24 máj 19, 18:00:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003530 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #225 Dátum: 13 márc 28, 17:00:04 »

Amúgy lehet, hogy a Menos-ok egy evolúciós zsákutca, erejüket abból nyerik, hogy egymást falják fel, de nem képesek Vasto Lordok lenni. Ez megmagyarázná azt, hogy Grimmjaw és bandája miért nem volt képes elérni a VL szintet. VL talán abból lesz, aki más hollowok helyett shinigamikat fogyaszt, és SS pontatlan információi miatt lett besorolva a Menos-ok közé.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #226 Dátum: 13 márc 28, 17:05:11 »

Ez kimondottan tetszene. Főleg, hogy engem mindig is zavart, hogy akkor most Grimm bandája, hogyan lett arrancar, ha megette őket....oké, Aizen max őt felturbózta, de a már ő általa megettek hogyan lehettek újra élők,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #227 Dátum: 13 márc 28, 17:13:41 »

Ez kimondottan tetszene. Főleg, hogy engem mindig is zavart, hogy akkor most Grimm bandája, hogyan lett arrancar, ha megette őket....oké, Aizen max őt felturbózta, de a már ő általa megettek hogyan lehettek újra élők,,,,

Azon én is csodálkoztam, de szerintem vagy egy fordítási baki, vagypedig pont akkor állított be Aizen, és felajánlotta nekik az arrancarrá válást, ezért végül nem került sor arra hogy megegye őket Grimm. A visszaemlékezésben nem tudom hogy miért nem tért ki arra hogy hogyan is találkoztak Aizennel, igazán belefért volna még 1-2 jelenet.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #228 Dátum: 13 márc 28, 17:32:12 »

akkor most Ichigo duplán tisztavérű vagy keverék , mert Isshin után Masaki-ról is kiderült hogy tisztavérű   Nyelvesít Gondolkozik
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #229 Dátum: 13 márc 28, 17:55:40 »

akkor most Ichigo duplán tisztavérű vagy keverék , mert Isshin után Masaki-ról is kiderült hogy tisztavérű   Nyelvesít Gondolkozik
Ishin tiszta vérű shinigami, Masaki tiszta vérű quincy, de Ichigo sosem lesz tisztavérű, mivel 2 eltérő "faj" leszármazottja.
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #230 Dátum: 13 márc 28, 20:14:14 »

DasOmen
Nem tudom honnan vetted de Grimmjow nem ette meg a "bandáját".
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #231 Dátum: 13 márc 28, 20:34:28 »

Pedig de , így volt .
A vissza emlékezésben volt . már a többiek nem tudtak tovább fejlődni adjucasból, és kérték hogy egye meg őket grimjow.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #232 Dátum: 13 márc 28, 20:35:13 »

Negyedik oldalon csak én látom azt a bájos emberi fogsort? Lehet, hogy ez egy elkószált Ichigo utánzat/előd... Gondolkozik Bár ezt kétlem. Szegény Ichigo megint nem lehetne "első", ahogy helyettesként sem volt az.
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
PoloSanyi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #233 Dátum: 13 márc 28, 20:53:56 »

Ahate Naraku és murasaki:
köszönöm a válaszotokat!
Ha Aizen CSAK a SAJÁT határait érte el, és ezért volt úgy oda, akkor így már értem, hiszen szerintem tényleg nem ő volt a legerősebb shinigami.
Csak én úgy emlékeztem, hogy azt mondogatja, hogy a halálisten lét határát érte el, úgy általánosan.
Ha csak a saját határait érte el, és nem is volt a legjobb mágiában/kardforgatásban/pusztakezes harcban, akkor ez most kicsit olyan, mint egy 80 éves bácsi, aki felemel nagy nehezen 30 kilót, és akkor ő mostantól az isten, mert elérte a határait, és behódoltatja hueco mundot... Szóval akkor tulajdonképpen Aizen nem volt erős, csak nagyon fifikás volt a shikai képessége.

