24 máj 19, 22:01:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003607 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #930 Dátum: 13 jún 14, 19:43:35 »

Amit eddig használt az is elég hasonló volt,hála Aizen kísérleteinek.
Nem hiszem hogy ez lenne a magyarázat,hiszen Ivan-nak majdnem sikerült.
A kevert vére,benne a quincy is,és a fullbring edzés is eléggé megnehezítik az ellopást.(Aki nem volt elég erős Ichigo Bankai-ához),legalábbis én így gondolom Gondolkozik
Alapból ellenállóbbnak tűnt ezeknek hála,de az első lopási próbálkozás utáni alakulhatott ki benne egy fajta immunitás.
(Sok a benne lakozó erős kötelék,énjei között)
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #931 Dátum: 13 jún 14, 20:30:38 »

szerinten a hollow-shinigami erő miatt. jut is eszembe: öreg zangetsu azt mondta hogy az erő amit használt az csak az volt amit nem tudott elfojtani,ebből azt gondolom hogy drasztikusan nem fog változni a bankai sem. illetve ez ilyen kifejletlen bankai amit eddig használt.
hiei san ezt a pár sort neked címzem: énis mondtam már hogy hetente kb max 6 hszt generálok, és ebből a 6 darabból ha egy ilyen rövid ,azt ne minősítsük már hsz vadászatnak.
ráadásul úgy hogy eleve nem is nagyon lehetett többet irni, ill nincs úgy elmacskásodva a topic hogy mindíg moderálni kelljen.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #932 Dátum: 13 jún 15, 17:44:16 »

Nekem teljesen úgy jött át "zangetsu" mondandója, hogy a nagy részét eltudta nyomni, vagyis én arra számítok, hogy eddig kb az ereje 1/3át használhatta. Amikor mondta az úgy jött le mintha az egész erejét eltudta volna folytani vagyis amit mégse az csak egy nagyon kevés része ami "kicsordult" a visszaszorítás alól Hümm-hümm Szóval én a maradék 2/3 megszerzésére számítok egyszer, másodszor pedig sztem a visszaszorítás következménye lehetett a technikák hiánya és az eddig megismert getsuga mellé megkapjuk a hőnáhított repertoárt! Pontosan
Naplózva

kenobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #933 Dátum: 13 jún 15, 23:04:00 »

Hát kb hasonló véleményen vagyok, csak az fojtást szerintem a konkrétan halálisten (hollow?) erőre értette ami nem egészen egyenlő a lélekenergia szintjével. Persze valószínüleg az is nő valamennyit de itt inkább magán a kardon lesz a hangsúly, azon hogy a már meglévő erőt az hogyan fogja alkalmazni > több képesség és a meglévők fejlődése( gondolok itt példáúl olyan hold agyarra ami nem egy zabolátlan energia löket hanem egy olyan öszpontosabb lélek energia  ami csak a hasításra koncentrál - kb ez tetszene)

De egy érdekességet vettem észre:
Korábban volt a flasback-ben hogy a halálisten ellentéte a Quinhy és nem a hollow ami az emberé...
Ez után jött az hogy a Kardistenke mondata, hogy az eperke lelkében lévő hollow elkészítés egy nagyon hasonló módszer volt a kardok készítéséhez. Csak én látom ebben azt hogy ezek szerint a hollowok eleve rokonok a lélekölőkardokkal, mármint, hogy a lélekölő kardok mesterséges hollowerők (persze nagy vonalakban)
Itt csak egy nagy kérdés kerülget akkor engem, konkrétan akkor mi is a halálistenek ereje, mert a kardok már eleve utólagos eszközök akárhogy nézzük azt?
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 15, 23:07:41 írta kenobi » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #934 Dátum: 13 jún 16, 08:15:30 »

Jó kérdés! Szerintem anno a testi erőre és  hagyatkoztak, illetve valószínüleg sima kardokra és kard technikákra.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #935 Dátum: 13 jún 16, 09:28:33 »

Ami most engem nagyon érdekel az a legközelebbi "Battle Royale" lesz, mert nem tudjuk, hogy Uryu-n kívül lesznek-e még új emberkék Juha Bach oldalán.

