24 máj 18, 22:36:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740119 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10770 Dátum: 14 okt 19, 17:04:04 »

Emberek... 4 rész van hátra a Naruto mangából...ismétlem 4 rész. Totál nosztalgikus hangulat kéne legyen, egy-két könnycsepp ( Nevet ), emlékezés. Annyira leszarom (bocsánat) jelenleg Sakurát, hogy szavakkal nehéz kifejezni. Be van genjutsuzva, alszik, majd amikor a főszereplők lerendezték maguk között a vitájukat, felébresztik (merthogy ő nem főszereplő...). Sajnos, vagy nem sajnos, Sakura karaktere ennyit számít a történet és a két főhős szempontjából. Csókolom.

Ui. Nyilván nincs olyan, hogy kage szint, de el kell ismerni, hogy Sakura simán rendelkezik egy átlagos kage erejével.
Ha már itt tartunk, szerintem Oonoki a legerősebb jelenleg, nélküle kétszer gyorsabban megmurdeltek volna a kagék Madara ellen.
Uii. De távlati szempontból ez annyira lényegtelen és szubjektív, hogy az hihetetlen.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10771 Dátum: 14 okt 19, 17:17:35 »

Sakura nem kage szint. Kiváló orvosi nindzsa lett belőle, oké. Tud hatalmasat ütni, oké. De ennyi! Tetű lassú, gyakorlatilag a leglassabb shinobi, még Kiba is lazán legyorsulná, sőt Hinata Juken-je elől sem tudna kitérni. Hiába üt nagyot, taijutsuzni attól még nem tud. Egy Lee ellen is kb. nulla esélye lenne közelharcban. Hiába erős az ütése, ha nem talál be. Az hogy a (mozdulatlan) talajba bele tud bikázni egy marha nagyot miközben elüvölti magát, hogy shanaroo az még messze nem taijutsu.

Az orvosi és a csigabiga-idéző ninjutsuján kívül láttunk más jutsut tőle? Nem. Elemi jutsut tud? Nem. Genjutsuzni tud? Nem.
Kage szint? Ugyan már. Még Temari is kicsinálná, kellő távolságból. Terumi savval leköpködné, a raikage mozgását még csak nem is látná. Gaara homokját is feleslegesen püfölné, semmire nem menne vele. Kakashi ellen sem adnék neki esélyt.
Maradjunk annyiban, hogy jounin szinten van Sakura. Tsunadát nem múlta felül, orvosi jutsukban maximum ugyanott tart ahol ő. Persze erősnek van feltüntetve, mert a 7-es csapat tagja, na meg ő töltené be a női főszereplő posztot, de ehhez képest nem nagy durranás.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 19, 17:23:49 írta Krisz7199 » Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10772 Dátum: 14 okt 19, 17:25:58 »

Amúgy Sakurának egy dolog hiányzik ami Tsunadénak van, és az a 50 évnyi tapasztalata! Mivel a csatában a legfontosabb dolog az a tapasztalat(kivétel akkor van ha van nálad egy bijuu vagy éppen sharingan  Nevet)

És szerintem Sakura nincs Kage szinten ha létezik is olyan!
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10773 Dátum: 14 okt 19, 18:50:19 »

Amúgy Sakurának egy dolog hiányzik ami Tsunadénak van, és az a 50 évnyi tapasztalata! Mivel a csatában a legfontosabb dolog az a tapasztalat(kivétel akkor van ha van nálad egy bijuu vagy éppen sharingan  Nevet)

És szerintem Sakura nincs Kage szinten ha létezik is olyan!
Pontosan ezt akartam írni, hogy üthet akármekkorát, ha sebessége és harci tapasztalata szinte nulla.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10774 Dátum: 14 okt 19, 20:12:24 »

Jó van látom feltámasztottam a Fórumot. Nevet

Sok Sakura hater mindig feltámasztja a témát.  smirksweat
Az a baj hogy a legtöbben még mindig a Part1-es Sakurát nézitek. Az lehet hogy Kishi nem adott neki túl sok szerepet, bár kinek adott a két suhanchoz képest, de azért olyan hülyeséget ne írjunk már hogy nem főszereplő, jó? Mert igen is főszereplő, róluk hármójukról szól az egész manga. Ez kb olyan mintha kivennétek Happy-t Natsu meg Lucy mellől, tök üres lenne az egész. Nevet

Egyébként lehet kicsit túloztam az erejével kapcsolatban de azért nem is olyan gyenge mint az állítja itt pár ember. Raikage sem egy észlény egyébként. Mellesleg Sasukéval való harcnál is majdnem otthagyta a fogát de az egyik karját otthagyta. A sebesség nem sokat számít ha az ellenfél erősebb. Lásd Naruto legalább 2x olyan gyors volt Róka módban mint Raikage pedig akkor még nem is voltak cimborák Kuramával.

És mint mondtam: MADARA NYILATKOZTA KI SAJÁT MAGA HOGY TSUNADE JÓVAL ERŐSEBB MINT RAIKAGE!!!! Ergo Sakura is erősebb nála. Az hogy legyőzné-e az a körülményektől is függ.

Látom páran elfelejtették hogy Sakura igen is tud mást is a gyógyításon kívül. Genjutsu típus!!! Az hogy Sasuke ellen nem sokra ment vele most mindegy mert az teljesen más szint. Sakura elejétől kezdve támogató ninja volt nem több és nem is kevesebb. Mellesleg egyedül Kishi hibája hogy egyedül a gyógyító képességét fejlesztette.

Pont ettől jó karakter mert sosem volt erősebb mint kellett csak annyira mint amennyire kellett!!!
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 19, 20:15:32 írta Kuro25 » Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #10775 Dátum: 14 okt 19, 20:18:33 »

Szerintem a Naruto messze kiemelkedik a shounenek között. Hogy miért? Mert a legtöbb úgy van, hogy van egy arc leverjük a főbosst és jön a következő. .blabla.. Nem úgy volt ha na akkor most nyerünk, happy van aztán jön egy másik és ugyanaz.

