24 máj 19, 22:02:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003607 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #900 Dátum: 13 jún 12, 19:28:38 »

Én azt szeretném ha valahogy úgy használná a kardot mint amikor Shirosaki pörgette a feje fölött.Az nagyon menő volt Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #901 Dátum: 13 jún 12, 19:31:25 »

Ha rendes főellen kell, akkor mit szóltok a Lelkek Királyához?  A szándékai még mindig ismeretlenek. Aizen is őt akarta megölni. A tekintete se valami megnyugtató.

Na közben beelőztek. Nevet
Most akkor Hichigo lesz a kard megtestesült alakja, vagy egy teljesen új karakter lesz?

Előbbi egy jó húzás lenne, csak akkor Bachal is kéne valami kezdeni. Vagy lenyomni előbb, ami azért elég súlyos konfliktus önmagában is, vagy összefogni vele, ami egy nagyon érdekes beszélgetés lenne annak fényében, hogy a nácik felgyújtották fél SS-t, megöltek csomó gyalogot plusz kinyírták a főkapitányt.
Bár ezt az elméletet hogy a lélekkirály a főgonosz alátámasztja :
1) Ishida átállt a nácipárthoz.
2) Aizen - aki mint tudjuk nem szarral gurigázik - is meg akarta őt ölni, és Bachtől is megmentette SS másik felét az időérzék-megzavarásos dologgal. Még mindig simán lehet hogy nem olyan gonosz mint hisszük Nevet

Hichigot csak nem cserélik le, egyik legnépszerűbb és legkirályabb karakter, és haKubo az arrancar arcot ennyire elhúzta a fanok miatt, akkor őt nem fogja kiírni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 19:39:35 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #902 Dátum: 13 jún 12, 19:50:22 »

shiro az biztos hogy a legjobb!
a lélek király szerintem is boss esélyes.
és szvsz aizent fogjuk még ichigo oldalán látni.
Most hogy a mangát magyarul is elolvastam borsódzik a hátam. Magam elé képzelem az öreg zangetsu szavait.
És kérdés. akkor mikor ichigo aizen ellen harcolt, akkor sem volt teljes erejében?
És a hollow miért mentette meg akkor ha pont a hollow ereje akarta átvenni felette az uralmat?
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 20:42:19 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #903 Dátum: 13 jún 12, 20:47:46 »

Shirosaki-s harcmodor tényleg az egyik legjobb.
Mind shikai,mind bankai állapotban.
Ha kellő védekező képességet kap(blut),használ,és bevállalósabb lesz Ichigo,akkor lehet használja.
Amit viszont hozzá tehetne hogy nem simán pörgeti hanem még meg is tölti Getsugaval vagy akár más(tűz) típusú technikával és úgy "darál". kacsint

Az jó hogy a megszokott "öreg" nem tűnik el,egyszerűen csak háttérbe vonul és átadja a domináns szerepet Zangetsunak.Azért meglátszik hogy valamit segített neki,nemcsak a soul society arc-ban,hanem majd jóval később is.Amikor már elismerte a kitartását.

Boss fightnak már az elején Ichigo,Aizen,Ishida vs Bach-ot képzeltem Kenpachi meg Grimmjow menne Haschwaldra.

Másik lehetőség ami még jobban megtetszett ők 6-7en vs a Lélekkirály és az 5őre. Nevet

Ui:nem tudom miért de most sok víz ment a fülembe,lehet a név átka smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 20:52:44 írta K ichigo » Naplózva

heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #904 Dátum: 13 jún 12, 21:28:09 »

van rá esély hogy a lélekkirály lesz a főboss, annyi bukta van benne egyelőre, hogy akkor most mér edzi ichigot?

szerk: már nem tom mióta tart az arc, és még nem kell megmenteni senkit?:O
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 21:31:02 írta heckles04 » Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #905 Dátum: 13 jún 12, 21:56:11 »

...Kenpachi meg Grimmjow menne Haschwaldra...

Most hogy mondod, Kenpachiról jó pár fejezet óta nem hallottunk, kíváncsi vagyok milyen erős lehet az új SSJ Kenpachi. Pattog

A lélekkirályt is ha jól emlékszem csak egy kis kép erejéig mutatták, hogy "felébredt". Lehet még kissé kómás a feje és azért nem mutatták többször. Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #906 Dátum: 13 jún 12, 22:04:59 »

Mivel most Ichigo Zp-je derülne ki,és hogy fokozza az izgalmat,szerintem helyszínt vált.
Kenpachi Jó ideje nem volt tehát nagy eséllyel 1-2fejezet múlva,akár a következőben visszatérünk hozzá.

