24 máj 19, 22:07:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003607 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #540 Dátum: 13 máj 15, 08:42:57 »

http://www.mangapanda.com/bleach/537

Új fejezet....nagyon nem az lett, amit gondoltunk....kicsit csalódás, de epicness overload.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #541 Dátum: 13 máj 15, 08:56:55 »

Nekem tetszett ez a rész igaz nem nagy dolgok történtek, de remélem már vége a visszaemlékezéseknek. Ichigo meg majd hová megy és mit fog csinálni arra kiváncsi vagyok. Ishidán nem lepődtem meg hogy csatlakozott Bach-hoz.
Naplózva
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #542 Dátum: 13 máj 15, 09:44:22 »

Személy szerint nem értem miért csatlakozott Ishida.
Ha jól emlékszem akkor azt mondta ,hogy a halálisteneknek igaza volt.
Hát meg amit Ishida anyjával csinált...
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #543 Dátum: 13 máj 15, 10:06:05 »

Ishidát én sem értem, hacsak nem beépülő ügynök. Vagy lehet a Naruto mintájára ide is kell egy megtévedt jóbarát szerep akit vissza kell téríteni (lsd Sasuke). Bár ezt nem hiszem.
Viszont ezzel a Bach dologgal sok dolgot tisztázott Kubo. Végre kezd logikusan levezetni dolgokat.
Naplózva



 
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #544 Dátum: 13 máj 15, 10:26:31 »

jól értem h katagiri uryuu anyja? Vki magyarázza már meg hogy halt meg masaki mert nem értem.( németet tanultam nem angolt tehát általában a képek alapján értelmezem a dolgokat azt amikor kijön magyarul akkor értem meg pontosan)
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #545 Dátum: 13 máj 15, 10:41:48 »

Hm... visszaolvastam a hozzászólásokat, és egyedül egyszer merült fel, hogy lehet Bach áll emögött, de a végére az az illető is SS-t okolta. Ezután kijelenthetem, hogy Kubo ismét meglepett minket. Nekem ez pedig tetszik és tetszik. Nevet
Az elején mondjuk azt hittem, hogy csalódni fogok, ahogy Isshin elkezdte Masaki halálának a történetét. Valahogy a blut dolog sem dobott fel... erre nesze nektek! xD
Mit ne mondjak, szerintem tök jól hangzik, hogy "visszaszerezte a szívét, az eszét, és az erejét".
Na és végre megérkezett Ishida is!!! Nevet Már ezer éve őt vártam. >.< Am. én kinézem belőle, hogy nem sok mindent tudhat a 9 évvel ezelőtti történtekről. Valamit viszont mégis tud, hiszen elment Bachhoz. Vagy Haschwald kereste fel, vagy...passz. Nagyon érdekelne most, hogy vele mi történt, érdekelne az ő nézőpontja. Ez a "let's fight togethet" pedig különösen izgat. Nevet
Legalább megtudtuk, hogy Bachnak konkrétan mindenki a "fia". Régen ezen mennyit rágódtunk, hogy miért is mondhatta. :'D
Ó, és bejött a jóslatom: tényleg Katagiri az anyja. Mosolyog
Naplózva

trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #546 Dátum: 13 máj 15, 11:04:37 »

most akkor bach ölte meg masakit vagy ki? Hogyan mitől halt meg?
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #547 Dátum: 13 máj 15, 11:06:12 »

jól értem h katagiri uryuu anyja? Vki magyarázza már meg hogy halt meg masaki mert nem értem.( németet tanultam nem angolt tehát általában a képek alapján értelmezem a dolgokat azt amikor kijön magyarul akkor értem meg pontosan)

Bach 9 éve ellopta a nem tisztavérű Quincyk erejét, hogy a sajátját visszaszerezze. Masaki tisztavérű volt, viszont miután keveredett a hollow-val onnatól már nem. Isshin érezte Grand Fisher-t és Masaki-t és tudta, hogy MAsakinak könnyen le kell tudnia győznie Fishert, de mivel Bach ellopta az erejét így nem tudott harcolni, és emiatt halt meg.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 15, 11:06:55 írta Chob » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #548 Dátum: 13 máj 15, 11:09:14 »

Nah, végre vége ennek a visszaemlékezésnek! Ebben a fejezetben is csak 3 oldal volt számomra érdekes, az is Ishida befutása volt.
Katagirit meg sajnálom, hogy meghalt.. már csak Ryuken miatt is.
Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #549 Dátum: 13 máj 15, 11:17:08 »

ezer köszönet Chobnak a fordításért .hát ezek után tuti h ichi SS pártján ál majd és ki akarja csinálni juhász bácsit.érdekes lenne Uryuu vs eperke fight. De sztem uryuu vmi beépített ügynök Quincylandban xd.jó h végre vége a dumapartinak.
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #550 Dátum: 13 máj 15, 11:18:00 »