Obito->Madara->Kaguya-> "Sasuke" Nevet Így egymás után, talán még egy manga fejezeten belül tűnt el az egyik, és jött a másik.

Amúgy értem mire gondolsz,  de Naruto messze nem emelkedik ki a shounenek között.

Kiegészíteném:
Orochimaru(megtért)->Pein(manipulálták)->Obito(manipulálták)->Madara(manipulálták)->Kaguya(indok?)->Sasuke(meg fog térni)


Ha jól látom a mostani fejezeteben egy óriás rasenshuriken és egy bijuu bomba vs bijuu tápos susanoo nyíl találkozik. Remélem ezzel végre lezárul, mert nekem már elegem van ebből az időhúzásból.
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10776 Dátum: 14 okt 19, 20:22:11 »

Rendben van, erősebb Sakura FIZIKAI ERŐBEN a Raikagenél. De mit ér vele, ha nem találja el? Semmire se megy vele. + a Raikagénak is van akkora ereje, hogy azonnal megölje, 1 ütéssel Sakurát. Nincs az az isten, hogy Sakura tartsa a lépést a Raikagéval. Raikage instant win.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10777 Dátum: 14 okt 19, 21:51:11 »

Nem vagyok hajlandó Sakura karaktere körüli vitával elrontani a hangulatom (nem vagyok hater, csak jelenleg a sztori vége felé inkább másra fordítom az energiám Nevet ), csak ennyit tennék hozzá:
Sakura nélkül semmivel sem lenne kevesebb a történet. Oké, ez nem igaz. A part 1-ben még nem igaz. A shippudenben. Ugyanis itt semmilyen támaszt, fejlődést nem nyújtott a főhősöknek, a szóval a karaktere kimerült annyiban, hogy medikus ninja, akinek...őőőő, labilis érzelmei vannak. Ezt másvalaki is meg tudta volna csinálni, csak Kishin múlt. 
Gondolkozzunk el így: ha Sakurát kivesszük a shippudenből, mennyire változik meg a történet? Szerintem nem sokkal. Esetleg még az elején, Gaara megmentésénél. Utána semennyire. Ezért én nem tekintem főszereplőnek, még ha a hetes csapat tagja is.
(Persze, segített leverni Kaguyát, de azt az ütést bárki meg tudta volna csinálni. BÁRKI. Max. nem ütéssel, hanem jutsuval.)
Ha pár év múlva visszagondolok majd a Narutora, valószínűleg a kellemes emlékek jutnak majd eszembe, ahogyan most is, ha nosztalgiázok. Vagyis Kakashi vs Zabuza és Haku (és a Sadness and Sorrow...), a chuunin vizsgás harcok, a tökös Orochimaru, Sarutobi gyönyörű halála, Jiraya idiótasága, a hang ötöse elleni harcok, Itachi, az akatsuki, Pein, Obito, Madara.
Jól látjátok, Sakura nincs benne Nevet Ahogy Kiba, meg Shino, meg TenTen sem. Nem azért mert utálom őket, hanem azért, mert semmi szép, emlékezetes emlék nem csatlakozik hozzájuk. Vagy éppen nem Kiba harca jut eszembe, hanem hogy mennyire idegesítő volt. Így vagyok Sakurával is.
Oké, ez szubjektív, lehet vele vitatkozni. De én így vagyok vele.
És csak sikerült nekem is beszállni a vitába  ikszdé
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10778 Dátum: 14 okt 20, 08:14:15 »

Másodszor: Sakura már rég felülmúlta Tsunadét ez nem kérdés hanem tény.
Harmadszor: A jelenlegi 5 Kagének esélye nem lenne Sakura ellen és ezt minden elfogultság nélkül mondom. Hogy miért?

Madara amikor az 5 Kage ellen harcolt elismerte hogy Tsunade erősebb mint Raikage, viszont nem olyan gyors. Ergo mivel Sakura felülmúlta Tsunderét, így Raikage sem lenne túl nagy falat neki csak sebességben kell neki felülmúlnia. A többi négy Kage pedig egy lapon sem említhető eme kettővel (Tsunade és Raikage) Erősek de nem annyira. Gaara-nak lenne esélye ha benne lenne még az Ichibi. Egyébként amíg a Byakugo aktív Sakurán megölni sem lehet és a Raikage sem bírná örökké a harcot. Egyébként ezen kár agyalni mivel ezt úgysem tudjuk meg soha. Elég annyi hogy Sakura segítségével megmentették a világot, addig az 5 Kage együtt még Madarát se tudta lenyomni. Na nem mintha Sakura egyedül győzte volna le, sőt nem is ő győzte le de ez most mindegy. Erőviszonylat miatt említettem meg.

De azért de jó is volna ha rendeznének egy viadalt a manga végén és mindenki megharcolna mindenkivel. Nevet
Kivéve persze a két majmot mert azonnal lerombolnák a stadiont.

Sakura vs Raikage:

https://www.youtube.com/watch?v=cniiBY9hDgA

Nem azért, de miből gondolod, hogy Sakura erősebb lenne Tsunade-nál? Amiket felsoroltál nem éppen erős érvek, mert rengeteg ellenpélda is van rá, pl Sakura a Yin Seal megkapása ellenére is majd nem kinyírta néhány Mini Juubi klón, ha Naruto és Sasuke nem mentik meg. Valamint lehet, hogy "nagyokat üt", de csak kizárólag fizikai erőre és Farkas Regenerálódásra támaszkodva nem nagyon lehet eredményesen harcolni bármilyen nem fodder ellenfél ellen, főleg ha:
1.A közelébe nem tud jutni az ellenség távolra ható technikái miatt - lásd Deidara bombái és harcstílusa vagy a Hyuuga klán Hakke Kusho-ja.
2.Röhögve lenullázák a Yin Seal-t vagy mozdulatlanná tesznek - lásd Gaara homokja (amiből Madara is csak Susanoo-val, valamint az Edo Kage-k is csak spéci technikákkal szabadultak ki) vagy bármilyen chakra lezáró technika.
3.Olyan gyors, hogy amíg te egyszer megtudnád ütni, addig ő már röhögve bevitt annyit, hogy a HP-éd nulla alá megy - lásd Raikage, aki ugyan "gyengébb" Tsunade-nál, de nem eget verően).
4.Az ellenség technikái gusztustalan counter-ekből és egyéb cheater képességből ál.

