24 máj 19, 19:39:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003553 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #210 Dátum: 13 márc 27, 21:11:03 »

Oomaeda család úgy tudom közel hasonlóan van a Shihoin ház alatt mint a Feng.
A másik 2 fő nemesi családról még tényleg nem tudunk sokat,csak hogy vannak és hogy átlagban generációnként 1 születik a 4családból összesen aki kapitány szintű.
Legnagyobb eséllyel tehát a régi kapitányokból(+akár hadnagyokból) lehet kiindulni akiket nem lehet hova tenni.
Naplózva

murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #211 Dátum: 13 márc 27, 21:15:30 »

Most találtam egy oldalt, nem tudom mennyire megbízható...
http://nihon-anime.gportal.hu/gindex.php?pg=30964973 (wikiaról fordított szerintem)

http://bleach.wikia.com/wiki/Noble_Houses + wikia

De ezek szerint, ha így van, mint itt, akkor az Oomaedák csak másodrendűek (szerencsére...)
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 27, 21:18:59 írta murasaki » Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #212 Dátum: 13 márc 27, 22:03:31 »

Csak annyit mondott h "Égj/Égess"... ez akár lehet jelképes is vagy máshogyan értelmezett kijelentés is. Lásd "Kiálts, Tenken!" miközben a hanghoz van a legkevesebb köze Komamura shikaijának.
Am azok között vagyok akik az elsősorban lesik hogy az öreg kardjával egybeolvasszák Ichiét, DE még ha igaz is lenne, hogy az apja tűz alapú zanpit birtokol abbol miért következik, hogy Yama leszrmazottja is... ?  Ennyi erővel Rukia és Toushiro is rokonok vagy éppen Shinji és Aizen is... smirksweat
Az elmult 2 részből teljesen tisztává vált, hogy Ichigo shinigamiként a hollow erőket mozgósítja. Fekete köpeny (az alap kimono nem, de bankaiban már a palástot viseli aminek semmi köze a kimonóhoz), a kardja, a getsuga. Ezekután kíváncsian várom, hogy lesz-e saját teknikája ami tényleg a sajátja Hümm-hümm
És végül, nekem nincs bajom Aizen trollkodásával, de amit most csinált az nállam kiborította  bilit... Hmm... Teljesen normális szitu lett volna, hogy ha a limiter miatt kikapott volna Isshin ÉS emellett még egy jó kis harcot is láttunk volna! De neeem... Jön Aizen és tőle szokatlan módon elcseszi a szórakozást és hátba szúrja Isshint, még mielőtt bármit is láttunk volna! Figyelmeztetés
Naplózva

murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #213 Dátum: 13 márc 27, 22:16:40 »

Én viszont nagyon nem szeretném Ichigonál látni Yama kardját.
Szerintem így is kapott már elég hypot, nem kell még több, de ahogy azt már megszokhattuk, még úgyis belegyömöszöl valamit Kubo a szerencsétlenbe... :S
Viszont szerintem is bosszantó, hogy Aizen közbelépése miatt megint elmaradt egy harc, kösz szépen...
Nem értem, ha már egy harcos shounen, akkor miért ezeket blicceli el?
A quincy megszállásnál is csak annyit láttunk néhány kapitánynál is, hogy szét vannak verve, de még azt sem láttuk, ki ellenküzdöttek (pl. Shinji és Kensei...) >: I Engem meg pont ezek érdekelnének...
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 27, 22:20:08 írta murasaki » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #214 Dátum: 13 márc 27, 22:34:46 »

Heh, WTF? pfff azt hittem hogy az utolsó oldalon Ryukenék jöttek meg, de most hogy jobban megnéztem, az tényleg Aizen :DD ez most mi a picsa??? Nem az új lidérce és a kapitány harcát akarta megnézni közelebről beavatkozás nélkül? Ennek semmi értelme. Aliglehet különbséget tenni Aizen és a fiatal Ryuken arca között. Eddig abba a tudatba voltam hogy a lidérc vágta meg Isshint, és közben háta mögött megérkeztek Ryukenék, Aizenék meg majd a közelbe sunnyognak figyelni. Ez frankó is lett volna. De annak miértelme hogy odamennek, beavatkoznak, levágják az így is lepecsételt erejü kapitányt és odadobják a lidércnek? Mi jön még, kiderül hogy Aizen termékenyítette meg valójában Masakit mesterségesen a lidérc és Isshin sejtjeivel? Valami aratásról beszélt Aizen, hát kíváncsi leszek hogy ebből most mit fog kihozni. Inkább lett volna egy ütős csata, nem kell már ennyire túl bonyolítani. Kubo születését is Aizen tervezte, igazából én már nagyon arra vágyok hogy dögöljön már meg, legyen még egy kis Aizen arc a quincy mellet, vadásszák le, haljon meg, legyen lezárva és felejtsük el, és Quincy háború.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #215 Dátum: 13 márc 27, 23:17:04 »

Kubo születését is Aizen tervezte....

