24 máj 19, 19:44:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003555 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #600 Dátum: 13 máj 21, 13:05:02 »

Nem azt mondta Bach hogy azért nem tudták ellopni mert csak azt tudják elszedni amelynek az erejét képesek is kezelni? Ichigo bankaija meg túl nagy erő volt Kirge-nek és nem bírt vele.
Naplózva
kis_ember
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #601 Dátum: 13 máj 21, 19:24:28 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/514/9
Nekem ez a mondata keltette fel a figyelmemet. Oké Krige nem volt annyira erős, de akiket magával hozott kb. egy szinten lehettek vele, emellett  arrancarokra is vadásznak ezt tudjuk, de akkor most be is építik a seregbe? Technikai KO Gondolkozik
plusz mi az a "valami más"?
Naplózva
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #602 Dátum: 13 máj 21, 21:33:46 »

Lehet, ez most butaság, de tudjátok mi jutott eszembe? Kicsit visszaolvastam mangák címeit, mert kerestem valamit, és most ugrott be, hogy szerintetek is véletlen, vagy Kubo direkt csinálta, hogy Execution (kivégzés) lett a hat fullbringer neve, emellett az 54. kötet címe pont az, hogy Viszlát a kivégzésünkön, amiben már benne van az ezer éves véres háború? Nem tudom, de nekem az ugrott be, hogy Kubo már a kötetcímekkel is utal valamire, mert itt nem hiszem, hogy pont a fullbringerek kivégzéséről lenne szó, mivel páran életben is maradtak, inkább ezzel vezettel fel az eljövendő háborút. De nyugodtan szóljatok, ha szerintetek marhaság, amit írok. Mosolyog

Egyébként én is arra tippelek, hogy a Quincy ereje miatt nem tudták elvenni a bankai-ját. Bár ezen a képen inkább olyannak tűnik, hogy mintha egy részét elvették volna, azért tör le a kezéről a fehér kereszt, viszont ez csak egy kicsi része a többinek, és Ivan nem tudná elvenni, emiatt törik el csak az a fehér bigyusz. Bocs, hogy ilyen értelmes vagyok, csak kicsit este van. ikszdé
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/483/15

Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #603 Dátum: 13 máj 22, 08:02:15 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/514/9
Nekem ez a mondata keltette fel a figyelmemet.

Eredeti fordításban "pure quincy" volt, ami tényleg jelentheti a gyengét, mivel szegényke ennyit tudott, de mostani felállásban szerintem a tisztavérű quincy jobb lenne. Bár fogalmam sincs mit változtatott volna, ha egy keverék, vagy arrancar quincy lett volna Ichigo ellen. Viszont ténylegesen gyenge volt ahhoz, hogy elvegye Ichi bankaiát.

Bankairól meg...szerintem Bach elég tisztán megmagyarázta, szerintem letudhatnánk ennyiben.  Mosolyog

Tényleg, mi van akkor ha Bach nem is Ichigo bankaiától fél ? Egyszerűen el akarja tüntetni a shinigami erejét, hogy ténylegesen a quincy felére építsen, és így helyet nyerjen a Laibach seregben.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 08:08:32 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #604 Dátum: 13 máj 22, 11:21:43 »

Enjoy
http://www.mangareader.net/bleach/538

Na ez bejött , Ichigo cool volt és és az asauchi formája sokat elárult  Ördögi
Mindenki készül a végső összecsapásra.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #605 Dátum: 13 máj 22, 11:25:00 »

Vukk egy mégnagyobb Vukkhoz ment, Toshiro kardforgatást tanul, Hisagi bankait fog mutatni. Hm, nem rossz. Végül is az ellenség eléggé erős, nem árt edzeni egy kicsit. Az mondjuk szívás volt, hogy Toshiro tökéletesítette a Bankai-t erre fel még azelőtt elszedték tőle mielőtt használni tudta volna  ikszdé
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #606 Dátum: 13 máj 22, 11:38:24 »

Nah végre vissza a jelenbe, nagyon jó volt, főleg az eleje! Pontosan Ichigo csak megjelenik és behódol minden Asauchi, hatásos belépő Nevet Asszem fogjuk még látni a maszkját Gondolkozik
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #607 Dátum: 13 máj 22, 11:40:12 »

Hisagi...pirospont neki, amiért Tousent mindig nagyra tartja. Nem lenne rossz, ha nem is az ecci jelenetek növelésére készített Mashiro ellen harcolna, hanem kapásból Kensei ellen menne.

