24 máj 19, 19:37:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003552 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #870 Dátum: 13 jún 12, 13:00:01 »

A flasback nagyrésze nagyon tetszett, de ez a Zangetsu - Bach dolog eléggé sántít nálam, bármennyire is próbálják belemagyarázni. Az hogy a Hollow ereje segített bele a csatákba, mégis miért olyan sejtető?? Ichigo shinigami ereje elérte a határát, a hollow ereje pedig besegített, kész. Nem szeretem, amikor beszúrják ezeket a képeket, mintha tudatos utalások lettek volna, hogy ezáltal könnyebben elhidd a dolgot.

Egyszerűen Ichigot kellett táponi megint, hogy megkapja 500 fejezet után az "igazi Zangetsut" és így legyen esélye a quincyk és főleg Bach ellen. És így végülis elég egyszerűen megoldotta a powerup-ot.

Kubo változtatott, de van ilyen, kiváncsi vagyok Ichigo új erejére, az utóbbi évek alatt nem igazán tudtam belőni pontosan, túl sokszor változott.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 13:03:45 írta mateee-kun » Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #871 Dátum: 13 jún 12, 13:19:45 »

lol @mateee-kun nézd majd vissza az ss arcot... hányoszor tűntfel a hollow maszk egy-egy "halálos" sérülés alkalmával?

egyébként jó utalás kubo-tól hogy Zangetsunak most már van kereszt vasa.
A lángok alapján pedig nagyon hasonlítani fog Engetsura(képességek terén).
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #872 Dátum: 13 jún 12, 13:20:36 »

Kenpachi ellen segített Ichigo-nak felépülni, de gondold át, hogy ő azt akarta h ne legyen shinigami, és ott shinigamik ellen harcolt, szal ez neki csak jó , ha az ellesnégeit henteli Ichigo.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #873 Dátum: 13 jún 12, 14:04:08 »

Jó lett volna látni az igaz Zangetsut a végén,na mindegy.
Én szeretem az ilyen hosszú magyarázatokat ha nem megy az élvezet rovására.
Animeben tényleg jobban ütne egy jó aláfestő zenével,és visszaemlékezések meganimálásával.

Hollow énnek végül mégis igaza lesz,"Ichigo egy nap az enyém lesz". smirksweat
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #874 Dátum: 13 jún 12, 14:53:04 »

Persze hogy nem mutatják zangetsut.
De az az érzésem hogy nem ilyen böszme nagy kard lesz majd.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #875 Dátum: 13 jún 12, 15:09:40 »

Jól gondoltuk, hogy az öreg jó volt. Már Tensa Zangetsu is mondta, hogy őt akarja megvédeni. Remélem még fogjuk látni őt, és ez animében nagyon jól nézne ki. Már ahogy olvastam, úgy játszódott a fejemben egy igen szomorkás zene. Ha eltalálnak mindent hozzá, akkor az nagyon jó lesz.

Ichigo megkapja az igazi Zangetsut. Na erre kíváncsi leszek. Azért remélem, hogy normális lesz.
Ja igen, Ichigo mondhatna már egy köszönetet Shirosakinak, elvégre többször is megmentette, és az erejét használta igen sokáig.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #876 Dátum: 13 jún 12, 15:12:05 »

de csak nem szűnik meg a quincy ereje nem?
amúgy igen mondhatna egy köszit shironak is.
Érdekes lesz ha pacsiban lesznek és fogjuk e látni még a hollow formát.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #877 Dátum: 13 jún 12, 15:37:13 »

Nem hiszem hogy egyből lepacsizna vele.
Az igazi kemény edzés szerintem még csak most kezdődik meg. kacsint
Jó lenne úgy két szálon futni hogy egyszerre mutatnák Kenpachi,és Ichigo haladását a megismert Zanpaktojukkal és az edzésüket. Kúl

Jót tett hogy mostanában néztem újra a végső Getsuga tensho edzést,én is hozzáképzeltem a zenét a fejezethez.
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #878 Dátum: 13 jún 12, 15:47:05 »

