24 máj 18, 21:58:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 749 750 [751] 752 753 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740109 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11250 Dátum: 14 nov 06, 21:58:33 »

Na attól én is. Ennek is megkönnyeztem a végét, azon zokogni fogok. Vagy nem... majd kiderül.

Mi volt 11 júl 28-án hogy ennyien voltak fent ?

Akkoriban volt Madara első megjelenése vagy a Tobi maszk lehullása talán, de nem vagyok benne biztos. Sőt ez leginkább csak vad találgatás.

Ha valaki tud hasonló mangát/anime-t a Narutohoz, küldhetne. XDD nem lesz mit olvasni szerdán... :\

Nanatsu no taizai.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 21:59:44 írta Exkirion » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11251 Dátum: 14 nov 06, 21:59:08 »

Ha az animének is vége lesz,az animések egy hetes temetést fognak tartani a Narutonak,melynek keretein belül 1 napig csak ülnek otthon,és a kedvenc Naruto-s képüket bámulják,a többi napon pedig újranézik az összes részt. ikszdé Legalábbis én így tervezem...
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11252 Dátum: 14 nov 06, 22:00:54 »

Na attól én is. Ennek is megkönnyeztema  végét, azon zokogni fogok. Vagy nem... majd kiderül.

Mi volt 11 júl 28-án hogy ennyien voltak fent ?

Akkoriban volt Madara első megjelenése vagy a Tobi maszk lehullása talán, de nem vagyok benne biztos. Sőt ez leginkább csak vad találgatás.

Ha valaki tud hasonló mangát/anime-t a Narutohoz, küldhetne. XDD nem lesz mit olvasni szerdán... :\

Nanatsu no taizai.

Az animében azt hiszem az a rész volt amikor Kabuto megmutatta Obito-nak az edo hadseregét.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11253 Dátum: 14 nov 06, 22:01:10 »

Lehet, hogy amúgy kinyomtattatom, bekereztetem és kirakom a falra az utolsó oldalt. Mármint ezt:

http://img.mangastream.com/cdn/manga/49/2593/26.jpg

Hoshi no Samidarés mini fából készült biscuit hammerem is van Nevet
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #11254 Dátum: 14 nov 06, 22:02:41 »

Ha valaki tud hasonló mangát/anime-t a Narutohoz, küldhetne. XDD nem lesz mit olvasni szerdán... :\

Igen nekem is írhattok pár hoszabb animét. 
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11255 Dátum: 14 nov 06, 22:07:44 »


Az animében azt hiszem az a rész volt amikor Kabuto megmutatta Obito-nak az edo hadseregét.

Úristen, az már  több  mint 3éve volt ? Nevet   
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11256 Dátum: 14 nov 06, 23:11:49 »

Üdvözlet!

Na, akkor lássuk az utolsó 2 fejezetet.

I.699-ik Fejezet

Ez.... egész jó volt! Nem csak az tetszett, hogy a sok általam látni akart dologból egész sok minden megvalósult, pl a Hetes Csapat Shipping Mentes feltámadása, Neji temetése és a Mugen Tsukuyomi feloldása, de az is tetszett, hogy a fejezet 70%-át Sasuke kommentálta. A vége pedig nagyon jó volt.

2 dolgot emelnék ki:

1.Sasuke bocsánat kérése

Mi ebben a nagy Was Ist Das? Karintól is kért!

Tévedés, Karin-tól nem kért bocsánatot, csak oda böfögte neki, amikor az ordítozni kezdett. Naruto-nál és Sakura-ná viszont már tényleg bocsánatot kért, DE úgy, hogy se Naruto, se Sakura nem kérte, mint anno Karin, hanem önszántából. Tessék egy kis összehasonlítás:

http://www.mangareader.net/naruto/627/14 VS http://www.mangareader.net/naruto/699/5 + http://www.mangareader.net/naruto/699/6

2.Szöcske Itachi-is mozdulata.

Amióta megismetem Itachi és Sasuke kapcsolatát, mindig is azt akartam, hogy Sasuke nyomjon egy ilyen Itachi féle homlok pöcköst Naruto-nak! Nem Naruto-nak adta, de így is jó volt látni, hogy ragadt is rá valami Itachi-ból és nem csak egy ürügy volt neki a hülyeségeihez.

