24 máj 18, 21:55:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 721 722 [723] 724 725 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740108 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #10830 Dátum: 14 okt 23, 17:34:23 »

Hahaha! Jót nevettem ezen a részen 1 panel miatt Nevet http://readms.com/r/naruto/697/2582/16  a jobb alsó sarok egyből ezt juttatta az eszembe Nevet http://www.youtube.com/watch?v=3nFM4wDeXco
Jó rész volt ez, tetszett a Naruto kombó Mosolyog
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10831 Dátum: 14 okt 23, 17:40:12 »

Bocs, de én arra értettem, amikor 10 percig ott állt Sasuke háta mögött a kunai-val sírdogálva, amíg Sasuke 10 perc után észrevette, hogy ott van:

Na én erre értettem, s itt Sasuke marhára nem számított, s csak percek után vette észre, hogy ott van mögötte, pedig Sakura simán megtehette volna bármi nehézség nélkül. Szóval igen, már akkor sem tudta meg tenni, s érezte, most sem fogja, ezért tette azt a 693-ik fejezetben, amit.

Mondom, max ha lesz is szerepe, az is a két srác felgyógyításából fog állni. Meg max ő + Kakashi is tartanak neki valamilyen szent beszédet.

Ugye tudod hogy én is értettem hogy mire érted? Épp ezért mondom állandóan hogy hülyeség. Akkor Sakura nem akarta megölni Sasukét. A mostani eset teljesen más. Én egy szimpla kiütésről beszélek nem egy végleges kiiktatásról. Teljesen más a dolog hogy meglepi és lekever neki egyet, majd KO. A hídnál Naruto miatt akarta kinyírni itt viszont már azért menthető Sasuke. Itt csak kiütné az pedig simán menne még neki is. Persze csak azért mert meglepetés lenne és nagyon gyenge már.

Remélem most már érted.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 18:43:14 írta Kuro25 » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10832 Dátum: 14 okt 23, 18:18:13 »

Bocs, de én arra értettem, amikor 10 percig ott állt Sasuke háta mögött a kunai-val sírdogálva, amíg Sasuke 10 perc után észrevette, hogy ott van:

Na én erre értettem, s itt Sasuke marhára nem számított, s csak percek után vette észre, hogy ott van mögötte, pedig Sakura simán megtehette volna bármi nehézség nélkül. Szóval igen, már akkor sem tudta meg tenni, s érezte, most sem fogja, ezért tette azt a 693-ik fejezetben, amit.

Mondom, max ha lesz is szerepe, az is a két srác felgyógyításából fog állni. Meg max ő + Kakashi is tartanak neki valamilyen szent beszédet.

Ugye tudod hogy én is értettem hogy mire érted? Épp ezért mondom állandóan hogy hülyeség. Akkor Sasuke nem akarta megölni Sasukét. A mostani eset teljesen más. Én egy szimpla kiütésről beszélek nem egy végleges kiiktatásról. Teljesen más a dolog hogy meglepi és lekever neki egyet, majd KO. A hídnál Naruto miatt akarta kinyírni itt viszont már azért menthető Sasuke. Itt csak kiütné az pedig simán menne még neki is. Persze csak azért mert meglepetés lenne és nagyon gyenge már.

Remélem most már érted.

"Akkor Sasuke nem akarta megölni Sasukét."

O_O

"A mostani eset teljesen más."

Miben és miért?

"A hídnál Naruto miatt akarta kinyírni"

És még én utálom Sakura-t! Ne keverd már Hinata-val, nem Naruto miatt akarta kinyírni Sasuke-t, hanem:
1.Mert Danzo parancsba adta, hogy meg kell ölni, s akkor ő volt a székben, még ha nem is volt hivatalosan is főnök.
2.Shikamaru meg a többiek + Sai nem kicsit rágalmazó beszéde ("minden a te hibád Sakura, még az AIDS és az ebola járvány is") rábeszélték.
3.http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/474/9
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10833 Dátum: 14 okt 23, 18:48:33 »

"Akkor Sasuke nem akarta megölni Sasukét."

