24 máj 19, 00:13:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 755 756 [757] 758 759 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740148 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #11340 Dátum: 14 nov 07, 23:16:31 »

Ahogy én tudom néha van az hogy nagyszülőktől örököljük a tulajdonságokat, De ez ritka, nem olyan gyakori . (Farkas filmben is volt szó erről.)
Naruto nem tudom kinek adja Kuramát , már ha össze fúziónált a másik felével??? ,nem tudom.
A gyerekeire nem teszi ezt a terhet, csak akkor ha elég felkészültek a feladatra. Boruto a Yang Kuramát kapja, Himawari a Yin Kurumát, szerintem így illenének.
Egyébként úgy olvastam hogy Kaguya Harmadik szeme az a Rinnegan-Sharingant úgy nevezik "Kekkei Moora" mint a "Kekkei Genkai" vérörökség , én úgy fordításban vér kiterjedést fordítottam . Csak ez igaz-e?
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11341 Dátum: 14 nov 07, 23:18:17 »

Tudom, ez inkább anime, viszont érdekes hír: a filmmel egy időben lesz egy dupla részes speciál a shippuuden animében, mely a "Hyuuga Sisters" nevet képviseli, és valamennyire kötődni fog a filmhez!

http://www.saiyanisland.com/2014/11/naruto-shippuden-hyuga-sister-special-the-last-movie/

Most rúgjatok fenékbe, de ez szerintem rohadt nagy spoiler lesz az anime nézőknek, ha így fogják leadni, főleg, hogy Hinata ugyanazt a ruhát fogja hordani, amit a filmben is fog (s ugye tudjuk, hogy 2 évvel a manga vége után kezdte el hordani). Nem tudom, hogy okos ötlet lesz-e ezt így leadni az anime nézőknek...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11342 Dátum: 14 nov 07, 23:18:20 »

Azért most már így lassan két nappal a manga vége után egész móka dolgokat összedobtak egyesek deviantarton.
Pl:
http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2014/310/9/9/himawari_y_bolt_uzumaki___recuerdos_futuros_by_912naruhina-d85ixa4.jpg

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2014/311/9/0/itachi_and_sarada_by_ellinot-d85l65e.jpg

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2014/311/2/7/bolt_and_sarada_by_souji_pain-d85l07l.jpg

Na meg, ahogy nézem megy a BoltXSarada Shipping mint állat lol.

Most rúgjatok fenékbe, de ez szerintem rohadt nagy spoiler lesz az anime nézőknek, ha így fogják leadni, főleg, hogy Hinata ugyanazt a ruhát fogja hordani, amit a filmben is fog (s ugye tudjuk, hogy 2 évvel a manga vége után kezdte el hordani). Nem tudom, hogy okos ötlet lesz-e ezt így leadni az anime nézőknek...

Igazából Japánban, aki nézi az animét, azok 99%-a olvassa a mangát is. Ez a "csak animés" dolog ez európai betegség. Szóval semmi okok nincs nem spoilerezni. De ezt az opening okán már kifejtettem. De majd szólok a srácoknak, hogy írják ki, hogy óvatosan.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 23:22:12 írta Exkirion » Naplózva

virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #11343 Dátum: 14 nov 07, 23:22:25 »

Unalmamban én is összedobtam egy képet hogy meg lehessen látni hogy kitöl van Sasuke gyereke

sajnos Kishi karakterei elég sablonosak arcra.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 23:23:04 írta virgitto » Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11344 Dátum: 14 nov 07, 23:24:25 »

Lehet hogy hülye lesz ez a kérdés(...biztos az lesz),de most hogy újraolvastam kb 40edjére a 699.fejezetet,eszembe jutott,hogy Sasuke mit is köszön Sakurának? Pojén ikszdé
Szerintem azt, hogy akárcsak Naruto, Sakura is a végsőkig szerette Sasukét és kitartott mellette. Igaz, hogy egyszer megpróbálta megölni, de mind tudjuk, hogy úgyse lett volna képes rá.

