24 máj 19, 21:28:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003598 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #495 Dátum: 13 máj 08, 19:42:42 »

Én speciel arra, hogy több ezer quincy holttestet felboncolt a kutatásai érdekében. Gondolom, egy sima quincy kevésbé érdekes, mint egy olyan, aki egy volt kapitány shinigamival van lélekkapcsolatban, hogy visszatartsa a benne lévő lidércet.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/123/16 - http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/124/4
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 19:51:34 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #496 Dátum: 13 máj 08, 19:52:37 »

Urahara szerintem ebben nem volt benne. Vannak rossz cselekedetei, de nem hinném, hogy csakúgy megölte volna Masakit. Mayurinak lehetett oka a kutatásai miatt. Gyorsan megölték, és elvitték a lelkét a Kutatási és Fejlesztési Központba vizsgálni. Ichigo meg csak annyit látott belőle, hogy anyja rajta van holtan. Grand Fisher szerintem kicsit besegített Masaki megöléséhez, de nem ő volt, csak játszott Ichigóval mókából.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #497 Dátum: 13 máj 08, 20:01:18 »

Urahara nem tesz ilyeneket. Ahogy eddig levettem, ő a tökéletes ellentéte Aizennek. Azonos intelligenciával rendelkeznek, de míg Urahara a tudomány érdekében tesz mindent, és csak segíteni akar mindenkinek a rendszerrel mit sem törődve, röviden : a tudását mások segítésére használja. Addig Aizen minden tudását saját magáért használja, nem csak más rendszert akar, nem csak uralkodni akar, Isten akar lenni.

Lehet zavarosan írtam le, de a lényege annyi csak, hogy Urahara másokért, addig Aizen magáért ténykedik.

Vad képzelgéseimben elképzeltem egy olyan eshetőséget még a napokban, hogy a Lélekkirály azért csak látszólagos uralkodó, mert nem "teljes", több felé vált, lett belőle egy látszólagos Isten, aki fent van a palotában, egy Urahara és egy Aizen.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #498 Dátum: 13 máj 08, 20:10:58 »

Lehet benne valami. Aizen a rossz énje, Urahara a jó és maga a Lelkek királya csak egy személy érzések nélkül, és nagy hatalommal. Aizen ezt nem bírta tovább, és ő akart mindent Urahara meg próbál mindig a jóért tenni.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #499 Dátum: 13 máj 08, 20:49:48 »

Ebben csak az a hiba, hogy a Lelkek Királya valószínűleg egyidős SS-el, míg Urahara és Aizen max 250 évesek. És persze, Aizen megakarta ölni a Lelkek Királyát. Még Aizen elzárása előtt mikor beszéltek róla, nem úgy tűnt, mintha kapcsolat lenne hámorjuk között. De maga az ötlet tetszik. Mosolyog

Ha kiderül, hogy nem Bachék, és nem SS a főgonosz, akkor valószínűleg a Lelkek Királya lesz az. Még az is lehet, hogy a Király intézkedett valamit, hogy Masaki vagy épp Ichigo haljon meg, mert potenciális veszélyforrás a számára és Masaki őt védve halt meg. Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #500 Dátum: 13 máj 08, 20:57:42 »

Most írok először ide, szóval nézzétek el, ha picit tájékozatlan vagyok. Esetleg ha érthetetlenül írok akkor valaki igazítson el mit, hogyan stb.
Szóval a fejtegetés az istenoszlásról nagyon tetszik nekem. Bennem felvetődött egy elvetemült ötlet. Arra gondoltam, ha már ténylegesen a Lélek király fogta magát és kiszakított magából darabokat mert nem volt szüksége rájuk (Aizen a gonosz zseni, Urahara a jó zseni) akkor még ki kellett tépnie magából a gyilkolási vágyat, azt, hogy az általa alkotott lényeget és világot ne sanyargassa, ne éreztesse rajta mindent elsöprő hatalmát. Tehát arra gondolok, hogy Zaraki a Lélek király ezen darabja, ami magyarázná azt a hatalmas erőt amivel rendelkezik és az intellektus majdnem teljes hiányát.
Nos nekem ez a hatalmas zöldség az ami megfordult a fejemben. Gyanítom, hogy tévedek, de egy kis fejmosást, meg vitát azért megér.  Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #501 Dátum: 13 máj 08, 21:02:46 »

Zarakin kívűl egyetértek a felvetéseddel, bár kitudja. Aizenéket simán eltudnám képzelni, hogy részei a királynak.