O_O

"A mostani eset teljesen más."

Miben és miért?

"A hídnál Naruto miatt akarta kinyírni"

És még én utálom Sakura-t! Ne keverd már Hinata-val, nem Naruto miatt akarta kinyírni Sasuke-t, hanem:
1.Mert Danzo parancsba adta, hogy meg kell ölni, s akkor ő volt a székben, még ha nem is volt hivatalosan is főnök.
2.Shikamaru meg a többiek + Sai nem kicsit rágalmazó beszéde ("minden a te hibád Sakura, még az AIDS és az ebola járvány is") rábeszélték.
3.http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/474/9

Jó most játszd meg hogy nem érted miről beszélek. Véletlen Sakura helyett Sasukét írtam de nagy gond. Mintha nem tudnád kiről beszéltem.
Értelmi szint megvan.

Miben más? Leírtam egyszer nem írom le még egyszer ha nehéz a felfogásod nem tehetek róla.

Egyáltalán nem Danzou adta parancsba hogy ölje meg Sasukét de tuti bekávéztál mert Sakura magától döntött úgy hogy kivonja a forgalomból Sasukét. Nevet Komolyan nem értem minek reagálok a kommentjeidre de néha akkora baromságokat tudsz írni hogy muszáj.

Utoljára: Sakura elhatározta megöli Sasukét mert látta mennyi szenvedést okoz Narutonak és ahogy olvasható is, nem akarta hogy ennél méllyebbre süllyedjen. De nem volt igazán eltökélt elvégre mégis csak a barátja (szerelme) ezért nem sikerült még csak hozzáérnie sem Sasukéhoz.

Most más a helyzet mivel nem megölni akarja hanem legyőzni/meggyőzni. Teljesen más. Itt már Sasuke menthető. Akkor még nem volt az.

Ennél egyszerűbbre nem tudom megfogalmazni ez már nagyon óvodás szint.

Ja egyébként nem értem hogy jön ide Hinata. o.O'
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 18:49:27 írta Kuro25 » Naplózva

Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10834 Dátum: 14 okt 23, 18:55:47 »

Szerintem is tetszetős a fejezet, bár (ahogy mások is utaltak rá) logikailag kicsit hibás, hogy egy félistenes jutsutól már kibuktak. Ha így vesszük, akkor Madara keményebb, mert ő több kontinens romboló jutsut tudott bevetni, anélkül hogy elfáradt volna. Mondjuk ez nem róvom fel rossz pontként, csak megjegyzem.
Bár itt sokan nem akarják, hogy Sakura belépjen és engem is idegesít néha a hisztije, de valamiért úgy hiszem, hogy most jó lesz ide.
Olvastam itt feljebb egy olyan elképzelést, hogy Sasuke feltámaszt majd mindenki a Rinnegannal: nem elképzelhetetlen.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10835 Dátum: 14 okt 23, 19:07:01 »

Szerintem is tetszetős a fejezet, bár (ahogy mások is utaltak rá) logikailag kicsit hibás, hogy egy félistenes jutsutól már kibuktak. Ha így vesszük, akkor Madara keményebb, mert ő több kontinens romboló jutsut tudott bevetni, anélkül hogy elfáradt volna. Mondjuk ez nem róvom fel rossz pontként, csak megjegyzem.
Bár itt sokan nem akarják, hogy Sakura belépjen és engem is idegesít néha a hisztije, de valamiért úgy hiszem, hogy most jó lesz ide.
Olvastam itt feljebb egy olyan elképzelést, hogy Sasuke feltámaszt majd mindenki a Rinnegannal: nem elképzelhetetlen.

Először is. Nincs semmilyen logikai bukfenc. A srácok napok óta harcolnak nem egymás ellen hanem rengeteg ellenség ellen. Pláne Naruto. Azóta pihenni sem álltak meg. Először ugye közösen a haderővel Naruto. Majd Madara ellen Gaaráékkal, majd Obito ellen, majd ismét Madara ellen, majd megjött Sasuke és szintén Madara és Obito ellen, majd 10 farkú ellen, majd Juubis Obito ellen utána Juubis Madara ellen utána Kaguya és Fekete Zetsu ellen most meg egymás ellen. Mind ezt egy szemernyi pihenés nélkül. 

