24 máj 18, 20:56:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 715 716 [717] 718 719 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740088 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10740 Dátum: 14 okt 17, 14:58:59 »

Nem kell minden apróságnak kiderülnie. Hogy mért kellett neki a hadsereg azt csak ő tudta és nem árulta el. Van ilyen.
Kaguya lehet, hogy valami random falusi egy másik kontinensről azt ennyi. Hamura, Hagoromo tesója, aki tök egyértelműen családot alapított és ő lett a Hyuugák őse.
Az alak akiről beszélsz az meg valószínűleg ugyan az, mint a marson az arc. Egy alaknak tűnő paca a rajzon semmi több.
A videót a felettem lévő kommentben, meg köszönjük nem kérjük minden második oldalon. Elsőre sem volt vicces.

Általában egyet szoktam érteni azokkal a dolgokkal amiket írsz, de azt sajnálom, hogy part3 ellenes vagy  Ohh My God Egyébként, ha nem is az lenne a címe a part3-nak hogy Naruto, akkor max hozzáraknak valami kis alcímet (Pl. Naruto - Next Generation). Remélem azoknak lesz igaza, akik várják a part3-at és nem azoknak akik nem szeretnék ha lenne!!

Szerk: És én is itt nem az anime folytatására gondolok, hanem a mangára, de ha már mangát csinálnak part3-at akkor abból nyugodtan lehetne anime is. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 15:04:21 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10741 Dátum: 14 okt 17, 16:01:03 »

Nem gondolom, hogy part3 ellenes lenne csak elfogadja azt amit Kishi kijelentett. Ellentétben sok más személlyel. Másrészt valószínűleg ő is megtapasztalta, hogy milyen a part 1-2-3-4 utáni következő part minősége. Ez tisztán olyan mint amikor húzzunk le még x bőrt egy rókáról és egyre rosszabb lesz az adott produkció minősége. Szóval ő is ezt szeretné elkerülni. Már így is elég vontatottra sikerült a sztori vége véleményem szerint. Ha folytatást akart volna csinálni akkor valahol Peines részek környékén kellett volna belekezdeni.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10742 Dátum: 14 okt 17, 16:10:08 »

Azzal semmi bajom nem lenne, ha Kishi is azt, vagy hasonlót csinálna, mint a mahou sensei negima írója, hogy befejezte a Negimát és utána 1-2 évre neki kezdett az UQ holdernek, ami a Negima folytatása, csak más karakterekkel a jövőben, ahol van 1-2 reguláris karakter a régiből pl: Eva, és a többiek is fel-feltűnögetnek itt-ott a régi csapatból (Fate például), de alapvetően az már nem Negi története.

Ha Kishi ki tudna találni valami klassz folytatást hasonló módon, vagy akár 100-200 évvel a Naruto után, akkor hajrá én még örülnék is neki, de ezzel a brigáddal Part 3 ne legyen (és nem is lesz), mert az ő történetük tetszik vagy sem a végéhez közelít és már nincs olyan érdekes történet, amit el lehetne velük mesélni.

Persze most kitalálhatná Kishi, hogy megint Sasuke nyer és ő az új főgonosz, de mi értelme lenne? Naruto meg Sasuke olyan szinten vannak, hogy nem lehetne olyan ellenséget előhozni nekik, aki méltó lenne. Illetve de, elő lehetne Tite Kubo meg Toriyama Akira módon, hogy a mangaka seggéből kigrik valami istendúrva Shinobi, akiről korábban még senki se hallott, de azt köszönöm inkább ne. Ez a manga szép kerek egész lesz így, ne sűlyedjünk Bleach meg Buu saga szinrte, csak azért, hogy még 2 évig fusson a széria. Olyan part 3-nak, amiben végig Naruto meg Sasuke harcol meg semmi értelme.

Szóval vagy UQ holder/Legend of Korra módszer vagy semmi.