Szerk: Kíváncsi leszek, hogy mennyi visszaemlékezős jelenet lesz a filmben.. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 23:27:11 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11345 Dátum: 14 nov 07, 23:33:03 »


Ezeken a 18+-ot sejtő kommenteken besírtam.  Nevet Van fantázia egy kage bunshin no jutsus gruppenben, ha kicsit jobban belegondolok.  Pirul

Azért remélem ez nem jelenti azt, hogy a Shippuudent kiegészítik még egy csomó fillerrel, ahogy a part I-et. O.o
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11346 Dátum: 14 nov 07, 23:33:15 »

Igaz, hogy egyszer megpróbálta megölni,

Ez kölcsönös, szóval egy rossz szava sem lehet.
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11347 Dátum: 14 nov 07, 23:38:06 »

Boruto a Yang Kuramát kapja, Himawari a Yin Kurumát, szerintem így illenének.
Szerintem hiába Naruto gyerekei, Kurama Naruton kívül senkit nem fogadna el raktárosnak Nevet

Ez kölcsönös, szóval egy rossz szava sem lehet.
Na ez igaz!! Nevet

Himawari annyira kawaii  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 23:40:58 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11348 Dátum: 14 nov 07, 23:41:19 »

Lehet hogy hülye lesz ez a kérdés(...biztos az lesz),de most hogy újraolvastam kb 40edjére a 699.fejezetet,eszembe jutott,hogy Sasuke mit is köszön Sakurának? Pojén ikszdé
Szerintem azt, hogy akárcsak Naruto, Sakura is a végsőkig szerette Sasukét és kitartott mellette. Igaz, hogy egyszer megpróbálta megölni, de mind tudjuk, hogy úgyse lett volna képes rá.

Pont ezt akartam írni. Nevet

Unalmamban én is összedobtam egy képet hogy meg lehessen látni hogy kitöl van Sasuke gyereke

sajnos Kishi karakterei elég sablonosak arcra.

Na ez tökéletesen megmutatja miért is a lánya. Nevet

Azért most már így lassan két nappal a manga vége után egész móka dolgokat összedobtak egyesek deviantarton.
Pl:
http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2014/310/9/9/himawari_y_bolt_uzumaki___recuerdos_futuros_by_912naruhina-d85ixa4.jpg

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2014/311/9/0/itachi_and_sarada_by_ellinot-d85l65e.jpg

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2014/311/2/7/bolt_and_sarada_by_souji_pain-d85l07l.jpg

Na meg, ahogy nézem megy a BoltXSarada Shipping mint állat lol.

Most rúgjatok fenékbe, de ez szerintem rohadt nagy spoiler lesz az anime nézőknek, ha így fogják leadni, főleg, hogy Hinata ugyanazt a ruhát fogja hordani, amit a filmben is fog (s ugye tudjuk, hogy 2 évvel a manga vége után kezdte el hordani). Nem tudom, hogy okos ötlet lesz-e ezt így leadni az anime nézőknek...

Igazából Japánban, aki nézi az animét, azok 99%-a olvassa a mangát is. Ez a "csak animés" dolog ez európai betegség. Szóval semmi okok nincs nem spoilerezni. De ezt az opening okán már kifejtettem. De majd szólok a srácoknak, hogy írják ki, hogy óvatosan.

Óóóó man, az Itachis kép annyira aranyos lett. Nevet Bolt és Himawaris-t már láttam de az is nagyon jó.
Bolt és Sarada meg nagyon hasonlít valamire KHMM KHMM KHMM. Nevet  ikszdé Ilyenkor azért szeretem ezeket a bolond fangirlöket fanboyokat mert tényleg eszméletlen jó képeket tudnak alkotni.

Azzal pedig egyet tudok érteni hogy Japánt sajnos a külföldi néző nem igazán érdekli hogy ez mennyire hiba hát nem tudom. Lehet engem se érdekelne ha Japán is elég haszont hoz. Nevet Egyébként nem tudni mi is lesz pontosan abban a dupla epizódban. Szerintem csak egy felvezető Hanabira és nem a Mozira. Úgymond emlékeztető ki is Hanabi. Időt tuti nem fognak ugrani mert annak nem sok értelme lenne.

Azért remélem ez nem jelenti azt, hogy a Shippuudent kiegészítik még egy csomó fillerrel, ahogy a part I-et. O.o

Hát egy 699-700-as fejezet közti idővel kitöltött filler évaddal meg tudnék elégedni. Nevet

Igaz, hogy egyszer megpróbálta megölni,

Ez kölcsönös, szóval egy rossz szava sem lehet.

Na igen csak Sakurának sokkal jobban fájt akkor mint Sasukénak szóval nem olyan egál az sem. Nevet
Persze mint kiderült Sasuke sem olyan mint ahogy sokan gondolták.