Csak hogy értsd, miről beszélek: https://www.youtube.com/watch?v=CxqjJldw1iI + https://www.youtube.com/watch?v=U-0UgLXGvuw

Valamint Sakura pont, hogy egyedül csak Mei ellen lenne esélye, mivel:
Gaara = A Shukaku nélkül is röhögve elverné a homokkal, Madara is csak Susanoo-val meg Rinnegan tudott csak kiszabadulni belőle.
Raikage = Levágja a fejét instant K.O., mivel csak regenerálódsz, de végtagokat nem növeszt, s amilyen gyors Sakura-nak még ideje sem lenne védekezni - vagy egyáltalán megütni. Kaguya-t sem azért tudta megütni, mert gyors volt, hanem mert Kaguya csak Naruto-ra és Sasuke-ra figyelt.
Onoki = Ha csak nem tud Sakura repülni, akkor el sem tudja érni, valamint a Jinton szimplán eltörli a létezését, ha csak nem Edo Tensei-es zombiként harcol ellene vagy nincs Ninjutsu elszívó ereje, Mint Madara-nak.

Az meg, hogy Sakura is bevitt egy ütést Kaguya-nak a vakfoltjában, amíg Naruto-ra és Sasuke-ra figyelt, meg ne számítson valami nagy dolognak, mert akár Kakashi is bevihette volna neki azt az ütést - sőt, Sakura-t neki kellett megmentenie a Susanoo-val, amikor Kaguya majdnem megölte - valamint amilyen szerencsétlen volt Kaguya, talán még bírta volna 2 másodpercig Naruto és Sasuke ellen. Csak emlékezetőül Madara őt is röhögve megölte volna, ha Naruto (+ Sasuke) nem mentik meg.

De szerintem fölösleges agyalni azon, hogy ki kinél erősebb, ahhoz ugyanis tényleg kéne rendezni egy canon aréna harcot, ahol a mangaka megmondja, ki kinél erősebb, de ez már nem fog bekövetkezni. Pedig Kishimoto legalább egy ilyen speciális fejezetet csinálhatna, mint anno a Kinnikuman-ban tették, ahol egy fejezetben megírták a mangakák, hogy ag X és Y emberke összecsapott volna, akkor hogy alakulthatott volna a harc.

http://mangafox.me/manga/kinnikuman/v09/c013/1.html

Amúgy meg ha már Storm, mint példa:

https://www.youtube.com/watch?v=gwg5o9F9Wew

https://www.youtube.com/watch?v=cmLhgTek8JY

Mert ugye egy játékban már tényleg mindenki elverhet bárkit. ;P
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10779 Dátum: 14 okt 20, 16:08:54 »

Sakurának szerintem Neji vagy Hinata ellen sem lenne esélye. Több okból is. A Hyuugák taijutsuja  Juken az piszkosul gyors, lehet vele közelről és távolról (pl: Hakke Kusho) is harcolni. Mire Sakura ütne egyet, addig a Juken 64 csapásból 50 kapásból be is találna. Ellenben egy Hyuuga - aki ugye hozzá van szokva ahhoz, hogy el kell hajolni egy másik Hyuuga ütései elől (pl: Neji és Hinata közös edzés) - lazán elhajol/kitér a lassú shanaro-s ütés elől, pláne úgy, hogy a Byakugannal 360°-ban belátja a teret.
A Byakugo fenntartása nem kevés chakramennyiséget és annál is nagyobb chakrakontrollt követel meg. Sakurának egyértelműen nincsen akkora mennyiségű chakrája, mint Tsunadénak. (Ellenben pl: a Raikagénak tetemes chakra mennyisége van, Sakurához - de még Tsunadéhoz - képest is.) Vagyis miután a Jukennel x mennyiségű tenketsupontot inaktiváltak, így a chakrakontroll nem elég megfelelő a Byakugo fenntartásához. Vagyis Sakura SEMMIT sem ér a nagy ütőerejével. A fizikai erő nem egyenlő a hatékonysággal.

Bruce Lee biztos, hogy nem tudott megemelni annyi mázsát, mint a Fekete Laci. Vagyis Laci fizikálisan erősebb Lee-nél (persze ő már nem él), de egy bunyóban Lee 5 másodperc alatt a sz*rt is kiverné Laciból.
Ugyanez van itt is.

Még Chouji ellen sem lenne sok esélye, mert Dömperke átváltozik 20 méteres bucigolyóvá, akkor olyan mint egy tank, Sakura lehet tudna ellen tartani egy darabig, igen ám de Dömperke piszok gyorsan pörög ám, a sebességbeli hátránya Sakurának ismét előjön.  
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 20, 16:09:45 írta Krisz7199 » Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10780 Dátum: 14 okt 20, 20:58:26 »

Ha valaki nosztalgiázni szeretne, itt van néhány nagyszerű AMV. Ezeket nézem mindig, mikor nosztalgiázós kedvemben vagyok.  Mosolyog

The Story of Uzumaki Naruto
https://www.youtube.com/watch?v=dptCEbSODGk

Remembering a Sensei
https://www.youtube.com/watch?v=60LYhc_ND2o

The Will Of Fire
https://www.youtube.com/watch?v=nZ0pDOp_vZ0

Egyenlőre ezek jutottak eszembe, linkeljetek ti is videókat amiket az évek során megszerettetek. Mosolyog
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10781 Dátum: 14 okt 21, 23:01:55 »