---

Amúgy mi ez a "Part 3 ellenes"? Úgy beszélsz mintha közszavazás tárgya lene, hogy lesz-e vagy sem.
Be van jelentve, hogy vége lesz a mangának és nincs bejelentve part 3.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 16:15:56 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10743 Dátum: 14 okt 17, 16:18:16 »

Nem gondolom, hogy part3 ellenes lenne csak elfogadja azt amit Kishi kijelentett. Ellentétben sok más személlyel. Másrészt valószínűleg ő is megtapasztalta, hogy milyen a part 1-2-3-4 utáni következő part minősége. Ez tisztán olyan mint amikor húzzunk le még x bőrt egy rókáról és egyre rosszabb lesz az adott produkció minősége. Szóval ő is ezt szeretné elkerülni. Már így is elég vontatottra sikerült a sztori vége véleményem szerint. Ha folytatást akart volna csinálni akkor valahol Peines részek környékén kellett volna belekezdeni.

Továbbra sincs szó Part3-ról hisz nincs Part2 sem. Nevet Ne keverjük a mangát az animével. Sajnos én rosszul fogalmaztam azóta mindenki Part3-zik. Nevet

Egyébként meg egyáltalán nem biztos hogy esne a színvonal. SŐT!!!! Ez megint nézőpont kérdése hogy kinek mi jön be. Ráadásul nem látunk bele Kishi fejébe hogy ha lenne folytatás mit csinálna. Mint mondtam nem véletlen emlegetik azt a következő generációt.

Ha a Hajime no Ippo még mindig megy, pedig már lassan az 1100. fejezet környékén jár akkor a Naruto miért ne mehetne még tovább. Ráadásul HNI-ban nincs is annyi potenciál mint a Narutoban. Igaz csak pár fejezetet olvastam anno belőle de nekem túl egyszerű volt.
Itt viszont lehet a végtelenségig folytatni. Ha annó Dragon Ballnál nem volt erőltetett hogy behozták a Csillagharcosokat vagy most pl a moziban az Isteneket akkor ne legyen már pont a Narutoban erőltetett ha Kishi folytatni akarja. Legyen benne bármi is. Ő a mangaka eltudja szerintem dönteni mit kell csinálni.

Egyébként ahogy nekünk el kell fogadni hogy Kishi befejezi a mangát nektek is el kell fogadni hogy lesz folytatása. Nevet
Márpedig lesz ez biztos. Side story, spin-off vagy simán időugrás utáni folytatás nem tudom de tuti hogy lesz, nem kevés utalás volt rá.
Az meg hogy ez jó ötlet-e vagy sem maradjon Kishi dolga szerintem. Mi egyelőre ingyen lopkodjuk le a netről, beleszólásunk nincs. Max ha megveszitek de erősen kétlem hogy 2-nél több ember van itt aki valaha is vett akár egy manga kötetet is. Nem magyart!!!! Mert annak semmi köze a Japán kiadás esetleges folytatásához.

Ráadásul meg is érné folytatni mert nem két embert érdekelne. És valljuk be 4 fejezet alatt képtelenség szépen lezárni egy ilyen story-t. Mondhattok bármit képtelenség. Ha most Naruto nyer a következő fejezetben pl akárhogy is tök8 hogy nyer. Akkor is még elmegy egy a beszélgetésre, plusz egy arra hogy felébresszék a többi embert, plusz egy hogy megbeszéljék a dolgokat és lezárják a storyt. Ez lenne a 4 fejezet. Hagyjuk már jó ez nagyon kevés még akkor is ha az utolsó fejezet 200 oldalas lenne. Egyébként most megmondom hogy Jump nem fog adni 30-nál több oldalt a végére.

Szóval vagy UQ holder/Legend of Korra módszer vagy semmi.

Pont ilyet várok én is. Ahogy már írtam ha lesz folytatás szóljon arról hogy Narcsiék a világmegváltók stb. Tőlem benne lehet Naruto és a többi is. Lássuk hogy Naruto a Hokage pl. de a fő történet a fiatalokra koncentrálna ahogy betartják az új törvényeket fenntartják a békét. Ebből lehetne a legtöbbet kihozni. Buu-saga nekem se kéne. Nevet

Egy jó kis IGAZI ninjás régi Naruto feelinges politikai cucc annál inkább. Utálom a politikát de a cselszövéseket ha jól felvezetik nem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 16:19:16 írta Kuro25 » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10744 Dátum: 14 okt 17, 16:53:48 »

