, 14:43:39 »

Azt hiszem a jövőheti manga választ ad rengeteg kérdésre. Gyanítom, hogy Komamurát látjuk viszont és Hisagit/Hitsugayat. Persze kíváncsi vagyok arra is, hogy a quincyk mivel rendelkeznek. Remélem oda is nyerünk bepillantást. Grimmjow-szál is félbe lett hagyva... Van itt ami kíváncsivá tegyen bennünket s SS előkészületeiről, meg a Kuchiki klánról semmi hír, Shibáék háza táján is készül valami... és ahogy érzem most sem érintettem minden egyes szálat.
Lényeg a lényegben alig várom a jövőheti mangát!  Nevet
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1085 Dátum: 13 jún 23, 19:10:41 »

Elképzeltem Zarakit a következő harcai során....vesztésre állna, majd letépné a shihakushōja ujjait amin így 10-10 lélekenergia zabáló féreg lenne, amiből leszedne egyet, és máris hatalmas erőnövekedést kapna, és így sorban tépkedné le őket amikor már kevés lenne az adott (visszaszorított) ereje . : D
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 23, 19:11:36 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #1086 Dátum: 13 jún 23, 20:29:34 »

Engem Ichigo mostani öltözéke arra emlékeztet amikor Aizen ellen harcolt akkor volt ilyen ujjatlan rucija.Nem tudom az ereje is hasonló lesz-e.Amúgy eddig nem úgy volt hogy Zangetsu és a Hollow egyek?Most meg nekem az jött le hogy külön váltak ezért lett a két kard is.Szerintem ez már kellett a mangának hogy Ichigo végre új technikákat kapjon mert kicsit uncsi volt már hogy csak Getsugákat lövöldözött.Szernitem még az is lehet hogy ez az alap állapota a kardoknak.Ezután lesz Shikai majd Bankai ami valószínűleg a két kard ujboli egybe olvadása lesz.Érdekes ami most Ichigo körül történik de azért jó lenne már látni mást is pl hogy mivan Byakuyával vagy Aizennel.Korábban irtátok hogy most talán a Shinigamik felé billent a mérleg egy ujjab harc esetén hát szerintem amig Bach birtokolja Yama bá Bankaiát addig egymaga leverné egész SS-t.Azt valahogy kikellene nekik iktatni és szerintem Mayuri fog rájönni hogy kell majd(esetleg Aizen).

Hát tényleg ők voltak közösen az erejének a forrása.
Viszont eddig "Zangetsu" Ichigót gondolom akkor kicsit kiengedte a csapot hiszen meg akarta védeni hősünket ezért forradt őket.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1087 Dátum: 13 jún 23, 20:47:12 »

Vesszek meg ha értettem mit akartál mondani.Talán valamit arról hogy a Quincy erő engedte a Shinigami erőt is előjönni amikor a Végső Getsugát tanulta?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1088 Dátum: 13 jún 23, 23:56:37 »

Engem igazából csak az érdekel, hogy ceroja lesz-e Nevet Ugye elvileg most még erősebb is lett mint Hollow Form-ban, pedig úgy is egy elég tisztességes cerot vágott bele Ulquiba. Tisztességes alatt kurva erőset kell érteni.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1089 Dátum: 13 jún 24, 00:04:43 »

én elképzelhetőnek tartom, hogy lesz, de csak mint a kard képességeként, mert ugyebár a hollow maga a kard így értelme is lenne, viszont kivitelezés szempontjábol lényegtelen lenne h hogyan is használja mert Shinji is úgy használta mintha a kardjábol lőné de közben mégse... Gondolkozik
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1090 Dátum: 13 jún 24, 00:29:33 »

Szerintem pedig nem lesz ilyen támadása. Miért is lenne, hiszen a Getsuga maga is egy Cero, Ulquiorra elmondása szerint. Tehát eddig is rendelkezett ezzel a támadás típussal csak máshogyan indította. Másrészt amit eddig láttunk a Cerokrol az édeskevés egy kapitányi szintű shinigami vagy quincy ellen. Egyedül Starrk képezett kivételt ebből a szempontból de őneki alapban ez volt a specialitása. Többször is láthattuk, hogy könnyű kikerülni és sokszor simán megtörték. Lásd Kenpachi Noitora ellen vagy éppen Ichigo a bankait és hollow formát is használó Kougo ellen. Egy szóval nem egy hatásos fegyver, jóllehet kárt okozhat ha talál vagy meg is zavarhatja az ellenfelét.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1091 Dátum: 13 jún 24, 00:38:38 »

Nana, azért Ulquoirra Cero Oscorusa vagy mi az istenje is elég hardcore volt, pedig Ichigo bőven volt kapitányi szinten akkoriban. És amit nyomatott meg annál is erősebb volt Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1092 Dátum: 13 jún 24, 02:40:36 »

Jó lenne viszont látni hasonlókat a régi idők emlékére is kacsint
Tartom magam ahhoz hogy egyikből getsuga(kicsi kard),másikból meg Cero Halibel töltéséhez hasonlóan.
Jó esetbe meg ezeket vegyíti ha erősebb támadás kell.Persze ott van még a lehetséges tűz elem plusz és akár a Reishi gyűjtés quincy szerűen.Elképzelni is nehéz hogy mekkorát üthet ha ezeket egybe meg tudja valósítani. Ördögi
És még Bankai-nál se tartok smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 24, 02:41:08 írta K ichigo » Naplózva

Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #1093 Dátum: 13 jún 24, 11:09:50 »

Vesszek meg ha értettem mit akartál mondani.Talán valamit arról hogy a Quincy erő engedte a Shinigami erőt is előjönni amikor a Végső Getsugát tanulta?
Hát mondjuk ehhez hasonló de gondolom akkor is még ő volt a főnök ha dereng mert a lidérc személyisége nem nagyon tűnt fel a viselkedésében.
Mondjuk lehet ,hogy ha a régi ereje volt 30% akkor ment mondjuk 60%-on ami már éppen elég volt ,hogy Aizen fölé emelje a lécet...

Amúgy mit szólnátok ha fehér lenne az új bankainál a palást mint ebben a videóban.
http://www.youtube.com/watch?v=B-OFqcVMZJ4
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 24, 18:44:24 írta Destiny » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1094 Dátum: 13 jún 26, 10:34:36 »

http://www.mangapanda.com/bleach/543 Kint az új fejezet.

Örültem, hogy Kubo marad a Csillaglakban, rengeteg infót tudhattunk meg. Nem is sütöm el első kommentbe, de sokak örömére (enyémre is) As Nodt életben van. Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!