24 máj 19, 20:58:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003592 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #915 Dátum: 13 jún 13, 13:28:46 »

A kapitány kéri fel a beosztottakat, h legyen a hadnagya. Tehát Kenpachi, hozzákötődk a legjobban, ezért lett a hadnagya, am meg úgy emlékszem h ikkaku a 1. osztag 2. legerősebb embere, asszem ez el lett mondva.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #916 Dátum: 13 jún 13, 17:19:17 »

Én úgy emlékszem, hogy a harmadik legerősebbnek mondta magát.
Yachiru-t én is szeretném már harcolni látni. El tudnám képzelni amint az egész testét  az ellensége vére borítja, ő meg közben mosolyog.
Naplózva

heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #917 Dátum: 13 jún 13, 17:24:07 »

Én úgy emlékszem, hogy a harmadik legerősebbnek mondta magát.
Yachiru-t én is szeretném már harcolni látni. El tudnám képzelni amint az egész testét  az ellensége vére borítja, ő meg közben mosolyog.
simán eltudom képzelni hogy előtte lespanol nel-el. nel-t kiütik erre bepöccen és enragel.
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #918 Dátum: 13 jún 13, 21:59:07 »

Azért az vicces,hogy a Muramasa fillerben (tehát amiben elszakította a kardok lelkét a gazdájuktól) Ichigonak egy bizonyos részben a hollow adja az erejét Nevet és ott legyőzi az amugy "bankai" erővel rendelkező Zangetsut. És az animében ez volt az egyetlen évad ahol a végén zangetsu segítségével győzte le a főgonoszt tehát segített neki konkrétan.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #919 Dátum: 13 jún 13, 23:21:35 »

Ide írom, mert nincs Unohanának külön témája. A lényeg pedig az, h Unohanának az volt a bankai képessége , mikor csontvázzá váltak.... mert vmi csöpögött a kardjáról... vagy az nem az volt?
Naplózva
kis_ember
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #920 Dátum: 13 jún 14, 07:59:40 »

1.:Nem tom ki hogy van vele, de engem személy szerint idegesít hogy zangetsu alatt MÉG mindig a ichigo quincy erejét értik.
Szerintem Ezen sok szájbarágások után (Uraharás és kovácsfazonos) mindenki vehetné a FÁRADSÁGOT és mindenkit a nevén nevezni.
2.:Szerintem nem fogunk meg többet megtudni a többiekről csak harcokban  smirksweat ahogy ez szokás; viszont Ichi edzésének a vége előttig ott leszünk

ui.: szerintetem mennyi esély van arra hogy Unohana képessége el is lesz magyarázva? (speciel én egyáltalán nem vágom mi lehet, bankaia természetesen)
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #921 Dátum: 13 jún 14, 11:44:15 »

Hát ha te már olvastad valahol az igazi nevét légy oly szíves és oszd meg velünk, amugy meg ha zárójelesen ("zangetsu") hívjuk úgy mindenki tudja majd hogy kiről van szó, másik oldalrol meg ha arra gondolsz, hogy ő Bach akkor tévedsz. Esetleg az utóbbi időben bevált "lenyomat" név méghelytálló lehet Pontosan
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #922 Dátum: 13 jún 14, 12:05:49 »

mi unohana bankaia ? rohasztás, ennyi.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #923 Dátum: 13 jún 14, 12:45:07 »

Az Barangáré:)  Ugyan az lenne mint egy Holownak?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #924 Dátum: 13 jún 14, 13:02:29 »

téves. barragan az idővel szórakozott.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #925 Dátum: 13 jún 14, 14:16:24 »

téves. barragan az idővel szórakozott.
egész pontosan öregített.


ui.: szerintetem mennyi esély van arra hogy Unohana képessége el is lesz magyarázva? (speciel én egyáltalán nem vágom mi lehet, bankaia természetesen)
valami marás/rohasztás. ezért fejlesztette a gyógyítást. hogy ő túl élje és esetleg az ellenfelét is meggyógyítsa hogy tovább folytassa a harcot(?). Amit Zarakival csinált lehet máskor is elsütötte már.
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #926 Dátum: 13 jún 14, 15:50:27 »

téves. barragan az idővel szórakozott.

Elmondom neked 45 ezredszer is! Írj kicsit tartalmasabb hozzászólást. Ezek csak hsz vadász tartalmatlan szemetek. Ha nincs mondani valód ne írj várd meg míg összejön annyi gondolatod, hogy azt értelme legyen leírni. Köszönöm!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
badboy10
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #927 Dátum: 13 jún 14, 18:32:31 »

Unohana bankai-ja valószínűleg a rája gyomrának a megidézése, és annak a gyomorsava mar szét mindent, amit ő a gyógyítóképességének köszönhetően túlélhet. Bár ez is csak egy felvetés Mosolyog
Naplózva
kis_ember
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #928 Dátum: 13 jún 14, 19:00:47 »

Az én véleményem szerint az akit a zangetsu név illet az a benne élő lidérc.
1. indok: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/541/10
2. indok: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/540/16
3. indok: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/540/17

Amit az előzőből kihagytam:Ichi quincy ereje pont az eheti fejezetben fejti ki hogy ő blokkolta zangetsu erejét (hollow-ét) + zangetsu (a hollow) Ichigo-val való párviadalukon kifejti hogy csak az egyikük testesülhet meg a Ichigo lelkének világában = mivel Ichi él(=nem csak lélek, van teste) a két szunnyadó erő közül a quincy erősebb (valamennyivel) elnyomja a halálisten erejét (ezt akkor csinálhatta amikor: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/063/17 ,ekkor) és valamennyire hatással van rá is (fekete ruha) és tudja irányítani zangetsu-t (a lidércet) mivel ő nyomja el egészen addig amíg Ichi meg nem tanulja a bankai-t és egyik jó módja hogy kiszabaduljon, hogy Ichi a lelkének a közepébe szívja és az ellentétük miatt veszi ki a quincy fél onnan
 
a dőlt betűs saját elmélet
Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #929 Dátum: 13 jún 14, 19:28:12 »

omg mire jöttem rá, fejezetek óta itt van a szemünk előtt. valszeg azért nem lehet ellopni ichi bankai-át mert nem asauchi-t használ.
vélemény?
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!