Lélekkirály nem rég ébredt de nem tudni hogy bal lábbal-e Nevet
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #907 Dátum: 13 jún 12, 22:57:10 »

Szerintem Kenpachit legközelebb a csatatéren látjjuk, nem fogja nekünk felfedni a kardját Kubo, és sztem így lesz ez Hisagival és Kumamurával és Mayurival is. Azért rem, hogy mondjuk a 0. osztagosok is fognak harcolni , és nem csak ennyi szerepük van, h feltúrbozzák Ichigot meg a többi szereplöt( Renji, Rukia, Byakuya). Mondjuk a kovácsra kiváncsi lennnék, 5 zp-vel harcolni:D
Naplózva
PoloSanyi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #908 Dátum: 13 jún 12, 22:57:39 »

Kit érdekel Ichigo új kardja meg Kenpachi shikai/bankai-a?

KAZESHINI GYERE MÁR Nevet bow Pojén

(érdekes hasonlóság, hogy Kazeshini ugyanúgy el van fojtva, mint Kenpachi ereje, mivel Hisagi ugye tart a harctól, kíváncsi lennék egy full shikai formára, amikor egy vakmerő harcos kezében van)

Tuti a ban kai-nál is ez lesz, hogy kerülni próbálja majd Hisagi azt a brutális pusztító erőt, amit amúgy tudna lazán produkálni Szomorú
Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #909 Dátum: 13 jún 12, 23:07:39 »

Engem is Kazeshini érdekel a legjobban! Kb nekem már csak ez az érdekes a Bleachben. Szerintem legjobb zanpakutou, Shuuhei meg kedvenc karakterem.
Érdekes még a Zangetsus vonal is, de Kenpachi engem egyáltalán nem érdekel... Ichigo meg már jó ideje idegesít.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #910 Dátum: 13 jún 12, 23:09:37 »

Alapformában meglehet oldani az 5zp-s harcot,úgy mint Killer Bee.Bár oda kell figyelni,nehogy valamijét levágja.
Igaz nem bánnám,ha kárt okoz magában,eddig nem kedveltem meg.Talán ez még megváltozik.

Azért a nevüket igazán megtudhatnánk előtte.Kenpachi alapból 2 esélyes.
Komamurától azt se tudjuk milyen technikát akar megtanulni,és Hisagi edzése is nem rég kezdődött.
Byakuya(ha már felépült teljesen) és Renji új ereje is várandós.
Tehát sok az aktív szál.
Kenpachi-s szál elég rég volt,tehát legnagyobb eséllyel ott folytatódik.

PoloSanyi nyugi eljön majd az ő ideje is.
Ha mégse tudsz várni itt van egy kis inspiráció,csak képzeld a Bankai-ja hatásának.
http://www.youtube.com/watch?v=sc3JTOrAwEg
Naplózva

Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #911 Dátum: 13 jún 12, 23:14:21 »

Bocsi az offért de ez a Kazeshini hol tűnik fel legelőször? Esetleg valamelyik Filler részben? Csak mert azokat nem néztem meg... smirksweat

ON:
...Kenpachi Jó ideje nem volt tehát nagy eséllyel 1-2fejezet múlva,akár a következőben visszatérünk hozzá...

Ahogy RoB is írta, Ken-chant szerintem sem látjuk most jó darabig, ha a kövi fightnál jelenik meg akkor is szerintem úgy, hogy senki nem számít rá. Nevet
Naplózva

murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #912 Dátum: 13 jún 12, 23:19:27 »

Filler? Benne volt a téli háborús arcban.  Gondolkozik Bár igaz, hogy filler az animeben is volt a zanpakutouknak, de az szerintem elég jó lett.
Én kb innen ajánlanám:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/324/4 (fight kezdete nagyjából, de érdemes talán az előzményeket is ha érdekel :> )
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/325

:>
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 23:44:04 írta murasaki » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #913 Dátum: 13 jún 13, 10:35:08 »

Szerintem most Ichigo-ról Komamura harcára fogunk ugrani. Bár annak örülnék a legjobban, ha a Rukia-Byakuya páros megérkezne Outetsuhoz és láthatnánk Ichi új kardját.
Amúgy HMbe is jó lenne tudni, hogy mi folyik. Hiányzik már Nel. Nevet Sajna Grimmjow miatt nem túl valószínű. Most van egy pár meglepetés karakter: Ichigo-Kenpachi-Hisagi-Grimmjow.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #914 Dátum: 13 jún 13, 13:10:05 »

...

Nah, jóságos ikertestvérem is megérkezett,,,,  Mosolyog

Mellesleg Yachirut csak én akarom már harcban látni ?? Azért mégis Kenpachi hadnagya,,,,ha csak annyit érne, hogy a hátán lógjon akkor a legutolsó közkatona is lehetne, nem hiszem, hogy a semmiért hadnagy.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!