24 máj 25, 06:59:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 788 789 [790] 791 792 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744693 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11835 Dátum: 15 ápr 05, 16:23:22 »

Én vagyok az egyetlen, akit jobban érdekel, hogy mi van Sasukével, mint a kölkökkel ?xD

Amúgy Sai meg Ino gyereke szerintem is fiú, mellei se nagyon látszódnak  Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11836 Dátum: 15 ápr 05, 16:29:35 »

Sakura is nő de neki sem nagyon látszódnak a mellei Nevet badumm tsss Nevet mondjuk engem nem izgat én Hinata fan vagyok xD
Sasuke régészkedik,próbál választ találni arra hogy az Ősök miért küldtek kaputelepítő hajókat a Végzet után,hiszen ki a here akarna elmenni 10 milliárd fényévnyi távolságba csillagkapukkal...ráadásul több milliárd fényévnyire a földtől meg már rohadtul nem beszéli senki az Őst
dehunter Ori and the Blind Forest kép? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 05, 16:32:24 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11837 Dátum: 15 ápr 05, 17:22:04 »

Engem inkább az érdekelne, hogy mi történt a sasuke és naruto harca meg a gyerekek között. Kaguya miért akart hadsereget csinálni? Kik ellen? Honnan jött? Stb. sima narutonál is sok kérdés megválaszolatlan.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11838 Dátum: 15 ápr 05, 20:32:08 »

Hát án eddig abban voltam, hogy Inoék gyereke lány, legalábbis a frizurája sztem baromi lányos.
Ha már a frizuráknál tartunk, az Uzumaki gyerekeké katasztrofális, főleg Himawarié.  (Amúgy én megnéztem volna az egyik gyereket vörös hajjal, ha már Uzumakik. Talán majd a harmadik.)
És ja, engem továbbra is Narutoék és a világ sorsa érdekel inkább, mintsem a gyerekeké. Mondjuk ha a manga a felnőttekre és a kialakult rendszerre fog összpontosítani, csak a gyerekek szemszögéből, akkor én maximálisan elégedett leszek. De végülis nekem mindegy, csak Naruto legyen Nevet (Na jó, azért remélem tartja majd a színvonalat az új sztori is, de nekem van olyan érzésem, hogy nem fog ártani, hogy nem Madara meg Kaguya szintű ellenfelek ellen kell majd harcolni, hanem pont ellenkezőleg, szóval én nem aggódom.)
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 05, 20:38:24 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11839 Dátum: 15 ápr 05, 20:51:06 »

Inonak fia van, akkor is ha lányos.
Boruto és Hinawari jobbak lennének ha Borutonak lenne sötétkékes-szürkés-feketés (szóval ilyen Hinata hajszínű) haja és Hinawari lenne szőke. Nevet
Máris kevésbé tűnnének a szülők koppintásainak.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 05, 20:58:33 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #11840 Dátum: 15 ápr 05, 21:34:39 »

Ez tényleg jó lenne, még az is elkeserítő hogy egyik sem örökölte Kushina szép vörös haját és Byakugant.
Borutoról úgy véltem kicsit más lesz a frizúrája, hasonló kocsos mint Narutonak , nem meg valami SSJ szerű.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11841 Dátum: 15 ápr 05, 21:45:55 »

Naruto sem örökölt semmit az anyjától, kivéve a természetét. Amit ugye mint tudunk Boruto is jócskán megörökölt szóval van ott Uzumaki vér bőven. De a hajszín az csak a tiszta vérű Uzumakiknál van jelen, mint Kushina, vagy épp Nagato és Karin.

Egyébként milyen hadseregről beszéltek? Kaguya nem akart hadsereget, vagy csak én maradtam le valamiről.
Egyszerűen el akarta pusztítani a világot és újjá akarta építeni. Semmilyen seregről nem volt szó. Az hogy beguboztatta a fába az embereket az más kérdés de az azért kellett mert így kerülhettek a genjutsu hatása alá ugye.

Ino-nak tuti fiú a gyereke, Sai alapból elég lányos ehhez hozzájön az Ino tipikus lányos viselkedése és kész egy unisex fiú. Nevet Egyébként Lee-vel az a gyerek eléggé hasonlít Tentenre és rá is. De lehet csak én képzelem bele. Mármint nem a fanarton hanem a 700. fejezetben. Azért egy hajnyírással nem lehet tökéletes Lee másolatot csinálni. Lee sem hasonlított teljesen Gai-ra. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 05, 21:47:32 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11842 Dátum: 15 ápr 06, 13:04:01 »

De, Kaguya az emberekből Zetsu sereget akart csinálni, az a kérdés, hogy minek. Amúgy az egészet rá lehet fogni Kaguya őrültségére is, nem feltétlenül kell komoly oknak lennie mögötte.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11843 Dátum: 15 ápr 06, 14:34:30 »

Biztos volt rá valami oka, még ha őrült is volt, de szerintem annyira nem baj ha az nem derül ki. Végtére is hogy derülne ki? Nincs senki aki elmesélhetné, ha egyáltalán van valaki Kaguyán kívül, aki tudja az okát.