II.700-ik fejezet, avagy a vége

Szerintem...... ez sem volt rossz. Sőt, lehet, hogy nekem jobban tetszik a Dragon Ball, Hokuto No Ken, Kinnikuman és más neverending shonen fight-ok, VISZONT ha valamit ellehet mondani a Naruto végéről, az bármi, csak nem összecsapott! Igen, van egy-két elvarratlan szál, de ne felejtsük már el, hogy Kishimoto-nak már sem ideje, sem helye nem maradt! Valamint mint írtam, így is a jobbak közé sorolható.

S megtörtént, ami miatt elkezdtem olvasni a mangát: Naruto Hokage lett! Mosolyog

A shippinger-eknek meg csak annyit, hogy nagyon gyerekesek, ahogyan viselkednek, főleg a NaruSaku és SasuKarin rajongók. Kicsivel sem utálom őket jobban, mint a NaruHina vagy más páros imádókat, de pl amit a NaruSaku-sok művelnek a NaruSaku.com-on, az valami félelmetes! Van olyan elvetemült, aki ki akarja tiltatni az USA-ból a mangát, ha Kishimoto nem írja át a manga végét NaruSaku-ra!  Technikai KO Nem az, nekem is voltak pl a Harry Potter-ben kedvenc párosításaim, mégsem sírtam, amikor egyik sem köüvetkezett be!

Viszont ami félelmetes, hogy rohadt sok ember csak azért mondja, hogy pocsék lett a vége, mert nem az a shipping lett a végén, amit akart. Ha ez nem elszomorító, akkor mi?

Amúgy meg lesz még egy utolsó, Kishimoto által canon-nak mondott film, ami a két fejezet közt fog játszódni. Na arra kíváncsi vagyok, hogy fog sikerülni.

Összefoglalva habár a Part II-őt továbbra is pocséknak tartom 6-7 tényleg jóra sikerült dolog ellenére, maga, az EGÉSZ Naruto, nem lett rossz. Ha az egész mangát kéne értékelnem, kapna tőlem egy 6.5/10-et, ami nála már jót jelent.



Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #11257 Dátum: 14 nov 06, 23:32:13 »

Sergei: Nevet:D:D csak nem elérzékenyültél? ikszdé
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11258 Dátum: 14 nov 06, 23:36:43 »

Most minek fikázza, ha egyszer jó. én is meglepődtem, de örülök, hogy neki is tetszik.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11259 Dátum: 14 nov 06, 23:39:28 »

A shippinger-eknek meg csak annyit, hogy nagyon gyerekesek, ahogyan viselkednek, főleg a NaruSaku és SasuKarin rajongók. Kicsivel sem utálom őket jobban, mint a NaruHina vagy más páros imádókat, de pl amit a NaruSaku-sok művelnek a NaruSaku.com-on, az valami félelmetes! Van olyan elvetemült, aki ki akarja tiltatni az USA-ból a mangát, ha Kishimoto nem írja át a manga végét NaruSaku-ra!  Technikai KO Nem az, nekem is voltak pl a Harry Potter-ben kedvenc párosításaim, mégsem sírtam, amikor egyik sem köüvetkezett be!

Viszont ami félelmetes, hogy rohadt sok ember csak azért mondja, hogy pocsék lett a vége, mert nem az a shipping lett a végén, amit akart. Ha ez nem elszomorító, akkor mi?

A számból vetted ki a szót. Én például a shippingelés miatt hagytam magam mögött az otaku korszakomat. Nekem is megvannak a kedvenc párosításaim, és örülök, ha teljesülnek, de nem fogom az egész mangát csak ennek a fényében leminősíteni.

A shipping hibába én is beleestem akkor, amikor Pein leszúrta Hinatát a mangában. Soha nem írtam olyan rage kommenteket, mint akkor, és mikor megkaptam Chakrától életem első moderátori figyelmeztetését, ráébredtem, hogy baromként viselkedtem, és ennek a shippingnek lényegében az esztétikai érzéket levonva semmi értelme nem volt. Régi szép emlékek *.*

Annak ellenére, hogy szurkoltam a NaruHina párosnak, nem hittem volna, hogy Kishi is őket akarta együtt látni. igen, valóban volt egy olyan Jump interjú, amiben utalt rá, de az az utalás csak a Pein elleni harcra vonatkozott.  Nem számítottam arra, hogy összeboronálja őket. Aztán eszembe jutott a Konoha Gakuen OVA, meg a folytonos felbukkanásuk a fillerekben, az extra, epizód végi extrákban és másutt. Gondoltam, csak lesz ebből valami, ha már elhintik a mézesmadzagot.  
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #11260 Dátum: 14 nov 06, 23:42:27 »