Ha nem lenne Manga folytatás, Anime akkor is lesz, minden jog már Animéseknél van.  Igen olyan DB GT szint...
Szóval ez elkerülve lehet Kisi készít még valamit .
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10745 Dátum: 14 okt 17, 17:23:07 »

Persze most kitalálhatná Kishi, hogy megint Sasuke nyer és ő az új főgonosz, de mi értelme lenne? Naruto meg Sasuke olyan szinten vannak, hogy nem lehetne olyan ellenséget előhozni nekik, aki méltó lenne. Illetve de, elő lehetne Tite Kubo meg Toriyama Akira módon, hogy a mangaka seggéből kigrik valami istendúrva Shinobi, akiről korábban még senki se hallott, de azt köszönöm inkább ne.

Ja, mert Kaguya nem seggből előhúzott karakter volt mi? Csak véletlenül nem hallottunk róla addig, amíg Madara nem említette meg valahol a 640-647-ik fejezetig. Rikudo alkalmasabb lett volna, mint Kaguya.

Itt viszont lehet a végtelenségig folytatni. Ha annó Dragon Ballnál nem volt erőltetett hogy behozták a Csillagharcosokat vagy most pl a moziban az Isteneket akkor ne legyen már pont a Narutoban erőltetett ha Kishi folytatni akarja. Legyen benne bármi is.

És valljuk be 4 fejezet alatt képtelenség szépen lezárni egy ilyen story-t. Mondhattok bármit képtelenség. Ha most Naruto nyer a következő fejezetben pl akárhogy is tök8 hogy nyer. Akkor is még elmegy egy a beszélgetésre, plusz egy arra hogy felébresszék a többi embert, plusz egy hogy megbeszéljék a dolgokat és lezárják a storyt. Ez lenne a 4 fejezet. Hagyjuk már jó ez nagyon kevés még akkor is ha az utolsó fejezet 200 oldalas lenne. Egyébként most megmondom hogy Jump nem fog adni 30-nál több oldalt a végére.

Szóval akkor nyugodtan jöhetnek a Csikós ruhás Ufók is? Mert akkor rendben. ;P



http://razmere.deviantart.com/art/THE-REPTILE-385263258

Igen, 4 fejezet alatt nem lehet befejezni rendesen, s ahogyan te is jól megmondtad, hogy nem fog kapni az utolsó fejezet 30 oldalnál többet, úgy szerintem én sem fogok nagyot tévedni ha azt mondom, hogy nem fog a harc a 698-ik fejezetnél hamarabb befejeződni, mert ugye a legjobban várt harc mindegyik közül - s a Naruto VS Pain harc sem 5 fejezet volt - plusz fog kelleni a dráma meg a depresszió, aminek köszönhetően legjobb esetben is az utolsó előtti fejezetben lesz vége - legrosszabb esetben meg ugye az utolsó fejezet is erre megy el.

Az volt a baj, hogy nagyon gyorsan le akarta zárni Kishi, s ahelyett, hogy beszúrt volna egy 10-12 fejezet "szünetet" a Kaguya-s agymenés és a mostani Naruto VS Sasuke harc közé, akkor még úgy ahogy meglehetett volna oldani, hogy mindent elvarjon. Nyugodtan eltolhatta volna még 10 fejezettel, max mást talál volna ki.
Naplózva
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #10746 Dátum: 14 okt 17, 17:30:57 »


Szóval akkor nyugodtan jöhetnek a Csikós ruhás Ufók is? Mert akkor rendben. ;P



http://razmere.deviantart.com/art/THE-REPTILE-385263258


Igeeen! Én ezt akarom főellenségnek!!! Csillagharcos-ufógyíkok!!!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10747 Dátum: 14 okt 17, 18:08:11 »

Ja, mert Kaguya nem seggből előhúzott karakter volt mi? Csak véletlenül nem hallottunk róla addig, amíg Madara nem említette meg valahol a 640-647-ik fejezetig. Rikudo alkalmasabb lett volna, mint Kaguya.

