24 máj 19, 21:30:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003599 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #720 Dátum: 13 jún 05, 09:44:58 »

Most olvastam csak vissza, hogy miket írtatok, és hát "kicsit" más irányból válaszoltatok a Byakuyás feltevésemre. ^^"
Idézet
Ó, Byakuyát szeretném már én is látni. *o* Kb. 3 napot ázott már Kirinji csodavizében, ennyi idő alatt abban a halottaknak is fel kellene támadniuk. Nevet Meg érdekelne, hogy az ő fegyverével is mi lesz. Hiszen az lényegében elporladt... Hmm? Én szeretem Senbonzakurát is. T-T
Engem az érdekelt volna, hogy MOST MI LESZ a kardjával, nem pedig, hogy akkor anno az Ichigos esetkor mi történt. Most akkor rendbe fog-e jönni, ha Byakuya meggyógyul, vagy netán eltűnt végleg, vagy csak azért porladt el, mert Bya a végsőket járta, de akkor is mi lesz most, hogy lesz újra fegyvere... na de mindegy. >.<#
Egy órán belül remélem kijön az új rész, és talán már látjuk majd őt is, és választ fogunk kapni. (ezt mondjuk kétlem. ^^)
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #721 Dátum: 13 jún 05, 10:34:57 »

http://www.mangareader.net/bleach/540
Tessék, lássék, olvassék!! Nevet
És lőn világosság, Bach és zangetsu hasonlósága megmagyarázva Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 10:48:19 írta -Dante- » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #722 Dátum: 13 jún 05, 10:39:30 »

*fejvakarás* *körbenézés*
Oké, elment... kövinek mutassák a többieket is.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #723 Dátum: 13 jún 05, 10:48:38 »

ÚRISTEN!!!!!!!!!! Ez most nekem nagyot ütött!!!! Bach mint Ichi zanpaktuja? Érdekes és most nagyon jó irányt vett a manga tetszik csak így tovább Kubo !!!!
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #724 Dátum: 13 jún 05, 10:50:12 »

Szokásos Bleach....baromkodás, majd átmegy komolyba, kapunk infót, történik valami, válaszokat akarsz rá és a következő részt akarod...

Viszont külön pont Kubonak, hogy nem drawing fail volt Bach és Zangetsu...

Mellesleg azt vágjátok, hogy már most hosszabb az arc mint az egész Fullbring ? És nem igazán hiszem, hogy 10%-nál tarthat a mostani történés,,,,
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 10:53:49 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #725 Dátum: 13 jún 05, 10:52:28 »

Azt a rohadt! Zangetsu egész idáig Juha Bach volt, illetve az ő része!

S a többségünk még azt hitte, hogy csak azért hasonlít Zangetsu-ra, mert Kubo kifogyott a karakterdizájnból.... ami ugyan félig igaz (lásd Masaki-Orihime + jó pár ember), de hogy egész idő alatt Juha Bach volt Zangetsu?!

Akkor lehet, hogy a Tensa Zangetsu, aka fiatalabb Zangetsu a tinédzser Juha Bach volt? Vagy ami még durvább lenne: Juha Bach ténylegesen csak akkor tért vissza, amikor Zangetsu "meghalt"? Mert így mondjuk meg lenne magyarázva, hogy miért csak kb 1-2 év után jelentek meg, s nem hamarabb!

Viszont sajnos elég sok oldal elment a "poénkodásra", de azért a vége kárpótol! 3-4/5.

Remélem a következő fejezetben hátraszorul a "poénkodás" és még többet megtudunk Juha Bach-ról és az 1000 éves történtekről!
Naplózva
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #726 Dátum: 13 jún 05, 11:01:31 »

Quincy->német nyelv->Juha Bach->Zangetsu->horogkereszt... -> Kurosaki Adolf Ichigo??  Gondolkozik
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #727 Dátum: 13 jún 05, 11:01:55 »

Akkor lehet, hogy a Tensa Zangetsu, aka fiatalabb Zangetsu a tinédzser Juha Bach volt? Vagy ami még durvább lenne: Juha Bach ténylegesen csak akkor tért vissza, amikor Zangetsu "meghalt"? Mert így mondjuk meg lenne magyarázva, hogy miért csak kb 1-2 év után jelentek meg, s nem hamarabb!