Most minek fikázza, ha egyszer jó. én is meglepődtem, de örülök, hogy neki is tetszik.

csak viccelni próbáltam ...  Szomorú
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11261 Dátum: 14 nov 06, 23:45:11 »

Látom még mindig elég aktív a téma.
Legalább az utalások bejöttek.
Sakura lénya meg egy kicsit Karinra hajaz.
No ha végén még összejönne Bolt-al akkor részben a többi páros is összejön a gyerekek által.
(Ino kb nem változott,úgy tűnik a movie időszaki alakja nem jött be neki)


Tényleg kb 1órája mintha nem jött volna be az itteni oldalak egyike sem.
Történt valami?
Naplózva

NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #11262 Dátum: 14 nov 06, 23:52:23 »

Az amúgy feltűnt, hogy itt a szalmakalaposok jele van Naruto fejére festve, itt pedig konoha levelével kezdődik a cím illetve Nami ruhája is azzal van tele. Továbbá egy róka is van az asztalnál a hátán az Uzumaki klán jelével és aki Nami mögött van az a ruházat alapján Naruto Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11263 Dátum: 14 nov 07, 00:41:39 »

Persze, hogy feltűnt, Kuro még be is tette a One Piece borítóoldalát.
Szép Mosolyog
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
chesterbe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #11264 Dátum: 14 nov 07, 01:02:18 »

Sziasztok!

Először is illene azzal kezdeni, hogy nem lehetek elég hálás a naruto-kun.hu team minden egyes tagjának, hogy részese lehettem ennek a csodálatos manga univerzumának, és hétről hétre önszorgalomból fordították le nekünk kiváló minőségben a Narutot. Minden olvasó nevében köszönöm!

22 éves létemre nagyon sajnálom, hogy véget ért, ez volt az első (és egyetlen) sorozat, amit nem azért olvastam vagy néztem, mert gyerek fejjel odaszegezett a TV elé (Dragon Ball Z), hanem mert értettem amit mondani akar az olvasónak. 2007 óta vagyok rendszeres követője, a Jetix kezdette velem megismertetni, majd a youtube, és végül rátaláltam a naruto-kun.hu-ra, akkortájt volt a Shippuuden anime eleje, a Sasoris harcok kezdete. 14-15 éves fejjel nem voltam annyira értelmes, mint 7 évvel később, de akkor is átjött a lényege, a mondanivalója, eszméletlen mennyire segített a legkritikusabb korszakomban és jellemfejlődésemben egyaránt. Sosem éreztem cikinek hogy olvasom minden héten, lehettem akármennyi éves, hogy érzelmeket váltott ki belőlem, akár a röhögést akár a sírást, annyira emberi lett hogy az leírhatatlan

Maga a sorozat volt csúcsponton és holtponton is, volt amikor nem bírtam kivárni azt az egy hetet (rosszabb esetben többet) amíg kijön az új fejezet, ugyanakkor tagadhatatlan, hogy volt nem egy olyan rész, ami nem tetszett. Összességében viszont egy gyönyörű történetet kaptunk, aminek van eleje és vége, ahogyan illik. Ha rajtam múlna, kötelező olvasmánnyá tenném, mert ez a mű az ázsiai irodalom és kultúra gyöngyszeme, rengeteg dolgot lehetne belőle tanulnia a fiataloknak, ahogy én is sokat tanultam belőle.

Valószínűleg nem kezdek el más vagy újabb mangákat olvasni, nekem a Naruto volt A manga, a befejezésével én is szögre akasztom az olvasószemüveget, és meghagyom a helyét az emlékeim között, mert megérdemli. Jó lenne még száz és száz fejezetet olvasni megszokásból, de jókor, jó helyen zárta le a történetet Kishimoto, ráadásul kerek 700 fejezetnél tette le a tollat. Az anime még tartani fog egy ideig, de ha annak is vége, na az lesz az igazán letargia.  Mosolyog Ha úgy adódik, hogy családot alapítok, akkor megvan mit fogok ajánlani a kölyöknek ha olvasni akar valamit, persze ha eléri a megfelelő kort és értelmi szintet, mert ez a sorozat akkor az igazi, ha érted miről szól, mik vannak a dolgok mögött.

Köszönöm annak aki végigolvasta, további sikeres mangafordító karriert kívánok az NKWT-nek, a fórumozóknak, akik hasonlóan csalódottak és szomorúak, mint én, azoknak meg hasonló örömöket más mangákban.  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 749 750 [751] 752 753 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!