24 máj 18, 08:35:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 83931 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #45 Dátum: 09 ápr 19, 00:34:27 »

Azt kell mondanom azzal a játékkal semmi gond, csak épp nagy tévedésben vagy. xD
Az nem egy monster truckos játék, hanem egy sivatag szimulátor játék, ami azt hivatott bemutatni, hogy mégha egy monster-truckkal (nem egyszerűbb a dömper? vagy az valami más? hm lényegtelen 4 kereke van és gurul) is száguldozól benne, akkor is olyan bazi nagy, hogy megmurdelsz mielőtt a végére érnél.  Pojén
Naplózva

Zsombee-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 294

Saját szemem!:o


WWW
« Válasz #46 Dátum: 09 ápr 19, 13:10:18 »

Háát lehet,de az a neve xD
Ekkora betűvel van ráirva h :MONSTER TRUCK
szal nemtudom :o
Jah és oda alúra h Tesco gazdaságos PC játék xD
Naplózva

Kedvenc Sasuke idézeteim:] :
\"I am an Avenger!\"
\"I more special than you!\"

Sexrabszolgája vagyok:Kletta x)
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #47 Dátum: 09 ápr 19, 14:33:32 »

Nekem egy ps2 es játék nyerte el a ''legaszarabb játék címet'' , méghozzá a naruto ultimate ninja 1. Sztem ez egy nagyon elrontott rész , nincs benne semmi kombó , semmi story mód. a grafikáról nem is beszélve...  smirksweat Lehánylak Neeem  Gondolkozik
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #48 Dátum: 09 ápr 21, 19:51:39 »

Szerintem a legeslegrosszabb játék amivel játszottam, az a Mith 2 volt. Vagy mi xD  smirksweat
Naplózva

peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #49 Dátum: 09 ápr 21, 20:19:49 »

most leltároztam az eredeti játékaimat, hát nehéz meló volt  Nyelvesít , de hát h ne legyen off, megtaláltam a Drakula nevű játékot, hát mit is monjak, a játéknak van 1 pontja ami után teljesen tanácstalan vagyok, már régebben az osztálytársaimat is megörvendeztettem vele, de ők vagy beleőrültek, vagy még idejében letörölték. ha lehet kerüljétek, nagy ívből, mert azért el kell ismerni, h a marketingesek jó munkát végeztek. sajnos el is hittem, h ez egy jó játék. de legalább 2003-as játékhoz képest nagyon jó a grafikája, de inkább mondom azt, h jó legyen sz*r a grafika és nem csodálhatom meg a fogadós nyanya, meg a részeg parasztok foghiányos pofáját, de akk csinálják meg végigvihetőre.
huhh most ezt jól összesűrítettem és még ideges is lettem
Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #50 Dátum: 09 ápr 22, 09:52:48 »

most leltároztam az eredeti játékaimat, hát nehéz meló volt  Nyelvesít , de hát h ne legyen off, megtaláltam a Drakula nevű játékot, hát mit is monjak, a játéknak van 1 pontja ami után teljesen tanácstalan vagyok, már régebben az osztálytársaimat is megörvendeztettem vele, de ők vagy beleőrültek, vagy még idejében letörölték. ha lehet kerüljétek, nagy ívből, mert azért el kell ismerni, h a marketingesek jó munkát végeztek. sajnos el is hittem, h ez egy jó játék. de legalább 2003-as játékhoz képest nagyon jó a grafikája, de inkább mondom azt, h jó legyen sz*r a grafika és nem csodálhatom meg a fogadós nyanya, meg a részeg parasztok foghiányos pofáját, de akk csinálják meg végigvihetőre.
huhh most ezt jól összesűrítettem és még ideges is lettem

Drakula és a második része is jó játék volt, simán végigvihető, egyedül Drakula könyvtárában akadtam meg mert nem talátam egy tárgyat, de az is inkább az én hibám volt.
Hol vagy elakadva?

Naplózva
Shadow
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #51 Dátum: 09 ápr 22, 11:29:49 »

A játék amiről most írok az annyira nem rossz hanem inkább vicces.
A mesterlövészről van szó annyi bug van benne hogy  hogy lehet igy kiadni egy játékot.
Érdemes vele játszani. pl bele lösz a buszba és elkezd vérezni  >.<#
meg még hasonló dolgok
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #52 Dátum: 09 ápr 22, 13:00:00 »

Lol... A busz vérzziiiik? O.o Ez mekkora állatság... Legalább az ne vérezne... Lol
Naplózva

peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #53 Dátum: 09 ápr 22, 16:22:25 »

kornel: addig eljutottam, h a csávót a tó melletti háznál lecsaptam, de tovább lövésem sincs, már mindent körbejártam amit csak lehetett emiatt is írtam a "sz*r" kategóriba
Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #54 Dátum: 09 ápr 22, 16:34:06 »