:DDD Ezen szakadtam. Nevet Supermannek Chuck Norrisos pólója van, Chuck Norrisnak meg Aizenes pólója lesz!

A fejezet amúgy nekem tetszett, bár a harc valóban rövid volt, és lehet a 0. osztagos azért dobta ki Ichigot, mert halálisten létére, és hogy bankaial rendelkezik még a kardja valódi képességét se ismeri?! Ha van neki egyáltalán ezeken kívül.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 27, 23:17:58 írta Sobbi » Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #216 Dátum: 13 márc 27, 23:34:22 »

Az elmult 2 részből teljesen tisztává vált, hogy Ichigo shinigamiként a hollow erőket mozgósítja. Fekete köpeny (az alap kimono nem, de bankaiban már a palástot viseli aminek semmi köze a kimonóhoz), a kardja, a getsuga. Ezekután kíváncsian várom, hogy lesz-e saját teknikája ami tényleg a sajátja Hümm-hümm
Nem hinném,hogy csak a hollow erőket mozgósítaná,sztem inkább ötvözve van a 2,pl a getsugát emlékeim szerint Zangetsu tanította neki...
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #217 Dátum: 13 márc 28, 01:09:03 »

shikai formában igen, az igaz, de ezen kivül semmi, mert még a bankai getsuga se a sajátja. még ő maga mondta h az eredetileg ogichié.
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #218 Dátum: 13 márc 28, 01:42:11 »

Azt azért még szívesen megnézném, hogy mondjuk Aizen kihívná Bach-ot egy tisztes párharcra, és ott elpicsáznák úgy hogy többé nem kel fel. És Bach birtokába kerülne a hógolyó is. És ezekután soksikert Ichigo egy ilyen ellenfél legyőzéséhez Nevet hát remélem hogy nem kb 4 fejezet lesz a végső párharc, ahogy Aizennél volt.
Naplózva
PoloSanyi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #219 Dátum: 13 márc 28, 02:11:18 »

Az én kérdésemmel volt valami gond? Törölték vagy hülyeség volt vagy miért nem válaszolt senki? Mosolyog
Azért ez kicsit fura...
Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #220 Dátum: 13 márc 28, 07:07:19 »

Megpróbálok neked válaszolni, de nem tudom mennyit segít. Valaki biztos jobban tudja. ^^

1.
Engem mindig is idegesített, hogy Aizent mindenki mennyire erősnek tartja, legyőzhetetlennek az még talán, de akkor csak azoknak lett volna esélye, akik még nem látták a képességét, és ezért volt annyira elszállva magától.
Miközben a többi kapitány, vaizard totálisan gyengének lett ezért bélyegezve, mert esélyük sem volt ellene... (pedig mikor Hiyori megjelent Chad figyelmeztett Orihimet, hogy ne menjen utánuk, mert könnyen elintéznék őket...)
Megint elkerülhető így rengeteg harc... mármint Aizen vs. mindenki kivéve Ichigo. :<
Eleve szerintem kár előre azt mondani, hogy ezek a határok, mert ez vagy nagyon befejezhető mangát, vagy a szabályok áthágását jelenti. Ami ugye megesett párszor.

2.
Ezt a vasto lordos dolgot én nem nagyon értettem sose. Mindig azt gondoltam, egy VL. olyan hollow, ami magától fejlődött erre a szinte, ezért vannak olyan kevesen, és nem kellett hozzá Aizen hogyoku-ja.
De hogy az VL. volt-e, szerintem nem, és talán még ez sem az.