Tény, hogy már az előzőnél is egyedül csak Zaraki meg Yamamoto tudott mit kezdeni ellenük, s most 4 kapitány is Bankai nélkül maradt, de:
1.Mayuri éppen a Szayel laboratóriumából elcsórt valamin kísérletezik (gondolom én, mivel Kubo ígérte, hogy megtudjuk, mit talált Mayuri Szayel laboratóriumában).
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/306/15
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/306/16
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/306/17
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/539/5
2.Zaraki ereje minimum Yamamoto szintjére nőtt, s még csak a Shikai-t használja csak.
3.Ganjo és a három új haverja is beszállnak a battle royale-ba, Grimmjow-ról nem is beszélve.

Szóval ha csak Juha Bach nem szedte össze azt az "5 különleges katonát", akkor eddig nagyon a Gotei 13 oldalán áll a mérleg - a nulladik osztagot meg azért nem számoltam ide, mert ők egyedül a királyt védik, szóval amíg Juha Bach el nem jut a palotába, addig tuti, hogy a kisujjukat sem fogják mozdítani.
Naplózva
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #936 Dátum: 13 jún 16, 11:13:29 »

Szerintem azért akadnak ütőkártyák a quincy oldalon is. Gondoljunk csak Yama apó bankaiara. S ahogy saccolom azzal fel fogja használni Yamamotot, hogy az ő oldalán harcoljon. A feltámasztós képesség: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/508/15 Ez is elég lenne a bajból.
A hegyével meg felperzseli azt akihez hozzá tudott érni: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/507/13 . Őszintén Zaraki a hatalmas erejével és reiatsuiaval ezt kibírná? Kétlem...  Meg ott a lángpáncél a "West" az is szemétség... elégeti az ellenfél fegyverét... http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/507/16 és ezután még három oldal.
Szóval csak ez a fegyver kikapcsolja SS legerősebb harcosait... ezért kellene wonderweiss vagy valami hasonló lángelnyelő egység vagy szerkezet. Ez pedig csak egyetlen fegyver volt. Mi lehet még a tarsolyukban?
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #937 Dátum: 13 jún 16, 12:39:36 »

Szerintem azért akadnak ütőkártyák a quincy oldalon is. Gondoljunk csak Yama apó bankaiara. S ahogy saccolom azzal fel fogja használni Yamamotot, hogy az ő oldalán harcoljon. A feltámasztós képesség: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/508/15 Ez is elég lenne a bajból.
A hegyével meg felperzseli azt akihez hozzá tudott érni: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/507/13 . Őszintén Zaraki a hatalmas erejével és reiatsuiaval ezt kibírná? Kétlem...  Meg ott a lángpáncél a "West" az is szemétség... elégeti az ellenfél fegyverét... http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/507/16 és ezután még három oldal.
Szóval csak ez a fegyver kikapcsolja SS legerősebb harcosait... ezért kellene wonderweiss vagy valami hasonló lángelnyelő egység vagy szerkezet. Ez pedig csak egyetlen fegyver volt. Mi lehet még a tarsolyukban?

Csak az a baj, hogy amiket a Zanka No Tachi "feltámaszt", inkább csak tűz erővel bíró alakváltó csontvázak mintsem valódi feltámasztás. Ráadásul ahogyan elnéztük, a csontvázak még csak nem is rendelkeztek az eredeti képességeikkel (pl a Quincy-ik nem használtak semmit Royd ellen). Bár a többi az stimmel.