Madara meg edo zombi volt Hashirama génjeivel végtelen chakrával ugye, majd Rikudou módban volt a feltámadás után.
Szóval fel sem ér hozzájuk. Just sayin' Nevet

Madara egyáltalán nem vetett be több kontinenst romboló jutsut. Nevet Jó ha bevetett kettőt-hármat. Ezek ketten meg konkrétan szétzúzták az egész térképet. Nevet

Sasuke nem fog senkit sem feltámasztani mivel Sasuke nem olyan, ráadásul semmi szükség arra hisz senki sem halt meg kivéve pár no name ninját meg Nejit. Ja meg Ino meg Shikamaru apját.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 19:08:44 írta Kuro25 » Naplózva

Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #10836 Dátum: 14 okt 23, 19:39:14 »

Amúgy Narutonak most szimplán annyi a dolga, hogy kiengedi a chakrát a lábaiból, meg a kezeiből, amivel fenntartja magát a vízen, így pillanatokon belül elmerülhet, és chidori kivédve. Nevet Aztán már csak ki kell várni egy újabb Rasengannyi chakrát Kuramától - amit már nem ajándékoz el -, és Round Win.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10837 Dátum: 14 okt 23, 20:26:24 »

Jól van Kuro igazad lehet. De a Rikodus power up után nekem azért mégis úgy hattot, mintha az addigi fáradalom lenullázodott volna. És valamiért nem volt annyira erőltetve, hogy a Kaguyas harc lefárasztotta volna őket annyira, hogy ne tudtak volna még két káméháméhát elsütni. De mondom nem lényeg, ez előbb-utóbb úgyis bekövetkezett volna és jobb előbb mint utóbb Mosolyog.

Amúgy remélem lesz egy ilyen jövőben oldalak, ahol Sasuke és Narutot legalább vagy méginkább annyira félistennek fogják tartani, mint a Naruto elején (meg most is?) Hashiramát. Ha ez nem lesz benne, akkor nagyot fogok csalódni Nevet
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10838 Dátum: 14 okt 23, 21:42:30 »

Ez egy egész jó fejezet volt, de tényleg nem haladtunk sokat, és én is azt mondom, hogy így már a fennmaradt két fejezet, egyáltalán nem lesz elég ahhoz, hogy Kishi normálisan befejezze. Szívesen látnám én is azt, hogy Naruto valahogy kézzel hárítaná a chidorit, de sajnos ez teljességgel lehetetlen, mert ha belenyúl, az igencsak elnáspángolná a karját... smirksweat Sakura szerintem csak üljön a seggén, és ne kontárkodjon bele a harcba, mert semmi köze hozzá.. Ahogy megjelenne a helyszínen, Naruto úgyis egyből mondaná, hogy "Ne avatkozz bele!! Ez a mi harcunk!!", és ennyivel le is lenne rendezve a dolog, plusz Narutonak se lenne jó, ha még arra is kellene vigyáznia, hogy Sasuke esetleg megtámadhatja a harc közben Sakurát is és akkor őt is meg kellene védenie.. Én valami olyasmit képzeltem el, hogy már centikre lenne Naruto testétől a chidori, mikor elfogy Sasuke chakrája és eltűnik jutsu, és csak egy sima ütést kap Naruto. De ez így elég bugyután hangzik, úgyhogy inkább hagyjuk is.. Már várom a következő fejezetet, de még jobban várom ennek a harcnak az anime részeit!!  Kúl
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10839 Dátum: 14 okt 23, 21:52:40 »

Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy az utolsó fejezet lesz vagy 50 oldal.