Hitsugaya jelenete is tetszett, a kis büszke fajtájának be kell állnia a legalacsonyabb rangúakhoz.

Komamuráról végre megtudunk valamit ?? El sem hiszem.

Ichigo végre megint cool volt, hiányzott.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #608 Dátum: 13 máj 22, 11:46:01 »

Kivételesen azt kell mondjam, hogy remek fejezet volt. Kubo újabban tud villantani megint, mint régen. Remélem megtartja jó szokását.
Naplózva

trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #609 Dátum: 13 máj 22, 11:47:46 »

nekem nagyon bejöu a fejezet. A kis afro 0.osztagos jó fej,leesett az álla hogy behódoltak az asauchik.nem meglepő hogy a maszkost választotta tehát nem tünt  el a hollow örökre.remélem kap majd új képességeket meg ütősebb kardot. Komamurának kilye lehet az a kutyaféleség? Mit tanít majd neki?
Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #610 Dátum: 13 máj 22, 11:48:45 »

Jó fejezet volt, tényleg, még én is meglepődtem most Ichigon, hogy egyből megvolt a jelölt... : )
Végre egy Hisagis rész, évek óta vártam már ezt a jelenetet.
Hisagi gerinces ember maradt, (na meg plusz pont, hogy nem kezdett sűrű bólogatásba, hogy "így van, így van..." ) de úgy gondolom Kenseinek minden joga megvan ahhoz, hogy azt mondjon Tousenről, amit akar. De szerintem csak Hisagi reagálásárt mondta. Látszik a szemén, hogy ezt várta, szerintem.
Nagy csavar most hirtelen ez a Komamurás szál.
Már tényleg kíváncsi lettem! : D
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 11:50:31 írta murasaki » Naplózva

smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #611 Dátum: 13 máj 22, 12:02:33 »

Remélem nem csak én vagyok így vele de a mostani részek marha jók!!újra vissza hozta a rég elfeledett érzésemet mikor az új rész elolvasta után már várom a következő részt! Nevet Mondjuk afro-san ha jól emlékszem azt mondta,hogy Ő nem csinál kardot Ichigonak semmiféle képpen vagy csak hantázott?

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/527/17

Sztem a hamarosan megpillanthatjuk végre Kenpachit is ahogy leveluppol a ZP-vel. Fegyverek
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #612 Dátum: 13 máj 22, 12:07:37 »

Na ez egy jó fejezet volt! Hosszú idő után végre vmi említésre méltó fejezet! Tetszett Ichigo magabiztos választása az assuchik közül. Erőteljes edzés/felkészülés mindenkitől ez tetszik. Bár engem is meglepett ez a Komamura, hogy beállítot ahhoz a régi "ismerőséhez". Kíváncsi vagyok mit hoz ki belőle Kubo sensei, csak így tovább a többi fejezetben is!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #613 Dátum: 13 máj 22, 12:20:21 »

Komamura Ojiisan-nak nevezte a nagy kutyát, ami vagy "nagyapa" vagy "tiszteletre méltó öreg" a japánban. Kíváncsi leszek a kettőből melyik.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #614 Dátum: 13 máj 22, 12:29:01 »

Szerintem valahol nagyobbat ütne, ha az előbbi lenne, érdekes szálat lehetne kihozni belőle, ha csak 1-2 fejezetnyit is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!