24 máj 18, 22:59:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 703 704 [705] 706 707 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740129 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10560 Dátum: 14 okt 03, 21:12:11 »

Én azon sem csodálkoznék, ha ebben a harcban, Szászke életét veszítené. Ne legyen teljesen happy end a vége. Valami csavart tegyen már be Kishi bá' a végére.  ikszdé

Nem vesztheti életét, ugyanis a film még mindig azt hiszem kb. két évet ugrik a történetben, és ott még él és virul.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10561 Dátum: 14 okt 03, 21:21:13 »

+ Azért sem halhat meg mert ö is kell az emberek félébresztésééhez.
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10562 Dátum: 14 okt 03, 21:23:53 »

+ Azért sem halhat meg mert ö is kell az emberek félébresztésééhez.

Egészen pontosan inkább csak a szeme kell  Kúl (megnézném Narutot rinnegannal) Nevet

Szerk: Amire még kíváncsi lennék, az az, hogy meddig lesz még Sakura a genjutsu hatása alatt, és ha kikerül alóla, mit fog tenni. Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 21:28:40 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10563 Dátum: 14 okt 03, 22:04:42 »

Szerk: Amire még kíváncsi lennék, az az, hogy meddig lesz még Sakura a genjutsu hatása alatt, és ha kikerül alóla, mit fog tenni. Ohh My God

Szerintem már nincs genjutsu alatt. Gondolkozik Az csak egy pillanat volt,az már más hogy szó szerint a lelkéig hatolt,és emiatt kifeküdt.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10564 Dátum: 14 okt 03, 22:19:39 »

Szerintem már nincs genjutsu alatt. Gondolkozik Az csak egy pillanat volt,az már más hogy szó szerint a lelkéig hatolt,és emiatt kifeküdt.

Lehet, de egy genjutsut valakinek fel kell oldani, és eddig senkinek ilyen megmozdulása nem volt. (vagy csak mi nem láttuk)  Gondolkozik
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10565 Dátum: 14 okt 04, 08:16:36 »

Én azért még vártam volna a Sasuke- Naruto párharccal, mármint ha mangaka lennék.
Ráadásul ugye egy monstre harcsorozat után vannak kimerülve
(Obito, Madara, Kaguya) ez túl gyorsan jött....  Technikai KO  Neeem
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10566 Dátum: 14 okt 04, 09:47:23 »

Én valahogy kívánom a happy endet. Nem kb. az a lapos befejezés felelne meg, hogy addig verekednek meg filóznak, míg Sasuke meggondolja magát, utánna mindenkit kiszednek a mugenből, látunk egy "pár év múlva" jelenetet és akkor mindenki ennyi. Bár ez túl egyszerű hogy tényleg így lenne. Én nagyon nem akarom, hogy valamelyik elveszítse az életét, inkább már haljon meg.
Benne lehet a pakliba "egy feláldozom magam" dolog. Úgy ahogy a Code Geasbe. Sasuke azt tervezi hogy magára vonja a világ összes gyűlöletét majd Naruto ölje meg. De az fizikai képtelenség még abban a manga univerzumban hogy Naruto megölje Sasukét. Meg hozzá kell tenni, hogy ez csak akkor működne ha mindenki látná hogy mennyire gonosz, de na... elválik hogy mi lesz.
Megjegyezném még továbbá azt is, hogy egyszerűen nem értem hogy miért utálják annyira szegény Sasukét. Az ő karaktere a legjobban megalkotott, még akkor ha más mangákat is beleveszek. Sokszor láttunk már gonosz karaktereket, és egy-egy flashbackből megtudtuk hogy miért is. Nagyon soknak csak egy pillanat kellett hogy letérjen a rossz útról. Úgy kell elképzelni, hogy Kishi bemutatja Sasuke jellemváltozását. Bár néha nekem is sok ez a sok érzelem és filozófia, mégis azt mondom hogy imádon Sasuke karakterét. A tervével nem teljesen értek egyet. Megértem hogy miért akarja lemészárolni a kagékat, de a két vörös kagét hagynám, mert azok elég fiatalok.
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #10567 Dátum: 14 okt 04, 10:36:11 »

Ahogy én látom, ennek oka az, hogy el kellett zárni Kaguya-t és ehhez oda kellett adnia az erejét. Lehet megoldható lett volna, hogy egyikük kapja, de: ha Sasuke kapja, egyértelműen végez mindenkivel sitty-sutty utána. Ha Naruto kapta volna, akkor ugyanazt a hibát követi el amit a fiainál, ami elindította az egész ellentétet a lélekörökösök között is, csak Sasuke dühét táplálta volna tovább. A célja pedig pont az lenne, hogy végre véget érjen ez az ellentét, és megszűnjön a gyűlölet. Ehhez pedig egyenlő erőre volt szükségük, hogy ne simán végezzen egyik a másikkal.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10568 Dátum: 14 okt 04, 10:40:27 »

Én azért még vártam volna a Sasuke- Naruto párharccal, mármint ha mangaka lennék.
Ráadásul ugye egy monstre harcsorozat után vannak kimerülve
(Obito, Madara, Kaguya) ez túl gyorsan jött....  Technikai KO  Neeem


