24 máj 18, 23:00:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 729 730 [731] 732 733 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740130 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10950 Dátum: 14 okt 29, 21:14:33 »

Nekem biztosan fog. Kevés olyan Shounen fight manga van, aminek enyni szive van és még kevsebb, ami tényleg olyan, hogy nem csak agyatlan darálás, hanem kényszerít rá, hogy gondolkozz azon, amit olvasol. Persze enélkül is olvasható, csak semmi értelme.

Hát nekem egy kicsit fog hiányozni, és a Naruton kívül csak az Attack on Titant és a Nanatsu no Taizai-t kedvelem még! De lehet hogy belekezdek majd a One Piece-be is!

Ha lehetek egy kicsit önmaerketinges, ajánlom figyelmedbe az általam fordítot Hoshi no Samidarét, amit a mangaolvasónkban megtalálsz végig magyarul. Vagy, ha te inkább úgy szereted, akkor le is töltheted végig.
Nekem hosszú hosszú ideje a mai napig a kedvenc mangám, nem véletlenül. A harcoktól kezdve az érzelmi vonalon át mindent megtalálsz benne.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 29, 21:15:46 írta Exkirion » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10951 Dátum: 14 okt 29, 21:29:06 »

Kicsi OFF:
nektek nem fog hiányozni a Naruto? Én még csak most kezdem felfogni, hogy vége. Nagyon fura érzés, hirtelen olyan üresség.
Nincs kedve-kedvetek valami Naruto-zárós programot szervezni? Mosolyog))

Főleg azután, ami Part II óta történt? NEM! Örülök, hogy végre vége, mert így már nem lehet több bőrt lehúzni róla! S igen, eme új fejezet nagyon jóra sikerült, de ha azt mondom, hogy a Part II-ből volt talán ezen kívül még 4 fejezet, amit kiválónak vagy jónak tudtam mondani, a maradékot meg már csak kényszerből olvastam el - bizonyos okokból -, akkor nem mondtam sokat!

Aztán meg mindig lesz valami más helyette! Ott van még tömeg másik manga, amik még jobbak is, mint a Naruto, függetlenül, hogy őket mennyire tette híressé a "hype vonat", mert ugye a "népszerűség" az eladásokhoz hasonlóan nem egyenlő a minőséggel. Ha akarod, írj rám privátban ajánlani fogok neked annyit, hogy röhögve kibírod 5-6 évig, amíg nem lesz Naruto Nisei.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10952 Dátum: 14 okt 29, 21:32:52 »

Naruto után ajánlom sokaknak a Fary Tail-t napjaink egyik legjobb Manga-ja (nem az anime)
És visszaköszönnek a Naruto szereplők más néven Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10953 Dátum: 14 okt 29, 21:36:21 »

Hiányozni fog-e? Viccelsz? Egy hónapja nosztalgiázok...
De jó hogy vége lesz. Most tényleg elért a manga egy olyan szintet az utolsó 50 fejezettel (Madara átszállása óta, persze volt egy pár gyenge rész is, de általánosságban sokkal jobb részeket kaptunk, mint a háború elején, ill. Obito ellen), és főleg ezzel az utolsó fejezettel, aminél jobbat jelenleg szinte lehetetlen lenne elérni. Itt kell abbahagyni. Kishi formában van, de remélem nem a mai volt a csúcspont, hanem a jövőhéten olyat virít nekünk, hogy a taknyom-nyálam-könnyem kell majd feltöröljem a billentyűzetről... Nevet
Hajrá sensei   bow
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10954 Dátum: 14 okt 29, 21:52:59 »

Ami engem illet, igen hiányozni fog a manga, az a szokásos "jaj még egy hetett kell várni a következőre" meg a hasonló dolgok. Meg aztán én az animét is követem, és hasonlítgatom össze a mangával, valamelyik az animében jobbra sikeredett, de van ami a mangában.
Nem hazudok, 2005-óta kezdtem bele a Naruto világába, szóval igen. Az életem része volt, meg az egy hetes várakozások. 
A fairy tailt pedig szintén követem Nevet bárabban is igazatok van, hogy sok manga van, animeis, de azok mégsem lesznek a Naruto világa, meg szereplői sem, ahogy egyforma ember sem létezik.

