24 máj 19, 22:38:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003635 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #360 Dátum: 13 ápr 12, 17:10:06 »

Urahara megjelenése ha megjelenik főleg a maga titokzatos módján az már eléggé felcsigáz kacsint
Plusz Aizen meglepődött tekintete se semmi. A lidérc felrobbanása annak ellenére hogy Isshin rávetette magát elég nagyot szólt. Olyan mint egy irányíthatatlanná váló Cero,hasonló mint Ichigo vs Ulqiorra harcnál.
Quincy ruhákat már látunk,Reishi páncélt úgy látszik még később akarja elsütni Kubo.
Isshin és Masaki megismerkedésénél pedig dicséretes hogy nem csapja össze és egyből a közepébe.  bow
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #361 Dátum: 13 ápr 13, 09:16:56 »

Érdekes amit aizen mond. Hogy "fehér" mikor elérte a végső formáját teljesen elétrő személyt választott egy quincyt.
és hogy látni akarja kibontakozni.
Ez most az amire gondolok? hogy masakiba költözött?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #362 Dátum: 13 ápr 13, 10:33:13 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/533/9

Az egy íjj a csajnál, a jobb oldali képen ott a húr, de pont nem látni hogy az arca elött vagy mögött húzódik-e. A másik képen meg sehol semmi húr, ott már leeresztette az íjjjat. Valami íjj+pajzs kombináció lehet.

Átköltözött volna Aizenbe a lidérc a végső getsuga után hogy megmeneküljön a haláltól ami Ichigo folyamatosan eltűnő reiatsuja miatt történt volna. Érdekes fordulat lenne, a kísérlete most már benne. Egye meg amit főzött. Volt nagy robbanás, Aizen teste meg két részben nagy sebbel. A sok év alatt meg jókora lenyomatot hagyhatott Ichigoban és Zangetsuban, tehát a távozása után is megmaradhat ez a feketés lidérces stílusa. A fullbringerekben is csak nyomothagytak, nem kellet végig a lidérc jelenléte bennük.

De negyertek nekem azzal hogy: Dehát egyesült a lidércel és sosefogjuk látni. Mintha csak örök fúzió létezne... A nagy örök fúziónak beharangozott Goku/Vegeta egyesülés is milyen sokáig tartott a másik mangában. Ha töbet nem látnánk, akkor most Kubo nem fáradozna hogy belefűzze az egészbe a lidércet, egyszerűen kihagyta volna.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #363 Dátum: 13 ápr 13, 15:22:58 »

Tévhitben élsz. Ez nem 2 személy egyesülése volt, hanem ugyanazon erő 2 része végre egyesült. Ogichi is mindig mondogatta, hogy ő Zangetsu. Azért voltak 2 részben, mert Ichigo külön kezelte őket, de amikor elfogadta mind2 felét akkor minden helyére került és az eredeti (korcs) zengetsu jelent meg. Ez a "különválás" amiről beszélsz soha nem fog végbemenni. Ha már DBvel példázol, akkor íme a részmeről is egy: amikor Buu egyesült Uub-al az végleges volt és visszafordíthatatlan, mert eredetileg ugyanannak a valaminek voltak a részei. Másrészről miért is akarná gyengíteni magát Ichigo? Mert ha megint külön kezelné az ereje forrását azzal csak a korábbi szintjére süllyedne vissza...
Naplózva

Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #364 Dátum: 13 ápr 16, 18:11:06 »

Szerintem még kedves és tapintatos h. Ichigo még vissza fog jönni mert mindig is ketten alkották Ichigo erejét viszont annyi volt ami miatt mindenki mondja ,hogy kaput neki mert egybeolvadt az dióhéjban azt jelentette most nem 1v1 lesz hanem 2v1 a technika megszerzése miatt.
Meg valljuk be őszintén nem ártana Ichigónak dumálnia a lidérccel mert azért tud egy kicsit és nem ártana kicsit fejleszteni a harci technikáján mert mindig csak a bankai a megoldás a nyűgjeire ami bevallom hatékony de attól még semmi képessége nincs kidolgozva rendesen.

Shikai:
-Getsua Tensho
Bankai:
-Getsua Tensho,Sebesség
Hollow Form(Ichigo van a gyeplőben)
-Getsua Tensho,Extra Sebesség,"Extra power az aksiban"
Fullbring
-Getsua Tensho

Ez azért elég gyenge így.

Azért elég lazán nyomta a lidérc a karddal és tudta távolsági fegyvernek is használni


« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 16, 18:12:23 írta Destiny » Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #365 Dátum: 13 ápr 17, 11:39:23 »

http://www.mangareader.net/bleach/534/3  Itt az eheti manga. Hát Masaki kezd átalakulni??:OO Akkor Urahara ezt érezte mikor "véletlen" összeütköztek.
Naplózva
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #366 Dátum: 13 ápr 17, 12:08:39 »

Hát ez már tényleg a legalja.  smirksweat
9 éves pályafutásom alatt nem volt még példa arra, hogy 1 perc alatt olvastam el mangát de most sikerült.
Komolyan szerintem már Kubo se tudja mi van, volt vagy lesz. Ez már tényleg heti random shit.
Anno Rukiával miért nem történt meg ugyan ez?  Őt is megkóstolta egy hollow 1szer legalább. Na meg Himét is. Na mindegy ez egy rakás ürülék volt, ŐSZINTE GRATULÁCIÓM, KUBO. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 12:10:52 írta sdavid25 » Naplózva

