24 máj 19, 18:34:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003539 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #180 Dátum: 13 márc 27, 14:06:12 »

hát akkor ichigo  kardja is tudhat majd mást .ishiné ezek szerint tűz alapú?(burn)
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #181 Dátum: 13 márc 27, 14:11:03 »

Kíváncsian várom mit tesz Ryuuken, főleg, hogyan nézhet ki az a 'reishi armor'. Remélem itt derül fény arra, hogy miért passzolta a quincy létet, mivel ekkor még eléggé benne volt, hogy tiszta quincység, először haljon a halálisten, aztán jönnek csak ők, majd a kevert vérűek, és csak az után ők.  
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #182 Dátum: 13 márc 27, 14:31:17 »

Isshin jól ráfázott arra, hogy csak úgy engedély nélkül idelógott. Most nem oldhatja fel a pecsétet, szóval csak 20%-on tud harcolni, ami ez ellen kevés (főleg Aizenékkel a háttérben). Most, hogy kiderült, hogy Engetsu tűz alapú, egyre biztosabbnak látom, hogy végül, mikor Ichigo vsszamegy Oetsuhoz, Tensa Zangetsu össze lesz kovácsolva zanka no tachival. Aizenék meg úgy látszik, hogy eltették Urahara lélekenergiaelrejtő kabátjait. (Tehát most rájuk nem került pecsét a dangai-on való áthaladáskor.) De remélem nem az lesz, hogy jön Masaki, aki mindenkit eldádáz. Az kicsit sok lenne. De hogyha ilyen erős lenne, akkor halála után elvileg átkerült SS-be (ahogy Ginjo is), akkor miért nem szedték össze?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #183 Dátum: 13 márc 27, 14:34:33 »

nem úgy volt hogy a getsuga tenshou , csak egy szimpla reiatsu csapás?
Magyarul zangetsu csak segít neki a létrehozásban nem?
fura hogy engetsu tűz alapű.
mondjuk soha nem értettem hogy zangetsut hova lehet sorolni a getsuga miatt.
(fizikai, elementális, kidou)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #184 Dátum: 13 márc 27, 15:11:27 »

Nah Aizen már megint a dolgok középpontjában van,de kíváncsi vagyok az ő múltjára,hogy mi az istenért tett keresztbe mindenkinek. xD
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 27, 15:13:37 írta Fed » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #185 Dátum: 13 márc 27, 15:44:29 »

Fekete lidérc? Na ezzel most minden eddigi elképzelést szét zúzott Kubo. Emberek 90%-a szerintem ilyen szürkés fehéresnek képzelte el. De akkor szóval fekete, pont mint Ichigo bankaiban. Így mondjuk tényleg jobban nézhet ki.

8. oldalon a háttérbe: "A vérző hold sötétsége" van írva, most már biztos hogy ebből a lidércből alakult ki Zangetsu.

12. oldal, hollow, de úgy érzi hogy shinigamival harcol, mondtam, valami élősködő kísérleti lidérc, ami lelkekre akaszkodik. Már csak az lesz a nagy talány hogy vajon melyik shinigami lapul a maszk mögött. Egyik előző Kenpachi?

Egyébként szerintem Aizen azon kísérletezik hogy megalkossa a tökéletes lidércet, a lidérc erő határait elért lényt, akivel majd harcolhat a hógolyó után, a végső teszt. Ez valami shinigami lelkekre akaszkodó lidérc, és mások erején tápolja magát a csúcsig. Itt még nincs két függőleges csík a maszkon, még sokkal gyengébb az Ulquiorrát kinyíró verziónál.

Huhh, "Égess Engetsu"??? Ez az egész kezd egyre jobban Jama felé mutatni. Tűzalapú mint az öregé, Ichigo bankaija is olyan mint Jamáé, az összes erő egy kis kardba összpontosul. A végén még kiderül hogy Jama volt a shiba klán őse, csak felhagyott vele. És Ichi meg az apja a leszármazottja. A getsuga is majdnem olyan mint a tűz, csak fekete, lidércel átitatott. Isshin gondolom ez a harc után tudja majd használni a getsugát, nyomot hagyott benne a lidérc.

