24 máj 19, 21:00:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003592 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #75 Dátum: 13 márc 12, 19:46:18 »

Az biztos, hogy elveszítette Isshin az erejét. Erről beszéltek Uraharával Masaki kapcsán. Azt viszont nem tudjuk, hogy mi volt az ok. Mindenesetre szerintem nagyon valószínű, hogy ez lehetett az ok amiért elszállt az az erő.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #76 Dátum: 13 márc 12, 19:50:25 »

eddig 2 dolgot tudunk arról hogy miképp veszítheti el egy shinigami az erejét : az egyik ha átszúrják a lélekágyat , a másik a Mugetsu
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #77 Dátum: 13 márc 12, 20:41:20 »

Opsz, bocs Zaraki Kenpachi akkor kissé figyelmetlen voltam smirksweat
Na nem baj, Isshinről arra emlékszem(még egy anime epizódban hangzott el) amikor Ryuken meg kérdezte: Visszatért a shinigami erőd?
(Vagy valami hasonló)
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #78 Dátum: 13 márc 13, 09:00:36 »

Jövő héten nem lesz manga szerintem, mivel kubo elutazik Németországba. :/
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #79 Dátum: 13 márc 13, 09:37:58 »

Kint az új rész. Nevet http://www.mangareader.net/bleach/530/3 Nevet
Naplózva

trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #80 Dátum: 13 márc 13, 10:07:31 »

Az utolsó oldal kicsit megdobta számomra a fejezetet .Szerintem ez a vasto lord verte ronggyá isshint(eléggé ichigo vasto lord alakjára hajaz a keze meg mintha tensa zangetsu bankai alakja lenne) hát ryuken masaki vőlegénye lett vna ha isshin nem köp a levesbe xd
Naplózva
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #81 Dátum: 13 márc 13, 10:08:34 »

Remélem ez egy Vasto Lorde http://www.mangareader.net/bleach/530/19
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #82 Dátum: 13 márc 13, 10:29:33 »

Jó esély van rá hogy ez 1 vasto lorde. mert azt a 2 shinigamit piszok gyorsan levágta, majd egyből Isshin mögött lett.
Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #83 Dátum: 13 márc 13, 10:34:26 »

Na az lesz ám a valami ha Masaki simán leveri a vasto lordot Pojén
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #84 Dátum: 13 márc 13, 10:43:18 »

http://www.mangareader.net/bleach/528/16    Nem olvastok pontosan! isshin több ellenfélre céloz! Szóval nem egyedül támadták meg, nyílván Aizenék vagy még több ilyen ....
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #85 Dátum: 13 márc 13, 11:03:57 »

HOLYMADAFAKA!
Kubo egy gép, nem tudok mit mondani, nagyon betalált a mostani fejezet. Még a végén kiderül, hogy Ichigo hollow ereje, nem is akkor jött létre, mikor az anyját támadták meg, hanem már innen fog származni! Az meg már külön pofa kell, hogy Ishida és Ichigo másod unokatestéverek xD masaki auntnak (nagynéni)szólítja Ryuuken anyját, remélem eredetileg is így van, nem csak valami illedelmes, "a család befogadott" megszólítás. Az egész egy nagy katyvasz lesz, már ide látom, mindenki mindenkivel, lassan olyan lesz mint egy bio gruppen xD
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #86 Dátum: 13 márc 13, 12:26:12 »

Igen biztos hogy az:) Most kezd felépülni a történet , és amiket Aizen zagyvált azok is értelmet nyernek idővel.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #87 Dátum: 13 márc 13, 12:29:32 »

Végre sikerült rendesen elolvasnom a fejezetet, és hát: HŰHA! Nevet Nevet Azt sejtettük, hogy valami erős verhette el Isshint, de hogy itt jelenjem meg a sztoriban először egy vasto lord! :O  Jó, oké, hogy nincsen ez így kijelentve, de ez nagyon úgy néz ki, hogy az. Nevet Sőt RoBnak van igaza, tényleg többről beszélt Isshin. Ez csak egyre jobb és jobb lesz! Mosolyog Ez számomra elég váratlanul  jött, és nagyon betalált. Nevet Afölött pedig nem lehet elsiklani, hogy rendkívül hasonlít Ichigo teljesen hollow alakjára. Itt még lesz sok érdekesség szerintem. ;D
Az pedig világosan benne van, hogy Masakinak mi köze van az Ishida családhoz: Masaki Ryuken leendőbeli felesége/jegyese. Ezt se hittem volna. Mindenféle szappanopera szerű folytatást kitaláltam már, de ez fel sem merült bennem. xD Amúgy amint megláttam azt a "cseléd"-et rögtön az ugrott be, hogy ha nem Masaki, akkor lehet ő lesz Ishida anyja. xD
Naplózva

trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #88 Dátum: 13 márc 13, 12:42:00 »

Még a végén a final arc lesz a legjobb.A Fullbring arc  elég lapos volt .Lehet hogy jól tette Kubo hogy annó annyi megválaszolatlan kérdést hagyott mert így a vég ütős lehet.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #89 Dátum: 13 márc 13, 12:47:23 »

http://www.mangareader.net/bleach/528/16    Nem olvastok pontosan! isshin több ellenfélre céloz! Szóval nem egyedül támadták meg, nyílván Aizenék vagy még több ilyen ....

Egy dolgot nem értek, egy helyen találtam többesszámra való utalást, az utolsó sor job panelja vagyis "how could you kill that all bye yourself". Lehet én tudom rosszul, de akkor javítsatok ki, de ha többen vannak, akkor nem these vagy those-nak kéne szerepelnie, és az "all bye yourself" tartozik egybe? A that pedig "az-azt"jelent, vagyis szerintem, ot csak egy van. Ha belegondolunk a manga elején a menostól is, hogy fostak, hát akkor egy vasto lorde mit volt képes lerendezni? Láthattuk ichigo is milyen könnyen elpicsázta Ulqit, aki a második formájában volt.
Enyhén megkopott már az angolom az idővel...... Szóval ha én néztem be, akkor elnézést!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!