Kicsit aggódtam hogy Masaki halálát nem fogja tudni logikusan megmagyarázni de úgy tűnik felesleges volt. Mosolyog Viszont most ugyan így érzek az Ishidás csavar kapcsán is, nem tudom mi lesz ebből de leginkább én is ezt a "beépített ügynök" szerepet tudom elképzelni.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #551 Dátum: 13 máj 15, 11:56:56 »

Bach felépülése nekem nagyon bejött. Már tényleg lassan elhiszem, hogy nem hiába hangoztatta azt a bizonyos 1000 évet Kubo állandóan Yama szájából. Egyre kíváncsibb vagyok mi történhetett 1000 éve Yamáékkal,,,,,,

Uryuu végre...fura, de biztosan kapunk értelmes indoklást. Mindenesetre így méginkább Bachéknak drukkolok. Mellesleg nem valami hatodrangú akárkinek kell ő Bachnak, "A Fény Hercege" , elég badassül hangzik így quincy téren.

Plusz pont Kubonak, hogy egy alap karaktert hozott megint rivaldafénybe. Borítékolt legalább még egy epic harc, bár elég valószínű, hogy ha ténylegesen Bachék oldalán áll, akkor ő tuti halni fog,,,,,

Nos, akkor maradt még a listámon a.....
-Ryüken harc
-Yachiru harc
-Sado fullfullbringhollow alak


Milyen openingek lesznek itt...
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 15, 11:58:12 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #552 Dátum: 13 máj 15, 12:01:16 »

Az előző hozzászólásomból lehagytam, hogy nekem is kapásból az jutott eszembe, hogy ő lesz a beépített ember. Nevet Egy biztos: Ishida tény, hogy okos, valamint képes hideg fejjel gondolkodni, így nem tudom elképzelni, hogy rossz döntést hozott volna azzal, hogy "csatlakozott" Bachékhoz. Biztosan van neki ezzel valami terve. Vagyis szeretném ezt hinni, de mivel róla van szó, csak van neki. Nevet
Azt viszont nem tudom, hogy ebből mi fog kisülni. Tippem sincs.
Én nem akarom, hogy elpatkoljon! xD Max. valami nagyon epic csatában. ;P
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 15, 12:02:42 írta akym17 » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #553 Dátum: 13 máj 15, 12:25:01 »

Aztaaa, Ishidánál majdnem leestem a székről. Ez marha nagy húzás volt hogy a gonoszok oldalán harcol. Egyébként Ichigot is agymosni akarták, mi van ha Ishidán is alkalmazták és ezért áll Bach oldalán. Ez a leglogikusabb. Bach minden nem tiszta vérü Quincyt maga mellé akar állítani, ezért akarta Ichigot is. Nyílván azért hogy az elszívós tehnikával tudjon erőt szerezni ha majd kell. Kis tartalék akumulátor Quincyk.

Valaki írta hogy számára nem elég főgonoszos Bach. De most már azért kezd az lenni, felelős Ichigo annyának haláláért, az egész quincy faj létezéséért, kiakar írtani minden shinigamit, agymosásokat csinál stb.

Mi van ha Bach is egy ősi shinigami és nemértett egyet az akkori ss-el és külön vált, és ő is kutatott új technikák után, míg más feltalálta a zanpakutokat, ő a quincy-séget. Vagy még a különválás elött találta fel, de nemkerült be a király dimenzióba mert nemcsipázták a quincy erőt és ezután összebalhéztak, vagy száműzték, aztán új népet alapított és emberekbe oltotta a quincy erőt.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 15, 12:40:18 írta Szofron » Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #554 Dátum: 13 máj 15, 12:38:49 »

A flashbackről:
Az eleje nem igazán fogott meg Aizennel és a Hollowjával, azokat az eseményeket korábban már leszűrhttük az addigi infókból. Urahara megjelenésével már érdekesek lettek a dolgok, jópár magyarázatot kaptunk, összeszedett volt és érthetően. Masaki meg Inoue egy szemtelenebb és szégyentelenebb változata  ikszdé.

A mai záró fejezet tetszett talán a legjobban. Jól bele lett szőve Masaki sztorijába Bach . Talán így most ichigótol is láthatunk valami értékelhetőt.

Ishida a végén először meglepett, de jobban belegondolva tényleg nem áll össze a dolog. A halálisteneket a nagyapja miatt utálta, a barátait pedig nem árulná el a Quincy sereg miatt. Mindenesetre ő a legérdekesebb karakter most számomra a történetben.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 15, 12:48:52 írta mateee-kun » Naplózva
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!