Boruto a Yang Kuramát kapja, Himawari a Yin Kurumát, szerintem így illenének.
Szerintem hiába Naruto gyerekei, Kurama Naruton kívül senkit nem fogadna el raktárosnak Nevet

Ez kölcsönös, szóval egy rossz szava sem lehet.
Na ez igaz!! Nevet

Jogos. Mármint az hogy mivel valószínű Naruto gyerekei ikrek így megkaphatják a két fél Kuramát. Ez tökéletes megoldás lenne és nem szülne esetleges háborút megint testvérek közé. Kurama viszont tuti hogy elfogadná bármelyik gyereket hisz Naruto gyerekei és épp ez a lényeg, Kurama is a régi önmaga akár csak Sasuke.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 23:42:40 írta Kuro25 » Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11349 Dátum: 14 nov 07, 23:45:50 »

Hát egy 699-700-as fejezet közti idővel kitöltött filler évaddal meg tudnék elégedni. Nevet

Ezzel igazából én is így vagyok, de a filler évad helyett ott lesz a film, ami reményeim szerint kitesz majd magáért.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11350 Dátum: 14 nov 08, 00:42:38 »

Szerintem még minimum 40fejezet kellett volna, hogy normálisan be lehessen fejezni. Rengeteg kérdésre nem kaptunk választ. Például, hogy mik tartoznak abba a 6 útba? Eddig csak hármat ismerünk. Azt se tudjuk, hogy mi lett Rikodou sennin tesójával a Juuby utáni harcnál. Azt se tudjuk, hogy Hashirama hogyan halt meg olyan fiatalon? Engem még az is érdekel, hogy amikor rikodou sennin elosztotta az erejét a Naruto+Sasuke között akkor azt az erejét osztotta el amivel szembeszállt a Juuby ellen vagy azt amikor már Juuby chakrával rendelkezett? Szerintem még sokan bírnának sok kérdést feltenni amik eléggé fontosak szerintem még se kaptunk rá semmiféle választ. Ráadásul most ez a 699-700közötti x évről se tudunk semmit. Azt se tudjuk, hogy a 698 és a 699 fejezet között mennyi idő telt el, mivel 699-ben már Kakashi a hatodik hokage lett. Stb.
Naplózva
asdasdasd555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #11351 Dátum: 14 nov 08, 00:53:15 »

A part 3 comfirmed.. a 700. fejezet végén is ott van, hogy februárban 72. kötet.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11352 Dátum: 14 nov 08, 01:00:30 »

Nem lesz part III. A 72. kötetbe kerülnek majd bele a hátralévő mangafejezetek, amiknek még nincs kötetes megjelenése. Ami lesz, az egy 30-40 fejezetes mangasorozatocska a gyerekekkel.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11353 Dátum: 14 nov 08, 01:25:54 »

Szerintem még minimum 40fejezet kellett volna, hogy normálisan be lehessen fejezni. Rengeteg kérdésre nem kaptunk választ. Például, hogy mik tartoznak abba a 6 útba? Eddig csak hármat ismerünk. Azt se tudjuk, hogy mi lett Rikodou sennin tesójával a Juuby utáni harcnál. Azt se tudjuk, hogy Hashirama hogyan halt meg olyan fiatalon? Engem még az is érdekel, hogy amikor rikodou sennin elosztotta az erejét a Naruto+Sasuke között akkor azt az erejét osztotta el amivel szembeszállt a Juuby ellen vagy azt amikor már Juuby chakrával rendelkezett? Szerintem még sokan bírnának sok kérdést feltenni amik eléggé fontosak szerintem még se kaptunk rá semmiféle választ. Ráadásul most ez a 699-700közötti x évről se tudunk semmit. Azt se tudjuk, hogy a 698 és a 699 fejezet között mennyi idő telt el, mivel 699-ben már Kakashi a hatodik hokage lett. Stb.

A 6 utas dolog valszeg félrefordítás volt (Az angolban is), és azokról az emberekről volt szó, akik a Rikudou no jutsut tudják használni.

A többi meg olyan infó, hogy nem is kell, hogy kiderüljön. Képtelenség olyan mangát írni, amiben minden apróság kiderül. Illetve nem képtelenség, de akkor nem lehet több szereplőd, mint 10-15. Effölött már lehetetlen menedzselni a kérdés:válasz rátiót tökéletesen. Ha minden kérdésre választ akarnánk kapni, akkor kéne még vagy 30 fejezet, amiben semmi nincs csak magyarázószöveg meg hozzá képek.
Ez pedig nem egy discovery dokumentumfilm, hanem Naruto generációjának a története.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 08, 01:26:52 írta Exkirion » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #11354 Dátum: 14 nov 08, 06:13:52 »

Ez a movie ami most fog kijönni az az eredeti storyhoz tartozik, vagy filler lesz? Mert hallottam, hogy azt mutatja be, ami a 699 és 700. fejezet között volt. 2015ben jelenik meg? Am szerintem se volt jól befejezve.. orochimarunak is volt valami célja gondolom.Lehet hogy ez a Narutoék gyerekéről szóló mangába majd elmagyarázzák a dolgokat? Biztos lesz benne még egy boss akit legyőznek és ennyi szerintem..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 755 756 [757] 758 759 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!