Nem vagyok hajlandó Sakura karaktere körüli vitával elrontani a hangulatom (nem vagyok hater, csak jelenleg a sztori vége felé inkább másra fordítom az energiám Nevet ), csak ennyit tennék hozzá:
Sakura nélkül semmivel sem lenne kevesebb a történet. Oké, ez nem igaz. A part 1-ben még nem igaz. A shippudenben. Ugyanis itt semmilyen támaszt, fejlődést nem nyújtott a főhősöknek, a szóval a karaktere kimerült annyiban, hogy medikus ninja, akinek...őőőő, labilis érzelmei vannak. Ezt másvalaki is meg tudta volna csinálni, csak Kishin múlt. 
Gondolkozzunk el így: ha Sakurát kivesszük a shippudenből, mennyire változik meg a történet? Szerintem nem sokkal. Esetleg még az elején, Gaara megmentésénél. Utána semennyire. Ezért én nem tekintem főszereplőnek, még ha a hetes csapat tagja is.
(Persze, segített leverni Kaguyát, de azt az ütést bárki meg tudta volna csinálni. BÁRKI. Max. nem ütéssel, hanem jutsuval.)
Ha pár év múlva visszagondolok majd a Narutora, valószínűleg a kellemes emlékek jutnak majd eszembe, ahogyan most is, ha nosztalgiázok. Vagyis Kakashi vs Zabuza és Haku (és a Sadness and Sorrow...), a chuunin vizsgás harcok, a tökös Orochimaru, Sarutobi gyönyörű halála, Jiraya idiótasága, a hang ötöse elleni harcok, Itachi, az akatsuki, Pein, Obito, Madara.
Jól látjátok, Sakura nincs benne Nevet Ahogy Kiba, meg Shino, meg TenTen sem. Nem azért mert utálom őket, hanem azért, mert semmi szép, emlékezetes emlék nem csatlakozik hozzájuk. Vagy éppen nem Kiba harca jut eszembe, hanem hogy mennyire idegesítő volt. Így vagyok Sakurával is.
Oké, ez szubjektív, lehet vele vitatkozni. De én így vagyok vele.
És csak sikerült nekem is beszállni a vitába  ikszdé

Életemben nem olvastam még ekkora fa..ságot már ne is haragudj. Ez nem ellened irányul de amit most leírtál arra szó nincs mekkora bullshit. Oké utálod Sakurát, különösebb okod nincs rá ahogy senki másnak sincs, leszámítva hogy állandóan Narutohoz meg Sasukéhoz hasonlítjátok erőszintben. Ami önmagában is baromság. Vagy épp a Sasukehoz való ragaszkodását emelitek ki ami megint hülyeség hisz annyi a bűne hogy szeret egy idiótát. Tök8 hogy barátként vagy máshogy. Naruto duplán olyan rinyapina mint Sakura csak a miheztartás végett. Ha meg kellene számolni ki mondta ki többször hogy Sasuke akkor az Naruto lenne. Aki szerelmesebb belé az Naruto.  Csak mivel ő főhős nagyobb eséllyel indul a kedvelhetőség felé. Sakurában rengeteg potenciál van most is arról nem tehet hogy ti nem látjátok de ez már inkább Kishi hibája. Most pedig reagálnék a két kiemelt hülyeségre amit írtál.

1. "Sakura nélkül semmivel sem lenne kevesebb a történet": Őőh oké végül is ja páran meghaltak volna már a fő karakterek közül ha ő nincs. Naruto valszeg emo szökevény lenne ha Sakura nem tartja benne a lelket mert akármit is mondtok Sakura miatt maradt végig talpon Naruto. Arról nem beszélve hogy a háborúban mennyi embert mentett meg pláne mióta aktiválta a byakugot. ugyanis minden ninja kapott Katsuyuból. Közben meg harcolt is Narutoékkal. ^^'

2. "Gondolkozzunk el így: ha Sakurát kivesszük a shippudenből, mennyire változik meg a történet? Szerintem nem sokkal."

Na ez meg az ultimate bullshit. Egyet mondok. Naruto halott ha ő nincs. Ráadásul kb 5 ezer alkalommal mentette meg az életét de sebaj, sőt egyszer majdnem Sakura halt bele abba hogy Narutot mentette. Rémlik a híd Orochi elleni harcnál???? De ne menjünk olyan messze.

Madara ellen. Kuramát elvették tőle ha nincs Sakura a főhős meghal ugyanis nem volt senki aki megmenthette volna MÉG TSUNADE SEM. Ő is megmondta hogy ehhez neki már kevés az ereje. Mivel gyenge volt.

Aztán ha ő nincs Sasuke marad a sivatagban és játszhatná mai napig Perzsia Hercegét. Nevet Mivel Sakura adott erőt, nem is keveset Obitonak aki ugye ugrált a térben és időben. Ráadásul Obito is megmondta hogy Sakura az egyetlen aki felér Narutoval még ha csak a klónjával is. Ha rémlik Naruto klónja azonnal kiesett az egyenletből amint elérték Kaguyát. Míg Sakura felvette a versenyt és hatalmas segítség volt Obitonak. És ez mind fontos része volt annak hogy le tudják győzni.

És ezt most neked is mondom Sergei:

HA NINCS SAKURA, KAGUYA NYER!!! És nem azért a baromságért amit ti hoztatok fel érvnek hogy kapott tőle egy ütést. Hanem azok miatt az okok miatt amiket én felsoroltam. kacsint És ez nem fanboyság hanem színtiszta tények. Megmásíthatatlanok hisz benne voltak a mangában.

Ezzel pedig a témát lezártam nem flamewart akartam indítani csak itt egyesek annyira Sakura ellenesek hogy még egy fél pillanat erejéig sem gondolnak bele ők mit csinálnának egy ilyen helyzetben. Pláne nőként két ekkora erejű gyöpös mellett.