Igen, pont ez a lényeg, hogy róla már hallottunk korábban. Kaguyáról már majdnem mindent tudtunk, amikor megjelent. Tudtuk ki volt ő és miért, ezért, amikor megjelent már mindenki tudta ki az.

Valamikor minden karakternek van egy első megjelenése. Amiről én beszélek az az, amit most Kubo csinál, hogy a semmiből pattannak elő olyan karakterek bárminemű háttérsztori nélkül, akik halomra verik a legerősebb karaktereket a sztoriban. Buu-val ugyan ez volt a DBZ-ben. Végig senkinek nem tűnt fel, hogy ott egy rohadt erős gonosz kí a bolygón, amikor már ilyen ssj2-be rohangálnak egyesek? Na ne röhögtess már. Ráadásul előtte soha senki meg se említette Buu-t annak ellenére, hogy a fél túlvilág elvileg retteg tőle.

Kaguya ezzel szemben be lett vezetve Madara meséjével, aztán Hagoromo papa pontosította a történetet és már kerek egész létező karakterként jelent meg, mint ellenség, függetlenül attól, hogy kedveltük-e vagy sem.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 18:08:51 írta Exkirion » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10748 Dátum: 14 okt 17, 18:27:04 »

Ja, mert Kaguya nem seggből előhúzott karakter volt mi? Csak véletlenül nem hallottunk róla addig, amíg Madara nem említette meg valahol a 640-647-ik fejezetig. Rikudo alkalmasabb lett volna, mint Kaguya.

Kaguyáról már majdnem mindent tudtunk, amikor megjelent. Tudtuk ki volt ő és miért, ezért, amikor megjelent már mindenki tudta ki az.

Kaguya ezzel szemben be lett vezetve Madara meséjével

Ja, persze, valahol a 647-ik fejezetnél, milyen kár, hogy teljesen ugyanaz, mint Buu, annyi különbséggel, hogy amíg Buu-nak legalább volt személyisége és "aurája", addig Kaguya-nak az a szó, hogy személyiség teljesen hiányzott. Akkor álta volna meg az álításod a helyét, ha valamikor a 350-400 fejezetnél kezdődtek volna rá az utalások, amikor a Rinnegan is bejött, de nem, szó nem volt róla, ahogyan a hatalmas Szent Fáról sem a 647-ik fejezetig, ami azért is fail, mert egy olyan személy, aki uralkodott a világon nem felejtődik el csak úgy, ahogyan egy kb negyed kontinens nagyságú fának sem tűnik el a nyoma.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10749 Dátum: 14 okt 17, 18:45:40 »

Egyáltalán nem ugyan az.

Buu esetében a jófiúknak már réges réges rég tudniuk kellett volna, hogy ott van több okból is:
1. Rég érezniük kellett volna a jelenlétét, tekintve, hogy Babidi egy ideje már gyűjti bele az erőt.
2. Elvileg az egész menyország rettegett tőle, valahogy mégse említette meg senki soha 1x se, még csak egy elejtett mondat formájában sem, hogy létezett volna valaha is ilyen erejű lény. Kaioushinek dettó amúgy.

Plusz
-Az egész eredetsztorija, hogy Bibidi csinálta Buu-t, amit megtudunk a mangából, na azt Toriyama nemrég egy interjúban redconolta, hogy Buu mindig is volt, Bibidi csak megidézte. Ha pedig ez így van, akkor a fél univerzumot meghódító Saiyajineknek és Friezának nem kellett volna esetleg hallania róla?

---

Ezzel ellentétben Kaguyáról nem tudhattunk, mivel Hagoromo nem írt róla a kőtáblára úgy, hogy bárki olvashassa, már senki nem él, aki ismerhette és a története csak úgy volt olvasható a tábláról, ha Rinneganod van.
Másszóval, ha csak Madara, Obito vagy Hagoromo nem dönt úgy beszél róla, nem volt rá más módunk, hogy tudjunk róla. Ellenben logikus módon mindenkinek van anyja, szóval sejthető volt, hogy Rikudonak is van, még ha nem is kellett volna feltétlenül fontos szereplőnek lennie és megismernünk.

