24 máj 18, 22:09:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 716 717 [718] 719 720 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740111 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10755 Dátum: 14 okt 17, 20:16:33 »

Jiraya is tudott Rikudorol meg valószínűleg a fél shinobi világ ,de csak mint egy eltorzított népmeseként kezelték a dolgot  és ahol az információ torzul ott dolgok feledésbe is merülhetnek mint pl. kaguya.Bár ez csak belemagyarázás részemröl smirksweat

Ez teljesn így van. Kicsot olyan ez, mint Toldi. Mindenki olvasta általánosban vagy gimiben az Arany féle Toldi regét, de, ha elolvassátok az életét wikipédián tök más a kettő. Na most képzeljétek el, hogy a wikipédiát csak akkor tudjátok elolvasni, ha beműtitek magatoknak az öcsétek szemét és magatokba operáltok egy darabot az unokatesótokból, majd vártok, hogy 10-20-30 évet, hogy lesz-e varászszemetek és ha bejön, akkor mehettek olvasni.

Ellenben, ha megkérdeztek bárkit, hogy ki Toldi, ha megvan az alapműveltsége, akkor valszeg azt fogja válaszolni, hogy "Az a fickó, aki megölte a dunai szigeten a lovagot, meg megfolytotta a farkasokat a nádasban.", annak ellenére, hogy jó eséllyel sosem csinált ilyet.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 20:18:41 írta Exkirion » Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #10756 Dátum: 14 okt 18, 00:33:51 »

Én nagyon sajnálom, hogy a part2-ben nem kaptak ugyan annyi szerepet Shikamaruék, Kibáék meg úgy az egész régi genin csapat mint a part1-ben...  Nekem a legjobb részek azok voltak amikor a Hang 4/5-öse ellen harcoltak..   Az egész háború is sokkal jobb lett volna ha minden edo tenseis ellen 1v1 harcot látunk ahogy anno régen a chunin vizsgán.. Ne értsetek félre nem volt bajom Jiraya harcával sem meg úgy senkiével de minden régi szereplő erejét annyira felturbózhatta volna, hogy legalább mondjuk egy Shika vs Hidan harchoz hasonlót lenyom mondjuk Shino vs Deidara vagy akárki...   Szerintem sokkal hangulatasobb volt régen, hogy nagyjából azonos szinten volt mindenki ( :     Amúgy bármilyen történetet ki lehet hozni hogy legyen part3 de tényleg fölösleges.. 
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10757 Dátum: 14 okt 18, 00:46:31 »

Ááá... Az elejétől egyértelmű volt, hogy itt bizony egy idő után nem lehet mindenkit szinten tartani.
Sasuke tudtuk, hogy előbb utóbb meghapja a mangekyou sharingant, Narutoról meg, hogy valamilyen formában irányítani fogja tudni a róka erejét.
Most őszintén, szerinted egy Tenten vagy Kiba hogy maradjon szinten, amikor Naruto egy legendás démon erejével Sasuke pedig az uchihák legendás szemével rohangál? És ezt most part1 szemmel mondom.
(Akkor még nem tudtunk ilyen rinneganokról meg hasonlókról sem).
Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #10758 Dátum: 14 okt 18, 02:52:00 »

Persze a Kyuubi erejéhez nem lehet sok mindent hasonlítani de part1-es erővel nézve Kiba 2 fejű kutyája nem volt valami gyenge Chouji óriás alakja se volt semmi de persze ezek eltörpülnek a Kyuubi ereje mellett Nevet  mondjuk akkor nem tudtuk még hogy pontosan milyen erős, csak azt hogy bitang sok chakrát tud használni Naruto hála neki ( Neji ellen pl. )

A sharingan ellen meg max Gai lábnézős teknikája ér valamit ha működik mert Itachi ellen Konohában se harcolt, Kakashi ellen meg nem láttuk Nevet   De igen már a Naruto vs Sasuke harcnál láthattuk, hogy bizony igen messze állnak a többiek tőlük Nevet.   De azért örülök hogy legalább Shikamaru kapott egy rendes harcot egy Akatsukis ellen : )

De úgy gondolom még mindig, hogy volt potencia mindenkiben és a teknikájukban is de máshogy alakult a történet Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10759 Dátum: 14 okt 18, 10:05:02 »

