24 máj 18, 23:54:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 756 757 [758] 759 760 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11355 Dátum: 14 nov 08, 07:32:49 »

Ahogy én tudom néha van az hogy nagyszülőktől örököljük a tulajdonságokat, De ez ritka, nem olyan gyakori . (Farkas filmben is volt szó erről.)
Naruto nem tudom kinek adja Kuramát , már ha össze fúziónált a másik felével??? ,nem tudom.
A gyerekeire nem teszi ezt a terhet, csak akkor ha elég felkészültek a feladatra. Boruto a Yang Kuramát kapja, Himawari a Yin Kurumát, szerintem így illenének.

Nekem elég egyértelmű volt, hogy az állatkák mostantól szabadok, nem lesznek szétosztva vagy bezárva senkibe.
-----
Azt gondolom, a manga befejezése nyilvánvalóvá tette, miről szólt igazából a történet (bár én is másban reménykedtem), ezért felesleges a megválaszolatlan kérdéseken rágódni, mert a lényeg a szeretet, barátság.. stb.  Blöeee A többi csak körítés.
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #11356 Dátum: 14 nov 08, 10:19:09 »

http://www.deviantart.com/art/Boruto-Uzumaki-and-Sarada-Uchiha-493226059

Nekem eddig ez a kedvenc képem a 2 kis örökösről Nevet
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11357 Dátum: 14 nov 08, 10:26:38 »

Észrevettem valamit Naruto és Hinata kölkeivel kapcsolatban: emlékeztek még Hinata Part I-es hajára?

http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20110531205917/narutocouple/images/7/74/Narutohinatadejected.png

Oldalt jobban látható lenne, de neki is igen érdekes haja volt, mint most a gyerekeinek.

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20141106193943/naruto/images/2/26/Himawari.png

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20141106210701/naruto/images/8/8e/Bolt.png

Sajnos nem tudok jobb képet belinkelni, ahol oldalt/hátulról jobban látható lenne, de úgy néz ki, hogy az anyjuktól örökölték az érdekes hajviseletet.



Amúgy tudtátok, hogy az ÖSSZES Raikage-t "A"-nak hívták?

http://naruto.wikia.com/wiki/A

... Ezt a kreativitást! Legalább lett volna még egy normális nevük mellette vagy egy eredeti! Ami még vicces, hogy az anime stúdió Killer Bee nagybátyjának a nevét nem kicsit elrontották, mert az anime filler-ben Fukai volt a neve, a Databook szerint meg "Blue B".

http://naruto.wikia.com/wiki/Blue_B

Csak érdekességként hoztam fel!

Egy kérdés: szerintetek fog majd csinálni Kishi egy utolsó One-shot-ot még? Mert ha igen, akkor remélem valami hasonló lesz, mint ez:

http://mangafox.me/manga/kinnikuman/v37/c003/1.html

(Elvégre ha már a két főhős ugyanolyan, miért ne)
Naplózva
BeeNo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #11358 Dátum: 14 nov 08, 10:27:32 »

Sajnálom, hogy vége :/ Szerintem Part 3 nagyon is szükséges lenne, pláne azóta, hogy Kaguya hadsereget akart fehérZetsukból (vkik ellen).
Ez se lett kifejtve sajnos :/

Na meg így eszembe jutott, egyébként mi Rikodu sennin 6útja? O.O -senju (uzumaki?) -uchiha -bijuuk?juubi?

Valaki, valamit tud erről?
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11359 Dátum: 14 nov 08, 10:35:20 »

Ő a 6 utat igen is megismertük csak nem figyeltél. [/b]Nevet A 6 út maga Rikudou Sennin. ^^' Mivel az a szó hogy Rikudou annyit tesz hogy "Sage of the sixth path" Vagyis a Hat út bölcse! Nevet De ha érdekel itt egy részletes leírás a 7 ÚT-ról ugyanis igazából az a 6 az 7 út. Nevet http://naruto.wikia.com/wiki/Six_Paths_Technique
Itt van a Hat út leírva
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11360 Dátum: 14 nov 08, 10:43:23 »

A fehér zetsu hadsereges Kaguya meg csak egy főboss volt aki világuralmat akar. ikszdé
Az Orochimaru témát hagyjuk már. smirksweat Nem volt neki semmi dolga sem Sasukéval sem a háborúval,csak valahogy "életre" kellett kelteni a volt hokagékat. Ha valami véletlen folytán mégis lényeges lenne,ott lesz a movie,aminek még mindig van esélye megmondani mi lett a kígyóval,aki már hónapok -ha nem évek- óta teljesen lényegtelen szereplő.