A fejezet amúgy jó volt. Ha a kövivel lezárják ezt a harcot, meg a háború végét és az utolsó fejezet már csak mondjuk egy time skip, akkor pont szépen ki is jövünk.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 21:53:30 írta Exkirion » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10840 Dátum: 14 okt 23, 22:08:31 »

Szívesen látnám én is azt, hogy Naruto valahogy kézzel hárítaná a chidorit, de sajnos ez teljességgel lehetetlen, mert ha belenyúl, az igencsak elnáspángolná a karját... smirksweat

animefanta.... hála neked kiderült, hogy miért van Naruto jobb keze bekötözve a The Last filmben! Illetve lehet, hogy pont azért van bekötözve neki, mert azzal a karral hárította! Naruto most pont azon az oldalán van Sasuke iránya felé, amelyik karján van a kötözés is!
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10841 Dátum: 14 okt 23, 22:18:37 »

Lehet Narutonak mü keze lesz mint luke-nak ?  Ördögi  
Igaz fásli sok minden lehet, Danzonak Saringan miatt volt,.  
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 22:22:34 írta ULTRA » Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10842 Dátum: 14 okt 23, 22:37:34 »

Ez egy egész jó fejezet volt, de tényleg nem haladtunk sokat, és én is azt mondom, hogy így már a fennmaradt két fejezet, egyáltalán nem lesz elég ahhoz, hogy Kishi normálisan befejezze. Szívesen látnám én is azt, hogy Naruto valahogy kézzel hárítaná a chidorit, de sajnos ez teljességgel lehetetlen, mert ha belenyúl, az igencsak elnáspángolná a karját... smirksweat Sakura szerintem csak üljön a seggén, és ne kontárkodjon bele a harcba, mert semmi köze hozzá.. Ahogy megjelenne a helyszínen, Naruto úgyis egyből mondaná, hogy "Ne avatkozz bele!! Ez a mi harcunk!!", és ennyivel le is lenne rendezve a dolog, plusz Narutonak se lenne jó, ha még arra is kellene vigyáznia, hogy Sasuke esetleg megtámadhatja a harc közben Sakurát is és akkor őt is meg kellene védenie.. Én valami olyasmit képzeltem el, hogy már centikre lenne Naruto testétől a chidori, mikor elfogy Sasuke chakrája és eltűnik jutsu, és csak egy sima ütést kap Naruto. De ez így elég bugyután hangzik, úgyhogy inkább hagyjuk is.. Már várom a következő fejezetet, de még jobban várom ennek a harcnak az anime részeit!!  Kúl


Okosak a fiúk.... így nem kell két új szobrot készíteni, elég csak a fejeket lecserélni. Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #10843 Dátum: 14 okt 23, 22:51:40 »

Én annak a nem várt fordulatnak örülnék, hogy Sasuke úgy járjon, mint a dagadt Pein, amikor el merte szívni Naruto chakráját... VÁLJON KŐBÉKÁVÁ ikszdé gyors, csattanós vég, és utómunkálatokra is lenne idő (egy rendesebb mangabefejezés így a háború után, hogy az életben maradt főszereplőkkel mi történik majd a jövőben, stb...)

(Vagy a végső csattanó: az egész manga csak egy illúzió volt a MT-ban Nevet)
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10844 Dátum: 14 okt 23, 23:54:30 »

Szívesen látnám én is azt, hogy Naruto valahogy kézzel hárítaná a chidorit, de sajnos ez teljességgel lehetetlen, mert ha belenyúl, az igencsak elnáspángolná a karját... smirksweat

animefanta.... hála neked kiderült, hogy miért van Naruto jobb keze bekötözve a The Last filmben! Illetve lehet, hogy pont azért van bekötözve neki, mert azzal a karral hárította! Naruto most pont azon az oldalán van Sasuke iránya felé, amelyik karján van a kötözés is!

Én ezt az egészet úgy értettem, hogy ha belenyúl a chidoriba, akkor nem igazán marad karja amit bekötözhetnének.. De egyébként is. Tegyük fel, hogy tényleg hárítja valahogy, és a keze is épp marad. Akkor is ott van Sakura és Tsunade akik helyre tudják állítani a karját, plusz ugye Narutonak is van a gyógyító képessége, szóval fölösleges a kötés a karjára, mivel ha megsebesülne, azt utána biztos be is tudják gyógyítani.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Oldalak: 1 ... 721 722 [723] 724 725 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!