Ja még annyi. Shippuuden elején rémlik a Naruto/Sakura vs Kakashi harc???? Na valaki??? Ki nyerte a csatát? Sakura és Naruto. Ennyit arról hogy csak erővel lehet nyerni egy csatát. Sakura lehet lassabb mint Raikage vagy nem tud repülni mint Oonoki vagy egy vulkán, mint Mizukage kisasszony, vagy nincs ultimate védelme mint Gaarának (akit megjegyzem egy szaros Deidara lenyomott pedig akkor még benne volt az Ichibi, Sakura meg lenyomta Deidaránál jóval erősebb Sasorit kacsint Byakugo nélkül ugye.) 

A lényeg mindenkit le lehet győzni erre tökéletes példa a Naruto manga maga hogy nem feltétlen az nyer akinek több a tapasztalata vagy az ereje.

Köszöntem a figyelmet! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 21, 23:11:50 írta Kuro25 » Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #10782 Dátum: 14 okt 22, 06:57:19 »

Már régóta látom, hogy szinte fanatikusan hajtod a magadét Kuro ...   szerinted Gaara miért veszített?   Mert épp úgy harcolt, hogy védte a falut..  Sakurának az volt az egyetlen értelmes húzása, hogy megmentette Kankurot, bár amennyit szerepelt ő is nem nagyon volt sok haszna Nyelvesít  Kaguyát nélküle is megverték volna csak mivel ő is a 7-es csapat tagja  és köztudottan olyan hatalmas chakra mennyisége van ezért Obitot tuningolva hála Sakurának nyertek !  Úgy hülyeség az egész ahogy van, nem lett volna a történetben sokat nem veszítünk szerintem Mosolyog
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10783 Dátum: 14 okt 22, 07:22:14 »

Életemben nem olvastam még ekkora fa..ságot már ne is haragudj. Ez nem ellened irányul de amit most leírtál arra szó nincs mekkora bullshit. Oké utálod Sakurát, különösebb okod nincs rá ahogy senki másnak sincs, leszámítva hogy állandóan Narutohoz meg Sasukéhoz hasonlítjátok erőszintben. Ami önmagában is baromság. Vagy épp a Sasukehoz való ragaszkodását emelitek ki ami megint hülyeség hisz annyi a bűne hogy szeret egy idiótát. Tök8 hogy barátként vagy máshogy. Naruto duplán olyan rinyapina mint Sakura csak a miheztartás végett. Ha meg kellene számolni ki mondta ki többször hogy Sasuke akkor az Naruto lenne. Aki szerelmesebb belé az Naruto.  Csak mivel ő főhős nagyobb eséllyel indul a kedvelhetőség felé. Sakurában rengeteg potenciál van most is arról nem tehet hogy ti nem látjátok de ez már inkább Kishi hibája. Most pedig reagálnék a két kiemelt hülyeségre amit írtál.

1. "Sakura nélkül semmivel sem lenne kevesebb a történet": Őőh oké végül is ja páran meghaltak volna már a fő karakterek közül ha ő nincs. Naruto valszeg emo szökevény lenne ha Sakura nem tartja benne a lelket mert akármit is mondtok Sakura miatt maradt végig talpon Naruto. Arról nem beszélve hogy a háborúban mennyi embert mentett meg pláne mióta aktiválta a byakugot. ugyanis minden ninja kapott Katsuyuból. Közben meg harcolt is Narutoékkal. ^^'

2. "Gondolkozzunk el így: ha Sakurát kivesszük a shippudenből, mennyire változik meg a történet? Szerintem nem sokkal."

Na ez meg az ultimate bullshit. Egyet mondok. Naruto halott ha ő nincs. Ráadásul kb 5 ezer alkalommal mentette meg az életét de sebaj, sőt egyszer majdnem Sakura halt bele abba hogy Narutot mentette. Rémlik a híd Orochi elleni harcnál???? De ne menjünk olyan messze.

Madara ellen. Kuramát elvették tőle ha nincs Sakura a főhős meghal ugyanis nem volt senki aki megmenthette volna MÉG TSUNADE SEM. Ő is megmondta hogy ehhez neki már kevés az ereje. Mivel gyenge volt.

Aztán ha ő nincs Sasuke marad a sivatagban és játszhatná mai napig Perzsia Hercegét. Nevet Mivel Sakura adott erőt, nem is keveset Obitonak aki ugye ugrált a térben és időben. Ráadásul Obito is megmondta hogy Sakura az egyetlen aki felér Narutoval még ha csak a klónjával is. Ha rémlik Naruto klónja azonnal kiesett az egyenletből amint elérték Kaguyát. Míg Sakura felvette a versenyt és hatalmas segítség volt Obitonak. És ez mind fontos része volt annak hogy le tudják győzni.

És ezt most neked is mondom Sergei:

HA NINCS SAKURA, KAGUYA NYER!!! És nem azért a baromságért amit ti hoztatok fel érvnek hogy kapott tőle egy ütést. Hanem azok miatt az okok miatt amiket én felsoroltam. kacsint És ez nem fanboyság hanem színtiszta tények. Megmásíthatatlanok hisz benne voltak a mangában.

Ezzel pedig a témát lezártam nem flamewart akartam indítani csak itt egyesek annyira Sakura ellenesek hogy még egy fél pillanat erejéig sem gondolnak bele ők mit csinálnának egy ilyen helyzetben. Pláne nőként két ekkora erejű gyöpös mellett.

Ja még annyi. Shippuuden elején rémlik a Naruto/Sakura vs Kakashi harc???? Na valaki??? Ki nyerte a csatát? Sakura és Naruto. Ennyit arról hogy csak erővel lehet nyerni egy csatát. Sakura lehet lassabb mint Raikage vagy nem tud repülni mint Oonoki vagy egy vulkán, mint Mizukage kisasszony, vagy nincs ultimate védelme mint Gaarának (akit megjegyzem egy szaros Deidara lenyomott pedig akkor még benne volt az Ichibi, Sakura meg lenyomta Deidaránál jóval erősebb Sasorit kacsint Byakugo nélkül ugye.) 