Amúgy úgy látom, hogy a "függetlenül attól, hogy kedveltük-e vagy sem" elkerülte a figyelmed, gondolom olyan okból, hogy ha figyelembe veszed, akkor nem tudsz belekötni, abba, amit írtam.
Nem is értem minek válaszolok megint neked, amikor tudom, hogy úgy is addig kötekedsz eszetlenül, amig rád nem hagyom... Szóval tudod, mit? Akár mit is válaszolsz erre (mert úgyse bírod ki, hogy ne), igazad van, rád hagyom.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 18:47:18 írta Exkirion » Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10750 Dátum: 14 okt 17, 19:23:59 »

Én eddig se mondtam, hogy a part3-nak (vagy nevezzük bárhogy is) Naruto és/vagy Sasuke kell, hogy legyen a főszereplője.. Nem is olyan régen leírtam egy kis sztorit, amivel szerintem lehetne folytatni. Az egésznek az volt a lényege, hogy Naruto elhozta a békét, minden működött, a shinobik békében éltek, de miután Naruto meghalt (lehet akár 70 év ugrás) a béke kezd "gyengülni" és Narutonak vagy a fia(i) vagy a tanítványa(i) megpróbálják a békét visszaállítani. Szerintem ez egész jó dolog lenne.

Szerk: Most, hogy újra leírtam ezt, keletkezett egy kép a fejemben, vagy inkább egy jelenet amit szívesen látnék:
Miközben elindultak Naruto tanítványai helyrehozni a békét, hallanak egy pletykát, miszerint Sasuke Uchiha még életben van, de senki nem tudja, hogy hol él, elkezdik keresni, hogy segítséget kérjenek tőle, megtalálják őt egy barlangban, de akkor meglátják, hogy Sasuke szemein kötés van (elvesztette a szemei képességét) És csak tanácsokat tud adni a fiatal tanítványoknak, vagy elmeséli a nagyszerű Naruto történetét (mármint a háború végét, és, hogy hogyan hozta el Naruto a békét)
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 19:31:43 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #10751 Dátum: 14 okt 17, 19:47:10 »

Szerintem Kaguya karaktere a maga módján nem volt rosszul felépített, már mint most arra gondolok ,hogy általa egy kellő leckét tudott adni Kishi az együttműködésről, csak Sasuke fejébe még nem ment be a tudás...
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 19:48:53 írta virgitto » Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10752 Dátum: 14 okt 17, 19:53:43 »

Egyáltalán nem ugyan az.

Ezzel ellentétben Kaguyáról nem tudhattunk, mivel Hagoromo nem írt róla a kőtáblára úgy, hogy bárki olvashassa, már senki nem él, aki ismerhette és a története csak úgy volt olvasható a tábláról, ha Rinneganod van.

Ay egesy magyarazatod ott bukik meg, hogy a negyedik Raikage tudott Rikudo sennin letezeserol, szoval logikus lett volna ha Kaguyarol is tud mert ugye nem Kaguya Rikudo anyja volt s nem a nagyanja.

Elnezest az szokatlan irasert, de valami gond van a billenyuzettel.
Naplózva
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #10753 Dátum: 14 okt 17, 19:58:23 »

Jiraya is tudott Rikudorol meg valószínűleg a fél shinobi világ ,de csak mint egy eltorzított népmeseként kezelték a dolgot  és ahol az információ torzul ott dolgok feledésbe is merülhetnek mint pl. kaguya.Bár ez csak belemagyarázás részemröl smirksweat
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10754 Dátum: 14 okt 17, 20:06:29 »

Az a baj hogy sokan félreértelmezték Kaguya karakterét.