Ez is jó fejezet lett. Szerintem most egy normál kis Shikait kap Ichigo, amiből egy baszott nagy bankai lesz xD Legalábbis remélem, ha már annyira újítás van, akk jó lenne ha ebben megegyezne a többi shinigami bankaiával. De az edzés részben egyetértek, most elölről kell kezdenie mindent, az alapokkal, ahogy mondták is neki. Következő fejezet nagyon várós, már csak az igazi Zangetsu miatt is Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #879 Dátum: 13 jún 12, 15:50:28 »

Először is,szerintem irdatlan jó fejezet volt.
Wow.
Jól néz ki, hogy először minden száraz, aztán elkezd esni az eső és végül már a víz alatt vannak.
Ez volt sztem a fejezet egyik fénypontja,nekem nagyon bejött,hogy "élőben" láthattuk Ichigo belső világát megingás közben.

"Ichigo, bebizonyítom, hogy a hollow az igazi erőd... Csak gondolj vissza, akárhányszor szarba voltál, mindíg a hollow erőd mentett meg, mindig ő segített nem én........ Őőőőő.... Kivéve a harcodat Kenpachi ellen, tudod, amikor materializálódtam és Jézus módjára bezártam annyira a sebeid, hogy en hallj meg azonnal, de az nem fontos..."
Azért ez nem teljesen igaz,ha jól emlékszem ott mind Ichigonak,mind Kenpachinak láttuk a reiatsujukat formálódni a csapásaik előtt,és Ichigoénak igen csak hollowmaszkos volt,Kenpachié meg valami halálfej,nyilván akkor az meg az ő kardja "megtestesülése" lehetett,ha így van elég beteg kis Zanpi lesz az is. XP
(Szerk: Közben ki is kerestem: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/113/14 )

Nagyon kíváncsi vagyok Ichi új kardjára,bár nekem úgy is a Soul Society-s forma marad a kedvencem.
Az öreg meg jó lenne ha nem tűnne el,de amúgy sem szerepelt sokszor,szval nem lennék meglepve ha nem látnánk többet.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 15:58:49 írta Fed » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #880 Dátum: 13 jún 12, 16:27:58 »

Hát gyér volt ez a fejezet. Az igazi Zangetsu szerintem az a hollow lesz aki megcsapkodta Ulit. Valószínűleg az volt a teljesvalója. Azért nem tudott beszélni, mert a vénség elfolytotta. Ishidát is azért támadta meg akkor, mert csak az ösztön tört elő belőle megvédeni Ichigot bármi áron. Kíváncsi leszek mindenersetre. Kellet egy level up Ichigonak és egy új bankai, mert ez ratyi már ez lett a megoldás.
Ichigot most szokás szerint elássuk 3-4 hétre. Kíváncsi leszek.
Amúgy ez a bleachben vicces, ha Ichigo  edz eltűnik a világ elől:D Lásd Uraharánál aztán Yoruichivel  elásták a vaizardok is azt ment a dangaiba:D Most az égbe zárták:D Volt itt a pincétől a raktárig minden:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #881 Dátum: 13 jún 12, 16:39:30 »

Amúgy kezdem azt hinni hogy kubo tényleg így tervezte az egészet mert anno renji ellen mikor a vállát szétvágta ott volt a mask ichigonál.Vagy ez csak az animében volt?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #882 Dátum: 13 jún 12, 16:45:30 »

Ha jól emlékszem, akkor az a mangában is volt.
Most hogy megjelenik az igazi Zangetsu simán megjelenhetne Shiro is üdvözlés képpen a saját stílusában.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #883 Dátum: 13 jún 12, 16:46:18 »

Amúgy kezdem azt hinni hogy kubo tényleg így tervezte az egészet mert anno renji ellen mikor a vállát szétvágta ott volt a mask ichigonál.Vagy ez csak az animében volt?

Nem, mangában is úgy volt s konkrétan a maszk miatt nem halt meg.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #884 Dátum: 13 jún 12, 16:51:56 »

szerintetek a láng minta alapján olyan lesz a kard mint bach kardja?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!