Shikamaru karaktere szerintem nagyon jól ki lett használva. Legyőzte Hidant (nem is akár hogy...), irányítja a hadsereget, és több mint valószínű, hogy Naruto tanácsadója lesz (legalábbis remélem Nevet ). Azért lehet őt kihasznlni, mert nem kell mesterségesen felpumpálni az erejét, mert ő nála az ész a kiemelkedő. A part 1-ben is a leggyengébb volt a generációból erőre, de az esze annyira kiemelte, hogy ő lett az egyetlen chuunin.
A többieknél, akiket az erejükkel kellett volna kiemelni, ez esélytelen volt. Amúgy simán vannak jounin szinten. Sakura meg kage szinten. De ez mind-mind eltörpül Narutoék mellett, akik Rikudou szinten vannak. Én is több szerepet adtam volna a többieknek, de nem a végén. Az utolsó 50-80 fejezetben csak Naruto, meg ugye Sasuke (esetleg Sakura) villogjon, a többiek meg húzódjanak hátra. Naruto verje le a főellenséget, ő hozza el a békét. És ez így is volt jó. A háború eleje volt csalódás, én ott vártam volna többet. A végéből szerintem kihozta amit ki lehetett volna hozni.
Esetleg azt bánom, hogy Obito ellen a többiek használhatták volna a saját technikájukat (Kiba a 3 fejűt, Choiji az óriást, Lee a 6. kaput, stb.) és nem kellett volna rasenganozni... talán ennyi. Juubito, Madara és Kaguya ellen már nekik semmi keresnivalójuk nem volt itt. Szóval bennem is maradt egy kis hiányérzet, de összességében én sem tudtam volna jobban megcsinálni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10760 Dátum: 14 okt 18, 13:04:01 »

Szerintem a Naruto messze kiemelkedik a shounenek között. Hogy miért? Mert a legtöbb úgy van, hogy van egy arc leverjük a főbosst és jön a következő. Itt azért az egész történetet végighúzta egy főszál. Nem úgy volt ha na akkor most nyerünk, happy van aztán jön egy másik és ugyanaz.
A legjobban nekem amúgy a chunin vizsgás részek tetszettek, onnantól kezdett a 7es csapat túl erős lenni.

Most jöjjön egy érdekes észrevétel, a kommentek miatt jutott eszembe. Úgy ott van a generáió, akiktől Narcsiék elhúztak. Shikamarun kívül senki sem volt annyira kiemelve. A chunin vizsgán meg csak Shikamaru lett chunin, mert ki lett emelve. Ezért igen, valószínű hogy nagy szerepe lesz Shikamarunak Konoha kormányzásában, de az sem kizárt hogy Hokage lesz. Én könnyen el tudom képzelni hogy se Sasuke se Naruto nem lesz, és a sokak által esélyesnek tartott Kakashi sem. Lehet hogy mindez nem valósul meg, de nekem elég fura hogy Shikamaru ennyire ki van emelve.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10761 Dátum: 14 okt 18, 13:27:36 »

Szerintem a Naruto messze kiemelkedik a shounenek között. Hogy miért? Mert a legtöbb úgy van, hogy van egy arc leverjük a főbosst és jön a következő. .blabla.. Nem úgy volt ha na akkor most nyerünk, happy van aztán jön egy másik és ugyanaz.

Obito->Madara->Kaguya-> "Sasuke" Nevet Így egymás után, talán még egy manga fejezeten belül tűnt el az egyik, és jött a másik.

Amúgy értem mire gondolsz,  de Naruto messze nem emelkedik ki a shounenek között.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 18, 13:30:10 írta dehunter » Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #10762 Dátum: 14 okt 18, 16:32:28 »

A háború alatt is megjegyezték hogy Shikamaru jó Hokage lenne, én is örülnék neki, csak azért szerintem erő is kell hozzá..  Bár a 4-ediknek se voltak hegy szaggató jutsuai mégis ami volt neki azt úgy használta, hogy az egyik legerősebb karakter lett szerintem
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10763 Dátum: 14 okt 18, 17:26:59 »

Hát a Hokagék között egyedül Hasiramának voltak "hegyromboló", "térképátrajzoló" jutsui.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10764 Dátum: 14 okt 18, 19:01:46 »

Való igaz Hashirama lenyűgyőző erő ererők birtokában volt.
 
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10765 Dátum: 14 okt 18, 20:44:13 »

Hát, ha Narutonak sikerül elhoznia a békét, akkor szerintem nem számít hogy melyik kage milyen bitang, hiszen úgyse lesznek harcok. Onnantól inkább a mentális tudás lesz a lényeg amiben ugye Shikamaru nagyon ott van a topon Nevet

Szerk:
Sakura meg kage szinten

Hát nem tudom.. Megnézném Sakurát mondjuk a raikage ellen, vagy Ooniki, vagy akár Gaara ellen, hogy mit tudna velük kezdeni.