11612
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #367 Dátum: 13 ápr 17, 12:29:41 »

itt a heti fejezet : http://www.mangahere.com/manga/bleach/v58/c534/3.html
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 12:31:38 írta 11612 » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #368 Dátum: 13 ápr 17, 12:34:59 »

Hát ez már tényleg a legalja.  smirksweat
9 éves pályafutásom alatt nem volt még példa arra, hogy 1 perc alatt olvastam el mangát de most sikerült.
Komolyan szerintem már Kubo se tudja mi van, volt vagy lesz. Ez már tényleg heti random shit.
Anno Rukiával miért nem történt meg ugyan ez?  Őt is megkóstolta egy hollow 1szer legalább. Na meg Himét is. Na mindegy ez egy rakás ürülék volt, ŐSZINTE GRATULÁCIÓM, KUBO. smirksweat

Azért tételezzük fel, hogy nem tiszta hollow támadt Masakira, hanem valami hibrid izé, Rukiát meg tiszta hollow csócsálta meg. Ha Aizen laborjánban ez a kis izé egy parazita jellegű kisérleti cuccmó, ami rátapadva az áldozatára, így idézve elő egy hollowifikációt, kb úgy mint a 10. espada (aeroniero vagy ki) csak Ő megette áldozatát. Emiatt a kísérleti ötvözés következtében a hátramenés tudja, hogy az a hollow, ami Masakira támadt, miféle károkat hagyott maga után.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #369 Dátum: 13 ápr 17, 12:35:19 »

Igen  jó volt részletes az biztos nekem tetszett.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #370 Dátum: 13 ápr 17, 12:39:48 »

Szerintem pedig ez egy érdekes fejezet volt. Ismét elő tudott állni Kubo egy olyan ötlettel, amire ÉN egyáltalán nem számítottam. Mosolyog A hollow harapásra meg van egy teljesen egyszerű magyarázat: biztosan több ezren sérülhettek már meg ilyen formán, DE egyikőjüket sem egy Aizen által kifejlesztett, shinigami lélek alapú hiperszuper hollow harapta meg. Nevet Azok nagy valószínűséggel még erőben se tudták volna ezt megközelíteni. Ami Rukiát és Orihimét is megharapta gyenge és átlagos hollowok voltak. Ez pedig most egy eléggé speciális eset, szerintem teljesen logikus, hogy másképp reagál rá a szervezete. Meg a robbanáson kívül mást nem láttunk, így pontosan nem tudjuk, hogy mi is zajlódhatott le.
Példaként vegyünk mondjuk 100 kutyát. Ebből 99 ép és egészséges, 1 viszont veszett. Ha az az egy harap meg, akkor máris baj van, de ha a többi közül valamelyik, akkor elég csak ellátni a sebet, kb. semmilyen következménye nem lesz. Ez történt lényegében most is.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #371 Dátum: 13 ápr 17, 12:47:04 »

Szerintem is jó rész volt és most még talán további magyarázatot is kapunk Uraharától. Továbbá most már tudjuk, hogy ők hárman hogyan találkoztak. Másrészt legalább volt mondanivalója ennek a fejezetnek. Mondjuk azt nem tudom, hogy hogyan olvastad el egy perc alatt mert nekem nem sikerült, főleg úgy, hogy rendesen meg is értsem. Rukiát nem veheted ide mivel ő póttestet használt, Inoue viszont kérdéses, de ő sem sérült olyan állapotban, hogy feltétlenül átkerülhetett bele a hollow. Neki csak a lábát fogták meg, tehát felületi sérülést szenvedett. Ilyen szempontból Tatsuki aki inkább esélyesnek kellene, hogy legyen. Utolsóként pedig ez nem egy közönséges hollow amely megtámadta Masakit, hanem egy olyan hollow amelyet egy shinigami lelkével hoztak létre.
Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #372 Dátum: 13 ápr 17, 12:47:26 »

sdavid25 ez nem sima hollow aizen szörnyszülöttje.  nekem tetszett,várom h urahara hogy menti meg masakit.ryuken látszik hogy tényleg szereti masakit. A muterja egy vaskalapos xd.szerintem is megérezte urahara hogy  masakival nem stimmel valami. Tuti hogy ishin tudni fogja h ichigo nem sima quincy shinigami trónörökös lesz  ha már így is összejön masakival.
Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #373 Dátum: 13 ápr 17, 12:51:32 »

azért beletehetné egy kép erejéig legalább a teljesen átalakult quincy hollow shinigami masaki mutánst érdekelne hogy nézne ki aztán valami csodaszerrel visszaváltoztatná urahara.
Naplózva
SDmemory
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #374 Dátum: 13 ápr 17, 13:03:35 »

A fejezet nem volt nagy eresztés, de egynek elment. Viszont az ötlött fel bennem, hogy mi van, ha Ishin úgy vesztette el az erejét, hogy Masakiba "pecsételték"? Az erőátadás lehetséges (ezzel kezdődött az egész) és a shinigami erő kiolthatja/ visszatarthatja a hollowot. Ha Engetsu vs White meccs alakult ki akkor magyarázatot adna arra is, hogy miért van Ichiben hollow és shinigami erős is, meg miért hasonlít annyira Engetsu és Zangetsu.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!