24 máj 18, 23:14:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 723 724 [725] 726 727 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740130 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10860 Dátum: 14 okt 24, 19:32:43 »

Igaz. Akkor nem tudom. Ez lehet akkor ábrázolja őket, amikor már megfogták Kaguyát és eltűntek a pecsétek.
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10861 Dátum: 14 okt 25, 01:01:18 »

Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy az utolsó fejezet lesz vagy 50 oldal.
Én nagyon remélem, hogy a befejező fejezet triplája lesz az eddigi oldalaknak. Igazából már a kövi fejezet is lehetne több 17 oldalnál.

Nekem tetszett ez a fejezet, mert sok bunyó volt benne, ezt tuti megnézem majd az animében, pedig azt nem nézem mára part II. óta.
 
Akkor is ott van Sakura és Tsunade akik helyre tudják állítani a karját, plusz ugye Narutonak is van a gyógyító képessége, szóval fölösleges a kötés a karjára, mivel ha megsebesülne, azt utána biztos be is tudják gyógyítani.
Nem mindent lehet meggyógyítani. Vannak olyan sérülések amit ebben a csoda világban se képesek meggyógyítani, de lehet, hogy nem is akarja, az emlék miatt. Kellene a harci sebek. Nevet
Dehogynem, bármit meg lehet gyógyítani, pláne Naruto erejével.. Elvileg a 8. kapu kinyitása után Gai is meghalt volna, de Naruto azt is képes volt meggátolni..
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10862 Dátum: 14 okt 25, 02:32:15 »

Mármint Narutonak arra az erejére gondolsz, ami úgy 15 fejezet óta nincs meg neki?
Naplózva

girlofdarkness
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3



« Válasz #10863 Dátum: 14 okt 25, 08:28:23 »

Nagyjából minden meg van oldva azzal, hogy főszereplő. Kell ennél több? Nem hiszem. Bár a változatosság nem árt...
És reménykedem egy hosszabb fejezetben így a végére mert... kell és megérdemeljük és a sztori is megérdemel egy rendesebb lezárást.

A legérdekesebb az lenne ha Sakura most úgy verné el Sasukét mint ahogy azt eddig Narutoval tette  ikszdé nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem feldobná a napom... (jó ez egy icipicit gonosz volt)
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10864 Dátum: 14 okt 25, 12:03:43 »

Mármint Narutonak arra az erejére gondolsz, ami úgy 15 fejezet óta nincs meg neki?

Tényleg?!  Hmm? Én azt hittem, hogy még megvan neki. Gai után még Kakashit is azzal hozta rendbe, szóval azt hittem, hogy az maradandó képesség. Hmm?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10865 Dátum: 14 okt 25, 13:08:45 »

Mármint Narutonak arra az erejére gondolsz, ami úgy 15 fejezet óta nincs meg neki?

Tényleg?!  Hmm? Én azt hittem, hogy még megvan neki. Gai után még Kakashit is azzal hozta rendbe, szóval azt hittem, hogy az maradandó képesség. Hmm?

Én sem emlékszem, hogy már elveszett-e volna neki.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #10866 Dátum: 14 okt 25, 13:21:21 »

Mármint Narutonak arra az erejére gondolsz, ami úgy 15 fejezet óta nincs meg neki?

Tényleg?!  Hmm? Én azt hittem, hogy még megvan neki. Gai után még Kakashit is azzal hozta rendbe, szóval azt hittem, hogy az maradandó képesség. Hmm?

Én sem emlékszem, hogy már elveszett-e volna neki.

Szerintem itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/690/5
és a kövi oldalon itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/690/6
látszódik hogy Rikudouhoz visszatértek a jelek, és ezekkel együtt az erők is (Kivéve Sasuke szeme mert az már genetika).
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10867 Dátum: 14 okt 25, 13:26:55 »

Mármint Narutonak arra az erejére gondolsz, ami úgy 15 fejezet óta nincs meg neki?

Tényleg?!  Hmm? Én azt hittem, hogy még megvan neki. Gai után még Kakashit is azzal hozta rendbe, szóval azt hittem, hogy az maradandó képesség. Hmm?

Én sem emlékszem, hogy már elveszett-e volna neki.

Szerintem itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/690/5
és a kövi oldalon itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/690/6
látszódik hogy Rikudouhoz visszatértek a jelek, és ezekkel együtt az erők is (Kivéve Sasuke szeme mert az már genetika).