Bár tény, hogy a Stern Ritter-ekből nem láttuk az összes "lovagot", "csak" 10-12-őt (s az ABC alapján még legalább 12-nek lennie kell), amikből durván 5-öt bedarált Yamamoto és Zaraki együtt (mivel a Tomahawk-os srác túlélte Yamamoto támadását nagy eséllyel a másik kettő is), azért kelleni fog valami power up a Quincy seregnek is.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #938 Dátum: 13 jún 16, 15:05:31 »

Az biztos, hogy amit láttunk a quincyktől az szép és jó de szerintem még nem mutattak meg mindent. Másrészt úgy gondolom, hogy a shinigamik sem állnak le ezen a szinten, hiszen láthattuk, láthatjuk őket most fejlődni. Talán éppen ez a probléma a mostani shinigamikal, hogy túl sokáig éltek nyugisan és békésen. Így nemigazán voltak rákényszerülve az igazán komoly fejlődésre. Így lehetett az, hogy a régiek igazi vaddisznók voltak a mostaniakhoz képest. Ők az állandó háborúk miatt állandóan fejlődtek, fejlesztették magukat, hogy felvehessék a harcot az akkori ellenfeleikkel. Most viszont inkább henyélnek és kevesebbet gyakoroltak, csatáztak.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #939 Dátum: 13 jún 17, 11:32:21 »

Yamát nem tudják visszahozni, Bach a saját kardjával ölte meg őt, csak felvetette, hogy akár bevethetne halálisteneket is ellene. Többi stimmel, ha szerencsénk van, már holnap okosabbak leszünk.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #940 Dátum: 13 jún 17, 12:18:28 »

A Bleachben, mint ahogy a shounen mangákban semmi sem lehetetlen. Így Yama is visszahozható ha az író úgy gondolja. Ám én is szeretném azt hinni, hogy erre már nem kerül sor. Mi az oka ennek? Ichigo megjelenésével és az ő halálával SS alapvetően megváltozott. Ha ő még élne akkor a változások is lassabban következnének be. Ő a megkövesedett régi kultúrát, nézetet, viselkedést tartotta mérvadónak. Ez a nézet jól látható volt például a történet elején Byakuyán is. Viszont az Ichigoval és a többiekkel való találkozás után rajta is látható valamilyen szintű változás. Ezért gondolom, hogy Yama már nem jön vissza vagy ha vissza is kerül valamiképpen akkor nem lesz semmi jelentősége.
Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #941 Dátum: 13 jún 17, 18:31:17 »

@rini67 elég gáz lenne ha kubo ilyen feltámasztós mókát tolna, azok után hogy kishi most ezt csapatja orvérzésig.
valamilyen formában persze lehetséges vissza emlékezés stb. de harcképes tuti nem lesz.
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #942 Dátum: 13 jún 17, 21:21:43 »

Yama-bá halálának ráadásul volt is értelme, mert ezzel egy korszak zárult le SS életében. Lefejezték SS-t, a Gotei 13-at, most fejetlenség van. Még egyszer Ukitake is említette, hogy nincs még egy olyan erős shinigami, mint Yama (bár Aizennel nem számolt, de ő éppen csomagolva porosodik valahol és amúgy is... milyen nagy ökörség lenne már) most ugye Kyouraku vette át az irányítást, dehát az is édeskevés szerintem. Yama végülis a történetben járulékos veszteségként írható le, hogy az egész tovább haladjon.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #943 Dátum: 13 jún 17, 22:18:37 »

Kubo meg a karakterek halála... ez jó vicc volt!  Nevet

De Yama szerintem sem fog visszatérni. Aizen visszatérésére nagyobb esély van mert ő ugye halhatatlan és akárhogyan nézzük szinte legyőzhetetlen az illúziós trollkodásával amire lehet, hogy szükség is lesz a Wandenreich ellen.

Kíváncsi vagyok Mayuri mit hegeszthet olyan Amcsi Motorok stílusban.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #944 Dátum: 13 jún 17, 23:29:44 »

Legegyszerűbb lenne ha Nemu 2.ik verzióját ami  már jó a quincyk ellen.
Az se kizárt hogy az eddig megfigyeltek és Szayeltól szerzett cuccokkal felturbózza magát.

Azt megnézném hogy szétlövik de nyálka alakba befedné az ellenfelét és kiütné. Nevet

Aizen szerintem is visszatér,bőven van potenciál.
Azért Kubo nem kevés szereplőt ölt meg csak nagy részét nem a jó oldalon,ha a fontosabbakat nézzük.
Ha a statisztákat nézzük szinte minden minden téren hatalmas "elbocsátások" voltak,kivéve a jelenlegi quincy közkatonák. smirksweat
Naplózva

Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!