24 máj 19, 19:22:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003548 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #855 Dátum: 13 jún 12, 10:29:11 »

Akkor senkinek sem lett igaza,,,,Bach egyszerűen meg akarta védeni Ichigot azáltal, hogy elzárja minden erejét, és ne kelljen majd őt megölnie a halálisten léte miatt. Amivel eddig harcolt az csak az az ereje volt, amit képtelen volt elnyomni Bach, és mindig a Hollow mentette meg Ichigot...

Akkor most bennem eléggé keverednek a dolgok, mivel akkor eddig Ichigo most használta a quincy erejét vagy nem ? Elviekben igen, amikor a Bach lenyomatnak adta az erejét és kékes lett a szeme, az szerintem az volt...

Nem mellesleg, akkor most mi történt a quincy erejével ?? Bach  eléggé úgy adta elő a búcsút, mintha nem lenne átmenet shinigami és quincy között, és eddig is csak azért lehetett kevert ereje Ichigonak mert nem volt valódi halálisten, de ez most megtörténik tehát ezentúl nem is lesz quincy ereje ?

Szerk: Ichigo arca ütött a 3. oldalon.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 10:38:17 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #856 Dátum: 13 jún 12, 10:33:37 »

Nagyon időhúzó rész volt, de animében biztosan ütne ez a rész - persze csak a megfelelő zenével.

Mondjuk igazat mondott "Zangetsu", Zaraki elleni első harcán kívül egyetlen 1 alkalomra nem emlékszem, amikor Zangetsu segített volna Ichigo-nak.
1.Renji támadásaitól a Hollow maszk védte meg.
2.Byakuya ellen elszabadult a Hollow Ichigo.
3.Grimmjow ellen is inkább a Hollow maszk miatt nyert.
4.Ulquoira.... szerintem nem kell emlékeztetnem senkit, mi történt akkor.

S az is tény, hogy "Zangetsu" soha nem segített Ichigo-nak harcolni Hollow Ichigo ellen. Most már tudjuk, miért.

Viszont ha igaz, hogy egész idő alatt megpróbálta elnyomni Ichigo erejét.... mekkora lehet most az igazi ereje majd?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #857 Dátum: 13 jún 12, 10:35:50 »

Wow.
Így már világosabb egy két dolog. 
Most az érdekel, hogy az öreg Zangetsuval mi lett. Mert eltűnt Ichigo előtt, de aztán újra megjelent, mintha szellem lenne.
Szerintem Kenpachi ellen a Quincy erejét használta, hisz akkor még nem jelent meg benne a Hollow és öreg Zangetsu megállította a vérzését.

Jól néz ki, hogy először minden száraz, aztán elkezd esni az eső és végül már a víz alatt vannak.  Nagyon kíváncsi vagyok az "új" kardra.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kyle22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #858 Dátum: 13 jún 12, 10:39:35 »

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Látni akarom az új kardot. Vajon ki vagy mi fogja várni a villanás után? Vagy mi történik ezután? Ha eddig csak egy kis erővel tudott harcolni, mire lesz ezután képes??? Vajon hány új technikát tud majd használni ezután Ichigó? Millió +1 kérdés van ismét ezután a rész után, legalább is bennem. Nekem tetszett a rész. Pics.ért kell várni megint egy 7-t.... ikszdé
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #859 Dátum: 13 jún 12, 10:39:59 »

De ezek után szerintem, már neki is ellophatják a bankai-át. Az más kérdés hogy 2x-3x erősebb lesz mint volt eddig.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #860 Dátum: 13 jún 12, 10:49:08 »

Esetleg lefülelhették Bachot, és az lesz a következő kikötése Ichigonak, hogy abszolút erősebb legyen Bachnál, akkor nem tudja senki sem ellopni a bankaiát, mivel nem tudná senki sem kezelni azt....
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #861 Dátum: 13 jún 12, 10:52:16 »

Azt a kutya meg a cica rúgja meg. Ez durva volt... mármint nem úgy durva, hogy véres, csak durva. Tudtam én, hogy a benne élő Bach nem gonosz, egyszerűen vigyázni akart rá, ezaz! ikszdé

Egyébként eszembe jutott valami, hogy mikor Ichigo harcolt a belső hollow-val, anno akkor az mondta neki, hogy olyan királyt nem szolgál, aki kantárt hord magával, és egy tokban hagyott pengével akar harcolni. Így már van értelme a kantárnak is, mire utalt ezzel. Mosolyog

Plusz egy kérdés: emlékszem, valamelyik részben volt erről szó, viszont fogalmam sincs, hogy mikor, hogyha irányítani akarja egy shinigami a kardját, akkor le kell győznie, azonban ez addig nem állt fenn Ichigo esetében, amíg le nem győzte Shirot a vaizard képzés alatt. Utána minden rendben volt a lidérccel, nem vacakolt be állandóan a harcokba meg hasonlók... csak eszembe jutott ezzel kapcsolatban.