Persze az is lehet, hogy már annyira egybeforrt a tudata a Shinjuval, hogy tudat alatt a fa "érdekeit" tartotta már inkább szem előtt, fuggetlenül attól, hogy annak van-e értelme.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11844 Dátum: 15 ápr 06, 20:28:27 »

Hoppácska! (a Boruto mozi topicba is belinkeltem)
Kikerült a Boruto mozi hivatalos kasztingja:
http://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2015-04-06/boruto-naruto-the-movie-sequel-cast-briefly-listed-on-poster/.86801
Úgy néz ki hogy  Kokoro Kikuchi aki a Last mozi végén volt Boruto hangja az most Sarada szinkronja lesz o.O fuck logic
Yuko Sanpei vagyis Boruto

Kokoro Kikuchi vagyis Sarada

A fő karakterek között továbbá ott van Takeuchi Junko és Sugiyama Noriaki
Hinata nincs megjelölve,de remélem benne lesz (tuti benne lesz)
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 06, 20:36:03 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11845 Dátum: 15 ápr 06, 20:54:35 »

Mondjuk a The last moziban aztán jó sokat szerepelt... Volt vagy 2 mondata. Mellesleg a japán szinkronszinészek, főleg azok, akik nők mégis fiatal fiúkat tudnak szinkronizálni általában annyira el tudják változtatni a hanguk, hogy ha nem lenne megmondva ki volt a szinkronszinésze x-y karakternek gyakran rá se jönne az ember.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11846 Dátum: 15 ápr 06, 21:01:46 »

Nincs is bajom vele,csak érdekesnek tartom a váltást Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11847 Dátum: 15 ápr 07, 00:01:06 »

Ja hát elvégre Borutonak ugyan az lesz a hangja, mint Pride-nak az FMA brotherhoodból.

Amúgy megnéztem az új Boruto weboldalt és 1-2 percnyi kutakodás után sikerült megtalálnom az oldal animált hátterének direkt linkjét. (Egy picit váratlan helyen volt.)

Tessék:
http://boruto-movie.com/common/img/bg.swf

Lényegében az utolsó mangaborító animélt változata. Le is tudjátok menteni. Operában és Chrome-ban az oldal/mentés mint-el (vagy ha angolt használtok akkor Page/save as).

Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11848 Dátum: 15 ápr 07, 01:02:11 »

Ezt akkor ide is:

Szerintem jó hogy megcserélték mert Yuuko jobban illik Boruto-hoz.

Boruto: https://www.youtube.com/watch?v=eKCwK_RTh10

Egyszerűen tökéletes, még Narutora is hasonlít kicsit. Nevet

Ez pedig Sarada: https://www.youtube.com/watch?v=c-Apfr1qN-o

Amikor átvált brutálba na az szerintem tökéletes lesz Saradának. Ráadásul túl lányos a hangja így nem csoda hogy nem ő maradt Boruto. Nevet

A képet meg köszi. Nevet

Kaguyához még annyit hogy érdekes storyt lehetett volna belőle kihozni hisz jártunk jó pár világban vele. Nevet
És engem mai napig foglalkoztat milyen világok voltak azok. De mivel ez nem Dragon Ball így Kishi tuti nem csinál spinoff-ot ebből is hogy előhívja a Saiyajin-okat. Nevet Bár szerintem azok a területek a múltban voltak. És valószínűleg oda kellettek a katonák is Kaguyának. De valószínűleg csak begolyózott kissé hisz alapból a béke miatt használta fel a gyümit. Csak visszanyalt a fagyi.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11849 Dátum: 15 ápr 07, 06:43:43 »

Ezt akkor ide is:

Szerintem jó hogy megcserélték mert Yuuko jobban illik Boruto-hoz.

Boruto: https://www.youtube.com/watch?v=eKCwK_RTh10

Egyszerűen tökéletes, még Narutora is hasonlít kicsit. Nevet

Ez pedig Sarada: https://www.youtube.com/watch?v=c-Apfr1qN-o

Amikor átvált brutálba na az szerintem tökéletes lesz Saradának. Ráadásul túl lányos a hangja így nem csoda hogy nem ő maradt Boruto. Nevet

A képet meg köszi. Nevet

Kaguyához még annyit hogy érdekes storyt lehetett volna belőle kihozni hisz jártunk jó pár világban vele. Nevet
És engem mai napig foglalkoztat milyen világok voltak azok. De mivel ez nem Dragon Ball így Kishi tuti nem csinál spinoff-ot ebből is hogy előhívja a Saiyajin-okat. Nevet Bár szerintem azok a területek a múltban voltak. És valószínűleg oda kellettek a katonák is Kaguyának. De valószínűleg csak begolyózott kissé hisz alapból a béke miatt használta fel a gyümit. Csak visszanyalt a fagyi.

Spin-off-okat meg egyebeket minden "nagyobb" sorozat szokott kapni.

Naruto = Rock Lee SD Chibi Manga, Rock Lee Shippuden Anime, Sasuke SD Chibi Manga, Filmek, OVA-ak, Regények Etc

Bleach = Regények, Stage Live-ek, OVA-k, Filmek Etc

Hokuto No Ken = Filmek, OVA-k, Spin-Off Mangák (Gaiden-ek), Souten No Ken Etc

Kinnikuman = Kinnikuman Nisei, Filmek, Etc

S hamár Kinnikuman, 2011-ben sokak kívánsága miatt kb 24 év után újrakezdték s folytatták ott, ahol a sztori véget ért, hogy kitöltsék az űrt a Kinnikuman és Kinnikuman Nisei közötti time skip-ben.

S mivel mind Toriyama és Kishimoto szerettel vett át a Kinnikuman-ból jó pár dolgot - Lásd "Kinnikuman -> Kinnikuman Nisei" és "Naruto -> Boruto" - ezért van egy érzésem, hogy a novel-ek ellenére vagy ő vagy valamelyik aszsztense folytatni fogja 10-20 év múlva, hogy kitöltsék a timeskip-et a 699 és 700 között.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 788 789 [790] 791 792 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!