Emberek!!! De az csak a pecsételő Jutsu volt. Utána Rikudou is mondta hogy azért kaptak egyenlő erőt hogy most az egyszer egyenlő félként harcolhassanak az örökösök. Ergo Narutonak még megvan a Rikudou ereje ez látszott is hisz használta azt a formát. A gyógyításra meg nem kaptunk magyarázatot hogy eltűnt-e a képesség vagy sem. Mivel Kakashi óta senkit se gyógyított meg. És nem esett szó arról hogy eltűnt volna a képesség.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10868 Dátum: 14 okt 25, 13:40:55 »

Nem nem. A gyógyító képessége a pecséttel jött. Nézzétek meg. Akárhányszor használja azt a kezét használja rá, ráadásul Gai-on ott is marad a pecsét, miután rá teszi.
http://www.mangapanda.com/naruto/672/16

Még direkt mutatják is. Az ilyen Rikudo chakra mód meg a gudoudamák nála maradnak, de a gyógyítást elveszti.
Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10869 Dátum: 14 okt 25, 14:58:15 »

Nem nem. A gyógyító képessége a pecséttel jött. Nézzétek meg. Akárhányszor használja azt a kezét használja rá, ráadásul Gai-on ott is marad a pecsét, miután rá teszi.
http://www.mangapanda.com/naruto/672/16

Még direkt mutatják is. Az ilyen Rikudo chakra mód meg a gudoudamák nála maradnak, de a gyógyítást elveszti.

Mondjuk Kakashin nem maradt, de elég nehéz lenne elképzelni egy pecsétel a szemén  Nevet! Meg ha meg is lenne akkor az se biztos hogy tudná-e magán használni!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10870 Dátum: 14 okt 25, 16:40:09 »

Lehet, hogy csak addig marad rajtuk, amig meg nem gyógyulnak. De aztán tudja a fene, lehet, hogy Kakashi szemgolyójának másik felén vagy a koponyacsontján belül, esetleg a belső szemhéján ott egy olyan napocska.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 25, 16:41:14 írta Exkirion » Naplózva

159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #10871 Dátum: 14 okt 26, 13:06:57 »

Hát ha Sasukenak megmaradt a bal szemében a rinnengan akkor narutonak is megmaradt az ereje
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #10872 Dátum: 14 okt 26, 13:25:21 »

Hát ha Sasukenak megmaradt a bal szemében a rinnengan akkor narutonak is megmaradt az ereje

Sasukenak a Rinnegan azért maradt meg, mert Kabutotól kapott Hashi géneket (vagy valami ilyesmi volt), ezért ez szimpla Genetikai Powerup, míg Narutonak az ereje más,nem genetikai erő.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10873 Dátum: 14 okt 26, 13:55:42 »

Narutonak is megmaradt annyi ereje, hogy egyenlő erős legyen Sasukéhez. Megmaradt neki a Bijuu chakra mód és a gudoudamák. A gyógyítós kézpecséttel jóval erősebb volt, mint Sasuke, ezen ne is nyissunk vitát, mert nincs értelme, hiszen egy olyan képessége volt, ami testrészeket növesztett vissza, miközben Sasuke össz vissz egy jobb szemet kapott, aminek Naruto már rég ismerte minden képességét, kivéve a teleportálást. Logikus, hogy ilyen erőt nem hagy meg Kishi Narutonak én se tenném.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10874 Dátum: 14 okt 26, 19:04:26 »

Viszont akkor nem értem, hogy Sasuke milyen erőt kapott rikodoutól, hisz rikodou mondta, hogy fél erejét sasuke fél erejét naruto kapta. Narutonál láthattuk azt a +fél rikodou erőt, de Sasukenal egyedül azt a pecsételő bigyót láthattuk meg azt a kaguya féle rinnegant, de az ezek szerint hashirama dns miatt lehetett. Mondjuk az is lehet, hogy ez a rinnegan erősebb, mint az alap ami Madaranak meg Peinnek volt mivel ez a Kaguya féle így lehet, hogy hashirama dns+sasuke ereje+az a fél rikdou erő miatt feljebb lépett az egyik szeme rinnegan fölé egy szintet,bár ebbe nem vagyok biztos. Viszont ha hashirama dns miatt van ez a szeme akkor nem értem, hogy a másik szeme miért nem olyan? Akkor mind a két szemének olyannak kéne lennie.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 723 724 [725] 726 727 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!