A lényeg mindenkit le lehet győzni erre tökéletes példa a Naruto manga maga hogy nem feltétlen az nyer akinek több a tapasztalata vagy az ereje.

Köszöntem a figyelmet! Mosolyog

Nem utálom Sakura-t, csak nem vakon közelítek hozzá, de amúgy én minden vak fanboy-nak neki megyek, függetlenül ki az imádatuk tárgya (Gaara fanboyok, Hinata fanboyok, Sasuke fanboyok, Naruto fanboyok, Madara fanboyok egyre megy, csak legyen elég elvakult).

1.1. "Sakura nélkül semmivel sem lenne kevesebb a történet": Őőh oké végül is ja páran meghaltak volna már a fő karakterek közül ha ő nincs. Naruto valszeg emo szökevény lenne ha Sakura nem tartja benne a lelket

Nem azért, de pl a Pain Invázió alatti dolgai mind a nullával lettek egyenlőek, miután Nagato mondta, hogy "jaj, kár volt fáradnod, akkor is feltámasztottam volna mindenkit, ha te ne segítesz rajtuk". Aztán meg mikor is tartotta Naruto-ban a lelket? Az Hinata + Sai + Itachi + Iruka + Shikamaru volt pont, de szerintem mindegy, mert amúgy mindig fordítva volt, Naruto-nak kellett a lelket tartania Sakura-ban, mivel Sakura annyira tudja másokban a lelket tartanni, hogy Sasuke az ő büszkesége eme téren, hiszen Sasuke Naruto-val ellentétben egy gyenge idegzetű, sokkal manipulálhatóbb személyiség volt, akinél már egy gyenge támasz is sokat segített volna, de mind tudjuk, mennyire tudta őt is Sakura "lélekben támogatni". Szóval igen, Sakura, ahogyan Sasuke-nál sem tudta, Naruto-ban sem tudta tartani a lelket. Az egyetlen "lelki támogatás", amit adni tudott Naruto-nak, hogy néha elment megkeresni Sasuke-t, s ennyi.

Az ugyan valóban jól, hangzik, hogy "Sakura tartotta Naruto-t életben", csak az a baj vele, hogy eredetileg azért ő ment, mert Tsunade-nak nem volt chakra-ja, de miután idő közben már neki sem lett, már elvesztette eme értelmét, mert CPR-t és szívmasszást adni minden orvosi nindzsa tud. Szóval ezt is elbarmolta Kishi.

2."Rémlik a híd Orochi elleni harcnál????"

Nem azért, de ott Sakura totál hülye volt. Ha nem csinált volna semmit, akkor Yamato szimplán csak lepecsételte volna, így viszont Sakura csak annyit ért el, hogy magát ütötte ki. Mert amúgy Kyuubi-Naruto Orochimaru-n kívül senkit sem támadott, Pain elleni harcában sem támadott rá a falusiakra, hanem csak Pain-t kergette. Szóval ott Sakura csak játszotta a dráma királnyőt mint Sasuke-nál, ha várt volna Yamato-ra (aki ott volt mellette s szólt, hogy ne menjen oda), akkor a pofont is megúszta. Így viszont a pofon mellett csak azt érte el, hogy sokáig nem mert a Kyuubi-hoz nyúlni Naruto a bűntudat miatt. Magyarul töb kárt tett Sakura, mint hasznot. Amúgy meg Sakura-n kívül még ezer ember ugrott be megmenteni Naruto-t az élete árán, s ott már tényleg nem drámázás miatt, hanem mert kellett (Neji, Hinata, Sai, Kakashi, Guy, Killer Bee stb), szóval Sakura csak egy volt a tucatból.

3."Aztán ha ő nincs Sasuke marad a sivatagban és játszhatná mai napig Perzsia Hercegét. Nevet Mivel Sakura adott erőt, nem is keveset Obitonak aki ugye ugrált a térben és időben. Ráadásul Obito is megmondta hogy Sakura az egyetlen aki felér Narutoval még ha csak a klónjával is."

Na igen, s azóta sem kaptunk választ, hogy egy vagy több Rikudo Chakra-s klón miért ér kevesebbet egy olyan személyhez képest, akinek a chakra-ja és Byakugo-ja már 10-szer lemerült. Látszott, hogy már csak valami szerepet akart adni neki Kishi mindenáron, ha nem így lett volna, akkor Obito elmondta volna részletesen, hogy miért ér kevesebbet.

4."HA NINCS SAKURA, KAGUYA NYER!!! És nem azért a baromságért amit ti hoztatok fel érvnek hogy kapott tőle egy ütést."

Arra a vakfoltból való ütésre gondolsz, amit akár Kakashi, de akár Tenten is röhögve betudott volna vinni a már hülyére vert Kaguya-nak, aki még anélkül az ütés nélkül max 10 másodpercig húzta volna?

5."Vagy épp a Sasukehoz való ragaszkodását emelitek ki ami megint hülyeség hisz annyi a bűne hogy szeret egy idiótát. Tök8 hogy barátként vagy máshogy. Naruto duplán olyan rinyapina mint Sakura csak a miheztartás végett. Ha meg kellene számolni ki mondta ki többször hogy Sasuke akkor az Naruto lenne. Aki szerelmesebb belé az Naruto."

Egyre jobban úgy érzem, hogy nagyon NaruSaku párti lehetsz, ha ennyire ragaszkodsz ahhoz, hogy Sakura csak barátként szereti Sasuke-t, mert ugye már az 539 + 540 fejezetek is az ellenkezőjét támasztják alá, de nem is ez a lényeg. Mert oké, legyen szerelmes Sasuke-ba, felőlem nyolc, vagy szeresse másként is, hogy neked tetszen, DE, amit leművelt, a 693-as fejezetben és a szemuráj hídnál (+ Pain Shinra Tensei-e után), az semmilyen főhősnőhöz nem illő viselkedés!