Egyébként most már tényleg kíváncsi vagyok, hogy milyen kardot kap, és milyen képességeket. Viszont így tényleg fenn áll az az eshetőség, amit RoB is írt, hogy el tudják lopni a bankai-ját, bár Shirot ismerve, az se biztos, hogy egyáltalán el tudja sajátítani. Mikor a három napos edzés volt, akkor is csak épphogy megtudta szerezni a rendes kardját, akkor Shiro ellen mit csinál, pislog kettőt azt szépen néz rá? ikszdé Ő nem adja magát könnyen. Mosolyog

Ui: Bocs, ha kicsit sok voltam, csak sokminden eszembe jutto.  Pirul


Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #862 Dátum: 13 jún 12, 11:01:02 »

tetszett a fejezet jó hogy "zangetsu" nem akart ártani ichigónak remélem hogy nem tünik el örökre.várom a következő fejezetet(reméljük hogy az is eperkéről fog szólni) és az új kard mutathatna valamit.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #863 Dátum: 13 jún 12, 11:29:52 »

Szerintem ez az eltűnés inkább csak jelképes volt, hogy kilép a képből már nem avatkozik közbe, csak a háttérből látja el tanácsokkal ha kell és már "fizikailag" nem vesz részt benne utalva arra, hogy nem nyomja már el zangetsut Gondolkozik
Végén Nimaiya utolsó vakító csapása a kardra, azé reméltem hogy a kövi oldalon még megmutatja készen Nevet Bár az a kard amit "Bach" otthagyott miután eltűnt nagyon hasonlított arra amivel lecsapta Yamát remélem, hogy nem arra fog hasonlítani Neeem
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #864 Dátum: 13 jún 12, 11:37:19 »

2 Bach nem fog szerepelni, a nem-zangetsu végleg eltűnt. *könnycsepp*
Naplózva
redskull986
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #865 Dátum: 13 jún 12, 11:41:25 »

Szerintem is az eltűnése csak jelképes. Nem szívódik fel, csak hagyja Ichigot kibontakozni! Mosolyog Viszont a végén igazán megmutathatta volna az igazi alakját a kardjának!  Gondolkozik de van egy olyan érzésem, hogy a köv fejezetben egy másik helyszínnel folytatjuk és várnunk kell még erre  Lehánylak
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #866 Dátum: 13 jún 12, 11:47:28 »

Én személy szerint nem bánnám, ha végre ugranánk a többiekre, már unalmas ez a huzavona, belemagyarázás és miegysmás Eperturmix erejét illetően, egy Mayuri féle kísérlet -ahol reményeim szerint WW-t próbálja kielemezni, hiszen Yama bankai-a ellen kell valami ütős cucc, Aizen "kísérlete" pedig ideális kiindulópont- vagy Byakuya egész nyugodtan szerepelhet a következő fejezetben.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #867 Dátum: 13 jún 12, 12:26:51 »

"Ichigo, bebizonyítom, hogy a hollow az igazi erőd... Csak gondolj vissza, akárhányszor szarba voltál, mindíg a hollow erőd mentett meg, mindig ő segített nem én........ Őőőőő.... Kivéve a harcodat Kenpachi ellen, tudod, amikor materializálódtam és Jézus módjára bezártam annyira a sebeid, hogy en hallj meg azonnal, de az nem fontos..."

Amúgy a heti fejezet 2,5 mondatban:

I: Zangetsu, ugye szeretsz?
Z: Többé kevésbé. Na csá!
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 12:27:52 írta Exkirion » Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #868 Dátum: 13 jún 12, 12:31:53 »

Most akkor elveszett a quincy ereje Ichigonak? Nem olyan vészes veszteség ha arra gondolunk mennyit erősödhetett most, de azért veszteség.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
kyle22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #869 Dátum: 13 jún 12, 12:56:36 »

Szerinten nem veszik el Ichigó quincy ereje. Szerintem csupán annyi történik, hogy az "igazi" ereje a felszínre tör. Ez lenne szerintem a SHinigami - hollow keveréke és az eddig quincy ereje, ami csak elfojtotta ezeket az erőket a hátérben lesz, de nem szűnik meg. Ichigó valódi ereje a hollow lesz, kiegészülve quincy technikákkal (pl Blut Vene)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!