Én ennyit tudok hozzászólni.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 28, 07:09:23 írta murasaki » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #221 Dátum: 13 márc 28, 07:19:02 »

Szerintem ez a hollow Aizen kisérlete, hogy legyen mesterséges VL-ja, mivel igaziakat nem talált. És most vannak ezek a gumók, amiket ő készített és az egyiket terepre engedte. Szerintem akkor már ezek ellen fogja elveszíteni plusz egy kis harc Aizen ellen, és hogy legyőzze az összeset Isshin elvesztethette az erejét a végén. A hollow egy része vagy léleklenyomata Isshin vagy még inkább Masakin maradt, és Ichigóban újjá éledt.
Naplózva
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #222 Dátum: 13 márc 28, 11:05:16 »

Szerintem Aizen azért vágta le Isshin barátunkat mert lehet ,hogy 20%-on is képes lett volna lenyomni.
Amikor Aizen ellen harcol Isshin akkor Aizennél eléri a maximálist a shinigami részénél ami pedig azt illeti ,hogy levágta Isshint  "Aizen úr" nem szereti ha a kis kedvence megpurcanna hacsak nem lesz haszna belőle és csak nekem ugrott be ,hogy Aizen mindig próbálta ötvözni a két fajt és olyan is volt ami elpusztítja a Zp-ét nem lehet ,hogy ez egybeolvad a karddal és megpróbálja átvenni a kontrolt vagy valami hasonló.Én mondjuk ezt eltudom képzelni ,hogy Isshin Zp is hasonló mint Ichigonál csak éppen mivel ő 100%-os Shinigami és már volt egy kifejlődött lélekölő kard ezért csak módosítani tudta a lelket nem átvenni a kontrolt míg Ichigonal az elejétől fogva jelen volt és akkor kezdődtek a bajok amikor egyre jobban a kardra támaszkodott.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #223 Dátum: 13 márc 28, 15:06:19 »

Egyébként most esett le milyen furcsa,hogy Ryuuken micsoda nagy Quincy "herceg" volt anno,felnőtt korára pedig már szinte gyűlölte ezt a létformát.
Csak nem a kishölgy "elvesztése" miatt lett ennyire antiQuincy... xP
Abban meg egyre inkább kételkedem,hogy ellőtte itt Isshin a végső getsugát,bár annak a hollownak valahogy el kellett tűnnie a színről(mondjuk Ichibe is bekerült valahogy),zavaros még kicsit,zavaros.

shikai formában igen, az igaz, de ezen kivül semmi, mert még a bankai getsuga se a sajátja. még ő maga mondta h az eredetileg ogichié.
Sztem édes mindegy mikor használja Ichi a getsugát,az Zangetsu technikája,az már más kérdés,hogy a hollowja kicsit felerősítette,a sajátjára formálta(ezért lett a kékből matt fekete),itt is inkább a két erő ötvözéséről lehet szó.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 28, 15:14:00 írta Fed » Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #224 Dátum: 13 márc 28, 16:23:18 »


1. Aizen mindig azt hangoztatta, hogy ő már elérte a shinigami lét határát, hogy ő már milyen erős stb.
Szerintem ez baromi nagy túlzás. Messze nem ő volt a legerősebb halálisten.
Amikor már benne volt a Hógolyó, még akkor sem mert kiállni Yama ellen, és miután semlegesítette a ban kai-át, még utána is majdnem megpurcant.
Ebből kiindulva valószínűleg Unohana is szétkapta volna, talán Kenpachi is.
Az illúzió teremtés miatt volt erős, de az nem igazi "erő".
Nincs leírva sehol ha jól emlékszem, hogy jobban értett a mágiához mint Yoruichi, a kardforgatáshoz mint Unohana vagy a pusztakezes harchoz mint Yama.
Szóval szerintem ez baromi nagy túlzás csak átvert mindenkit, a gömböcske után pár meg már erősödött rendesen, de anélkül messze nem érte el a határait a halálisten létnek szerintem.
Szerintetek?

Aizen a saját shinigami korlátját érte el. Lehetséges, sőt biztos, hogy valakinél ez a korlát 3000000x nagyobb mint Aizennél, de Aizennek ennyi volt a shinigami max power.
------
A Shinigai-k tudnak Vasto Lord-ról ami 2dolgot jelenthet:

1. Találkoztak már valódi Vasto Lordal és sikerült legyőzni.

2.Találkoztak egy Hollow-al akire rá ment a fél gotei 13 és azt hitték Vasto Lord-nak, miközben olyasmi lehetett mint a mostani Fekete Hollow.
(én utóbbira szavaznék)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!