S főleg ilyen hosszú animét és mangát nem hinném hogy mást találnánk (kivéve fairy tail, one piece) de mást nem igen ismerek, ami ilyen hosszú lenne)

Jó hogy vége van, ez is igaz, de azért hiányozni fog

De hogy ne csak offoljak, szerintetek ki marad életben? és hol maradnak Sakuráék? hiszen éjszaka csaptak össze, ott volt a nagy bumm aztán úgymond néma csend reggelig. Ilyenkor senki nem kiváncsi rájuk?  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 29, 21:54:18 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10955 Dátum: 14 okt 29, 21:53:52 »

Persze, azzal én is egyetértek, hogy már rég be kellett volna fejeznie.. Ettől függetlenül a 15 év mégis 15 év Mosolyog
Naruto utáni mangában még nem gondolkodtam. Javaslatok esetleg PM-ben jöhetnének Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #10956 Dátum: 14 okt 29, 21:54:19 »

Üdvözlet Mindenkinek!

Ritkán írok hosszú hozzászólásokat, de van pár gondolat, amit meg próbálok osztani veletek. Fontos azzal kezdenem, hogy szeretem ezt a mangát amiatt, mert sok élményt kaptam tőle, jó volt beleélnem magam ebbe az univerzumba. Van egy-két olyan üzenete , ami szinte iránymutató az életemben, legalábbis vigaszt vagy támpontot ad. Erről szívesen beszélek privátban, ha valakit érdekel.( Nem hinném, hogy van. ;D)

Azután olvastam a mai részt, ami ugye Naruto és Sasuke barátságáról szólt. Naruto  Sasuke mellett kitartott a végsőkön túl is, úgy tűnik, hogy "visszahozta". Az a kérdés merült fel bennem, hogy lehetséges lenne ez? Kitartani valaki mellett, bármit is tesz, bármit is akar veled vagy a szeretteiddel tenni, anélkül, hogy meggyűlölné? Létezhet olyan, hogy valaki feltétel nélkül szeressen valakit úgy, mint Naruto Sasuket ?  Naruto emberileg olyan szinten tökéletes, hogy ez már nem tűnik valószerűnek. Nekem legalábbis. Nagy dolog, ha mégis lehetséges.

Itt az esti pihentető vége, pont, reagálni szabad.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 29, 21:58:18 írta Elkilor » Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10957 Dátum: 14 okt 29, 22:04:55 »

Üdvözlet Mindenkinek!

Ritkán írok hosszú hozzászólásokat, de van pár gondolat, amit meg próbálok osztani veletek. Fontos azzal kezdenem, hogy szeretem ezt a mangát amiatt, mert sok élményt kaptam tőle, jó volt beleélnem magam ebbe az univerzumba. Van egy-két olyan üzenete , ami szinte iránymutató az életemben, legalábbis vigaszt vagy támpontot ad. Erről szívesen beszélek privátban, ha valakit érdekel.( Nem hinném, hogy van. ;D)

Azután olvastam a mai részt, ami ugye Naruto és Sasuke barátságáról szólt. Naruto  Sasuke mellett kitartott a végsőkön túl is, úgy tűnik, hogy "visszahozta". Az a kérdés merült fel bennem, hogy lehetséges lenne ez? Kitartani valaki mellett, bármit is tesz, bármit is akar veled vagy a szeretteiddel tenni, anélkül, hogy meggyűlölné? Létezhet olyan, hogy valaki feltétel nélkül szeressen valakit úgy, mint Naruto Sasuket ?  Naruto emberileg olyan szinten tökéletes, hogy ez már nem tűnik valószerűnek. Nekem legalábbis. Nagy dolog, ha mégis lehetséges.

Itt az esti pihentető vége, pont, reagálni szabad.

Szerintem Naruto közel sem tökéletes, mi több, az egész történet az ő JOBB ( de nem tökéletes) emberré válását mesélte el. Megtanulta, hogy ő is egyenrangú a többiekkel, hogy egy csoport elismeréséért meg kell küzdenie, hogy felelősséggel tartozik mások iránt, hogy nem élhet csak az ösztönei szerint, s nem cselekedhet minden adandó alkalommal indulatból, hogy vannak kötelékek, melyek gyakorlatilag a saját önmeghatározásához szükségesek.
Szerintem létezik feltétel nélküli szeretet, bár nagyon-nagyon ritka. Jó lenne, ha a valóságban is megmutatkozhatna ennyire tisztán és egyértelműen. Természetesen a mi világunk más, mint a naruniverzum, de hasonló kötelékekkel elvileg mi is rendelkezhetünk. Ámen :DD:D
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10958 Dátum: 14 okt 29, 22:13:22 »

Üdvözlet Mindenkinek!

