24 máj 19, 19:39:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003553 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #960 Dátum: 13 jún 19, 09:47:47 »

Sztem zangetsu-t még mindig nem mutatta meg Kubo. Az a két eltűnő penge a lelkének 2 részét szimbolizálta ami a múltat volt hívatott félre tenni. Nem fog 2 karddal harcolni.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #961 Dátum: 13 jún 19, 09:50:43 »

Mint előttem írták , ezzel létrejött a 3. ikerkard használó! Nevet Hatalmas! Bár a kisebbik "quincy bicska" a bal kezében annyira nem adja, kíváncsi leszek a továbbikra! Hümm-hümm Apropó, csak nekem hasonlított ujjatlan felsőben 2 karddal Hisagira Ichigo?
Naplózva

Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #962 Dátum: 13 jún 19, 09:56:50 »

Tényleg, most hogy mondjátok, ő a harmadik ikerkardos... ez eszembe se jutott, de már nagyon örülök előre is. Nevet

-Dante-: Most hogy mondod, tényleg hasonlít egy kicsit Hisagira. Egyébként kíváncsi leszek, ha vége az edzésnek, és visszatér a többiekhez, mit fognak majd szólni, hogy hát mi az isten ez, meg hasonlók.  ikszdé


Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #963 Dátum: 13 jún 19, 09:57:26 »

Hasonlított rá, de be kell valljam Ichigo most badassebb volt (rég láttuk már ilyennek). Külön tetszett az az érzelmi fejlődés amin keresztülment az elmúlt fejezetekben mostanáig, nagyon szépen volt megrajzolva minden érzelem rajta.

Amin most elgondolkodtam, hogy mi lesz a Hollowfikációval ? Lényegében az csak egy kis erőcsippentés volt Hichigo erejéből, de most elviekben már uralja az erejét teljesen, tehát arra már nem lesz szüksége.

+Szerk: Ne legyen Penge ÉS Én a fordítás Kiru, pont az a lényege a fejezetnek, hogy a Penge ÉN vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 10:10:51 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #964 Dátum: 13 jún 19, 10:01:23 »

Én arra gondoltam hogy bankainál megjelenik majd a maszk de ha mégse akkor ez az egyik képessége lesz a nagy "hollow kardnak" mint Yamánál a tűz pajzs... Gondolkozik ami meg az edzést illleti, ne feledkezzünk meg a maradék 2 0.-osról, lesz ott még finomság! Nyelvesít
Naplózva

murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #965 Dátum: 13 jún 19, 10:05:43 »

Akkor most akinek dupla pengéje van, az már két kardosnak számít?
Mert akkor Kenseinek is kettő van...
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100427214633/bleach/en/images/6/6d/Kensei_Bankai.jpg

Gyűlnek az emberek... : D
Csak tudnám minek kell előre leszögezni, hogy csak két használó van...
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #966 Dátum: 13 jún 19, 10:14:28 »

Még alapvetően semmit nem tudunk a kardjáról, kardjairól a látványon és a nevén kívül. Most majd jöhetnek a következő feltevések. Ez most normál alak vagy shikai. Nem lennék meglepődve ha bankai esetén egyesülnének és egy kard lenne. A kétkardos harccal azt gondolom nem lesz probléma hiszen a fullbringnél is kétkardos harcot gyakorolt.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #967 Dátum: 13 jún 19, 10:16:12 »

Attól függ mit nevezünk ikerpengének. Mert pl Hisagi esetében is 2 penge van de csak 1 lélek benne. Ukitakenak szintén 2 pengéje van de neki elvileg 2 lélek is van benne, akik ugyan úgy néznek ki, tehát tényleges ikrek.

Ténylegesen szerintem Ichigo Zangetsuja sem nevezhető ikernek, mert abszolút mások mint kinézetre mint erőileg. Ő most valami teljesen más, új, egyedi.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #968 Dátum: 13 jún 19, 10:21:16 »

@DasOmen na igen. más részt ikerpengésnek hívját ha jól emlékszem, szóval a két kardnak is meg kell egyezni-e. a lélekkel nem tudom mi a helyzet. szóval ichigo tuti ki esett ebből a halmazból.