Nem értem az embereket...lett beletéve egy kis boldogság,egy harc nélküli fejezettel,és máris nyálas??Mi baj van azzal,hogy van benne emberség is,és nem csak a veszekedés meg a háborúskodás??

Cápa válaszára inkább nem is reagálok. Technikai KO
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11361 Dátum: 14 nov 08, 11:07:01 »

Idézet
Ő a 6 utat igen is megismertük csak nem figyeltél. [/b]Nevet A 6 út maga Rikudou Sennin. ^^' Mivel az a szó hogy Rikudou annyit tesz hogy "Sage of the sixth path" Vagyis a Hat út bölcse! Nevet De ha érdekel itt egy részletes leírás a 7 ÚT-ról ugyanis igazából az a 6 az 7 út. Nevet http://naruto.wikia.com/wiki/Six_Paths_Technique

Rikodou-t valószínű azért hívják a hat út bölcsének, mert rendelkezett mind a hat úttal. Pein képességek meg nem hinném, hogy az útakhoz tartoznak mivel Tobi említette Konannak, hogy hat útból kettő nála van (Konan nem is értette, hogy lehet nála kettő) Ez a kettő az Uchiha DNS, Senju DNS volt, aztán megszerezte a Rinnegan-t és azt a harmadik útnak nevezte. Szóval a maradék háromról nem tudunk semmit, a pein képességek, meg nem hinném, hogy ide tartoznak mert azok szimplán jutsuk.
Naplózva
BeeNo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #11362 Dátum: 14 nov 08, 11:07:52 »

Ő a 6 utat igen is megismertük csak nem figyeltél. [/b]Nevet A 6 út maga Rikudou Sennin. ^^' Mivel az a szó hogy Rikudou annyit tesz hogy "Sage of the sixth path" Vagyis a Hat út bölcse! Nevet De ha érdekel itt egy részletes leírás a 7 ÚT-ról ugyanis igazából az a 6 az 7 út. Nevet http://naruto.wikia.com/wiki/Six_Paths_Technique
Itt van a Hat út leírva

Én nem a Rinnegan 6 útjára gondoltam!
Igen Rikodu maga a 6út de a halála után ez szerteágazott, ugye a leszármazottjai,  a chakrája, szemének a képessége. Ezek fennmaradtak.
(többször is volt említve a mangába, pl mondta Tobi is, hogy már 3utat birtokol, amikor megszerezte asszem a Rinnegant)
De a teljes 6út nekem nem allt ossze

edit: Akkor az Uzumaki (mert ugye Naruto is rendelkezett 1 uttal ((vagy ketto ha a bijuuk is szamitanak) az egy kulonallo út vagy a Senju resze?
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 08, 11:10:39 írta BeeNo » Naplózva
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #11363 Dátum: 14 nov 08, 11:21:59 »

Obito ilyen téren szerintem nem hiteles információ mert akkor még nem tudta elolvasni se teljesen az uchiha kőtáblát egy fél sima ms-el, másrészt meg lehet Kishi közben meggondolta magát a 6 úttal.
De ha mindenképp valami logikát akar keresni az ember a hat útban akkor szerintem, ugye Rikudonak volt két fia Ashura és Indra valószínűleg valamilyen elosztásban megkapta mind a két gyereke a hatuta pl.: fele fele arányba vagy 2-4 arányban...

Ami engem szokott néha elgondolkodtatni ,hogy hogyan lehetett Indrának fms-e amikor ő volt az első uchiha, tehát nem tudta máshonnan pótolni a szemét Gondolkozik.
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11364 Dátum: 14 nov 08, 11:26:48 »

6 ut Naruton és Sasuke ben volt összesen meg.
Naplózva
solya91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 13



« Válasz #11365 Dátum: 14 nov 08, 13:11:00 »

Még csak most irok,remélem,nem késő még most sem ha most irok  Mosolyog.

Először is nagyon-nagy köszönet a Naruto -kun oldal-nak akkir ennyi éven át,forditott a mangát,hálás köszönet nektek. Bármennyien is irnának nem tudnánk megköszönni eléggé az áldozatos munkátokat !!!!!!!

Akkor az utoslo fejezetről,....igazábol mindegy is,hogy mit irok mert azon nem változtat,hogy VÉGE !!!!!!

2007 óta követem a Narutot,elöször mg a Jetix-en,majd interneten kerestem utána,és kezdetem folytatni az animét,jött a Shippuden amitől eleinte kicsit tartottam nem nagyon értettem,hogy ez most mi,de aztán ugyanugy néztem.Majd ezután,a lemaradásom ami Shipudden-nél befejeztem,de jöttek a fillerek,ugy hogy váltottam : manga-ra.Mivel a mangát nem követtem,még nehezebb volt a bepotolása,de onastól már végig olvastam.