Ritkán írok hosszú hozzászólásokat, de van pár gondolat, amit meg próbálok osztani veletek. Fontos azzal kezdenem, hogy szeretem ezt a mangát amiatt, mert sok élményt kaptam tőle, jó volt beleélnem magam ebbe az univerzumba. Van egy-két olyan üzenete , ami szinte iránymutató az életemben, legalábbis vigaszt vagy támpontot ad. Erről szívesen beszélek privátban, ha valakit érdekel.( Nem hinném, hogy van. ;D)

Azután olvastam a mai részt, ami ugye Naruto és Sasuke barátságáról szólt. Naruto  Sasuke mellett kitartott a végsőkön túl is, úgy tűnik, hogy "visszahozta". Az a kérdés merült fel bennem, hogy lehetséges lenne ez? Kitartani valaki mellett, bármit is tesz, bármit is akar veled vagy a szeretteiddel tenni, anélkül, hogy meggyűlölné? Létezhet olyan, hogy valaki feltétel nélkül szeressen valakit úgy, mint Naruto Sasuket ?  Naruto emberileg olyan szinten tökéletes, hogy ez már nem tűnik valószerűnek. Nekem legalábbis. Nagy dolog, ha mégis lehetséges.

Itt az esti pihentető vége, pont, reagálni szabad.

Naruto számára Sasuke volt az első köteléke, aki elismerte őt mint egy létező személyt, egy embert. Az egyedüli, aki soha nem kerülte el őt azért amiért a többiek. Bár eleinte voltak közöttük gondok, de ahogy Sasuke elgondolta magában, ő is hasonlóan érzett Naruto iránt, akár egy családtag. Ha bántották Narutot, az neki is fájt.
Naruto pedig igen, nem tökéletes. De miért kéne egy főnösnek tökéletesnek lennie? Talán néhányan magukra ismertek az évek alatt, hogy valaha volt vele is hasonló dolog mint Narutóval.

Az hogy feltétel nélkül szereti Sasukét, mint a barátját, egyrészt annak tudható be,hogy ő volt az első köteléke, és Jiraya halála után, rájött milyen fájdalmas az, ha elveszíti azt akit szeretsz. S már csak Sasuke maradt neki. (mint pl az első nagy Ő, felejthetetlen ikszdé)

S most ne keverjétek össze azzal, hogy vannak még barátai Sasukénkívül, de Sasuke neki másképp különleges. ikszdé úgymond az első akitől csókot lopott ikszdé na viccet félre téve nem tagolom tovább
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 29, 22:14:01 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10959 Dátum: 14 okt 29, 22:42:07 »

Nekem is van egy hasonló történetem aminek én vagyok a főszereplője. Egészen óvodás korom óta volt egy haverom. Kezdetben nagyon nehezen indult a barátság, hiszen alig ismertük egymást, de ahogy telt az idő megbarátkoztunk, aztán már jókat szórakoztunk. Aztán évekkel később elég durván összevesztünk, volt verekedés stb. (most nem megyek bele, hogy min) Két évig nem is tudtunk egymásról semmit, de aztán valahogy átbeszéltük a dolgot, és azóta újra jó haverok lettünk.  Nevet

Szerk: Na de, hogy a Narutoról is írjak valamit! Kinek melyik volt a legszomorúbb, jelenet? Csak egyet lehet mondani, szóval jól gondoljátok át! Nekem személy szerint az, mikor Kushina elköszönt Narutotól a halála előtt Sír
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 29, 22:46:28 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10960 Dátum: 14 okt 29, 23:10:40 »

Nekem is hiányozni fog , eddig ez volt, ami miatt vártam a szerdát, hogy haza érjek és végre elolvashassam, de ezek után elvész ez az érzés Szomorú 2007 óta követem…hosszú idő, nehéz lesz megszokni a hiányát, de sajnos minden véget ér egyszer.
A jövő heti, utolsó rész nekem egy ilyen elő születésnapi ajándékkal ér fel úgyhogy:
Köszi Kishimoto hogy a részese lehettem bow
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10961 Dátum: 14 okt 29, 23:29:57 »

Létezhet olyan, hogy valaki feltétel nélkül szeressen valakit úgy, mint Naruto Sasuket ?  Naruto emberileg olyan szinten tökéletes, hogy ez már nem tűnik valószerűnek. Nekem legalábbis. Nagy dolog, ha mégis lehetséges.

Itt az esti pihentető vége, pont, reagálni szabad.
Már miért ne létezhetne? Vannak ilyen emberek, akik sok mindenre képesek a barátaikért, főleg, ha nincs sok, vagy eleinte nem volt sok. És igaz ez a barátság, leginkább rivalizálás volt, de csak ez a fajta volt, attól még ugyan úgy jó barátok. Szerintem a való életben is létezik ilyen barátság. Egyszerűen, vannak emberek, akikért érdemes küzdeni.  Boxoló
Mivel a való életben sok a felszini barátság, sokan nem képesek az efajta szeretetre, de nem jelenti azt, hogy nincs ilyen, csak ritkább.