Az egyetlen pillanat, amikor valami kiderül az erejéből az az volt, amikor 1 ujjal megállítja Ichigo kardját. De más utalásra nem emlékszem arról, hogy valóban milyen erős is volt a többiekhez képest.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #234 Dátum: 13 márc 28, 20:58:30 »

Valamikor említette, h kb 2szer olyan erös mint egy átlagos kapitány Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #235 Dátum: 13 márc 28, 21:26:02 »

Azért volt egy enyhe utalás, mikor egy fekete koporsóval kiütötte komamurát, varázsige használata nélkül. Ott is volt egy utalás, még Gin szájából is, de ezzel már kezdtek elmenni a topic témáját illetően, jobban jár mindenki, ha átmentek Aizen topicjába, mielőtt még jön egy illetékes moderátor!
Naplózva
PoloSanyi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #236 Dátum: 13 márc 28, 21:29:26 »

Jó, de ez mit jelent? A 13 kapitányból top 5. ?
Kenpachi/Yama/Unohana is erősebb mint egy átlagos kapitány.
Mondjuk ki az átlagos kapitány? Mosolyog Talán Komámura az átlag szint, őt jó páran túlszárnyalják.
Okés, bocsi! Mosolyog
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #237 Dátum: 13 márc 28, 21:43:15 »

Ne keverjünk !

Lélekenergia nagysága, és a képességek által adott előny teljesen más. Lényegében szerintem minden kapitány azonos erőszintet képvisel, csak teljesen más ellenfelek ellen effektívek. Pl Byakuya kinyírná Komamurát nagyon hamar, de Bya bankaiát egy kemény ellenfél ellen nem lehetne használni, ahol nagy fizikai erőt kell kifejteni, az ellen Koma bankaia lenne jó.

A Kenpachi, Yama, Unohana triótól láttunk -nem filler- kidoukat ? Én nagyon nem emlékszem, persze a gyógyítókat vegyük le. Nekik elsődlegesen a pusztító, és fizikai erejük volt hatalmas, onnan az erejük. Hitsugaya bankaija szerintem önmagában gyenge, de nagyon sok képessége van, ami erőssé teszi. Renji bankaja se érne szinte semmit, ha nem lenne az a tulajdonsága, hogy ő tartaná össze a darabkáka a lélekenergiájával.

Aizen szerintem úgy értette, hogy ő minden létező területet kitanult teljesen. És ezt fitogtatni a legjobban azzal tudta, hogy random hatalmas kidoukat tolt varázsige nélkül. Annyira lenézett mindenkit, hogy a kisujját se mozdította, ha csak nem volt muszáj, így a kiduok. Yoda sem húzott kardot, amíg nem vívott erőpárbajt. Mosolyog

Az "átlagos" szint ,ha skill pontokba kéne gondolkodni akkor 100/50 a kidou, 100/70 kardforgatás, 100/80 helyzetfelismerés és így tovább. Ez minden kapitánynak más szinten van, és ha átlagot vonnánk akkor kapnánk egy x számot, és annál lehet Aizen 2x erősebb hógolyó nélkül.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 28, 21:46:58 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #238 Dátum: 13 márc 28, 22:44:17 »

Itt a hivatalos Aizen Battle Data amit Kubo állított össze databookba, szóval feleslege találgatni itt hogy /-hány XY, mert van ilyen, az hogy egyesek nem fogadják el a hivatalos közleményt az ő bajuk!


Aizen's Battle Data, clockwise.
Top: Offense (100)
Top Right: Defense (90)
Bottom right: Mobility (90)
Bottom: Kidō/Reiatsu (100)
Bottom Left: Intelligence (100)
Top Left: Physical Strength (80)
Total: 560/600
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #239 Dátum: 13 márc 28, 23:39:30 »

Ühüm, de ez már tuti a KETTŐ hógolyóval egyesített erő vagy legalábbis abból az egyik minimum (mivel azt már hadnagy korában beültette magának). Amúgy a többi kapitányét is bemutatnád csak hogy meg tudjuk az erősorrendet (meg arra is kíváncsi lennék, hogy ez mikori adat), mivel ha  pl (databook ismerete nélkül mondom) databook szerint kenpachi gyengébb mint unohana akkor szerintem a mangát kéne alapul venni (azt is kubo írta) az számomra hitelesebb mint a databook. 

pár perce utánna néztem: Ezt az aizenes stattot felismerem, mangahelper fórumán van fent de abban olyan  (nem is minősítem mert a modik még kitiltanak párnapra) adatok vannak a kapitányokról, hogy az valami bődült. Majd nézzétek meg a statisztikai táblázatot.

A mostani manga részhez: Szerintem az arancarok közt nem volt vasto lord csak sima asucasok voltak akit aizen módosított (na jó mondjuk ki:  fejlesztett, de nem plusz erőt hanem a képességeiket módosította ). Akivel Ichi apja küzdött az szerintem egy leendő vasto lord volt az asucasi szint felső határán.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 28, 23:58:45 írta Krulszeme » Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!