Az több mint valószínű, hogy az Bach tini alakja, de ha tényeg akkor térhet vissza, ha meghal akkor ez 3 dolgot vet fel bennem :
-Miért ellenezte akkora a fgt tanítást ? Akkor végülis hamarabb visszatérhetne.
-Ichit mitől kell megvédeni annyira ? Mert, hogy lesz itt még a fontosságáról csavar az tuti.
-Időben kicsit nem jön ki, az 1000 éves magyarázat miatt.

Végre pár ténylegesen vicces képeket tudtak beszúrni utolsóknak
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 12:53:44 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #728 Dátum: 13 jún 05, 11:04:42 »

öööö hát izé... Gondolkozik kell majd egy MS fordítás... mert ez egy kis mind f.ck volt.
Kiderült ichinek hogyan volt zp-je .......  ja nem csak fiatal bach tette hogy az, és akkor most jön majd az igazi zangetsu ?




Naplózva
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #729 Dátum: 13 jún 05, 11:11:29 »

WTF?Nevet
Fura chapter,de EPIC  bow
Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #730 Dátum: 13 jún 05, 11:18:59 »


-Időben kicsit nem jön ki, az 1000 éves magyarázat miatt.



Valószínűleg úgy, hogy Masaki Yhwach leszármazottja. 1000 évig nem volt esélye utódokra. szóval az 1000 évvel ezelőtti lenyomat került Ichigo dns-ébe is.

Engem az érdekelne, mért vette fel azt az alakot a kardja, meg mért nevezi magát Zangetsu-nak.
Meg ha Tensa Zangetsu erősebb mint Zangetsu és ő is Yhwach régi énje, akkor mért?O.o


Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #731 Dátum: 13 jún 05, 11:39:08 »

Habár az is lehetséges, hogy csak a Quincy ereje miatt néz ki úgy, mit Juha Bach, elvégre minden Quincy tőle ered, s ha a Hollow erőhöz hasonlóan összeolvadt a Quincy ereje is a Shinigami erejével, lehet, hogy csak emiatt nézett ki Zangetsu így. Mindenesetre várom a következő fejezetet.
Naplózva
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #732 Dátum: 13 jún 05, 11:45:32 »

Oké, én most enyhén sokkot kaptam. Eddig is sejtettem, mikor Bach először megjelent, hogy lesz köze Ichigóhoz és a kardjához, de hogy ennyire??
Mondjuk én is kíváncsi vagyok, hogy a fenébe lett ez, plusz amit DasOmen írt, hogy akkor miért nem akarta az FGT-t megtanítani, és miért védi állandóan Ichit? Talán ez lehet azért van, mert kapta az erőket, de saját magával olvasztotta össze, és eddig mindig azt mondták, vagyis nekem ez jött le, hogy minden kard védi úgymond a tulaját. Még Isshin is mondja, hogy Engetsu se akarta neki megtanítani, mert nem akarják a ZP-k elveszíteni a gazdáikat... vagy valami hasonló.

Egyébként tetszett a poénkodás az elején, ahogy Ichigo les, mint lukinyúl a fűben, mögötte meg a hollow Ichi, az mekkora. ikszdé Plusz jól értettem, hogy a csávó azért veszi le a szemüvegét, hogy lássa a lángokat? Mert ezt a részt nem igazán értettem, majd jó lesz magyarul is olvasni erről. Mosolyog


Naplózva
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #733 Dátum: 13 jún 05, 11:50:48 »

Nem hiszem ,hogy ez a fickó tényleg az Bach lenne aki most flangált és pusztított inkább egy lenyomat ami Ichigo keverék vére miatt jött létre hiszen Bach vére is benne van akkor nem nehéz kitalálni a dolgot ,hogy akkor Ichigo kardjával miért nem tudtak mit kezdeni eddig mert nem volt az "igazi kardja" használatban de nem hiszem ,hogy egy Bach lenne Ichigóban ami csak arra vár ,hogy keresztbe tegyen neki.

A másik kérdés ,hogy ha a lidérc teljesen egyben van a kard lelkével akkor "Zangetsu 1.0" milyen szerepet töltött be a dologban.

Amúgy csak nekem tűnt fel ,hogy Bach az egyetlen aki feketében flangál miközben egy Quincy?
Ennek mi lehet az oka szerintetek?
Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #734 Dátum: 13 jún 05, 11:52:49 »

Nekem is az jött le, hogy a lángok miatt. Sztem köze nincs bach vissza térésének az fgt-hez.
off: ezek után én tuti szivatnám Ichigot ilyennekkel pl hogY: biztos hogy önszántadból akarsz pizzát enni? Mi van ha azt mondom hogy Aizen ezt is eltervezte  Pojén
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!