Hát igen a mesterlövész játék egy legenda a sz*r játék kategóriában persze csak a Big Rigs után.
Én anno kijátszottam a mesterlövészt és azt kell hogy mondjam hogy ez annyira sz*r hogy már jó, tényleg annyi állatság van benne hogy az hihetetlen például az AI annyira überkirály hogy ott állok az ellenség előtt és rám se sz*rik csak bámul engem mindegy legalább annyival könnyeb a játék Hümm-hümm, na de a vérző busz az mindent visz. Nevet
És amikor vége lett oly nagy örömmel töröltem le a gépről mint a fene.
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 22, 16:50:29 írta Pein95 » Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #55 Dátum: 09 máj 16, 13:17:18 »

left 4 dead : a világ legrosszabb játéka ocsmány grafikával (full high -en annyit ér mint a half life 2 low texturával) és unalmas mint állat , 15 pályás rakás fos , a 15 pályán semmi teendő nincs a lövöldözésen kívűl , és a zombik...hát a zombik teszik hangulatossá az élményt azzal fénysebességű szaladgálásukkal (mellesleg a zombik nem tudnak futni) , sok a bug (hiányzik a zombi fél lába de ennek ellenére jelentkezhetne forma 1 -s pilótának kocsi nélkül is)
netes változata se valami hű de szórakoztató , a grafika ugyan olyan szar mint single playeren , és igazából a zombikat ugyan úgy kell lővöldözni , az ember élete végéig játszhatna vele , csak szerintem egy 5 perc utána megis unná.
egyszóval egy rakás szar ez a játék  Mosolyog senkinek nem tudom ajánlani , mert amennyibe kerül nem éri meg.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #56 Dátum: 09 máj 17, 13:05:02 »

Ne viccelj!Left 4 Dead a legjobb túlélős, zombis, lövöldözős, multi game amivel eddig játszottam.Én nem mondanám a grafikára, hogy szar, arra jó, hogy paráztasson, stb..Amúgy se az a lényeg.Több emberrel játszani multiba az a legnagyobb királyság, főleg ha fenn vagytok Teamspeak-en vagy Ventrilo-n és végig dumáltok egymással, taktikoltok stb..A co-op lehetőségről nem is beszélve.És pont a lövöldözés benne a lényeg, ez nem Tomb Raider, hogy meg kell találni a titkos kapcsolót, meg tologatni kell dobozokat, itt mész (vagyis inkább menekülsz Nevet ) és lősz.Az meg mér lenne baj, hogy a zombi gyorsan futnak felé? Nevet Az milyen unalmas volt már amikor Resident Evil-ben a zombik szinte csak egy helyben álltak és 1 km/h-val jöttek feléd!  >.<# Nagyon jó játék ez én szerintem.

Nekem rossz élményem egy játékkal kapcsolatban volt csak, Onimusha.Nem is azért mert maga a játék rossz, hanem az irányítása, joystick nélkül valami borzalom.De persze ennyi erővel bármilyen ps-re kiadott játék is rossz lehetne, ha pc-n akarnánk vele játszani.
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #57 Dátum: 09 máj 17, 15:21:50 »

nem , nem a grafikája főként a baj , hanem hogy a zombik úgy futnak mintha nitrot dugtak volna a seggükbe , nem azt mondom h sétáljanak vagy mitomén , hanem pl egyik zombi kicsit gyorsabb , a másil legyen lassab meg hasonlók , és ráadásul mind1ik ugyan úgy néz ki (csupán 3 arc van ami külömbözik egymástól) én eddig 5x telepítettem fel a játékot , és 5x uninstaláltam is , szerintem ez egy halál unalmas a game , online még nem próbáltam , azt csak youtubeon láttam , de majd minyá kipróbálom , de szerintem ugyse lesz jobb a játék élmény...
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #58 Dátum: 09 máj 18, 10:55:36 »

Hidd el az a legjobb!Online játék a lényege a dolognak, meg ugye a co-op, amikor a single küldetéseket viheted végig egy haveroddal.Anno mikor kijött a demója én azzal nyúztam vagy 2-3 héten keresztül.Külföldiekkel, magyarokkal egyaránt játszottam, annak van feelingje!  Kúl De persze ízlések és pofonok, ha neked nem jön be akkor sincs világ vége, mindenkinek más tetszik!  kacsint
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #59 Dátum: 09 máj 18, 11:52:23 »

Szerencsére nem volt alkalmam az Onimusha-t gamepad nélkül kipróbálni Nyelvesít Gamepaddal tökéletes mindenesetre az irányítása, ha meg kaszabolós játékot (DMC sorozat, Onimusha, Wolverine, Return of the King, stb) akarsz játszani tényleg ajánlott egyet beszerezni kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!