Olyan szinten tényleg "tökéletes", de ez nem jó szó, hogy ott vannak karok nélkül és boldogan elnevetnek. ikszdé Nem érzik a  fájdalmat, bár ezt sok mindennel bemagyarázhatjuk. Sokk akár, vagy csináltak valamit. Vagy egyszerűen annyira kifáradtak, hogy semmit sem éreznek, bár így is fura azért, de tetszett. Nevet

S, hogy a mangához is szóljak. Nagyon tetszett ez. Én nem hittem, hogy Kakashi, vagy Sakura beugrik, vagy csinál valamit, túl sablonos lett volna és a végéhez nem illik. Szóval örülök, hogy nem ezt találta ki Kishi, nagyon örülök. S annak is örülök, hogy pár oldallal tényleg többet kapunk.

Ui.: Nem is volt hosszú a hozzászólásod, pont átlagos hosszúságú. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 29, 23:58:53 írta Minagi » Naplózva


Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10962 Dátum: 14 okt 30, 00:05:06 »

Nem tudom hogy valaki írta már-e, de Sasukénak az Infinite T. feloldásához pecséteket kell formálni, és ha ezek után nem kap kezet akkor hogy fogja megcsinálni  ikszdé ikszdé ikszdé!

Vagyis itt írja http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/692/8
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 30, 00:07:23 írta Mextil General » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10963 Dátum: 14 okt 30, 00:24:10 »

Üdvözlet Mindenkinek!

Ritkán írok hosszú hozzászólásokat, de van pár gondolat, amit meg próbálok osztani veletek. Fontos azzal kezdenem, hogy szeretem ezt a mangát amiatt, mert sok élményt kaptam tőle, jó volt beleélnem magam ebbe az univerzumba. Van egy-két olyan üzenete , ami szinte iránymutató az életemben, legalábbis vigaszt vagy támpontot ad. Erről szívesen beszélek privátban, ha valakit érdekel.( Nem hinném, hogy van. ;D)

Azután olvastam a mai részt, ami ugye Naruto és Sasuke barátságáról szólt. Naruto  Sasuke mellett kitartott a végsőkön túl is, úgy tűnik, hogy "visszahozta". Az a kérdés merült fel bennem, hogy lehetséges lenne ez? Kitartani valaki mellett, bármit is tesz, bármit is akar veled vagy a szeretteiddel tenni, anélkül, hogy meggyűlölné? Létezhet olyan, hogy valaki feltétel nélkül szeressen valakit úgy, mint Naruto Sasuket ?  Naruto emberileg olyan szinten tökéletes, hogy ez már nem tűnik valószerűnek. Nekem legalábbis. Nagy dolog, ha mégis lehetséges.

Itt az esti pihentető vége, pont, reagálni szabad.

Szerintem Naruto közel sem tökéletes, mi több, az egész történet az ő JOBB ( de nem tökéletes) emberré válását mesélte el. Megtanulta, hogy ő is egyenrangú a többiekkel, hogy egy csoport elismeréséért meg kell küzdenie, hogy felelősséggel tartozik mások iránt, hogy nem élhet csak az ösztönei szerint, s nem cselekedhet minden adandó alkalommal indulatból, hogy vannak kötelékek, melyek gyakorlatilag a saját önmeghatározásához szükségesek.
Szerintem létezik feltétel nélküli szeretet, bár nagyon-nagyon ritka. Jó lenne, ha a valóságban is megmutatkozhatna ennyire tisztán és egyértelműen. Természetesen a mi világunk más, mint a naruniverzum, de hasonló kötelékekkel elvileg mi is rendelkezhetünk. Ámen :DD:D

Ez szép volt. És még igaz is. Ellaposodott a manga, elhanyagolta a karaktereit, de Naruto nagyon szépen lett kibontva.

A legszomorúbb jelenet? Nem tudom. Emberileg Hakut sajnáltam a legjobban, de ami a legemlékezetesebb szomorú pillanat, az Jiraya halála. Egyértelműen. Nagy kedvenc volt az öreg  Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10964 Dátum: 14 okt 30, 01:25:41 »

Én is már nagyon régóta követem a mangát. De eleinte csak az animét láttam. Igazából véletlenül találtam rá, mikor kapcsolgattam a tv-t. Ha jól emlékszem az a rész ment, mikor Naruto személyi igazolványt akar csaináltatni és elég furán festi ki magát  Pojén Megnéztem és azonnal ugortam a netre, hog megkeressem, így találtam rá erre az oldalra is. Rengetegszer, mikor rossz kedvem volt, csak megnéztem vagy elolvastam egy részt, és máris joban éreztem magam. Rengeteg élményt adott nekem, nagyon sajnálom, hogy nemsokára vége, de örülök, hogy megtörtént Mosolyog
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Oldalak: 1 ... 729 730 [731] 732 733 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!