Gondolom emlékszel még a "Szamuráj hídra", ahol Sakura megint akkora egy debil volt, hogy megint mindenkinek meg kellett mentenie a hülyeségétől (+ ha Tobi nem akarta volna, hogy Sasuke kapja el mindenáron Naruto-t, hanem logikusan viselkedve ott elfogta volna Naruto-t a Kamui-al, a lefáradt Kakashi-t meg kivégezte volna, akkor rövid is lett volna a manga). Nos, ha játszottál a Storm 3-al, akkor gondolom emlékszel, hogy ott milyen volt:

https://www.youtube.com/watch?v=PygeDly-amk

Sakura, bármilyen segítség nélkül kitér Sasuke támadása elől (logikus, hiszen Sasuke ki volt fáradva Danzo után, szóval a handicap is kevezett Sakura-nak), s végre leállt vele harcolni! NA AZ IGEN! Ha ugyanezt megcsinálta volna a mangában a hídnál vagy a 693-as fejezetben, hogy ráront, s úgy mondja neki a mondókáját, függetlenül, hogy nyer-e vagy kiüti őt Sasuke, akkor állva tapsoltam volna, hogy végre úgy viselkedik, ahogyan kéne, s nem a seggén ülve sírva játsza a dráma királnyőt. A hídnál ráadásul még csak nem is kellett volna aggódnia semmiért, hiszen Tobi nem volt ott, Karin még szurkolt is volna neki.

Mert mint mondtam, oké, legyen belé szerelmes vagy szeresse barátként, rohadtul nem érdekelnek engem az amúgy szintén béka feneke alatt lévő műrománco "szálak", de akkor legalább annyi legyen benne, mint Naruto-ban, hogy tegyen is valamit, ne csak sírjon. S még ő mondta anno, hogy a sírás nem hozza vissza Sasuke-t, pont ő, aki csak sír és könyörög ahelyett, hogy bizonyítana. Oké, Sasuke erősebb, de ahogyan te szoktad mondani "shonen fight", s mivel már régóta szétrúgta az erőviszonyokat, így kifogása sem lehetett a mangakának + Sakura lehet hogy nő, de FŐSZEREPLŐ, vagyis ugyanakkora nyerési eséllyel kellene indulnia Naruto vagy Sasuke ellen, mint nekik egymás ellen.

6."Shippuuden elején rémlik a Naruto/Sakura vs Kakashi harc???? Na valaki??? Ki nyerte a csatát? Sakura és Naruto."

Igen, hogyne, mindanyian emlékszünk rá, ahogyan arra is, hogy milyen retardált módon nyertek... spoiler-t olvastak egy könyvből.

7."mint Gaarának (akit megjegyzem egy szaros Deidara lenyomott pedig akkor még benne volt az Ichibi, Sakura meg lenyomta Deidaránál jóval erősebb Sasorit"

És itt kezdődik a fanboy-izmus! Sasori volt a leggyengébb Akatsuki tag az egész Akatsuki történelemben. Nem az számít, mit mondanak róla, hanem hogy miket tett. Már pedig Deidara a Shukaku-s Gaara leverése mellett Sasuke-t is majdnem leverte, akinek ráadásul még elemi előnye is volt vele szemben, míg Sasori már Chyio ellen is veszített volna, Sakura-val meg a 0%-os nyerési esélye -10%-ra esett. Amúgy meg a no name shinobik is röhögve leverték Sasori-t, s igen, Deidara-val együtt, de ott is Deidara volt az, aki csinált is valamit. Amúgy meg nem Sakura nyomta le Sasori-t, hanem Chiyo, ő is vitte el a show-t, s ha nem kellett volna feltámasztania/megmentenie Sakura-t is még Gaara előtt, akkor Chiyo túlélta volna Gaara feltámasztását (mert Naruto segítsége azért kellett, mert Sakura-ra pazarolt a chakra-ja és életereje nagyrészét), s Sunagakura egyik legerősebb harcosa még élne.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/274/12

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/275/15

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/275/4

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/275/5

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/275/18

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/279/6

8."A lényeg mindenkit le lehet győzni erre tökéletes példa a Naruto manga maga hogy nem feltétlen az nyer akinek több a tapasztalata vagy az ereje."

Persze, videojátékokban így van, milyen kár, hogy mangaka nem így látja. kacsint

9."Sakurában rengeteg potenciál van most is arról nem tehet hogy ti nem látjátok de ez már inkább Kishi hibája."

Igen, ebben egyetértek, kár, hogy ez mindenki másra elmondható, kezdve a mellékszereplőktől (Kiba, Shino, Hinata, Tenten, Lee, Shizune, Asuma, Kurenai, Iruka stb) egész klánokon át (Hyuuga, Aburame, Inuzuka stb) teljes falvakig, hanem fogott max 10 karaktert, s azokkal szórakzott. Sakura-t meg annyira hanyagolta, hogy kiszúrta az emberek szemét azzal, hogy a Shippuuden elején Support harcosként segíthetett Chiyo-nak a leggyengébb Akatsuki tag ellen, majd Omoi kaliberű no name random fickók verik el és minden második fejezetben játsza a dráma királynőt, majd au utolsó 50 fejezetben csinál is vele valamit a mangaka, de ott már annyira nem érdekli a logika (mint pl Rikudo Chakra < mint egy már kiszáradt lány chakra-ja, vagy hogy lássuk őt is real time-ban tréningezni hogy hihető legyen a Yin Seal megkapása stb), hogy még így is csak olyan szerepeket kapott, amiket ne tudott volna X másik személy megtenni.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10784 Dátum: 14 okt 22, 09:38:09 »

Ugye azt vágod hogy nem a kijelentéseimre válaszoltál hanem csak újabb hülyeséget írtál?