Szerk2:
Hát a Hokagék között egyedül Hasiramának voltak "hegyromboló", "térképátrajzoló" jutsui.

Szerintem Tobirama, vagy az öreg Sarutobi is tudott olyan tecnikákat, amik munkát adtak volna a térképészeknek, max csak nem láttunk egyetse Nevet Nem is beszélve Tsunade elképesztő erejéről.. bele boxol a talajba ott nem hiszem, hogy megmarad bármi is.  Nyelvesít (jó nem olyan pusztító erejűek, mint Hashirama, de mégis azért tudnának ők is alkotni szerintem.)
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 19, 09:06:56 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10766 Dátum: 14 okt 19, 14:36:21 »

Sakura meg kage szinten

Hát nem tudom.. Megnézném Sakurát mondjuk a raikage ellen, vagy Ooniki, vagy akár Gaara ellen, hogy mit tudna velük kezdeni.

Ez egyébként elég érdekes kérdés,hogy Sakura most van e egy kage szintjén.Állítólag már felülmúlta Tsunade-t,aki meg egy kage.Bár azért Tsunade nem éppen a legerősebb...viszont több jutsut ismer mint Sakura.Szóval ha Saku tanulna több jutsut,használná azt az elemet ami neki a legjobban megy,és egy kicsit gyorsítana a mozgásán,akkor simán elnézném őt egy kagénak.Mert a brutális fizikai ereje még oké,de ha lassú,akkor -bocsánat a szóért,de- sz*rt sem ér.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10767 Dátum: 14 okt 19, 15:30:27 »

Sakura meg kage szinten

Hát nem tudom.. Megnézném Sakurát mondjuk a raikage ellen, vagy Ooniki, vagy akár Gaara ellen, hogy mit tudna velük kezdeni.

Ez egyébként elég érdekes kérdés,hogy Sakura most van e egy kage szintjén.Állítólag már felülmúlta Tsunade-t,aki meg egy kage.Bár azért Tsunade nem éppen a legerősebb...viszont több jutsut ismer mint Sakura.Szóval ha Saku tanulna több jutsut,használná azt az elemet ami neki a legjobban megy,és egy kicsit gyorsítana a mozgásán,akkor simán elnézném őt egy kagénak.Mert a brutális fizikai ereje még oké,de ha lassú,akkor -bocsánat a szóért,de- sz*rt sem ér.

Először is: NINCS OLYAN HOGY KAGE SZINT, RANGOK VANNAK CSAK! A Kagékat pedig nem erőszint alapján választják. Ezt már Itachi si elmondta nem egyszer. Igen mind erősebb mint egy átlag ninja de ez nem jelent semmit.
Másodszor: Sakura már rég felülmúlta Tsunadét ez nem kérdés hanem tény.
Harmadszor: A jelenlegi 5 Kagének esélye nem lenne Sakura ellen és ezt minden elfogultság nélkül mondom. Hogy miért?

Madara amikor az 5 Kage ellen harcolt elismerte hogy Tsunade erősebb mint Raikage, viszont nem olyan gyors. Ergo mivel Sakura felülmúlta Tsunderét, így Raikage sem lenne túl nagy falat neki csak sebességben kell neki felülmúlnia. A többi négy Kage pedig egy lapon sem említhető eme kettővel (Tsunade és Raikage) Erősek de nem annyira. Gaara-nak lenne esélye ha benne lenne még az Ichibi. Egyébként amíg a Byakugo aktív Sakurán megölni sem lehet és a Raikage sem bírná örökké a harcot. Egyébként ezen kár agyalni mivel ezt úgysem tudjuk meg soha. Elég annyi hogy Sakura segítségével megmentették a világot, addig az 5 Kage együtt még Madarát se tudta lenyomni. Na nem mintha Sakura egyedül győzte volna le, sőt nem is ő győzte le de ez most mindegy. Erőviszonylat miatt említettem meg.

Egyébként Sakura egyáltalán nem lassú csak nem egy Minatohóz vagy Narutohoz kell viszonyítani. Nevet Ő a legerősebb nő a Narutoban ez tény. Kishi pedig sajnos elnagyolta a nőket, vagyis inkább elhanyagolta és így minden erősebb karakter pasi.