699 fejezet :

Jó volt,pont ilyennek kellett lennie,Sasuke beszéde a fejezet alatt nagyon jó volt(ÉN MÁR BIZONY SASUKE FAN-KÉNT FOGOK MEGHALLNI,NEKEM CSAK Ő A KEDVENCEM LEGYEN BÁRMI IS  bye bye  Szeretet Szeretet) .Sasuke mikor megpöccente Sakura homlokát arra Itachi emlékét hozták vissza pár képkockára,ami nagyon jó megoldás volt.
Kakashi lett a Hokage,ezzel nincs bajom,de ahogyan beszélt kicsit kimért volt,mintha még mindig haragudna Sasukéra,pedig a legjobb barátja sokkal rosszabb volt(obito).
Talán ha még mutattak volna bár képet a többiekről,hogy velük mi van,ezt hiányoztam,de ez van.

700 fejezetről írók ha kijön magyarul.



Naplózva

Az erő, hogy hiszel önmagadban. Ez a kulcs, mely megváltoztatja a sorsot.
Minden ember azt ítéli meg helyesnek, amit ismer és tud, és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják valóságnak. De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok, így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy, ahogy ő helyesnek gondolja.-Itachi uchiha
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11366 Dátum: 14 nov 08, 13:40:10 »

Azért, mert Naruto nem pipa rá, Kakashi még nyugodtan lehet az, végülis Sasuke bűnlajstroma olyan hosszú, hogy szőnyegként is használhato.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #11367 Dátum: 14 nov 08, 13:58:51 »

Engem azért érdekelt volna mi lett marcsival. Meg ha yamato is felkelt, akkor 1 kockát neki is vághattak volna. + ami elszomorít hogy még kibáról is volt jelenet, de arról nem, hogy mondjuk Kabuto elmegy az árvaházba vagy akármi...
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11368 Dátum: 14 nov 08, 14:15:15 »

Ezek majd talán a  legújabb filmben benne lesznek. Vagy legalább is reménykedem benne, hogy kapnak pár percet.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11369 Dátum: 14 nov 08, 14:57:55 »

Azért, mert Naruto nem pipa rá, Kakashi még nyugodtan lehet az, végülis Sasuke bűnlajstroma olyan hosszú, hogy szőnyegként is használhato.

Te milyen bűnlajstromról beszélsz? Nevet Sasuke egyetlen hibája kb hogy ott hagyta falut és ezért Szökött ninja lett amit ugye nem tűrnek. Semmi más égbekiáltó bűnt nem követett el sosem. Igen elrabolta Bee-t de nem ölte meg, sőt Danzoun kívül senkit nem ölt meg soha, na jó csak a bátyját de ő is inkább a betegségébe halt bele. De a világ felé nem igazán követett el akkora bűnöket. Pláne ha azt nézzük hogy minden más ninja is csinált hasonlót mégis vígan él a saját falujában.

Igazából ha Bee-t nem akarja elkapni, amit ugye Obito adott neki parancsba, akkor senkit nem érdekelt volna soha Sasuke csak Konohát. kacsint

6 ut Naruton és Sasuke ben volt összesen meg.

Jaj Istenem hagyjuk már ezt a Hat Utat. Nevet Kideerült mi az Obitonak fogalma sem volt arról mi az a Hat Út amíg meg nem kapta Rikudou erejét. Linkeltem a Wikiát ahol le van mi a hat út. Aki tud angolul megérti aki nem olvassa el újra a mangát. Vannak dolgok igen amik szükségesek a Hat Út eléréséhez DE AZOK NEM MAGA A HAT ÚT hanem az eszközök amikkel elérheted. Sharingan felébresztése, MS felébresztése, EMS, felébresztése, Rinnegan felébresztése, Senju DNS mellé plusz ezek mellé jön a Juubi amit magadba kell pecsételni. akik erre képesek azoknak meg van a Hat Út.

Nyugi Ultra nem téged akartalak kioktatni csak te voltál közelebb és ezért téged idéztelek be. Nevet

Egyébként igazad van teljesen. Naruto és Sasuke közösen birtokolta a Hat Utat. Mivel Sasukéne megvoltak Dojutsuk Narutonak meg a többi Amin közösen osztoztak az a Senju DNS.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 08, 14:59:21 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 756 757 [758] 759 760 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!