Ez nekem is sok,hogy már Madaránál el kellett volna fogynia Naruto chakrájának.(a többiekről nem is beszélve)Először Obito,akinél azért kellett idő,hogy megtudják sebezni.Mikor Madara ellen folyt a harc meg azelőtt is Naruto csak úgy osztogatta a Kyuubi chakráját.Szerk.:Meg előtte is küzdött eleget a Kagékkal,szóval ha jobban belegondolunk a Madarás harcnál ki is kellet volna fogynia belőle.
Honnan van nekik ennyi chakrájuk? Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 04, 10:41:40 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #10569 Dátum: 14 okt 04, 12:58:11 »

Naruto azért nem fogyott még ki a chakrából, mert mióta Kurama megszelídült, azóta alig használja a saját chakráját. Vagy Kurama adja neki a chakrát, vagy a többi bijuu.
Egyébként már rég kifulladt volna a sok harcban.
Sasukéről nem tudok nyilatkozni, talán csak annyi, hogy ő jobban beosztja a chakrát.
(Bár szerintem feltöltődtek teljesen, mikor a Sennin nekik adta a saját chakráját)
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
justafan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #10570 Dátum: 14 okt 04, 15:28:59 »

Na a Naruto világa elért egy olyan pontra, amit vártam! Sasuke, aki az előző kormányzat vezéreit vagy politikai gulákba vagy kivégzőhelyre szánja és egy új Kelet befolyásoltsági területet akar létrehozni, amit önkényuralmi struktúrába rendezne be, ezen kívül új politikai irányzatában a múltat elakarja törölni és új kommunitét létrehozni ezáltal . Vele szemben Naruta az örök demokrata, aki valami konföderált államberendezkedést képzelt el, aminek ö a vezetője és az előző kormányzatok vezetőivel próbálná meg valami új eszme felé terelni a népet, ami teljesen szembe megy Sasuke eszmevilágával. Na valahogy így képzelném el a Narutót 1989 előtt. Nevet
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10571 Dátum: 14 okt 04, 17:18:08 »

Сасуке Учиха pártvezér eljött a Rejtett Grúz Faluból, hogy felszabadítsa népét és elhozza a békés világforradalmat!
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10572 Dátum: 14 okt 04, 18:55:57 »

Vele szemben Naruto az örök demokrata, aki valami konföderált államberendezkedést képzelt el, aminek ö a vezetője és az előző kormányzatok vezetőivel próbálná meg valami új eszme felé terelni a népet.
Naruto sosem akart az egész világ vezetője lenni, ő simán csak hokage akart lenni, és ezáltal valahogy békét teremteni. Ennyi a célja már a sztori kezdete óta
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10573 Dátum: 14 okt 04, 19:13:24 »

Vele szemben Naruto az örök demokrata, aki valami konföderált államberendezkedést képzelt el, aminek ö a vezetője és az előző kormányzatok vezetőivel próbálná meg valami új eszme felé terelni a népet.
Naruto sosem akart az egész világ vezetője lenni, ő simán csak hokage akart lenni, és ezáltal valahogy békét teremteni. Ennyi a célja már a sztori kezdete óta

Nem egészen, ugyanis ez a szépség királynős "éljen a világ béke" marhaság kb a Pain Arc kezdetekor jött be Naruto-nál (is). Jiraiya haláláig csak és kizárólag Hokage akart lenni, semmi több.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10574 Dátum: 14 okt 04, 20:08:06 »

Na a Naruto világa elért egy olyan pontra, amit vártam! Sasuke, aki az előző kormányzat vezéreit vagy politikai gulákba vagy kivégzőhelyre szánja és egy új Kelet befolyásoltsági területet akar létrehozni, amit önkényuralmi struktúrába rendezne be, ezen kívül új politikai irányzatában a múltat elakarja törölni és új kommunitét létrehozni ezáltal . Vele szemben Naruta az örök demokrata, aki valami konföderált államberendezkedést képzelt el, aminek ö a vezetője és az előző kormányzatok vezetőivel próbálná meg valami új eszme felé terelni a népet, ami teljesen szembe megy Sasuke eszmevilágával. Na valahogy így képzelném el a Narutót 1989 előtt. Nevet

Istenem... azért látom, hogy neked sem sok történelem órád volt mostanában. Vagy valóban ennyire szomorú lenne a történelem oktatás minősége? Esetleg csak szimplán félreértelmezésekről? Hangzatos jelszavak téves interpretálásáról? Nevet
Szvsz Sasukét és a kommunizmust, szocializmust, marxizmust még véletlenül sem lehet párhuzamba állítani. Legfeljebb az egoizmust vagy a vandalizmust, de az más kérdés Nevet


szerk: hiába keresem, de Sasuke elméletében nemhogy a proletariátus láncainak lerázásának dicső vízióját nem fedeztem fel, de a szorgos élcsapat kétségtelen szakértelme által megteremtett új paradigmák csíráját sem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 04, 20:10:59 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Oldalak: 1 ... 703 704 [705] 706 707 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!