De azért de jó is volna ha rendeznének egy viadalt a manga végén és mindenki megharcolna mindenkivel. Nevet
Kivéve persze a két majmot mert azonnal lerombolnák a stadiont. Mondjuk lehet hogy Sakura is. Nevet

Gondoltam rákeresek Youtube-on meg is találtam. Nevet

Sakura vs Raikage:

https://www.youtube.com/watch?v=cniiBY9hDgA
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 19, 15:35:51 írta Kuro25 » Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10768 Dátum: 14 okt 19, 16:12:08 »

Sakura meg kage szinten

Hát nem tudom.. Megnézném Sakurát mondjuk a raikage ellen, vagy Ooniki, vagy akár Gaara ellen, hogy mit tudna velük kezdeni.

Ez egyébként elég érdekes kérdés,hogy Sakura most van e egy kage szintjén.Állítólag már felülmúlta Tsunade-t,aki meg egy kage.Bár azért Tsunade nem éppen a legerősebb...viszont több jutsut ismer mint Sakura.Szóval ha Saku tanulna több jutsut,használná azt az elemet ami neki a legjobban megy,és egy kicsit gyorsítana a mozgásán,akkor simán elnézném őt egy kagénak.Mert a brutális fizikai ereje még oké,de ha lassú,akkor -bocsánat a szóért,de- sz*rt sem ér.

Először is: NINCS OLYAN HOGY KAGE SZINT, RANGOK VANNAK CSAK! A Kagékat pedig nem erőszint alapján választják. Ezt már Itachi si elmondta nem egyszer. Igen mind erősebb mint egy átlag ninja de ez nem jelent semmit.
Másodszor: Sakura már rég felülmúlta Tsunadét ez nem kérdés hanem tény.
Harmadszor: A jelenlegi 5 Kagének esélye nem lenne Sakura ellen és ezt minden elfogultság nélkül mondom. Hogy miért?

Madara amikor az 5 Kage ellen harcolt elismerte hogy Tsunade erősebb mint Raikage, viszont nem olyan gyors. Ergo mivel Sakura felülmúlta Tsunderét, így Raikage sem lenne túl nagy falat neki csak sebességben kell neki felülmúlnia. A többi négy Kage pedig egy lapon sem említhető eme kettővel (Tsunade és Raikage) Erősek de nem annyira. Gaara-nak lenne esélye ha benne lenne még az Ichibi. Egyébként amíg a Byakugo aktív Sakurán megölni sem lehet és a Raikage sem bírná örökké a harcot. Egyébként ezen kár agyalni mivel ezt úgysem tudjuk meg soha. Elég annyi hogy Sakura segítségével megmentették a világot, addig az 5 Kage együtt még Madarát se tudta lenyomni. Na nem mintha Sakura egyedül győzte volna le, sőt nem is ő győzte le de ez most mindegy. Erőviszonylat miatt említettem meg.

Egyébként Sakura egyáltalán nem lassú csak nem egy Minatohóz vagy Narutohoz kell viszonyítani. Nevet Ő a legerősebb nő a Narutoban ez tény. Kishi pedig sajnos elnagyolta a nőket, vagyis inkább elhanyagolta és így minden erősebb karakter pasi.

De azért de jó is volna ha rendeznének egy viadalt a manga végén és mindenki megharcolna mindenkivel. Nevet
Kivéve persze a két majmot mert azonnal lerombolnák a stadiont. Mondjuk lehet hogy Sakura is. Nevet

Gondoltam rákeresek Youtube-on meg is találtam. Nevet

Sakura vs Raikage:

https://www.youtube.com/watch?v=cniiBY9hDgA

Nem azért, de ha Sasuke a sharingannal nem tudta tartani a lépést a Raikage sebességével, akkor Sakurának mekkora az esélye erre? Nameg, ha lekapja a fejét, akkor azt nehezen gyógyítaná meg...De ez már teljesen OFF.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10769 Dátum: 14 okt 19, 17:01:02 »

Nem azért, de ha Sasuke a sharingannal nem tudta tartani a lépést a Raikage sebességével, akkor Sakurának mekkora az esélye erre? Nameg, ha lekapja a fejét, akkor azt nehezen gyógyítaná meg...De ez már teljesen OFF.

Ez nem igazán off. Mosolyog (Ha mégis az akk sorry ikszdé )

Oké,most jön egy elmélet:
Pl.:Van egy X karakter aki alapból nem valami erős,viszont van egy különleges képessége.A társai brutál erősek,és hozzájuk képest baromi gyenge.Viszont jön egy boss akit csak azzal az egy technikával tudnak legyőzni/meggyengíteni ami X karakternek van.(hogy mondjak példát: Kuroko no Basuke)
Szóval azt hogy ki milyen erős vagy gyenge,nagyon nehéz megmondani. :/
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 716 717 [718] 719 720 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!