Túl sokat vártak tőle lévén kinek az anyja. Közben meg elfelejtette a többség hogy ő csak egy egyszerű nő aki egy háborút akart megakadályozni ezért behamizta a szent fa gyümölcsét az meg átvette felette az irányítást. Kaguyának igen is volt személyisége. Ki tudja milyen öreg már pontos infó erről nincs és szerintem nem is lesz. Ezzel csak arra akarok utalni hogy Kaguyának felesleges olyan személyiséget adni ami egy átlag szereplőnek van. Kicsit jobban bele kellene látni a karakterébe és máris világos lenne mit akart vele Kishi. Elég csak abba belegondolni milyen női karakterek vannak a Narutoban. Pasikhoz képest mind eltörpül. Lehetett látni rajta is hogy igen is vannak érzelmei de ő már annyi mindent látott hogy az emberek számára egyszerű bogarak.  Az egyetlen akikhez kötődik valamennyire az a családja, gyerekei és az unokái. Ezért beszélt csak akkor amikor Naruto és Sasuke a színen volt. Szóval ha egy psziciáternek megmutatnánk ezt a nőt tuti hogy tudna róla személyiség tesztet csinálni. Csak mivel sokkal összetettebb mint egy átlag karakter amit megszoktunk így elég semmilyen hathatott a többségnek. Számomra pl pont ettől lett tökéletes karakter. Igen, tökéletes karakter volt. Nem jött semmilyen magyarázkodás hogy mit miért csinál leszámítva ugye a chakra visszavételét. Egyszerűen mindent akart és az egyetlen hátsó szándéka tudtommal az volt hogy újra teremtse a világot. Ahogy Kaguya mondta is ez az ő világa ezért kiírtja belőle a rovarokat hogy újjáélessze.

Ezt már régen is mondtam de akkor most is elmondom. Kaguya olyan mint egy Isten. Sőt Isten is. Ő teremtette a jelenlegi világot. Ha nem tetszik neki akár el is pusztíthatja. Ez volt a célja egy új vízözön. Csak hogy releváns példát hozzak fel. Nevet

Egy karakternek nem kell beszélnie ahhoz hogy legyen személyisége. A tett többet mond ezer szónál! Ismerős ez a kifejezés?

Úgy hogy most megint nem értek veled egyet sergei. Nevet

Exkirionnak abban igaza volt hogy lehet szeretni vagy utálni nem csak őt bármelyik karakter igazából de azért mert valakinek nem tetszik még nem jelenti hogy nincs is személyisége.

Ja és nem kell 100-200 fejezettel a megjelenése előtt említést tenni egy fontos szereplőről csak hogy azt mondhassuk na ezt évezredet óta építgette Kishi ezért jó karakter. Egy ilyen hosszú műnél képtelenség belesuvasztani ennyi fontos karaktert, ráadásul olyan történetszál közbe ahol nem is illett volna oda.

sergei: Amit te mondasz hogy több mint 300 fejezettel ezelőtt beszéljünk Kaguyáról amikor a rinnegan még csak alig tűnt fel azt hiszem elég érdekes húzás lett volna. Konkrétan a 400. fejezetben van az amikor Obito elmondja Sasukének kis is volt a bátyja. Egyszerűen baromság lett volna akkor behozni egy ilyen nagy karaktert mint Kaguya.  Szóval az hogy 50-60 fejezettel a mostani előtt kb behozta pont tökéletes húzás volt. ÉS PONT!!!

Jiraya is tudott Rikudorol meg valószínűleg a fél shinobi világ ,de csak mint egy eltorzított népmeseként kezelték a dolgot  és ahol az információ torzul ott dolgok feledésbe is merülhetnek mint pl. kaguya.Bár ez csak belemagyarázás részemröl smirksweat

Amíg Jiraiya nem ismerte meg Nagatot, Rikudou egy legenda volt semmi több mivel nem volt olyan élő shinobi aki láthatta volna szemtől szemben. Meséket meg senki se hiszi el. Pláne hogy feljegyzések se voltak róla. kacsint Ha voltak is azt csak egy Rinnegan használó olvashatta el tehát csak Madara ő meg megtartotta magának tudjuk hogy miért. Egyébként itt most nem Rikudouról volt szó hanem Kaguyáról.

Kaguya nem merült semmilyen feledésbe róla konkrétan semmilyen információ nem volt SOHA!!! Egyedül Rikudou-t említették és őt tartották annak ami igazából Kaguya volt a jelenlegi világ teremtője. Mivel tőle ered ugye a chakra. Rikudou pedig folytatta szóval nem ő a teremtő. De mivel Rikudou is csak egy mese volt senki sem foglalkozott vele leszámítva Madarát.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 20:22:03 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 715 716 [717] 718 719 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!