Annyit mondok: A győzelmet nem kell megmagyarázni!!! Ennyi.

Nem vagyok semmilyen shipper párti de ha pártolnom kéne valakit akkor az NaruSaku lenne mivel ebben van csak logika.
És nem nem azért védem Sakurát mert fanboya vagyok csak nem vagyok idióta elvakul hater mint itt egyesek. Ti minden megmozdulását utáljátok egyből drámakirálynőnek mondjátok csak mert kimeri mondani az érzéseit. Nem tudom ez mióta baj. Hinatáról még egyszer sem hallottam ilyet pedig aki ÁLLANDÓAN vinnyog az ő. Sakura pedig igen is hatott Naruto fejlődésére.

És mint írtam nem Sakura utolsó bevitt ütésére gondoltam hiába hoztad fel újra. DE látom hiába írtam hogy azért nyertek a srácok Kaguya ellen mert Sakurának annyi ereje volt hogy tudta mindig tépolni Obitot aki megmentette szó szerint Sasukét. Ha nincs Sakura Sasuke a sivatagban homokozhatna. Nem tudom ezen mit nem lehet felfogni. Gondolom szar érzés bevallani hogy igen is hasznos része a csapatnak. Ezért jöttök állandóan azzal hogy azt az ütést más is megtudta volna csinálni. Igen akkor Kakashi miért nem csinálta meg? Miért csak álldogált ott? Inkább maradtál volna csendben. Lehet hogy azt az ütést bárki betudta volna vinni de Sakurán kívül nem volt más aki ekkora gyógyító erővel rendelkezik hogy a félhulla Obitonak elég erőt adjon teleportálgatni.

A hídnál nem arra céloztam hogy neki akart ugrani a Kyuubinak te észlény hanem arra hogy ha ő nincs Naruto megpusztul ott is. Mivel konkrétan az egész bőre leégett és nem igazán akart még Sakura segítségével sem gyógyulni.

Pain ellen meg igen is sokat tett. Megmentette pl Hinatát is aki megjegyzem idióta módjára odaugrott Pain elé. Most lehetne azzal jönni hogy ha ő nem ugrik oda akkor Naruto nem szabadul ki de ezt is megtehette volna bárki más Naruto ugyan úgy berágott volna. Csak ugye a shippingereknek kellett egy kis jelent hogy az ágyba vizelhessenek. Sakura legalább nem volt olyan idióta hogy neki ugorjon olyannak akiről tudja hogy erősebb. Hinatának másból sem áll az egész élete minthogy azt bizonygassa hogy olyan mint Naruto. Nevet

Mellesleg ha te cselekszel valami jót vagy hősies dolgot akkor az egész értelmét veszti csak mert a főhős talk no jutsuval rábeszéli az ellenséget hogy ugyan mentsen már meg mindenkit. Lóf....szt. Ekkora baromságot is ritkán hallok.

A játékot meg ne keverjük ide mert semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Amúgy ha már pártok. Te meg tudod milyen párti vagy? Utálok mindenkit párti csak tudnám akkor minek olvasod a mangát ha egy jó véleményt nem írtál eddig róla mert csak trollkodni  tudsz. Te is olyan lehetsz aki a drámát, meg a komolyabb történetet nyálasnak találja és minek kapcsolat amikor egész végig mehet a csihipuhi is.

"Na igen, s azóta sem kaptunk választ, hogy egy vagy több Rikudo Chakra-s klón miért ér kevesebbet egy olyan személyhez képest, akinek a chakra-ja és Byakugo-ja már 10-szer lemerült. Látszott, hogy már csak valami szerepet akart adni neki Kishi mindenáron, ha nem így lett volna, akkor Obito elmondta volna részletesen, hogy miért ér kevesebbet."

Bírom az ilyen kommentjeid de nagyon. Mintha belelátnál a készítők fejébe néha úgy írsz. Miért kell minden szart megmagyarázni? nem elég annyi hogy erősebb mitn egy Rikudous klón? Obito nem sokra ment volna Narutoval már nem azért. Naruto tudott volna neki chakrát adni? Nem. Feltámasztotta ja de erőt nem adott neki. Ezt a kimerült dolgot meg hagyjuk meg a hülyéknek jó? Ezt a kimerülés dolgot több ezer karakternél fel lehetne hozni.

Itt be is fejeztem kár erről beszélni hisz egyértelműen sose fogunk egyetérteni ebben. És nem is akarok. Volt egy időszak amikor láttam hogy van benned némi agysejt is de úgy látom kinőtted. Ha nem haterként gondolkodnál állandóan akkor talán belátnád azokat amiket mondok. Lehet hogy Sakura nem ér fel a két suhanchoz de még mindig ő a legerősebb átlag ninja a történetben.

Már régóta látom, hogy szinte fanatikusan hajtod a magadét Kuro ...   szerinted Gaara miért veszített?   Mert épp úgy harcolt, hogy védte a falut..  Sakurának az volt az egyetlen értelmes húzása, hogy megmentette Kankurot, bár amennyit szerepelt ő is nem nagyon volt sok haszna Nyelvesít  Kaguyát nélküle is megverték volna csak mivel ő is a 7-es csapat tagja  és köztudottan olyan hatalmas chakra mennyisége van ezért Obitot tuningolva hála Sakurának nyertek !  Úgy hülyeség az egész ahogy van, nem lett volna a történetben sokat nem veszítünk szerintem Mosolyog

Inkább hallgattál volna bölcsebb lettél volna vagy legalábbis csendesebb.
Gaara nem azért vesztett egyáltalán mert megvédte a falut. Azért vesztett mert nem harcolt komolyan az elejétől fogva. simán elkaphatta volna Deidarát ha egyből bijuu modba kapcsol. Nem egy pillanatot kell kiragadni a történetből hogy azzal magyarázzuk az igazunk hanem az egész harcot kell nézni.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 22, 09:39:40 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!