Ryukenék is beugrottak a fejezet végére, tök olyanok mint a Stern Ritterek, csak feketében. Remélhetőleg jövő héten jó kis csata lesz Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #186 Dátum: 13 márc 27, 16:09:04 »

Hát kicsit unalmas volt ez most.
Engetsu tűz alapú? Szóval egyre jobban erősödik a Yama kardja plusz Zangetsu ötlet. Akkor már a Getsuga is érthető lenne, miért tudja Isshin is és Ichigo is használni. A hollow miatt.
Aizen megint mesterkedik, sőt úgy néz ki, hogy tényleg van köze ehhez. Van valami amihez nincs köze már. Ki ő valójában? Tán a Lelkek királyának klónja vagy másik énje?
Masaki most nagyon Ichigóra emlékeztetett, csak nehogy az legyen, hogy ő veri el őket.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #187 Dátum: 13 márc 27, 16:12:31 »

Nekem elég egyértelmű volt, hogy most Ryukkenék is bevetik magukat, hogy megmentsék Masakit. Kérdéses, hogy Urahara feltűnik-e,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #188 Dátum: 13 márc 27, 16:19:30 »

Ryukenéknek biztos bekellet ugraniuk, miután láthattuk, hogy mi van velük és Masakival. Urahara jó kérdés, de szerintem jönni fog.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #189 Dátum: 13 márc 27, 16:23:58 »

nem tudom ki hogy van vele, de a lelkek királya tökre ugy nézett ki mint butterfly aizen.
igen érthető lenne ez a getsuga tenshou dolog, na meg morbid is.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #190 Dátum: 13 márc 27, 16:33:47 »

Szerintem Aizen a Lelkek királyának klónja. Mindenhez van köze, ereje sem épp könnyen kicselezhető. Ráadásul még a bankaiát sem láttuk. A hógolyóval szerintem elkezdett igazi alakjába alakulni, és ezért hasonlíthat a királyra.
A király unatkozott és létrehozta Aizent, hogy legyen egy kis változatosság is.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 27, 16:34:40 írta zitagirl » Naplózva
kyle22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #191 Dátum: 13 márc 27, 17:30:34 »

gt12 én is hasonló véleményen vagyok mint te. Mikor széttörték Ichigo kardját és utána mutatták hogy Zanka no Tachi is darabokban van egy párnán kirakva akkor mondtam hogy tutira lesz vmi ilyesmi dolog. Szerintem túlságosan is adja magát a 2 dolog. Ichi apjának kardja tűz elemű, és sokszor Ichi kardja is úgy volt rajzolva mintha lángolna, vagy lángszerű lenne előhíváskor vagy támadásokkor. Ha összekovácsolnák a 2 kardot akkor nagy pofán verés lenne pár embernél Mosolyog
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #192 Dátum: 13 márc 27, 17:48:49 »

Amúgy ha megfigyelitek, a mostani hollownak nem lyuk van a testén, a borító képen látszik is: http://www.bleachfan.hu/manga/mangas/Bleach%20manga/531/08.jpg
Mert ha az lenne ahol látnánk a haját, mert látni mellet hogy odáig ér, vagyis bele lógna a lyukba a haja vége.
Hogy miért érdekes ez?
Mert három fejezettel ezelőtt Aizen-éknél láthatunk egy furcsa "gumót": http://www.bleachfan.hu/manga/mangas/Bleach%20manga/529/18.png
És nem igen tudtuk hogy mi az, sőt nem is foglalkoztunk vele, de most ha megnézzük egymás mellet a két képet, igencsak ugyan az a két dolog ott a hollowba!
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #193 Dátum: 13 márc 27, 17:52:02 »

gt12 én is hasonló véleményen vagyok mint te. Mikor széttörték Ichigo kardját és utána mutatták hogy Zanka no Tachi is darabokban van egy párnán kirakva akkor mondtam hogy tutira lesz vmi ilyesmi dolog. Szerintem túlságosan is adja magát a 2 dolog. Ichi apjának kardja tűz elemű, és sokszor Ichi kardja is úgy volt rajzolva mintha lángolna, vagy lángszerű lenne előhíváskor vagy támadásokkor. Ha összekovácsolnák a 2 kardot akkor nagy pofán verés lenne pár embernél Mosolyog

De ezzel a kovácsolással az az egyetlen nagy hiba azontúl hogy egáltalán lehetséges-e, hogy Jama kardja jelenleg nem több egy marék szétégett törött rozsdakupacnál, egy élettelen asauchi maradvány. A lényeg, a zanpakuto lelke ott van Bach-nál, és tőle aztán sohanemfogják ezt visszaszerezni. Így viszont egy marék szöget is belekovácsolhatnának ichigo kardjába, az eredmény ugyan az.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #194 Dátum: 13 márc 27, 17:56:08 »

De lehet hogy meg lesz valahogy magyarázva, illetőleg ,  már ha a shikai ereje is hozzá adódik, az már sokkal erősebb znapit eredményezne.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!