Kenseinek-re meg nem vonatkozik az egész, mert mikor yama mondta(ugye ő mondta? fixme)
vmi olyasmit mondott, hogy egész ss-ben. Kensei meg karakurában volt akkor.
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #969 Dátum: 13 jún 19, 10:25:19 »

Még eszembe jutott egy dolog ami szerintem fent áll ezekkel a pengékkel kapcsolatban. A hasonlat Starrk és Lilinette esete között. Akkora volt az erejük, hogy kettéosztották magukat, hogy az erejüket kordában tarthassák. Szerintem ez is egy ilyen hasonlóság ebben az esetben és ezt igazolja, hogy a rengeteg vizet is mind elpárologtatta.
Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #970 Dátum: 13 jún 19, 10:26:19 »

@heckles04: Na ezt már elfelejtettem! Rég volt, tényleg át kellene olvasni a régieket.
Igen, szerintem ő mondta, de hogy mikor...?

Nekem ez az egy vagy két lélek dolog tűnik lehetségesnek, csak jó lenne biztosra tudni, ez e a szempont.
Ha pl. a Zanpakutous anime fillert veszem alapul, akkor lehet. Persze fillerben nem lehet bízni, de a karakter dizájnt azt Kubo tervezte.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 10:28:53 írta murasaki » Naplózva

janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #971 Dátum: 13 jún 19, 10:28:48 »

Szerintem meg az van,hogy Ichigo elérte az Aizen ellen mutatott erejét. Tehát bankai során valami olyasmi lesz mint akkor és a két kard egyesülni fog.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #972 Dátum: 13 jún 19, 10:29:41 »

Kenseinek csak a bankaia olyan, mivel a shikaia csak EGY bicska, de még bankaiban is kap egy palástot amivel leginkább Ikkaku bankaiára hasonlít vagyis semmi köze az ikerpengéhez... Ne keressük a jelentése mögötti tartalmat mert talán a testvérpenge lehetne rá a legjobb kifejezés de elég hülyén hangzana ezért vehetjük Ichiét is közéjük, de ami a legfontosabb a 2 lélek megléte amit rajtuk hármukon kívül senki nem mondhat el magáról... Lesütöttszemek
Naplózva

Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #973 Dátum: 13 jún 19, 10:31:18 »

Hasonlított rá, de be kell valljam Ichigo most badassebb volt (rég láttuk már ilyennek). Külön tetszett az az érzelmi fejlődés amin keresztülment az elmúlt fejezetekben mostanáig, nagyon szépen volt megrajzolva minden érzelem rajta.

Amin most elgondolkodtam, hogy mi lesz a Hollowfikációval ? Lényegében az csak egy kis erőcsippentés volt Hichigo erejéből, de most elviekben már uralja az erejét teljesen, tehát arra már nem lesz szüksége.

+Szerk: Ne legyen Penge ÉS Én a fordítás Kiru, pont az a lényege a fejezetnek, hogy a Penge ÉN vagyok.

Sajnálom de én nem vagyok fordító. Majd a fordító eldönti, hogy mi lesz a cím.
Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #974 Dátum: 13 jún 19, 10:37:17 »

Am tényleg a Penge én vagyok a cím. Nevet tök furcsa, de szentem jól hangzik.

Egyébként akkor ez most nem is ikerpenge? Mert Kyoraku-nál egy fiatal lány és egy idősebb nő van, míg Ukitake esetében ikrekről van szó... vagy nemtom, na majd Kubo következő héten remélhetőleg elmagyarázza, hogy mi a szitu.  Pontosan Ha meg ne, akkor no comment.

Kensei tényleg nem ikerpengés, legalább is nem rémlik, hogy emlegették volna. Csak Ukitake és Kyoraku ugrik be elsőre. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!