A király lehetne fő gonosz, csak akkor Ichigót kéne túltápolni.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #502 Dátum: 13 máj 08, 21:07:16 »

Mangareaderen úgy van hogy: Elmondom a valódi okot amiért anyád meghalt aznap.
Mangastreamen pedig: Valójában mi ölte meg anyád aznap.

Sehol sem utal úgy mintha egy személy lenne. És szerintem a lidérc Isshin szemében nem egy valaki, hanem egy valami.

Talán kitörhetett valahogy a lidérc és átment Ichigoba aznap, Grandfisher meg arra járt és megette Masaki lelkét és ezért végzett vele Isshin, de túlzottan nem haragudott rá. Ichigo és az apja kapcsolata is ha emlékeztek, egyfolytában verekedtek, mintha utálná valami miatt, de még is csak szereti, hisz a fia. Grandfisher lehet hogy már csak Masaki haldokló lelkét találta és megette, a lidérc meg sokáig lappangott Ichigoban mert nagyon kicsi volt a lélekenergiája, de ugyan akkor shinigami és quincy is egyben ami fincsi lehet számára és az egyetlen menekülés is számára Masakiból.

Ez a lélek király részei Urahara meg Aizen, nem rossz ötlet, de szerintem nem nagyon illene egy ilyesmi a Bleach világába. Elég Dragon Ball-os, mikor az öreg Piccolo kitépte magából az öszes gonoszságot hogy Isten lehessen a földön.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #503 Dátum: 13 máj 08, 21:27:41 »

Lényegében én úgy gondoltam, hogy a 3 felé váláskor elvesztették az emlékeiket, legalábbis 3 különféle személyiségben születtek "újra", majd ha egyesülnének kapnánk meg a tényleges királyt. Aki kapásból megint szétválna mert, "mindent tudni" elég sivár lehet,,,,,konkrétan nincs hova fejlődnie a tudománynak.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
gyn7
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #504 Dátum: 13 máj 08, 23:31:54 »

hát gyerekek:D milyen dúrva lenne ha valóban a lélekkirály lenne a főgonosz. őt kell egyőzni:D le is győzik, de mivel lélekkirály nélkül nincs élet ezért kell egy új lélekkirály és itt nyer értelmet a 3 rész(aizen,urahara,lélekkirály) ugye aizen off. így marad urahara és ő lesz az új lélekkirály.

vaaagy

yamamoto lelke valahogy megmarad és ő lesz a lélekkirály, de ez ultra baromság:D

Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #505 Dátum: 13 máj 09, 05:40:06 »

Talán annyira nem is butaság hogy a lélek király több részre szakadt. Szerintem van jelentősége hogy mikor kubo megmutatta hasonlított aizenre.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #506 Dátum: 13 máj 09, 07:13:57 »

De nem azt mondták hogy bármilyen alakot feltud venni?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #507 Dátum: 13 máj 09, 07:25:00 »

Talán annyira nem is butaság hogy a lélek király több részre szakadt. Szerintem van jelentősége hogy mikor kubo megmutatta hasonlított aizenre.

Az csak azért van szerintem, mert Kubo 10-15 karaktersémával dolgozik.
Aizen: Aizen-Ginjou-Ganju-Lélekkirály
Byakuya: Byakuya-Tsukishima-Hashvald
stb

Elég végignézni a Sternrittereken. A legtöbbjük rendkívül hasonlít 1-1 régebbi karakterre.
Nanana Najakhoop pl majdnem pont olyan mint Tousen volt.
Egyszer egyszer előáll 1-1 új design-al, de sok karaktere hasonlít.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 09, 07:26:55 írta Exkirion » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #508 Dátum: 13 máj 09, 07:49:18 »

Ez nem a Bleacra igaz hanem többi mangára is . Fairy Tail , és társai.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #509 Dátum: 13 máj 09, 07:51:26 »

Ez igaz, de a Bleach az egyik, ahol különösen látszik.
A másik a One piece, ahol minden női karakter vagy Robin vagy Nami vagy bányarém.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!